Įkraunama...
Įkraunama...

Drėgmės surinktuvas

QUOTE(murce @ 2011 05 14, 13:53)
Pas mane tas pats modelis, tai  thumbup.gif
  Gailėjau kelis metus pinigų, bet tikrai  thumbup.gif Elektros net nepastebėjau, kad daugiau išnaudočiau, nei įprastai, veikia po kelias valandas per dieną, žiūrint kokiu metų laiku ir kiek namie drėgmės..... o kiek jos pamata- kai pili litrais iš sausintuvo vandenį ir galvoji, kur jis anksčiau  dėdavosi  blink.gif


drinks_cheers.gif
Mes irgi iš pradžių gailėjom, galvojom gal kokiais nors kitokiais būdais išnaikinsim pelėsį doh.gif
Dabar negalim atsidžiaugti šiuo daiktu bigsmile.gif
Išsprendė visas pelėsio ir drėgmės problemas namuose, pasidarėm remontą, ir tfu tfu tfu ramiai gyvenam assa.gif
Atsakyti
QUOTE(kerepliuke @ 2011 05 17, 12:12)
Mes irgi iš pradžių gailėjom, galvojom gal kokiais nors kitokiais būdais išnaikinsim pelėsį  doh.gif 

Pas mus dar daugiabučio siūles sutvarkė, tai gal tikrai nebepelys. Nors pas mus nedaug, tik po biškutį kampuose pelėsio buvo, bet labai drėgna. Ypač rudenį, pavasarį, kai nekūrena ir lyja, tai kasdien įjungus virš 80 drėgmė.
Aišku,brangus daiktas tas sausintuvas, už tokius pinigus galima ir kažką namams nupirkti, bet tikrai kol kas esam patenkinti rolleyes.gif
Atsakyti
man iskilo toks klausimelis...tos merginos kurios turit DH720,ar galima plauti ta juoda tinkliuka?kur isistato tarp priekiniu groteliu..pas mane jis apipelijo ir nezinau ar nepakenksiu isplovus.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(matrioskyte @ 2011 05 17, 13:45)
man iskilo toks klausimelis...tos merginos kurios turit DH720,ar galima plauti ta juoda tinkliuka?kur isistato tarp priekiniu groteliu..pas mane jis apipelijo ir nezinau ar nepakenksiu isplovus.... g.gif

Paskaityk instrukcijoje arba pasiskambink pardavėjui, gal paaiškins 4u.gif
Bet tai kokia pas jus drgėmė, kad taip net jis apipelijo? Kaip namuose kiti daiktai?
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2011 05 17, 13:47)
Paskaityk instrukcijoje arba pasiskambink pardavėjui, gal paaiškins  4u.gif
Bet tai kokia pas jus  drgėmė, kad taip net jis apipelijo?  Kaip namuose kiti daiktai?

mes ji naudojam nuo rudenio,ir visada stovi vonioje...kai ji nusipirkom,namie dregme buvo tikrai didele 80 ir daugiau,o po kokio menesiuko pastoviai 60 ir maziau... bigsmile.gif gal kartais reikia tas groteles ir pravedinti,nezinau,bet jos apipelijo..
o su daiktais viskas normaliai kai atsirado dregmes surinkejas!budavo ir siena uz sofos pelidavo,ir nuo langu varvedavo..rubai spintoj kurie reciau paimami sudregdavo...vargas buvo,o dabar tikrai nesigailiu,is po ziemos istraukiau vasarinius rubus ir jie neturi jokio kvapo kaip budavo anksciau! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrioskyte: 17 gegužės 2011 - 14:11
Tai gal tikrai reikia kartais pravėdinti, išsitraukiau savojo groteles- tai josdulkėmis apsinešusios, reiks lengvai pavalyt .
Atsakyti
o gal kas turire Fral dry digit???

user posted image


nesuprantu kodel jis man nei velnio nesurenka tos vandens, nors stovi rusi kur tikrai dregna, nei lasiuko ine nera cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiggg: 25 gegužės 2011 - 19:27
QUOTE(kristiggg @ 2011 05 25, 19:27)
o gal kas turire Fral dry digit???

user posted image
nesuprantu kodel jis man nei velnio nesurenka tos vandens, nors stovi rusi kur tikrai dregna, nei lasiuko ine nera cool.gif


O cia naujas aparatas?
Vienas is musiskiu, po metu naudojimo, buvo sugedes, tik uze ir pute ora, vaidino, kad dirba smile.gif , o dregmes nerinko.
Kokia rusyje temperatura?
Atsakyti
aparatas naujutelis, tik vakar nusipirkau

rusi gal kokie +10

arba as nemoku dar naudotis juo arba nezinau , reikia vezt atgal, tik susinervinau doh.gif .

skaiciau uzsienio forumuose tai zmones patenkinti juo
Atsakyti
QUOTE(kristiggg @ 2011 05 25, 19:44)
aparatas naujutelis, tik vakar nusipirkau

rusi gal kokie +10

arba as nemoku dar naudotis juo arba nezinau , reikia vezt atgal, tik susinervinau doh.gif .

skaiciau uzsienio forumuose tai zmones  patenkinti juo


Ar skaitet instrukcija, turi buti parasyta kokioje temperaturoje sis aparatas gali dirbti. Gal plius desimt per mazai? Bet jei ne, tai manyciau, kad tikrai jis yra sugedes, ns ten ner ka moketi naudojantis, reikia ijungti ir viskas, na, dar priklausomai nuo modelio gali reguliuotis putimo intensyvumas, galima paciam nusireguliuoti dregnumo laipsni, ties kuriuo aparatas automatiskai isijungia.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 05 26, 08:15)
Ar skaitet instrukcija, turi buti parasyta kokioje temperaturoje sis aparatas gali dirbti. Gal plius desimt per mazai? Bet jei ne, tai manyciau, kad tikrai jis yra sugedes, ns ten ner ka moketi naudojantis, reikia ijungti ir viskas, na, dar priklausomai nuo modelio gali reguliuotis putimo intensyvumas, galima paciam nusireguliuoti dregnumo laipsni, ties kuriuo aparatas automatiskai isijungia.


jau veikia thumbup.gif

nezinau kas jam atsitiko, bet pradejo rinkt vandeni, per nakti nemazai sutrauke thumbup.gif

Atsakyti

 i 
Skelbimų vieta - Skelbimų lentoje.

Moderatorė
Atsakyti