Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninė cigaretė

Sveikos, atnaujinu senai naudota tema, noreciau kreiptis i tas mamytes kurios sekmingai traukiat elektronini dumiuka mirksiukas.gif , prasau jusu pakonsultuotu, ko butet reikia, norin jas traukti, svetaineje ziuriu, keiciami filtrai (kiek laiko uztenka 1filtro?), kur lasinamas tas aliejus, koki kieki ji pilti? Prasau padeti, planuoju mesti rukyti jos pagalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kondr @ 2010 11 14, 15:03)
Sveikos, atnaujinu senai naudota tema, noreciau kreiptis i tas mamytes kurios sekmingai traukiat elektronini dumiuka  mirksiukas.gif , prasau jusu pakonsultuotu, ko butet reikia, norin jas traukti, svetaineje ziuriu, keiciami filtrai (kiek laiko uztenka 1filtro?), kur lasinamas tas aliejus, koki kieki ji pilti? Prasau padeti, planuoju mesti rukyti jos pagalba  blush2.gif

Labas, filtro nėra būtina keisti, čia jau dėl savęs labiau wink.gif O tas skystis pilamas į "biką" jį nusuki nuo cigaretės (turi suktis) ir ten yra tokia pomputė, jame ir turi būti skystis smile.gif
Atsakyti
As gyvenu Anglijoje. Rukiau apie 3 metus po mazdaug 15-20 cigareciu i diena. Niekaip negalejau mest, bandziau gumas visokias, pleistrus ir nieko. Viena diena ieskodama kaip mesti rukyti internete suzinojau apie elektronines cigaretes. Bet man reikejo pirkt ir bandyt 3 modelius kol nesuradau geriausio. Jau 3 menesiai kaip nerukau. Atsimenu viena diena pries tai kai atsiunte paskutini modeli man, rukiau kaip kaminas dar, kai tik gavau nustojau visiskai, ir labai greitai pripratau be jokiu sunkumu. Labai lengva pakeisti normalias cigaretes i elektronines. Ir yra labai daug visokiu skoniu, pvz sokolado, vysniu, vanilos, ledu, sampano, ko tik norite. Taciau lietuvoje manau tai yra gana ribota, nes elektronines cigaretes gana naujos. As bandziau kelis modelius, ir galiu pasakyti kad jie buvo tikri s.....Negalima pasiduoti reklamomis o reikia ieskot tikru zmoniu atsiliepimu. Visos tos kurios atrodo kaip cigaretes abejoju ar jums pades labai mesti, as bandziau dvi ir nieko neisejo. As pati turiu Joye eGo kuris yra geriausias modelis koki tik galite tureti dabar. Baterija visa diena laiko, daug dumu ir yra tas jausmas gale gerkles kaip rukant. Lietuvoje galima nusipirkti is ecodumas.lt vadinasi Joye eGo. Nerealus dalykas, pas mane visas officas jau pakeite, dabar tie kurie ruko yra mazuma smile.gif. Tai vat. Jei reikia daugiau informacijos arba norit ko nors paklaust yra labai geras forumas anglu. k e-cigarette-forum.com . Skaitydama ten ir suradau ta modeli. Visi tiek pigus e-health ir tie kurie atrodo kaip tikros cigaretes yra paskutine nesamone ir labai mazai kam padeda mesti. Nepagailekit pinigu tan modeliu, tikrai nenusivilsit. Po 3 menesiu, atgavau usle savo, uzuodziu rukalius is toli, fuj, galiu kvepuot nurmaliai, sportuot ir oda labai pagerejo. Tikrai veikia, atsimenu kai man sugedo pakrovejas, uzsidegiau cigarete viena ir vos nesusivemiau. dabar zinau kad niekada neberukysiu daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justcurious: 11 rugpjūčio 2011 - 17:11
Cia irgi blogas yra apie metima rukyti ir kaip alternatyva elektronines cigaretes http://budasmesti.lt/

O esu bandzius kelias elektronines cigaretes is siu, butent vysnine ir metine. Tai dumas laaabai skaniai kvepia. Ir kas geriausiai, kad taip sugriesyti galima patalpoj rolleyes.gif


