Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

QUOTE(gp0629 @ 2005 10 17, 14:16)
Man taip pat atsibodo ieskoti, aplaksciau jau visas (taip galvoju) baldu parduotuves. Ieskau odines sofos trivietes su kiekvienai dienai miegojimui skirtu mechanizmu. Radau Dalios balduose tik dviviete. Triviete dar radau skersai  gatves "SKRAJOS" Žemaites g. Ten reikia teirautis tai tikrai turi ka pasiulyti, bet man 6000 Lt. vien uz sofa pasirode brangu, nes kitur kur dairiausi mazdaug apie 3000Lt.

Gal dar kokias parduotuves zinot, kur baldai ne "balionai"

O kas ta magrej?



mes tai uzsisakeme pagaliau KLER balduose -banginyje, Zirmunuose. Ten daug nepustu, be to atveza ir surenka nemokamai, 3 metu garantija, siap sau 10 proc. pritaike nuolaida, ir dar gauni baldu prieziuros priemoniu. Paziuresime
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Turiu tokia problema... Turiu odinius baldus, bet jie per ilga naudojimasi siek tiek susidevejo. O tai yra, kad per kai kurias vietas (per siules) suplyso. Tai problema tame, kad reikia tokio arba siuvejo, arba tokio zmogaus, kuris pervilktu nauja oda baldus. Tai vat blush2.gif Tai jeigu turite kokiu nors pasiulymu, ar telefonu numeriu, kur galeciau pasiskambini, tai buciau be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gp0629 @ 2005 10 17, 14:16)
Man taip pat atsibodo ieskoti, aplaksciau jau visas (taip galvoju) baldu parduotuves. Ieskau odines sofos trivietes su kiekvienai dienai miegojimui skirtu mechanizmu. Radau Dalios balduose tik dviviete. Triviete dar radau skersai  gatves "SKRAJOS" Žemaites g. Ten reikia teirautis tai tikrai turi ka pasiulyti, bet man 6000 Lt. vien uz sofa pasirode brangu, nes kitur kur dairiausi mazdaug apie 3000Lt.

Gal dar kokias parduotuves zinot, kur baldai ne "balionai"

O kas ta magrej?


"Magre" tai lietuviu firma gaminanti baldus minkstus ir is odos ir gobeleno, bet kuri ju modeli gali padaryt ir is odos ir gobeleno...man pasirode prrimtiniausias variantas, kampas su pagalvem, nedidelis ir neprirauktas smile.gif
skrajoj yra.
Atsakyti
Man patinka vienos siauliu firmos odiniai baldai. Atrodo vadinasi "Sintuva". anksciau budavo SBA balduose, dabar jau senai bebuvau, gal dar ir prekiauja. Draugai turi jau metus,bet baldai visiskai kaip nauji thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2005 10 18, 11:37)
Man patinka vienos siauliu firmos odiniai baldai. Atrodo vadinasi  "Sintuva". anksciau budavo SBA balduose, dabar jau senai bebuvau, gal dar ir prekiauja. Draugai turi jau metus,bet baldai visiskai kaip nauji thumbup.gif  thumbup.gif


kazkas forume apie juos labai nekaip atsiliepe del kokybes, atsimenu...
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2005 10 17, 16:59)
mes tai uzsisakeme pagaliau KLER balduose -banginyje, Zirmunuose. Ten daug nepustu, be to atveza ir surenka nemokamai, 3 metu garantija, siap sau 10 proc. pritaike nuolaida, ir dar gauni baldu prieziuros priemoniu. Paziuresime

i KLER as irgi aki padejusi.
nesenai juos atradau ir visai nieko,kai reiks rinktis manau is ju ka pasirinksiu.
visi giria J.Alksni,bet kad jie tokie neidomus sad.gif
Atsakyti
Mes tai nusipirkome "GRAFŲ BALDUS" ir esame labai patenkinti, 3-2-1 "Ambasadorius" ir kaina prieinama ir nekuo prastesni nei itališki... thumbup.gif
Atsakyti
prasau patarti,gal kas susiduret su odiniais cbaldais. nezinau kada (buvom isvyke ir uzleide nuomininkams) ir kaip ant musu naturlios odos baldu atsirado deme. lyg riebalu, net nezinau kokia,faktas kad pakankamai issisenejusi,kaip ja isvalyti.
Atsakyti
O ar su spec.valymo priemonem odai bandet?
Atsakyti
Gal žinote kur Vilniuje yra naudotų odinių baldų?
Atsakyti
Žinom. tongue.gif Užeik į naudotų baldų temą,ten rasi tau naudingos informacijos smile.gif
Atsakyti
Jau radau, buvau parašiusi žinutę, o tik po to pastebėjau kitą temą. blush2.gif
Atsakyti