Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir vaistukai (antidepresantai)

QUOTE(sileste @ 2011 02 07, 07:52)
zinok kad tai netikras liudesys, ir netikra ta nostalgija, nes ir as taip pat esiu tokiam liudesi , kad negaliu tvertis, gyvenau visa laik mieste klp, dabar metai kaip issikraustem i uzmiesti, palyginus netoli 18 km, bet nesitveriu kailyje, noriu NAMO, ziuriu per langa ir plaukus galiu nusiraut, kaip noriu i miestaNAMO, esu suaugusi moteris noriu mamos doh.gif , bliaunu kaip pusdurne, niekas man siuose namuos negerai, su vyru jau nebeturiu apie ka kalbet, nes neturiu nuotaikos, juk nezysiu pastovei kaip man blogai, durne isvadins, nesupranta. o dar ir leliaus judesiai pasidare kazkaip silpni, vaziuoju pas gyditoja, nu jei ir ten kas blogai, tada jau nezinau-turbut atejo paskutinioji, nebegaliu, nebeistveriu, gerai jeigu cia tik paranoja.

zinau ta jausma......ilgesi savo namu verysad.gif as taip pat is klp.ir man taip gera kai ten gryztu nors trumpam,tik va paskui gryzus i airija turiu vel kenteti......................... schmoll.gif man irgi buvo labai apmazeje judesiukai,bet dabar nieko jau geriau,kiek daktarai aiskino tai maziau vietos jiems bera duotis tai todel jie biskiuka ir apmazejo,,,,,,, duok dieve kad tik viskas gerai butu,kad vaikiukas mano tos susiktos nuotaikos nejaustu...... aisku tai neimanoma...... vyras vien del mano busenos pasiryzo mesti darbus airijoi ir skristi namo rugpjuti.jis sako nebegaliu ziureti kaip tu kankinies blush2.gif siokia tokia baime yra lietuvoi buti,bet vistiek kazkaip reiks,priprasti biskiuka prie kitokio gyvenimo.o tu irgi laikykis,nes suprantu tave 100% butinai parasyk kaip leliukas tavo laikosi nestuke.gif esu garantuota kad jam viskas gerai ir juokiasi is musu...... nestuke.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaie @ 2011 02 06, 23:01)
zinau ta jausma......ilgesi savo namu verysad.gif  as taip pat is klp.ir man taip gera kai ten gryztu nors trumpam,tik va paskui gryzus i airija turiu vel kenteti......................... schmoll.gif man irgi buvo labai apmazeje judesiukai,bet dabar nieko jau geriau,kiek daktarai aiskino tai maziau vietos jiems bera duotis tai todel jie biskiuka ir apmazejo,,,,,,, duok dieve kad tik viskas gerai butu,kad vaikiukas mano tos susiktos nuotaikos nejaustu...... aisku tai neimanoma...... vyras vien del mano busenos pasiryzo mesti darbus airijoi ir skristi namo rugpjuti.jis sako nebegaliu ziureti kaip tu kankinies  blush2.gif siokia tokia baime yra lietuvoi buti,bet vistiek kazkaip reiks,priprasti biskiuka prie kitokio gyvenimo.o tu irgi laikykis,nes suprantu tave 100%  butinai parasyk kaip leliukas tavo laikosi  nestuke.gif  esu garantuota kad jam viskas gerai ir juokiasi is musu......  nestuke.gif  thumbup.gif  4u.gif

sveika, as ka tik is ligonines,buvo pasigulde dviem parom, pasekt leliu, viskas liuks thumbup.gif , man paranoja doh.gif , prisiglvoju jau nesamu dalyku, bet geriau suklyst negu nieko nedaryt smile.gif . o ir nuotaika kitokia(pakolkas) kol vel neuzplauks doh.gif , sendien atrodo ir gyvent mieliau, bet ar ilgam. ai kaip nors, nebedaug beliko, reikia kentet, tu irgi kentek mirksiukas.gif , o grysi i lt, gal bus geriau, juk savos sienos ir lubos gydo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 02 09, 14:16)
sveika, as ka tik is ligonines,buvo pasigulde dviem parom, pasekt leliu, viskas liuks thumbup.gif , man paranoja doh.gif , prisiglvoju jau nesamu dalyku, bet geriau suklyst negu nieko nedaryt smile.gif . o ir nuotaika kitokia(pakolkas) kol vel neuzplauks doh.gif , sendien atrodo ir gyvent mieliau, bet ar ilgam. ai kaip nors, nebedaug beliko, reikia kentet, tu irgi kentek mirksiukas.gif , o grysi i lt, gal bus geriau, juk savos sienos ir lubos gydo smile.gif

