Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

O mes pries metus pirkom lietuviskus ekoodos baldus Inga, tai po puses metu atsarado mikroitrukimai, kurie dabar pavirto i dideles skyles verysad.gif blink.gif O taip dziaugemes, kad nedaug sumokejom, o dabar s...., reikia nauju ieskoti doh.gif verysad.gif Jau geriau nepagaileti pinigeliu ir sumoketi brangiau, bet isigyti kokybiska preke smile.gif
Atsakyti
Sveiki ir sveikos,
Issirinkome toki komplekta (tik be pufiko)
http://www.juodasisa...dai/mondial.swf
Patarkite buda gauti pigiausia kaina sio komplekto. wink.gif, gal kas turi geru pazinciu ioje firoje? ax.gif
Aciu uz bet kokia inforacija


Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2006 07 14, 16:54)
Merginos man atsakykite pa ska bute yra odiniai baldai, kaip buvo jie inesti pro duris? Ar tie odiniai baldai taip biski susispaudzia per minkstuma doh.gif , pas mane tarpas yra 84cm o nusiziurejau baldus su tokiu ismatavimu 176x90(gylis)x87. Tai jau bijau kad jie netilps i buta, o juos nusiziurejau dar tada kaip remontas buvo svajonese


Man ir dabar baisu prisiminti kokia panika buvo apėmusi ,kai mes su savo odiniu kampu pabandeme įeiti į musų butą doh.gif doh.gif Nors jis susideda is 3 dalių,nu niekaip netilpo pro duris, grūsti-baisu kad nesuplėšyt, piniga nemaži verysad.gif Jau buvo juokas pro ašaras kad laiptinėj bus prabangus rūkomasis doh.gif Mums jis netilpo todėl kad už durų yra tokia niša ir sienos kampas ir dar iškalta lentutėmis, tai galų gale nuplėšėme tas lentutes ir įtilpome rolleyes.gif Nu bet streso buvo o ir papildomo darbo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Inco @ 2006 10 16, 20:03)
Sveiki ir sveikos,
Issirinkome toki komplekta (tik be pufiko)
http://www.juodasisa...dai/mondial.swf
Patarkite buda gauti pigiausia kaina sio komplekto. wink.gif, gal kas turi geru pazinciu ioje firoje?  ax.gif
Aciu uz bet kokia inforacija



Na kiek zinau ,dabar Juodasis dirba labai grieztai su 5- 7 % nuolaidom. Bet dazniau pavaikstant ir " pazyziant " issimusti 10 % galima.Reikia pabuti labai ikiriems klientams. smile.gif
Bet ar tikrai tvirtai nusprendet jpirkti butent si komplekta? Jis gana masyvus ir putlus. Nepamirskim ,kad namu erdvej jis dar pasidarys vizualiai didesnis . Taip pat ar pagalvojot apie silikonines granules maisytas su smulkintu porolonu,kuriomis prikimstos nugarines pagalves bei porankiai. Turbut informavo,kad po kazkurio laiko jos supliuks? Ir porankiai bei nugarele pasidarys kaip apytusciai maisai. Oda savaime tamposi ,o kai dar baldas toks minkstas...Zinau ,patogu gana .Minksta ,supasi ,apsisuka aplink savo asi,rankenele paspaudi kojos pasikelia ,nugara atsilenkia ( ideti reklaineriai ) .Lyg ir ko daugiau reikia namie pries televizoriu smile.gif

Nenoriu atkalbineti.,tik siulau gerai pagalvoti i ka tas baldas bus panasus po metu . mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ok, na tavo nuomonėje yra šiokios tokios tiesios, jei po metų skūrelė kabės tai tikrai netinka, bet manau kokius 5 gal turėtu laikyti?
Na kambarys 6m x 4m (čia kolidorius kartu su svetainę) ar tikrai per didelis komplektas?

Šiaip Vilniuje akropolije esu nusižiūrėjes kažką panašasu iš amerikietišku baldų (putlūs taip pat)


http://www.lanefurni...d...=16902&LHF=
http://www.lanefurni...d...=16895&LHF=


, bet ten komplektas 3+2+1 ir tas "2" su kažkokia perskyra kur susidėti gėrimams, o jo kaip tik man ir nereikia.

