Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(vredna @ 2009 11 24, 18:32)
šiaip man pagal bea gavosi kieti. Atšaldžiau juos neuždarytus, o ant skardos tai tikrai kieti buvo.

gal galima recepteli pamatyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 24, 18:33)
gal galima recepteli pamatyti  ax.gif

pirmam pls yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 24, 18:36)
pirmam pls yra  smile.gif

dekui, lekiu skaityt 4u.gif
Atsakyti
As kepiau ir Beatos ir Sonatinos, visi imbieriniai kieti. Sandariai uzdaryti irgi kieti, man daugiau ant stalo padeti suminksteja 4u.gif Bet kadangi pas mus kuo kietesni tuo labiau megstami, tai as ir nesijaudinu. Kuo daugiau sudege ir plonesni, tuo daugiau traska thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau pagal Nerytės receptą įtrūkę šokoladiniai sausainiai,tai šeimyna sakė -tirpsta burnoje. wub.gif Tik per klaidą pagerinau receptą,sumaišiau gaminau dvi tešlas ir dar pridėjau per klaidą grietinėlės 4 šaukštus.Tai man tie sausainiukai beveik ir nesutrūkinėjo. ax.gif Kitą kartą gamindama dar šliukštelčiau alkoholio kokį šaukštą į tešlą,na bet čia jau skonio reikalas. g.gif Ir man kažkaip cukraus pudrą susigėrė kepdama dar reikėjo paskui apibarstyti. g.gif Bet šiaip dabar kepsiu dažnai pagal tą receptą.Ačiū už receptą. 4u.gif
Atsakyti
Sakykite merginos, o kur gauti maistiniu dazu kad meduolius spalvotus padaryciau ax.gif Vakar visaKauno Urmo baze islaksciau niekur niekas neturi doh.gif o paklausi tai ziuri kaip i nevisai sveiko proto, patarkite kaip graziau papuosti meduolius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 11 24, 20:37)
Kepiau pagal Nerytės receptą įtrūkę šokoladiniai sausainiai,tai šeimyna sakė -tirpsta burnoje. wub.gif Tik per klaidą pagerinau receptą,sumaišiau gaminau dvi tešlas ir dar pridėjau per klaidą grietinėlės 4 šaukštus.Tai man tie sausainiukai beveik ir nesutrūkinėjo. ax.gif Kitą kartą gamindama dar šliukštelčiau alkoholio kokį šaukštą į tešlą,na bet čia jau skonio reikalas. g.gif Ir man kažkaip cukraus pudrą susigėrė kepdama dar reikėjo paskui apibarstyti. g.gif Bet šiaip dabar kepsiu dažnai pagal tą receptą.Ačiū už receptą. 4u.gif

dziaugiuosi, kad patiko

jei susigere pudra tai reiskia, kad 1. tesla buvo per dregna arba 2. per mazai apvoliojai cukraus pudra 3. tesla buvo perminksta 4. nepakankamai atsaldyta

o as kepu meduolius ant eglutes pagal bea.. gerai, kad jie bus ant eglutes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 24, 21:49)
jei susigere pudra tai reiskia, kad 1. tesla buvo per dregna arba 2. per mazai apvoliojai cukraus pudra 3. tesla buvo perminksta 4. nepakankamai atsaldyta

Taip tešla buvo drėgnoka ir nepakankamai atšaldyta,palaikiau šaldymo kameroje gal 15 minučių?Kol kitą tešlą pagaminau. blush2.gif O ką reiškia perminkyta/Aš galvojau,kad kuo labiau suminkai tešlą,tuo geriau gaunasi kepinys. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 11 24, 21:40)
Taip tešla buvo drėgnoka ir nepakankamai atšaldyta,palaikiau šaldymo kameroje gal 15 minučių?Kol kitą tešlą pagaminau. blush2.gif O ką reiškia perminkyta/Aš galvojau,kad kuo labiau suminkai tešlą,tuo geriau gaunasi kepinys. g.gif

ten turejo buti per minksta... tik tarpelis kazkur dingo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 24, 20:49)
o as kepu meduolius ant eglutes pagal bea.. gerai, kad jie bus ant eglutes doh.gif

kodėl? rolleyes.gif
per kieti kaip meduoliai?
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2009 11 24, 13:59)
Sveikos 4u.gif

Kur Vilniuje rast meduolių formelių? Buvau panoramos Rimi, Mados Iki ir Maximoj... Bet visur arba nėr, arba kažkokios ne į temą (pvz. Rimi buvo su dinozaurais...).

Gal praleidau kažkokį prekybcentrį? 4u.gif

Yra dar akcijiniu formeliu IKI parduotuveje po 9,99lt,buvau astunta vakaro siandien ir ju buvo prideta tikrai nemazai smile.gif Cia buivydiskiu gatveje yra nedidelis ikiukas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 11 24, 23:40)
Taip tešla buvo drėgnoka ir nepakankamai atšaldyta,palaikiau šaldymo kameroje gal 15 minučių?Kol kitą tešlą pagaminau. blush2.gif O ką reiškia perminkyta/Aš galvojau,kad kuo labiau suminkai tešlą,tuo geriau gaunasi kepinys. g.gif



Kai kurias tešlas reikia minkyti ilgai, o kitas kuo trumpiau.
Pavyzdžiau:

ilgai minkyti reikia mielinę tešlą.
trapia tešla galima ruošti dviem būdais, vienu metu išsukamas sviestas, , tada susdedamas cukrus, vėl išsukama, kiaušiniai, ir vėl išsukama, galiausiai sudedami miltai ir taipogi išsukama. Bet irgi nereikia, labai užsižaisti ruošiant, kad sviestas ar margarinas nepradėtų lyditis,
arba galima ruošti kapojimo budu, dar vadinama kapota tešla, kada sviestas sukapojamas, su miltais ir kiaušiniais ir trupučiu greitines ir visas sulipdoma į krūvą, bet irgi kuo greičiau ir beveik neminkomą, nes tada praras savo kapotą tekstūrą smile.gif
meduolinę tešla, ruošti labai paprasta, nes tiesiog, visus igridientus sudedi ir paminkai, kad visi produktai pasiskirstytu vienodai tešloje smile.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti