Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

Greiciau dirbtines odos baldai laugh.gif
Gal turit kas tokia sofa ar kampa. Ar lengva priziureti?
Atsakyti
na nejau niekas namuose tokiu baldu neturit g.gif
argi gaila sava patirtim pasidalinti unsure.gif
Atsakyti
na jei turi kokių kačių ar šunų-geriau nereik tokių baldų. wink.gif nes labai gerai galndasi nagai į juos, o sutvarkyti neina jau paskui... mad.gif
Atsakyti
Mes taip pat svajojame apie odinius baldus ir taip pat norėčiau patarimų. manau, kad geriau pirkti natūralios odos (galima ir padevėtus)(mano pažįstamas nusipirko visai fainus baldus). Bijau, kad dirbtinės odos baldai nekaip lips prie kūno, o kloti juos adialais irgi nesinori wink.gif Manau geriau padevėtus, bet brangesnius, negu naujus, bet pigius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 06 28, 15:23)
Manau geriau padevėtus, bet brangesnius, negu naujus, bet pigius biggrin.gif

Auksiniai zodziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 06 28, 15:23)
Mes taip pat svajojame apie odinius baldus ir taip pat norėčiau patarimų. manau, kad geriau pirkti natūralios odos (galima ir padevėtus)(mano pažįstamas nusipirko visai fainus baldus). Bijau, kad dirbtinės odos baldai nekaip lips prie kūno, o kloti juos adialais irgi nesinori  wink.gif  Manau geriau padevėtus, bet brangesnius, negu naujus, bet pigius  biggrin.gif

Sveciuose teko pasedeti ant naturalios odos. Nieko gero - ziema salta, vasara 'limpa' rubai. sad.gif Ir tada man nepavyko itikinti vyro pirkti odinius - uzsispyre kad ne ir tiek. Nors as galeciau ir pridengti kazkuom, man tai ne brokas biggrin.gif
Atsakyti
O man kaip tik keista buvo, nes vis galvodavau, kad nepatiktų man odiniai. bet kai kartą svečiuose pasedėjau net nustebau, kaip išilo baldai ir tapo vos ne kaip tavo oda. Man patiko laugh.gif
Gal ir geriau medžiaginiai, bet aš savo kambary prie židinio norėčiau odinių. Gerai atrodo wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
man nepatinka odiniai baldai, pas tėvus yra tokie ryži tai dar nieko, tik kai apdulka matosi rolleyes.gif , o darbe yra dirbtinės odos juodos kėdės, tai kasdien reikia jas valyti, nes pirštų atspaudai labai matosi dry.gif , kuo valyti tokius baldus, kuo jūs valot, ar paprastu drėgnu skuduru, ar specialiu valikliu?
Atsakyti
mes pirkome mazi padevetus, bet brangius 3, 2, 1: gimtinėje Birzuose yra tokia fain parduotuve iš Vokietijos, visi važiuoj, laba fain, nes nebrang palygis su Vilniaus kainom ir nenudrožt balda buva, bet yr vien blogybe. Parsivezem namo, visks gera, bet yr toks kvaps likęs, ar tai dezinfekuot buva ar kas, as tepio viskuo brangiausiom priemonėm, ir viskuo bet kvaps vistiek šioks toks yr likes ir dabar(2men) , mano vyrs tai niek neuodž, saka man vaidenas, bet šioks toks kvaps yr tikra likes. aš nuolat vedin namo.
patarims: laba gera "apuostyk" pries perkant.
privalums: mano 8,5 men Sebastukas jau priropojęs atsistoja, vaikšto remdamasis baldus, rankoj nuolat džiūvėsis, sausainis ar duoniukas visalaik visur tepa (švarus vaiks ne vaiks) dantys ištisa dygst seilės bėg upeliais, medziagins balds jau but reikėj ismest, ar iškviest "švaros brolius", o siuos gi ir šlapint galim ir viska




Atsakyti
pas mus irgi yar tokių parduotuvių, kur neblogi baldai iš Vokietijos, mačiau ir odinių neblogų (kažkur Naugarduko g., atrodo, ir Šiaurės miestely), mes ten triskart pigiau nei kur kitur pirkom naują stiklinį staliuką thumbup.gif
Atsakyti
Nu kaip fain Sabina parašius thumbup.gif laugh.gif

Mes turėjom ekoodos baldus, atrodo kaip odiniai, bet, sako, kad dar geresni, nes neįkaista ir nelimpa prie kūno kaip odiniai, o priežiūra lygiai tokia pat kaip odinių - su skuduriukų brūkšteli ir vsio thumbup.gif Tik po 3 metų naudojimo pradėjo šiek tiek spalva šerpetoti, o jie buvo ryškiai geltoni, tad, bijau, kad dar po kelių metų būtų jau apsitrynę g.gif

Bet dabar nežinau net, galvoju, kad visdėlto pirksim odinius rolleyes.gif Todėl, kad ilgaamžiškesni, o kaina ne ką didesnė negu tų ekoodos rolleyes.gif

Beje, gal kas esate įsigiję odinius baldus iš "Juodasis alksnis"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ely: 29 birželio 2004 - 09:35
as turiu kampine odine sofa- lova- ryskiai geltonos spalvos....jau kokie penki metai- lietuviu gamybos, Siauliu berods...Nu ir ka- galiu pasakyti, kad atrodo labai graziai, priziureti labai lengva- ypac pasiteisina odiniai baldai, kai augini vaika- lengva nuvalyti visokiu bananus, ar kose netycia isspjauta rolleyes.gif ...Tik va- mano vaikas jau pradejo piesti- piesinys ant sofos su tusinuku- tai dabar jau koks menuo nzn kuo isvalyti, gal kas turit kokiu ideju????
Atsakyti