Nors tiesa, as esu nerukanti ir gan kategoriskai. O tokia pazaidimui elektronine cigarete - labai smagu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 05 spalio 2011 - 12:16
Noriu ir aš išbandyti, tik iškart norėčiau be nikotino. Moterys, kas rūkote tokias? Kur geriausiai pirkti? Prašau, be reklamos (erzina, nors šioje temoje oj kiek blogai nuslėptų reklaminių post'ų - biggrin.gif ). Dabar daug siūlomų per grupines nuolaidas. Tačiau nuoširdžiai abejoju, kad tas už 140 Lt vnt. galima tiek nupiginti ir pardavinėti už 25 Lt. Ten jau, matyt, kiniškas šlamštas. Padėkite apsispręsti.

O dėl rūkymo, rūkau, nedaug. Ir, kas svarbiausia, kai rūkau, silpna darosi, bet po tam tikro laiko - vėl norisi. Jaučiuosi patenkinta, kai surūkau 2-3 vnt. cigarečių per dieną. Ir dėl to, kad man rūkant yra bloga/silpna, manau, tik procesas traukia. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūros Deivė: 11 lapkričio 2011 - 12:31
visoms mergaitems labas.ir baikit su tom elektroninem cigaretem,jos amerikoje uzdraustos,tai saugokit save kitaip. taip pat amerikoje yra uzdrausti zuvyciu baseineliai,kur gali sukisti kojas o jos tau nuvalgo visa negyva oda.nezinau jau yra lt si naujiena ar ne,bet nesumanykit kisti koju-tikimybe ,kad zuvyte gali pernesti tokias ligas kaip hepatita B ir C ,AIDS ir t.t. unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Tai uždraustos šios cigaretės Lietuvoje ar ne? Kaip ir kur jų galima įsigyti? Iš sūnaus klasės auklėtojos sužinojau, kad dalis klasės vaikų rūko el. cigaretę. Kaip sužinoti, ar tavo vaikas rūko, jei nuo jos nebūna jokio kvapo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2011 12 23, 14:01)
Tai uždraustos šios cigaretės Lietuvoje ar ne? Kaip ir kur jų galima įsigyti? Iš sūnaus klasės auklėtojos sužinojau, kad dalis klasės vaikų rūko el. cigaretę. Kaip sužinoti, ar tavo vaikas rūko, jei nuo jos nebūna jokio kvapo?  g.gif

Nera jos uzdraustos, jei neuzdraustos paprastos cigaretes, kaip gali uzdrausti tas kurios maziau kenkia? Tiesioj ju yra labai daug rusiu, reikia issirinkti ta geresne. Internetu uzsisakyti reikia wink.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kam teko pabandyti "SkyCig" elektronines cigaretes?
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2012 01 10, 15:47)
Nera jos uzdraustos, jei neuzdraustos paprastos cigaretes, kaip gali uzdrausti tas kurios maziau kenkia? Tiesioj ju yra labai daug rusiu, reikia issirinkti ta geresne. Internetu uzsisakyti reikia wink.gif

Ira daug info internete. TAIP Keismingos,ir ne tik Amerikoi uzdrausti.

Turiu,bandziau mest rukit ir pirkau. NE padejo,man atverksei padidejo noras uzrukit normale sigarete. 1 kapsule ustenka,nu man dienai blush2.gif Dabar guli jos,o as vis rukau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos, pries kelias dienas nusipirkau sia cigarete.... viskas su ja gerai. Tik viena bedele, kai rukau po kurio laiko ji pradeda mirkset ir neimanoma rukyti toliau, gal kuri nors turi ir zinot kodel ji mirksi?? schmoll.gif buciau dekinga smile.gif [B][I][COLOR=red][SIZE=7]
Papildyta:
tikraj zinau kad vieno filtro uztenka 200itraukimu.... wink.gif
Atsakyti
indreindre, juk ja pakrovinet reikia mirksiukas.gif Issikrauna baterija ir pradeda mirkset.
Atsakyti