Įkraunama...
Įkraunama...

Drėgmės surinktuvas

QUOTE(Avocetė @ 2011 10 21, 21:15)
iš kur tokia dezinformacija?
šiaip pas mus 16 laipsnių namie ne 30 smile.gif tokios temperatūros net vasarą pas mus nebūna. Drėgmę šis aparatas pumpuoja nerealiai  smile.gif  nieko neįrodinėju, tik konstatuoju faktus kad aparato našumas tai pagrindinis kriterijus


gal mamos aš čia biški ne į temą, bet kur radot hidrometrus pirkt g.gif galvoju ar ne per sausa dabar namie ax.gif beje, kai nusipirkom surinktuva-tai namie ir laikosi 20laipsiu silumos, tik isjungiam-nukrenta pora laipsniu...tad manau ir ant sildymo sutaupysim ne tik dregme sutrauksim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 10 22, 06:19)
gal mamos aš čia biški ne į temą, bet kur radot hidrometrus pirkt g.gif galvoju ar ne per sausa dabar namie ax.gif beje, kai nusipirkom surinktuva-tai namie ir laikosi 20laipsiu silumos, tik isjungiam-nukrenta pora laipsniu...tad manau ir ant sildymo sutaupysim ne tik dregme sutrauksim bigsmile.gif

Praėjusį savaitgalį pirkau, taigi:
Ermitaže yra, bet tokie ale "elektroniniai", kurie rodo ne tik drėgmę, bet ir temperatūrą, debesuotumą, mėnulio fazes, alkoholio kiekį kraujyje, t.y. krūva skaičiukų ir neaišku, kuris čia ką rodo. Kaina manrods apie 30-40 LTL.
Senukuose (konkrečiai Šiaurės miestelio) radom ir "mechaninį". Termometras + hidrometras. O kiek kainavo nepamenu.. Na, tarkim 20 LTL 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Avocetė @ 2011 10 21, 19:15)
iš kur tokia dezinformacija?
šiaip pas mus 16 laipsnių namie ne 30 smile.gif tokios temperatūros net vasarą pas mus nebūna. Drėgmę šis aparatas pumpuoja nerealiai  smile.gif  nieko neįrodinėju, tik konstatuoju faktus kad aparato našumas tai pagrindinis kriterijus

Informacija gamintojo svetainėje http://www.masterhea...difier,144.html :
Capacity (30°C/80% RH):
20 l/24h

Sutinku, kad našumas pagrindinis rodiklis (nors man ir galia labai aktualu), bet kiek kiekvienu atveju jis surinks neaišku, nes pateikti duomenys labai jau migloti-parodykit nors vienus namus, kur normali temperatūra 30 laipsnių. Kokio velnio kaip atsparos tašką reikėjo pasirinkti tuos 30C-nesuprantu.
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas buvote susidure su tokia situacija? Mano DH 720 pradejo zymiai maziau traukti dregmes ir groteles pradejo apsalineti. Namie 18 laipsniu silumos, todel nemanau, kad jam per salta traukti dregme. Nes pagal instrukcija raso jog prie 5 laipsniu gali traukti net.
Galvoju apie pridavima pirmadieni i garantini.

Jei kas esate susidure su tokia situacija labai lauksiu patarimo. 4u.gif

Atsakyti
Sveikos,o gal kas Metilan surinktuva turit?kaži kaip jis g.gif
Atsakyti
QUOTE(majastra @ 2011 10 22, 16:03)
Sveikos,
Gal kas buvote susidure su tokia situacija? Mano DH 720 pradejo zymiai maziau traukti dregmes ir groteles pradejo apsalineti. Namie 18 laipsniu silumos, todel nemanau, kad jam per salta traukti dregme. Nes pagal instrukcija raso jog prie 5 laipsniu gali traukti net.
Galvoju apie pridavima pirmadieni  i garantini.