niu va kaip smagu kad viskas gerai thumbup.gif nestuke.gif ir kad tavo nuotaika geresne,net mane apkretei kai perskaiciau-ta gera nuotaika smile.gif man irgi kaip uzeina.kiek ligu as jau sau prisipaisyti baigiu,oiiiiiiiiiiiii siaubas!!! ir kur tik begali buti vezys ten ir man jis blush2.gif ir po poros dienu pagalvoju nu juk as jau rimtai nesveika darausi blush2.gif ax.gif paskui pagereja bet kas is to neilgam.kaip tik dabarskaiciavausi nestuma savo.liko nemazai dar turiu dabar 26sav o gimdyti geguze.tavo kiek pamenu menesiuku didesnis leliukas 4u.gif na sulauksim vistiek mes savo laiko manau-kai galesim geriau gyventi,be jokiu nerimu ir pan....nes gyventi tai reikia jei tikrai dar koju nekratom drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Sileste kaip tavo sveikatyte??? kaip jautiesi?gal nebepuola blogos nuotaikytes?man siandien labai blogai blink.gif galva svaigsta,ir baime kad priepolis neuzeitu verysad.gif nezinau kaip uzmikti reikes blush2.gif turiu valerijono lasiuku bet vis nedrystu ju isgerti schmoll.gif antradieni i ligonine patikrinimui vaziuosiu,tikiuosi leliukui viskas gerai nestuke.gif tik tas dalykas nutolina truputi priepolius........... dabar pradejau prisimastyti o jei per gimdyma uzeis priepolis-o ka tada???? schmoll.gif verysad.gif zodziu viskas tas pats,atakos kiekviena diena ir baime kad to pagrindinio priepolio nebutu schmoll.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaie @ 2011 02 20, 09:08)
Sileste kaip tavo sveikatyte??? kaip jautiesi?gal nebepuola blogos nuotaikytes?man siandien labai blogai  blink.gif  galva svaigsta,ir baime kad priepolis neuzeitu  verysad.gif  nezinau kaip uzmikti reikes blush2.gif  turiu valerijono lasiuku bet vis nedrystu ju isgerti  schmoll.gif  antradieni i ligonine patikrinimui vaziuosiu,tikiuosi leliukui viskas gerai nestuke.gif  tik tas dalykas nutolina truputi priepolius........... dabar pradejau prisimastyti o jei per gimdyma uzeis priepolis-o ka tada???? schmoll.gif  verysad.gif zodziu viskas tas pats,atakos kiekviena diena ir baime kad to pagrindinio priepolio nebutu  schmoll.gif  blink.gif

