Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir vaistukai (antidepresantai)

lukomama, nu geeeras as ir birzelio kazkur 20 diena tureciau gimdyt biggrin.gif Tai gal abidvi stenesim ta pacia diena biggrin.gif Siaip as ir maciau savo lelyte, bet atvirai kalbant supratau kad matau galvyte ir kuneli, o daugiau nieko nesupratau smile.gif bet gydytoja sake kad mate rankytes kojytes, vajei kaip fainiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MadCost @ 2009 11 30, 23:52)
migliukas22, as dar vis ligonineje, sian dave puse tabletes, pradeda gydyma, bet zinoma toki pusetina, nes visu vaistu tikrai negales skirti, bat tai jau vis tiek susilaukiau nerimo stipraus, vel vaistu teko pavartot. Sunku kazkaip labai sunku.
O tau del galvos skausmo ir temperaturos, tai manau tikrai gali buti nervinio pobudzio, nes pati gi sakai kad kai paguli pailsi ar pamiegi jis praeina.


labutis, dziaugiuosi uz tave ir uz "lukomama", kad pavyko pamatyti savo mazylius. as ir taip pat laukiu nesulaukiu penkadienio, kada ja (nes kazkaip jauciu, kad lelius yra ji) pamatysiu o pirmadieni dar leksiu pas genetike:-)
MadCost - saunuole, jau iskentejai ta pavojingiausia ir baisiausia perioda, o dabar turetu buti vis lengviau ir lengviau... Kai isvysi savo mazylis, jis tikrai "atpirks" tavo kancias - busi labai laiminga mamyte.
Siandien savo teciui pasakiau sia naujiena, nors planavau pasakyti, po 2 savaiciu, pasibaigus 14 savaiciu nestuke.gif laikotarpiui. Labai noreciau pasakyti ir mamai, nes siandien kaip tik jos gimimo diena, bet nuo mazens, apie 20 metu nieko apie ja nezinau, visai nieko...
Atsakyti
as naudojau visokiu antidepresantu ir t.t. iki nestumo, nes gyvenimas buvo visai prarades prasme del nezinai ko, o paskui su draugu sugalvojom pradeti vaikuti - vis dar geriau vaistukus, bet pradejau ir foline rugsti gerti smile.gif o paskui tiesiog pajauciau, kad man nebereikia antidepresantu ir kad jau turiu pilvelyje mazyliuka uzgimusi. Nei testo nei daktaru nereikelo, pajauciau sirdimi gal smile.gif Ir testas buvo tik taip, kad eiciau pas daktara ir teoriskai isitikinus smile.gif jei taip galima pasakyti. Taigi, mano daktaras buvo mano sunelis, kuris dabar jau metu ir 8 menesiuku smile.gif Stiprybes visom. Jei kas nori pasikalbeti tai rasykit i skype udreee. Buna gi akimirku kada neturi kuo pakalbeti - gal as butent tuo mtu busiu prisijungusi.

mano stebukliukas
Atsakyti
QUOTE(MadCost @ 2009 12 01, 15:52)
lukomama, nu geeeras as ir birzelio kazkur 20 diena tureciau gimdyt biggrin.gif Tai gal abidvi stenesim ta pacia diena biggrin.gif Siaip as ir maciau savo lelyte, bet atvirai kalbant supratau kad matau galvyte ir kuneli, o daugiau nieko nesupratau smile.gif bet gydytoja sake kad mate rankytes kojytes, vajei kaip fainiai smile.gif

lotuliukas.gif ..o..dviese smagiau gal bus.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes smile.gif