Jei kas esate susidure su tokia situacija labai lauksiu patarimo. 4u.gif

Gal sugedo g.gif
prie 18 laipsnių dirba kaip bitė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 10 05, 10:39)
Ziurint kokiu tikslu siekiant ir kur naudosit.
Standartiniam butui niekad tokio nepirkciau, tikrai neverta tokio brangaus pirkti. Uz 700 galima nusipirkti tikrai gera sausintuva. Aisku, be tu visu pribumbasu, kurie aprasyti Jusu prietaise, kitas klausimas, ar ju is tikruju reikia, jei norint tiesiog sausinti buta.


Na mes uzmatem jusu nuoroda ir jau isigijom si dregmes surinkeja, tik aisku ne is LT puslapio, nes cia kainos kosmines blink.gif Tai galiu pasakyt, kad dirba tikrai tyliai. Mes tam paciam kambaryje miegam, tai nei mums nei vaikams jis netrukdo, nors kol kas dirba praktiskai neissijungdamas, nes pas mus labai didele dregme (80). Nusistatem 50 dregmes ir langai jau neberasoja thumbup.gif nors seniau iki puses po nakties budavo uzrasoje.

Oi truputi ne i ta posta atsakiau. As kalbu apie si dregmes surinkeja Q dry Energy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazee: 24 spalio 2011 - 10:15
QUOTE(mazee @ 2011 10 24, 11:11)
Na mes uzmatem jusu nuoroda ir jau isigijom si dregmes surinkeja, tik aisku ne is LT puslapio, nes cia kainos kosmines  blink.gif Tai galiu pasakyt, kad dirba tikrai tyliai. Mes tam paciam kambaryje miegam, tai nei mums nei vaikams jis netrukdo, nors kol kas dirba praktiskai neissijungdamas, nes pas mus labai didele dregme (80). Nusistatem 50 dregmes ir langai jau neberasoja  thumbup.gif  nors seniau iki puses po nakties budavo uzrasoje.

Oi truputi ne i ta posta atsakiau. As kalbu apie si dregmes surinkeja Q dry Energy


Mes irgi tokio laukiam, išduokit kiek mokėjot 4u.gif Sakė, kad stebuklingas jis, labai tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 10 24, 11:29)
Mes irgi tokio laukiam, išduokit kiek mokėjot  4u.gif Sakė, kad stebuklingas jis, labai tikiuosi biggrin.gif


Dabar labai tiksliai nepasakysiu, nes nemaciau kiek tiksliai nuskaiciavo nuo korteles uz kursa, bet turetu iki 1400 lt, nes uz pati mokejom 295 svarus dar plus 40 svaru uz siuntimas 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(mazee @ 2011 10 24, 11:40)
Dabar labai tiksliai nepasakysiu, nes nemaciau kiek tiksliai nuskaiciavo nuo korteles uz kursa, bet turetu iki 1400 lt, nes uz pati mokejom 295 svarus dar plus 40 svaru uz siuntimas  4u.gif.

Buvau radusi pas italus uz 1.3, bet gavom cia uz 1.5, tai nerizikavom, kaip su garantija-tarptautine? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 10 24, 13:19)
Buvau radusi pas italus uz 1.3, bet gavom cia uz 1.5, tai nerizikavom, kaip su garantija-tarptautine? g.gif


1 metu garantija, bet tikiuosi neprireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazee @ 2011 10 24, 10:52)
1 metu garantija, bet tikiuosi neprireiks  ax.gif


Mergaitės, išduokit paslaptį, iš kur pirkot? Aš jau irgi pasiryžusi pamokėti daugiau, kad ir dvigubai, kad tik pradžiūtų butas, bet norisi ir sutaupyti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2011 10 24, 15:10)
Mergaitės, išduokit paslaptį, iš kur pirkot? Aš jau irgi pasiryžusi pamokėti daugiau, kad ir dvigubai, kad tik pradžiūtų butas, bet norisi ir sutaupyti...  ax.gif


Mes pirkom is cia http://www.de-humidi...umidifiers.html, bet jei Suprem rado uz 1500 lt Lietuvoje tai manau irgi visai geras variantas, tuo labiau jei kas, garantinis salia.
Atsakyti