p.s. tai koki komplektuką gal gali patartyi wink.gif
1.odinis
2.aukštis ~1 metrą
Ačiū
Atsakyti
Dar viena ,ko nepaminejau. Beveik visi lietuvos gamintojai ,naturalia oda naudoja tik pagrindinese vietose. T.y. porankiai,nugarele ir sedimoji dalis. Visur kitur pakaitalas. Kuris sunkiau valosi nei naturali,blunka ,plysta per siules,trukineja. Taip,naturali oda nepriziurima irgi trukineja ,kadangi dziusta . Todel ja maziausiai kas puse metu reikia maitinti spec.priemonem pries tai isvalius.
Na matau ,kad Jus labai norite pustu baldu .kuo daugiau "sumustiniu " ( pagalviu).Del skonio nesigincijama.
Kas dar stoves tam kambary? Sekcija,indaujos? Geriausia yra suzinojus ismatavimus,namie labai tiksliai su metru pasimatuoti, isivaizduot kaip stoves ir t.t..
Ir siulau aplankyt "Softimus" salona.Arba pasiziuret ju puslapi www.softimus.com . Is lietuvos gamintoju man jie labiausiai patinka. Kiekvienas komplektas kurtas dizainerio ,visur naturali oda,modeliai liuksiski.
Na o paskui dar susirasysim. Ok? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivute @ 2006 10 18, 18:58)
Dar viena ,ko nepaminejau. Beveik visi lietuvos gamintojai ,naturalia oda naudoja tik pagrindinese vietose. T.y. porankiai,nugarele ir sedimoji dalis. Visur kitur pakaitalas. Kuris sunkiau valosi nei naturali,blunka ,plysta per siules,trukineja. Taip,naturali oda nepriziurima irgi trukineja ,kadangi dziusta . Todel ja maziausiai kas puse metu reikia maitinti spec.priemonem pries tai isvalius.
Na matau ,kad Jus labai norite pustu baldu .kuo daugiau "sumustiniu " ( pagalviu).Del skonio nesigincijama.
Kas dar stoves tam kambary? Sekcija,indaujos? Geriausia yra suzinojus ismatavimus,namie labai tiksliai su metru pasimatuoti, isivaizduot kaip stoves ir t.t..
Ir  siulau aplankyt "Softimus" salona.Arba pasiziuret ju puslapi www.softimus.com . Is lietuvos gamintoju man jie labiausiai patinka. Kiekvienas komplektas kurtas dizainerio ,visur naturali oda,modeliai liuksiski.
Na o paskui dar susirasysim. Ok? smile.gif


Įsikišiu ir aš į diskusija smile.gif Buvau vakar softimus salone, bet tačiau neradau geros odos kokybės, labai jau neša į turkišką odą, tikrai salonų aplankiau ne vieną (kaune) tai tikrai galiu pasakyti , kad odos kokybiškesnės galima rasti, kaina nemanau kad atitinka kokybę ax.gif . Dėl stilių ir skonių aš irgi nesiginčiju, bet manau šitas puslapiukas turėtu kai kam padėti www.toirto.lt . Buvau pati ir kokybiškesnių ir tokios geros odos neradau tikrai niekur (tikrai nedirbu šitame salone ir neturiu jokių finansinių sąsajų su šia firma). O kaina atitinka tikrai kokybe, vėlgi dizainas ir skonis čia jau kiekvieno asmeninis reikalas. O šiaip dar apsilankyčiau ABC parduotuvėje Kaune , čia veža iš katalogų nukainuotus baldus, kainos nesikandžioja o ir kokybė visai nieko biggrin.gif .Tiesa yra ir panaudotų baldų šioje parduotuvėje, bet galima rasti ir naujų. 4u.gif
Atsakyti
www.softimus.lt
Minusai:
1.Visi baldai su žemu atlošu t.y. galvai nėra kur atsiremti.
2.Lygiai aptrauktą odą aš vadinu "ligoninės priimamasias" arba "Ikarus kėdės" nežinau ar teisybė, bet net po poros mėnesių matysis įdubimai ten kur dažnai sėdima, o męs tai dribsosim kiekvieną dieną.

www.toirto.lt pasirinkimas gal ir didelis, bet gaila, kad nėra išsamesnės informacijos apie išmatavimus...
Papildyta:
Dar trumpam pasikartosiu, gal kam teko kas dar pardavinėja šitokį komplektą?
http://www.lanefurni...d...=16902&LHF=

user posted image

nes pagal kainą gal net nusileidžia šiam komplektui.

user posted image
Atsakyti
smile.gif na nenoriu pyktis ar ka nors izeisti ,bet jau tik nesugalvokit pirkti kinietisku baldu . O tuo labiau jau panaudotu . Na lietuviai dar vis nesikeicia. Yra patarle " skupas permoka du kartus" . Lietuviu bruozas. smile.gif
O del odos . salonuose reikia prasyt ,kad parodytu visa siuloma oda , o ne tik susidaryti ispudi is ekspozicijoj stovinciu baldu. smile.gif Ir ,aisku,reikia skirti gera oda nuo prastos .smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Inco @ 2006 10 19, 08:41)
www.softimus.lt
Minusai:
1.Visi baldai su žemu atlošu t.y. galvai nėra kur atsiremti.
2.Lygiai aptrauktą odą aš vadinu "ligoninės priimamasias" arba "Ikarus kėdės" nežinau ar teisybė, bet net po poros mėnesių matysis įdubimai ten kur dažnai sėdima, o męs tai dribsosim kiekvieną dieną.

