Įkraunama...
Įkraunama...

Notaro paslaugos

blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruttaa: 05 liepos 2012 - 10:04
QUOTE(NiuniaX @ 2012 06 16, 11:51)
Laba diena,
Tiksliai nezinau ar cia kreipiuosi patarimo  g.gif
Situacija tokia paveldejau buta dokumentus pradejau tvarkyti bet nepabaigiau kadangi Lietuvoje negyvenu gal zinot kas sutvarko dokumentus tau nesant vietoj? Buciau labai dekinga uz info  smile.gif

Asmuo, kuriam parasysit igaliojima (jei toki turit). Bet tam irgi reikia i LT atvaziuot g.gif
Atsakyti
nebutina konsulini igaliojima uztektu sukeverzot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faint: 10 liepos 2012 - 07:33
Sveikos, ne dažnai tenka čia pareikšti savo nuomonę, bet užsuku paskaitinėti ir ieškoti atsakymų čia kasdien smile.gif taigi, šį kartą aš noriu patarimo ir Jūsų nuomonės. Anyta man ir mano vyrui nori palikti savo butą, o mes jai nupirktume mažesnį. Tačiau nežinau kaip geriau būtų pasielgti, kad jai palikus butą, aš ir vyras būtume lygiaverčiai savininkai. Nes jei ji jam padovanos butą, tai man jo dalis nepriklausys. Gal geriau būtų jį mum iš jos nupirkti? Ar kad ji mums dovanotų aniem? Ar anytai padovanojus butą vyrui, jis man jo dalį padovanotų? Labai laukiu jūsų patarimo, tikiu, kad kažkuri esate su tuo susidūrusi. Ačiū
Atsakyti
Sveiki, turiu toki klausima. Tetis nori uzrasyti man bendrabuti, kaip protingiau pasielgus ar kad darytu dovanojima ar paprastai uzrasytu, o gal koki igaliojima kad parasytu kad su tuo bendrabuciu galeciau daryti ka noriu.
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2012 09 18, 15:44)
Sveiki, turiu toki klausima. Tetis nori uzrasyti man bendrabuti, kaip protingiau pasielgus ar kad darytu dovanojima ar paprastai uzrasytu, o gal koki igaliojima kad parasytu kad su tuo bendrabuciu galeciau daryti ka noriu.


Sveiki,
Tokio dalyko kaip "paprastas buto užrašymas" nėra. Jei tėtis nori butą (bendrabutį) jums padovanoti, atiduoti visas nuosavybės teises į jį - tik dovanojimo sutartis. Jei tėtis tiesiog nori, kad jūs rūpintumėtės butu, ji prižiūrėtumėte, mokėtumėte mokesčius ir kitus reikalus tvarkytumėte - tinka ir tėčio įgaliojimas jums, tačiau šiuo atveju bendrabučio savininku liks tėtis, priešingai nei pirmu atveju. Tad reikia tėčiui apsispręsti, ko jis nori smile.gif
Atsakyti
Sveiki, kas zinot, kaip ar kur galima suzinot ar perkamas butas nera ikeistas, arestuotas ir t.t
Atsakyti
QUOTE(tianu @ 2012 11 18, 21:53)
Sveiki, kas zinot, kaip ar kur galima suzinot ar perkamas butas nera ikeistas, arestuotas ir t.t

paprašykit pateikti naujausia registro pazyma. pagal viska ten turetu but juridiniuose irasuose irasyta.
Atsakyti
Sveikos. smile.gif Gal kas galite padeti. Mama nori perrašyti žemės ūkio paskirties sklypą (padovanoti) man, t.y dukrai. Pas notarą reikės tik asmens tapatybės dokumentų, ar dar sklypo dokumentus. Ir kiek tai gali kainuoti. Nes tinklapyje suradau, kad 50-80 lt, bet teko girdėti kad apie 400 lt. Ir dar- ar tame sklype turi būti atlikti geodeziniai matavimai, kad galima būtų ji dovanoti? Nes ateityje planuojame keisti žemės paskirtį, tai teks vėliau daryti geodezinius.
Atsakyti
QUOTE(Inesa1103 @ 2013 01 09, 12:06)
Sveikos. smile.gif  Gal kas galite padeti. Mama nori perrašyti žemės ūkio paskirties sklypą (padovanoti) man, t.y dukrai. Pas notarą reikės tik asmens tapatybės dokumentų, ar dar sklypo dokumentus. Ir kiek tai gali kainuoti. Nes tinklapyje suradau, kad 50-80 lt, bet teko girdėti kad apie 400 lt. Ir dar- ar tame sklype turi būti atlikti geodeziniai matavimai, kad galima būtų ji dovanoti? Nes ateityje planuojame keisti žemės paskirtį, tai teks vėliau daryti geodezinius.

paskirties keitimui reikia jau tureti geodezija padaryta. Vienu metu notarai neperrasinejo be geodeziniu, dabar lyg ir vel galima. Pas notara reikes asmens dokumentus pasiimti, zemes sklypo plana (jus turetumet turet 1:10 000 planeli) bei registro pazyma.
Atsakyti
aciu uz atsakyma. mazdaug zinosiu ka pasiimt. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri gali rekomenduoti notarą Kaune, dėl buto keitimo?

Labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti