Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa,
kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.

Bruno Ferrero.


user posted image



Senos temos

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema
Dvylikta tema
Trylikta tema
Keturiolikta tema
Atsakyti
aciu uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
Atsiprasau kad veluoju 4u.gif nemaniau kad sugebesit vakar uzbaigt ax.gif


p.s man vizitas snd pas periodontologa 15.30. hm kazi ka pasakys del mano dantenu.. unsure.gif
Atsakyti
grazuuuu drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
o man kaip virsuj dantukus skauda... atrodo jau ten visi dantukai tiesiai stovi, bet kai idejo ta stora viela kuri vos ilindo i breketus galinius, tai skauda dbr sad.gif

o apacioje skauda tik viena dantuka, ta persisukeli..
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 10 27, 10:46)
o man kaip virsuj dantukus skauda... atrodo jau ten visi dantukai tiesiai stovi, bet kai idejo ta stora viela kuri vos ilindo i breketus galinius, tai skauda dbr sad.gif

o apacioje skauda tik viena dantuka, ta persisukeli..

skauda reiskia kazkas vyksta wink.gif

paziurejau i savo parasa pasirodo uz poros dienu bus lygiai metai kaip nesioju breketus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 10 27, 10:51)
skauda reiskia kazkas vyksta wink.gif

paziurejau i savo parasa pasirodo uz poros dienu bus lygiai metai kaip nesioju breketus  thumbup.gif

vyksta vyksta smile.gif

faina, sveikinu is anksto wink.gif
Atsakyti
O aš tai vis vaikštau vienu atsilijavusiu breketu, nes daktaras tik rytoj bus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 10 27, 09:52)
vyksta vyksta smile.gif

faina, sveikinu is anksto wink.gif

idek foto kaip ta stora viela atrodo? photo.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2009 10 27, 11:42)
idek foto kaip ta stora viela atrodo? photo.gif

tuoj pameginsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 10 26, 20:44)
Smilse primink,kiek breketus nešioji,matau nėra pas tave jokių apraizgiotų metalų,pas mane jų daug  biggrin.gif


Kol kas dar tik 3 men ir kazkiek cia dienu biggrin.gif Tai ir tarpai nemazi,bet jau pastebejau kad kairej pusej jau gerokai sumazejes cool.gif


QUOTE(Baby.. @ 2009 10 26, 21:01)
užklijavimas vienam pilnam safyriniam žandikauliui- 2500LT. pusė 2200LT  mirksiukas.gif
blink.gif  blink.gif naa,čia daug versiju prigalvoti spėliojant galima, tai laukiam kol rasazz atrašys
labai gražu  thumbup.gif  idomiai cia taip elastikai  g.gif  bet musu gydytoja zino ka daro  thumbup.gif  o kip cia detis tuos elastikus ?


Ten nuo tos ''knopkes'' reikia ant apatinio kruminio det,kad virsutini zandikauli patemtu smile.gif
Siandiena tai sakes,skauda apatinius dantis,net nesukandu nes tada bent ne taip jauciu ta skausma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 10 27, 11:44)
tuoj pameginsiu  blush2.gif

user posted image

user posted image

stai..
Atsakyti