www.toirto.lt pasirinkimas gal ir didelis, bet gaila, kad nėra išsamesnės informacijos apie išmatavimus...
Papildyta:
Dar trumpam pasikartosiu, gal kam teko kas dar pardavinėja šitokį komplektą?
http://www.lanefurni...d...=16902&LHF=

user posted image

nes pagal kainą gal net nusileidžia šiam komplektui.

user posted image



jei jau norit tokiu pustu baldu. Pasiziurekit dar " Klaipedos sofu " baldus. Yra tikrai vienas komplektas Jusu skonio. Tik neprisimenu tiksliai kaip jis vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(zivute @ 2006 10 18, 17:58)
Dar viena ,ko nepaminejau. Beveik visi lietuvos gamintojai ,naturalia oda naudoja tik pagrindinese vietose. T.y. porankiai,nugarele ir sedimoji dalis. Visur kitur pakaitalas. Kuris sunkiau valosi nei naturali,blunka ,plysta per siules,trukineja. Taip,naturali oda nepriziurima irgi trukineja ,kadangi dziusta . Todel ja maziausiai kas puse metu reikia maitinti spec.priemonem pries tai isvalius.
Na matau ,kad Jus labai norite pustu baldu .kuo daugiau "sumustiniu " ( pagalviu).Del skonio nesigincijama.
Kas dar stoves tam kambary? Sekcija,indaujos? Geriausia yra suzinojus ismatavimus,namie labai tiksliai su metru pasimatuoti, isivaizduot kaip stoves ir t.t..
Ir  siulau aplankyt "Softimus" salona.Arba pasiziuret ju puslapi www.softimus.com . Is lietuvos gamintoju man jie labiausiai patinka. Kiekvienas komplektas kurtas dizainerio ,visur naturali oda,modeliai liuksiski.
Na o paskui dar susirasysim. Ok? smile.gif

Zivute ryskiai prie baldu dirbi ? mirksiukas.gif
Jei leisit ikisiu ir as savo trigrasi bigsmile.gif Mes prie pora maetu pirkom Juodojo alksnio "Elite" berods modeli, oda jo gana standi, atrode patvari. Iplysimu per ta laika neatsirado jokiu, bet valant pas juos pirktom priemonem odai atnaujinti ir valyti (pas mane gyvena mazoji "menininke" doh.gif ) tai valyti plotai nubluko... dabar tokios nutrintos demes matosi...
Padariau viena isvada: jokios odos jei svetaineje "aktyviai" gyvenama - tik gobelenas. Tik beda ta, kad pas mus jo ir kokybisko ir grazaus nera... g.gif
Teko girdeti kad amerikietiski baldai neblogai laikosi... bet nepabandes juk nezinosi...
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2006 10 19, 08:11)
Įsikišiu ir aš į diskusija smile.gif Buvau vakar softimus salone, bet tačiau neradau geros odos kokybės, labai jau neša į turkišką odą, tikrai salonų aplankiau ne vieną (kaune) tai tikrai galiu pasakyti , kad odos kokybiškesnės galima rasti, kaina nemanau kad atitinka kokybę ax.gif .


O kodel jus bijot turkiskos prekes? Juk TOS kokybes prekes kurias Turkijoje matome gatveje yra viena, bet ten taip pat yra ir kokybisku prekiu g.gif Pastaruoju metu tenka "sukinetis" baldu versle ir pamaciau viena dalyka: musu rinkoje esantys "italiski", netgi "amerikietiski" baldai dazniausiai yra gaminami... Turkijoje... Kadangi turiu prekybiniu rysiu su turkija sau kai ka namams esu is ten atsivezus, ir labai tuo dziaugiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=zivute,2006 10 18, 12:15]
Na kiek zinau ,dabar Juodasis dirba labai grieztai su 5- 7 % nuolaidom. Bet dazniau pavaikstant ir " pazyziant " issimusti 10 % galima.Reikia pabuti labai ikiriems klientams. smile.gif

Aš Juodajame alksnyje užsisakiau Senatoriau komplektą, gavau 10 proc. nuolaidą, daugiau nepavyko, nors labai norėjau gauti 15 proc. sad.gif šią nuolaidą paprastai duoda pavasarį baldu parodos metu litexpo. Dėl 10 proc. zysti neteko, tiesiog atsisakiau kelionės kuri buvo siūloma užsisakantiems baldus (kelionė į vasndens atrakcijonų parką). Gal kas galite pakomentuoti šio komplekto kokybę? Ačiū
Atsakyti
Uzsisakem Ambasadorių iš Grafų baldų.
Gal kas turit toki komplekta? Įdomu, kokie apie jį atsiliepimai g.gif
Atsakyti