Įkraunama...
Įkraunama...

Drėgmės surinktuvas

QUOTE(kristinita @ 2011 10 11, 14:08)
gal tada sita pasiimt ir man g.gif nes raso kad bakterijas plius naikina...o yra nustatymas drėgmės?

Taip, yra, pasirenki iki kiek nori, kad ištrauktų, plius UV lempa, bet ji vos šviečia neonine šviesele.
Mes irgi kai rinkomės svarstėm, gal tą pigesnį, nes didelių skirtumų kaip ir nėra, bet atsiliepimų radom tik apie šį, tai tokį ir nupirkom. Aš jam dedu didelį pliusą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 11 spalio 2011 - 13:11
QUOTE(murce @ 2011 10 11, 13:11)
Taip, yra, pasirenki iki kiek nori, kad ištrauktų, plius UV lempa, bet ji vos šviečia neonine šviesele.
Mes irgi kai rinkomės svarstėm, gal tą pigesnį, nes didelių skirtumų kaip ir nėra, bet atsiliepimų radom tik apie šį, tai tokį ir nupirkom. Aš jam dedu didelį pliusą  4u.gif


iš kur užsisakinėjot ir kiek mokėjot?nors va dabar susirašinėju, kad norint pelėsi panaikint reikia ventiliacija isirengt doh.gif o varge vargeli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 10 11, 14:14)
iš kur užsisakinėjot ir kiek mokėjot?nors va dabar susirašinėju, kad norint pelėsi panaikint reikia ventiliacija isirengt doh.gif o varge vargeli biggrin.gif

Pirkau internetu, kažkur temoje yra nuorodos, kur galima pirkti, mokėjau apie 7-750 Lt, tikslaii nepamenu 4u.gif
Išvalėm sienas su "Pufo" pelėsių valikliu ir kol kas daugiau nelenda pelėsis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 11 spalio 2011 - 13:18
QUOTE(murce @ 2011 10 11, 13:18)
Pirkau internetu, kažkur temoje yra nuorodos, kur galima pirkti, mokėjau apie 7-750 Lt, tikslaii nepamenu  4u.gif
Išvalėm sienas su "Pufo" pelėsių valikliu ir kol kas daugiau nelenda pelėsis  smile.gif


ačiū labai už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 10 11, 13:47)
kiek mokėjot už DH711, cia desa?nes aš žadu jį užsisakyt-drėgmė nežmoniška-gal kas galit brukštelt kokie minusai-nes plosim 565lt-tai baisu ššš nusipirkt doh.gif


mokejom 460 - akcija dabar, dar minusavo aciu pinigeliais 20 proc. blush2.gif
as suprantu kad tas dh 720 madingesnis, su papildomom funkcijom, bet mums tikiuosi ir sito uzteks (kaina skiriasi zymiai)
google ivedus maciau kad dh 720 uz 575 yra
musiskis negarsiai visai dirba, neerzina tas garsas, garsas kaip ventiliatoriaus, tyliai uzia
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 10 11, 13:51)
mokejom 460 - akcija dabar, dar minusavo aciu pinigeliais 20 proc. blush2.gif
as suprantu kad tas dh 720 madingesnis, su papildomom funkcijom, bet mums tikiuosi ir sito uzteks (kaina skiriasi zymiai)
google ivedus maciau kad dh 720 uz 575 yra
musiskis negarsiai visai dirba, neerzina tas garsas, garsas kaip ventiliatoriaus, tyliai uzia


buvau ermitaze-nemaciau blink.gif buvo uz 100lt ir uz 800lt
jauciu ne ten ziurejau kur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 10 11, 21:12)
buvau ermitaze-nemaciau blink.gif buvo uz 100lt ir uz 800lt
jauciu ne ten ziurejau kur doh.gif

Laikrastuke yra jis, puslapy kur baseinas, padangos, o pirko vyras pirmam aukste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 10 12, 01:27)
Laikrastuke yra jis, puslapy kur baseinas, padangos, o pirko vyras pirmam aukste  smile.gif


Senukuose yra irgi toks pat.
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 10 11, 14:08)
gal tada sita pasiimt ir man g.gif nes raso kad bakterijas plius naikina...o yra nustatymas drėgmės?


Bakterijas naikina kur? Surinktame vandenyje? g.gif Oro tai nevalo?
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 10 12, 09:51)
Bakterijas naikina kur? Surinktame vandenyje? g.gif Oro tai nevalo?


nu va nusipirkom is ermitazo už 370 4u.gif DH711 bigsmile.gif per pora valandu surinko litra is patalpos kurioje isivaizdavom kad maziausiai dregmes yra g.gif ir nu baika-bet toj patalpoj pora laipsniu tempa pakilo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 10 12, 13:29)
nu va nusipirkom is ermitazo už 370 4u.gif DH711 bigsmile.gif per pora valandu surinko litra is patalpos kurioje isivaizdavom kad maziausiai dregmes yra  g.gif ir nu baika-bet toj patalpoj pora laipsniu tempa pakilo blink.gif



Cia normalu, visada susyla ta patalpa, kurioje dirba sausintuvas.
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 10 12, 15:29)
nu va nusipirkom is ermitazo už 370 4u.gif DH711 bigsmile.gif per pora valandu surinko litra is patalpos kurioje isivaizdavom kad maziausiai dregmes yra  g.gif ir nu baika-bet toj patalpoj pora laipsniu tempa pakilo blink.gif


na va kaip gerai, pas mus irgi daug vandens surinko, jauciasi iskart smile.gif
Atsakyti