sveikute, zinai antra savaite, gyvenu stebukle, svaria sazine, be jokio nerimo, bet bijau kad nebutu tyla pries audra. pradejus esu gert skysta gelezi, prisipirkau vitaminu, gal tai stiprina mane? bijau girtis, dar palusiu sy vakara tfu tfu. o tu nebijok valerijona gali gert kiek tik nori, geriau butu tabletytem, iskart 5 reikia gert, pirmas vaistas nestukem valerijonas, gerk dabar pat , neimk i galva, tik kad padetu. o zinok ir miegot pradejau, kaip zmogus, visa nakt ismiegu, dar ir diena noriu pasnaust, jau nosis sutino nuo miego. o del gimdymo, tai cia gera klausima uzdavei, dabar susimasciau g.gif . rimtai o jei uzeis? bet ne, neturetu, nebus laiko draugaut su tom pabaisosm, ziurek kad su gimdymu kartu ir tie priepoliai dings, bet negalvok apie tai, juk busi mediku prieziuroj, juk zinai kad nemirsi. atvirai pasakysiu, prie vaiko kraitelio esu isidejus leksatonilio, blogiau nebus, nieks cia nezais su tom baimem. ryt pamatysi leliu savo, pamatysi kaip bus linksmaiu, mn taip visada buna, o dabar isgerk valerijona, tiesa sakau, man gyditoja liepe gert, jis nekenkia, laikykis kaip nors
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 02 21, 15:42)
sveikute, zinai antra savaite, gyvenu stebukle, svaria sazine, be jokio nerimo, bet bijau kad nebutu tyla pries audra. pradejus esu gert skysta gelezi, prisipirkau vitaminu, gal tai stiprina mane? bijau girtis, dar palusiu sy vakara tfu tfu. o tu nebijok valerijona gali gert kiek tik nori, geriau butu tabletytem, iskart 5 reikia gert, pirmas vaistas nestukem valerijonas, gerk dabar pat , neimk i galva, tik kad padetu. o zinok ir miegot pradejau, kaip zmogus, visa nakt ismiegu, dar ir diena noriu pasnaust, jau nosis sutino nuo miego. o del gimdymo, tai cia gera klausima uzdavei, dabar susimasciau g.gif . rimtai o jei uzeis? bet ne, neturetu, nebus laiko draugaut su tom pabaisosm, ziurek kad su gimdymu kartu ir tie priepoliai dings, bet negalvok apie tai, juk busi mediku prieziuroj, juk zinai kad nemirsi. atvirai pasakysiu, prie vaiko kraitelio esu isidejus leksatonilio, blogiau nebus, nieks cia nezais su tom baimem. ryt pamatysi leliu savo, pamatysi kaip bus linksmaiu, mn taip visada buna, o dabar isgerk valerijona, tiesa sakau, man gyditoja liepe gert, jis nekenkia, laikykis kaip nors

na bandysiu kaip nors ax.gif matai nezinojau kad tabletytem geriau-kai buvau lietuvoi tai lasiuku tik nusipirkau doh.gif o pas mane visad piniginei bromezopamo lapelis,be jo niekur neisvaziuoju,bet jei tik pamirstu pinigine namuose tai tada patikek apsisuku ir vairuoju namo nes tada sakes vien zinojimas kad neturiu salia vaistuku blush2.gif labai faina girdeti kad tau geriau mirksiukas.gif saunuole laikykis.na istikro per gimdyma nebus kada panikuot man atrodo-skausmas darys savo doh.gif nestuke.gif.rytoi pas daktaru zygiuosiu,tik jauciu skeno niekas nedarys,nes cia pas mus toi saly tik viena tedaro o man jaudare 2 nes pradzioi biskiuka kraujavau nestuke.gif .parasysiu rytoi gryzusi is ligonines,tikiuosi po to savaite ramiau gyvensiu 4u.gif nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaie @ 2011 02 21, 06:41)
na bandysiu kaip nors  ax.gif  matai nezinojau kad tabletytem geriau-kai buvau lietuvoi tai lasiuku tik nusipirkau  doh.gif  o pas mane visad piniginei bromezopamo lapelis,be jo niekur neisvaziuoju,bet jei tik pamirstu pinigine namuose tai tada patikek apsisuku ir vairuoju namo nes tada sakes vien zinojimas kad neturiu salia vaistuku blush2.gif  labai faina girdeti kad tau geriau  mirksiukas.gif  saunuole laikykis.na istikro per gimdyma nebus kada panikuot man atrodo-skausmas darys savo doh.gif  nestuke.gif.rytoi pas daktaru zygiuosiu,tik jauciu skeno niekas nedarys,nes cia pas mus toi saly tik viena tedaro o man jaudare 2 nes pradzioi biskiuka kraujavau nestuke.gif .parasysiu rytoi gryzusi is ligonines,tikiuosi po to savaite ramiau gyvensiu  4u.gif  nestuke.gif  smile.gif

