Įkraunama...
Įkraunama...

Drėgmės surinktuvas

jezau kaip man ta dregme pabodo doh.gif nepamiegu naktimis, prakaitas pila ( lietuvoj miegu ziauriai gerai, o airijoj pastoviai saltas prakaitas ispila:angry: ) verysad.gif nusipirkom pries pora dienu ta surinkeja, tik miegamajame naudojam, tikrai geriau, tik va instrukcijoj raso, jog kai jis dregme sumazina iki normos, tada automatiskai issijungia g.gif tai mes ji beveik pora paru laikem ijungta ir jis neissijungia ( vandens tai kokius 5litrus per para prikaupia ) doh.gif tai negi pas mus tiek dregmes, kad jis niekaip nepasiekia tos normos unsure.gif gal kas susiduret g.gif ?
Atsakyti
Sveiki,
Kiek paskaičiau visų komentarus, tai visi drėgmę numušat iki min 56%. Aš užskaičiau, kad "The optimal relative humidity indoors is 30 percent to 50 percent in the summer, and 30 percent to 40 percent in cool weather. " Įdomu, ar pavyksta su šitais sausintuvais tiek drėgmę numušti? Ar galima nustatyti juose pageidajamą oro drėgnumą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirameki: 07 sausio 2009 - 11:15
QUOTE(Kirameki @ 2009 01 07, 11:15)
Sveiki,
Kiek paskaičiau visų komentarus, tai visi drėgmę numušat iki min 56%. Aš užskaičiau, kad "The optimal relative humidity indoors is 30 percent to 50 percent in the summer, and 30 percent to 40 percent in cool weather. " Įdomu, ar pavyksta su šitais sausintuvais tiek drėgmę numušti? Ar galima nustatyti juose pageidajamą oro drėgnumą?

Na pas mus su sensoriniu valdymu, tai nustatom kokią norim, kad palaikytų, tai jis ir reguliuojasi. O drėgmę dažniausiai numušam iki 60 ir jungiam lauk, nes atvirai pasakius man jo garsas per didelis ir kartais tikrai nervina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 01 07, 12:30)
Na pas mus su sensoriniu valdymu, tai nustatom kokią norim, kad palaikytų, tai jis ir reguliuojasi. O drėgmę dažniausiai numušam iki 60 ir jungiam lauk, nes atvirai pasakius man jo garsas per  didelis ir kartais tikrai nervina  doh.gif

O pas jus šitas Desa iš Senukų?
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2009 01 07, 12:35)
O pas jus šitas Desa iš Senukų?

Ne pas mus Boneco, iš šalnos pirktas 4u.gif user posted image
Atsakyti
pas mane taip pat rasoja langai ir pelyt pradėjo. Galvoju reik pirkti ir mums. Bet aš nenoriu jo didelio, juk bute nebus jo kur pastatyti. Kokio dydžio turit?
Atsakyti
Jau maciau vel ERBI uzvezta dregmes surinkeju,kam reikia galit vaziuoti,kazkas klause ju darbo laiko jie dirba nuo10-19 biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki. Turime gerą dregmės surinkėją Zibro D116. Už jį mokėjome apie 250 eurų. Jo dėka sustabdėme sienų pelyjimą. Kadangi persikėlėme į kitą bustą, kuriame dregmės nebėra tai jis mums tapo kaip ir nebereikalingas. Parduodame už simbolinę kainą arba keičiame į ką nors. Tel 861636224. Gyvename Vilniuje

http://www.skelbiu.lt/5400243.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jomante28: 08 vasario 2009 - 12:04
Ačiū už šią temą. Pasiskaičiusi paprašiau draugų Kaune, kad nupirktų tą čia dažnai minėtą aparatą iš ERBI už 299 LT. Butas naujos statybos, priduotas liepos mėn. Kambary, kur dalis sienos - laukinė, ir vėsiau, ir drėgniau, pradėjo pelyti senos - močiutės palikimo medinės kėdės. Dabar tą aparatą įjungiau tik vakar. Pririnko apie 0,5 litro vandens per 4 valandas. Periodiškai jungsiu. Drėgmė sienose, tai reiks laiko, kad išdžiūtų. Bet su tuo drėgmės surinkėju jau dabar bus maloniau gyventi.
Atsakyti
TAIGI ZMONES!- paziurekit i www.oras.webs.com. Nauji prietaisai su garantija. Israsom saskaita. Kainos bene geriausios. Nusiskundimu nesulaukiam. Pristatysim jei toli gyvenate. Efektyvu 100%. Patarsime nemokamai. Rasykit sausintuvai@inbox.lt arba skambinkit 860114259.
Atsakyti

zodziu, veikia tas surinkejas, pradejau normaliai miegot biggrin.gif ir kadangi pas mus jokio sensoriuko nera, kad % dregme rodytu, tai nusipirkau toki laikroduka-oro ir dregmes termometra smile.gif tai db, matau, kiek dregmes yra ir galiu reguliuot rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(gintarinis74 @ 2009 03 21, 16:33)
TAIGI ZMONES!-  paziurekit i www.oras.webs.com.


va mes kaip tik ir turim sitoki
tik aisku, airijoj jis pigesnis biggrin.gif na kaip ir visa kita doh.gif
o siaip geras jis, issijungia-isijungia pats, nepasakyciau, kad garsiai dirbtu. pas mus pora menesiu ejo non stop, bet atlaike smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 24 kovo 2009 - 05:37
QUOTE(emuxxx @ 2009 03 24, 06:45)
zodziu, veikia tas surinkejas, pradejau normaliai miegot biggrin.gif ir kadangi pas mus jokio sensoriuko nera, kad % dregme rodytu, tai nusipirkau toki laikroduka-oro ir dregmes termometra smile.gif tai db, matau, kiek dregmes yra ir galiu reguliuot rolleyes.gif
Papildyta:
va mes kaip tik ir turim sitoki
tik aisku, airijoj jis pigesnis biggrin.gif na kaip ir visa kita doh.gif
o siaip geras jis, issijungia-isijungia pats, nepasakyciau, kad garsiai dirbtu. pas mus pora menesiu ejo non stop, bet atlaike smile.gif



Gal gali parasyt kaip angliskai vadinasi dregmes surinkejas mirksiukas.gif
Atsakyti