Jau senokai apie Jus nieko negirdejau... Kaip Jums sekasi? Kaip Jusu nuotaikos, savijautos? Tikiuosi, kad visoms geriau.... smile.gif
Mano savijauta labai ivairi, diena geriau, kita - blogiau, bet visumoje - gyventi normaliai tikrai galima, ypatingai, kai paskutinias kelias naktis ir miegasi gerai ir pykinimai ne tokie varginantys smile.gif Zodziu, viskas i gera smile.gif
O ir merginu, turinciu analogiska problemele, patirtis bei gydytoju komentarai, kad vaistukai nuo nerimo, neitakoja vaikelio vystymosi, ju apziuros, echo labai ramina.
Taigi, musu vaikeliai sveiki ir nuostabus smile.gif
Atsakyti
Sveikute smile.gif
na va mane jau paleidzia is ligonines, nepasakyciau kad gerai labai jauciuosi, bet kaip migliukas sako, pakenciama, nes nestumo metu gydytojai ir norejo pasiekti to rezultato, kad galeciau kenteti. Man jau lygiai trys menesiai arba 14 savaiciu, taciau pirma karta vakar apsivemiau masinoj smile.gif siaip visada "tampydavo", bet nevemdavau, o dabar susilaukiau, vat.
Atsakyti
QUOTE(MadCost @ 2009 12 15, 12:25)
Sveikute smile.gif
na va mane jau paleidzia is ligonines, nepasakyciau kad gerai labai jauciuosi, bet kaip migliukas sako, pakenciama, nes nestumo metu gydytojai ir norejo pasiekti to rezultato, kad galeciau kenteti. Man jau lygiai trys menesiai arba 14 savaiciu, taciau pirma karta vakar apsivemiau masinoj smile.gif siaip visada "tampydavo", bet nevemdavau, o dabar susilaukiau, vat.

Man rūpėjo, MadCost, kaip tu laikaisi. Kažkur skaičiau, kad negali mesti AD, ir pastojai. Geriu vaistus, kaip ir tu gėrei - Ad ir neuroleptiką.
Man irgi tai gresia, nors aš ir nesilaukiu - bet bent žinočiau, ko tikėtis. Kažin, o nekenkia vaisiui tavo toks kankinimasis? Ir kiek laiko pratempei be vaistų išvis?
Atsakyti
QUOTE(Wiskute @ 2009 12 23, 19:01)
Man rūpėjo, MadCost, kaip tu laikaisi. Kažkur skaičiau, kad negali mesti AD, ir pastojai. Geriu vaistus, kaip ir tu gėrei - Ad ir neuroleptiką.
Man irgi tai gresia, nors aš ir nesilaukiu - bet bent žinočiau, ko tikėtis. Kažin, o nekenkia vaisiui tavo toks kankinimasis? Ir kiek laiko pratempei be vaistų išvis?

Sveikute, vieningos nuomones nera kas yra geriau vaisiui, kenteti ar gerti vaistus. Taciau yra tam tikru vaistu gamintoju rekomendacijos vis tik negerti vaistu iki 12 savaiciu, nes butent iki tada vystosi vaiko pagrindiniai organai ir didziausia tikimybe issigimimams. Taip pat gamintojai turi duomenu (bet tai pasiekiama tik gydytojams) kokia doze yra saugesne ir kokiai rizikingumo kategorijai priklauso vaistas, nuo to gydytojai ir sprendzia kiek vaistu duoti galima ir kokius. Gydytojai buvo tikri tik del vieno dalyko, jog panikos atakos (stiprios) kenkia vaisiui, nes tuo metu issiskiria dideli kiekiai adrenalino ir dar kazkokios medziagos, todel panikos ataku negydyti negalima.As iskentejau be vaistu du menesius, zinoma man tai buvo didelis isbandymas ir kancia, bet visa tai iveikiau kazkaip nes buvo tikslas, dar padejo ir tai kad gulejau ligonineje (Santariskiu klinikos, Psichiatrijos skyrius).
Atsakyti

Sveikutes, mamytes,

Senokai negirdejau apie jus, retai, kada kompa isijungiu... Kaip MadCost, lukomama ir kitos jauciates, kaip nuotaikos? Ar jauciate leliuku judesiukus, gal jau zinote, ka turesite?:-) Jei nenorite cia rasyti, parasykite i mano AZ.

Mums jau 19 savaiciu, sia savaite darem sunelio ultragarsa, ziurejom vidaus organus, viskas puikiai vystosi, pradejau jau jausti nestiprius judesiukus smile.gif dabar laukiu stipresniu...:-) siaip visokiu negerumu per praeita men buvo ir dideli pilvelio skausmai, ir aukstoka temperatura, ir tepliojimas, aciu Dievui viskas gerai baigesi...
Dar kolkas esu namie, turiu nedarbinguma, visai nebeturiu imunines sistemos, vos laukia 15 min. pavaikstau ir jau gerkle, kosulys, galvos skausmas kankina. Nezinau, kaip eisiu i darba, bet teks jau turbut greit... svarbiausia reikia sulaukti pavasario, gal ir sveikata pastipres.
Nuotaika ivari, buna savaite blogiau, savaite geriau, nes ad paktiskai nebegeriu, gelbejuosi valerijonu.
Taigi visoms stiprybes ir lauksiu jusu pasisakymu:-)
Atsakyti
Sveika:)
Na as jau judesiukus jauciu nuo 15 savaites mazdaug, o dabar kaip ir tau 19, pilvas tai skausmingas man visa nestuma, pas gine buvau 16 savaiciu, tai daugiau neliepe eiti, dabar sake pas gine tik 36 savaite, bet man tai kazkokia nesamone, as turbut anksciau nueisiu pati ir susimokesiu uz ta konsultacija. va treciadieni bus jau 20 savaiciu kaip ir puse nestumo, tai bus kaip menesi pas gine nebuvau. O siaip vaistukus geriu, bet jau nuovargis kaip kamuoja sakes, is nosies kraujas daznai bega, meslungis kojas trauko danokai ir dar kai buvau siaubingai pervargusi ryte net apsivemiau ir valgyti puse dienos nieko negalejau.
Atsakyti
QUOTE(MadCost @ 2010 01 25, 05:16)
Sveika:)
Na as jau judesiukus jauciu nuo 15 savaites mazdaug, o dabar kaip ir tau 19, pilvas tai skausmingas man visa nestuma, pas gine buvau 16 savaiciu, tai daugiau neliepe eiti, dabar sake pas gine tik 36 savaite, bet man tai kazkokia nesamone, as turbut anksciau nueisiu pati ir susimokesiu uz ta konsultacija. va treciadieni bus jau 20 savaiciu kaip ir puse nestumo, tai bus kaip menesi pas gine nebuvau. O siaip vaistukus geriu, bet jau nuovargis kaip kamuoja sakes, is nosies kraujas daznai bega, meslungis kojas trauko danokai ir dar kai buvau siaubingai pervargusi ryte net apsivemiau ir valgyti puse dienos nieko negalejau.



Labutis,

Keista ta tavo gine, tikrai kazkokia nesamone, o tai, kada ji planuoja leliaus vidaus organus ziureti ultragarsu....? As cia ir kazko nesuprantu:-( Arba keisk gine, arba tiesiog reikia jos pacios klausti, juolab, kad ir pacios sveikatele seipsau... Bent jau paklausk, kada ji ruosiasi ziureti vidaus organiukus, nes tai ziurima nuo 19 iki 22 savaites ir apskritai, reikia leliu stebeti, ar sirdele plaka ir t.t. o cia dabar iki gimdymo praktiskai nieko neziures..., ir paciai ramiau bus, gi mes ir taip jautresnes...
O nuo pilvo skausmu ir meslungio reikia gerti magnio diasporali, as geriu po tris maiselius i para.
O kaip i darba neini? jei neini tai ir ilsekis, nes pykinimai ir del nuovargio pasireiskia?
Kokius vaistukus geri nuo nerimo?
Ziurek laikykis
Atsakyti
Sveika, tai man net svoris pradejo kristi, va jau pora kilu nukrito, skambinau pazystamai ginei tai sake pasitikrinti skydliaukes hormonus, nes taip neturetu buti, bet sako gali buti dar ir del to kad valgau taip kaip visada o medziagu apykaita smarkiai pagreitejo. Siaip as geriu Zoloft tablete per para, tai man kaip tais uztenka pakolkas, nesikartoja priepuoliai ir baimes. Ai dar sake ta mano pazystama gine kad nuo vaistu gali buti vaikas ramesnis, nu tipo ne taip spardytis, o pas mane va taip ir yra kazkaip, jis ramesnis pasidare, ne taip kaip visada. Na man dabar 21 savaite lygiai, tai bandysiu pas gydytoja gal papulti, kad kokius tyrimus padarytu, bet pazystama gine sake kad reikalo pastoviai ziureti vaika echoskopiskai tikrai nera, tik jei yra tam tikros rizikos dideles. O kaip pati laikais?Papasakok kaip pojuciai? kaip tava mazius? Gal zinai kas bus?
Atsakyti