sveika, na kaip lelyte tavo gyvena, kaip praejo abziura? aisku viskas liuks. o as sendien viena namie, ir ka, kazkoks sudas jau ir lenda, tik pasidziaugiau kaip man gerai, nera blogai, bet valerijonu jau geriau du kart, negaliu but vienatvej, ji provokuoja mane, va ir dabar rasau tau ir jauciu kaip noreciau pablaiut,uzkniso nebegaliu. kad tik taip butu kaip jauciuos dabar, butu visai gerai, bet kai pajauciau tikra geri preita savaite, tai yra su kuo sulygint, nemielas man sis vakaras, jau pradedu galvot kazkokius vejus, noriu miego, eiciau miegot, bet tada tikrai viena likciau, o kaip tycia nusnausciau ir prabusciau, tada ziureciau turbut iki paryciu, ima baime doh.gif , sirdi pradeda must. einu ka nors paveikt , turi praeit
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 02 22, 20:19)
sveika, na kaip lelyte tavo gyvena, kaip praejo abziura? aisku viskas liuks. o as sendien viena namie, ir ka, kazkoks sudas jau ir lenda, tik pasidziaugiau kaip man gerai, nera blogai, bet valerijonu jau geriau du kart, negaliu but vienatvej, ji provokuoja mane, va ir dabar rasau tau ir jauciu kaip noreciau pablaiut,uzkniso nebegaliu. kad tik taip butu kaip jauciuos dabar, butu visai gerai, bet kai pajauciau tikra geri preita savaite, tai yra su kuo sulygint, nemielas man sis vakaras, jau pradedu galvot kazkokius vejus, noriu miego, eiciau miegot, bet tada tikrai viena likciau, o kaip tycia nusnausciau ir prabusciau, tada ziureciau turbut iki paryciu, ima baime doh.gif , sirdi pradeda must. einu ka nors paveikt , turi praeit

labukas,na nieko apziurejo ir viskas.eilei prasedejau 2 valandas o apziura truko 5min.sake viskas gerai.siandien vel vaziavau nes krauja tris kartus eme - cukraus tyrimams.tikiuosi atsakymas bus geras.patikek vienatve man taip pat pats baisiausias dalykas ypac kai lauke tempti pradeda tai uzpuola ziaurus jausmas blink.gif kaip noreciau atsikratyti to jausmo sudino kuris mane kankina.taip atsigautume......... doh.gif as vakar zliumbiau nes kino pabaiga buvo lidna kai mazas berniukas 4metuku kazkur (kaip mano mazasis sunus) ejo su teta aplankyti mamos kapo............ nu ir viskas taip negera paliko,pradejau galvoti kas butu jeigu butu verysad.gif o mano vaikai man visas gyvenimas 4u.gif nu zodziu tu supranti apie ka as....... ziauri baime mirti pas mane yra doh.gif tai vat tokios naujienos gyvenu su ta diena kaip ir visi nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Aš čia vis paskaitinėju kaip jums sekasi... Ar jums anksčiau, prieš nėštumą, nebuvo nerimo, ar negėrėte vaistų? Kodėl klausiu? Aš pati turiu generalizuotą nerimo sutrikimą su panikos atakomis, ir vegetacinė distonija išlenda. Jau 1,3 m geriu neuroleptikus. Dabar po truputį mažinu vaistus, nors gerai nesijaučiu, vis kažkokia apspangus esu. Labai noriu susilaukti vaikelio, bet bijau savo savijautos, nemanau, kad būnant nestuke.gif pagerės, nors mano psichoterapeutė bandė užtikrinti, kad daugumai pagerėja. Visgi baimė didesnė...
Atsakyti
QUOTE(Asesė @ 2011 02 24, 00:25)
Sveikos,
Aš čia vis paskaitinėju kaip jums sekasi... Ar jums anksčiau, prieš nėštumą, nebuvo nerimo, ar negėrėte vaistų? Kodėl klausiu? Aš pati turiu generalizuotą nerimo sutrikimą su panikos atakomis, ir vegetacinė distonija išlenda. Jau 1,3 m geriu neuroleptikus. Dabar po truputį mažinu vaistus, nors gerai nesijaučiu, vis kažkokia apspangus esu. Labai noriu susilaukti vaikelio, bet bijau savo savijautos, nemanau, kad būnant  nestuke.gif pagerės, nors mano psichoterapeutė bandė užtikrinti, kad daugumai pagerėja. Visgi baimė didesnė...

sveika, pries nestuma turejau ir panikas, ir baime, ir nerimo sutrikima, vartojau antidepresantus, suzinojus jog laukiuos, juos nutraukiau, tada nerimas atkirti dave dviguba, tris menesius lipau sienomis, kaukiau krokodilo asaromis. sako nestumas gydo, ne velnio, hormonu kaita tik suastrino viska, dabar man jau nestumo galas, jauciuos geriau, bet zinau kai pagimdysiu neissiversiu be raminanciu. siulyciau jei galit, gyditis iki galo, ir vaistu vartojima nenutraukt staiga, nes atpildu gausit tik dviguba doze nerimo, o tai yra ziauru nestumo metu, ir zinojimas kad negali isgert tabletytes dar daugiau veda i nevilti. taciau istikruju, tai siuo klausimu, geriau kreiptis i savo psihoterapiauta, kuris kartu su jusu ginekologe nuspres apie jusu tolimesnius planus, paskirs kitus vaistus kurie galimi nestukem. stiprybes kovoje su PA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 02 24, 20:38)
sveika, pries nestuma turejau ir panikas, ir baime, ir nerimo sutrikima, vartojau antidepresantus, suzinojus jog laukiuos, juos nutraukiau, tada nerimas atkirti dave dviguba, tris menesius lipau sienomis, kaukiau krokodilo asaromis. sako nestumas gydo, ne velnio, hormonu kaita tik suastrino viska, dabar man jau nestumo galas, jauciuos geriau, bet zinau kai pagimdysiu neissiversiu be raminanciu. siulyciau jei galit, gyditis iki galo, ir vaistu vartojima nenutraukt staiga, nes atpildu gausit tik dviguba doze nerimo, o tai yra ziauru nestumo metu, ir zinojimas kad negali isgert tabletytes dar daugiau veda i nevilti. taciau istikruju, tai siuo klausimu, geriau kreiptis i savo psihoterapiauta, kuris kartu su jusu ginekologe nuspres apie jusu tolimesnius planus, paskirs kitus vaistus kurie galimi nestukem. stiprybes kovoje su PA 4u.gif


Aciu. Su savo psichoterapeute nusprendem po truputi mazint vaistus ir pastoti, nes jau metai spaudzia. Su savo liga sugaisau jau 6 metus verysad.gif , toliau neber kur. Svarbiausia sake iskesti pirmus 3 menesius, paskui galima pritaikyt vaistus, bet taip ju nesinori. Siaip ar taip teks nugalet baime, gal man hormonai padarys stebukla...
Atsakyti
Labukas

Norejau papasakoti savo istorija.Geriau antidepresantus 3.5metu cipramil 20mg ir fliunkoli 1mg,man panikos priepuoliai buvo baisus nutirpdavo visas kunas begdavau i ligonines sveikatos tikrytis kekviena diena ,trukdavo oro,baimes jausmas beprotiskas budavo ,tik norejosi gulet ir nekrutet ,saves neprisiziurejau,bijojau isseiti is namu ,nevairavau metus masinos,nes bijojau, bet pageriau vaistus 3.5 metus ir as pradejau normaliau gyvent.Poto susipazinau su savo vyru pastojau nestuke.gif ir numeciau vaistus iskarto 4u.gif .Ir as taip gerai jauciausi man visi priepoliai dingo,pasigimdziau mergyte,maitinau iki 3menesiu ,kol vel nenutiko pasmus nelaime mire artimas zmogus verysad.gif ir mane vel sukrete doh.gif iar vel geriu vaitus jau 2metai,vel kankina mane panika,tirpsta ranka svaigsta galva pykina nuo tu vaistu ima baime vel viskas nuo pradziu,bet dabar israse nauju vaistu seroxat 20mg,nuo ju labai sukasi galva ir ima mieguistumas,koke jum buvo savijauta kaip juos pradejot gert,tikiuosi nuo ju pageres.
Atsakyti