Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

QUOTE(Betukas @ 2007 03 18, 17:05)
Ti vat, kad tik vakar užsisakem. Ir man įdomu kaip ten bus. Žadėjo atvežti balandžio 25-29 d. O jei vėluos tai už kiekvieną sugaištą dieną delspinigiai...Taip sutartyje pasirašėm.Ale kai reiks, tai kažin kaip bus  g.gif

netiku kad delspinigius kas mokes schmoll.gif man kai grindys velavo , sake delspinigiu gali reikalauti per teisma doh.gif o sutartys yra standartines. na bet ten kita firma...

o man zadejo atvezti vasario 28, tai jau sutarem laika, kada pristatys, paskui skambina, sako: tiekejai pavede, veluosim dvi savaites doh.gif tai iki siol ne zinios schmoll.gif rytoj gaus velniu box.gif
Atsakyti
QUOTE(zingara @ 2007 03 18, 18:00)
As uzsisakiau odine sofa ir pufa is juodojo alksnio. Grazus ju baldai  thumbup.gif Bet jau tris savaites veluoja  g.gif nepatinka man tai  schmoll.gif idomu ka ten man atves , jau nekantrauju isbandyti ax.gif
gal kas is ju uszakinejot, ar neturejot problemu?



Na ziūrek,kad po 3-4 savaičių laukimo, odos spalvos persirinkt nereikėtų. Būna pas juos tokių fintų. Na ,bet tikėkimės viskas bus gerai
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 18, 17:23)
O kokios tos priemonės, kur jų gauti?
Nieks  neatsako  unsure.gif



"Softimus" prekiauja tokiomis priemonėmis. smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti kokia kokybė lenkiškų odinių baldų??Kažkaip baisoka pirkt lenkiškus baldus, na ir kaina nemaža.
Žiūrėjome http://www.etap-sofa.pl baldus kuriais prekiaujama RENLENOJE Kaune
Kas turite jau anksčiau įsigiję šios firmos baldus, parašykite prašau savo nuomonę
Atsakyti
QUOTE(zivute @ 2007 03 18, 21:26)
"Softimus" prekiauja tokiomis priemonėmis. smile.gif


ačiū labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivute @ 2007 03 18, 21:26)
Na ziūrek,kad po 3-4 savaičių laukimo, odos spalvos persirinkt nereikėtų. Būna pas juos tokių fintų. Na ,bet tikėkimės viskas bus gerai


siandien pagaliau atveze mano baldelius ax.gif viskas super, ir dar 50 lt nuolaida uz velavima padare thumbup.gif ziuresim kaip seksis jais naudotis. O kol kas apie Juodaji Alksni nieko blogo negaliu pasakyti smile.gif
Atsakyti
Na, aš galiu tik išsakyti nuomonę, nes iš patirties tai nelabai galiu kol kas ax.gif Žodžiu, prireikė ieškoti baldų... Baldų parduotuvėje susidūrėme su ekos odos NUOSTABIAIS baldais, firma Vokmida. Tai mums tiek išreklamavo tuos baldus, kad nusprendėm pirkti ne natūralios odos baldus. Argumentai - būtent natūrali oda prakaituoja (t.y. žmogus nemaloniai jaučiasi prakaituodamas ant jos), ji žiemą šalta, o ir ne taip lengvai prižiūrima - pvz tušinukas iš natūralios neišsivalo... Mano draugė kaip tyčia ką tik įsigijo kėdes virtuvei iš natūralios odos, o jos sūnelis tą patį vakarą "pašventino" jas tušiuku - ir ką doh.gif Nė su kuo nebeišvalė... O ta eko oda atseit nebijo Vait spirito, su kuo visokias nesąmones galima išvalyti g.gif Tai va ax.gif O dėl išsisėdėjimo - reikia žiūrėti perkant, kad sėdimoji dalis būtų - idealiausiai - iš pvz trijų atskirų pagalvių, o ne susiūta vientisai (gal suprasit, ką noriu pasakyt blush2.gif ), nes BET KOKIA medžiga, nat.oda, ar gobelenas, bet kas, per laiką sėdint, išsitempia, ir ima irti po truputį per siūles. Tai va, kiek žinau, į tai būtent reikia kreipti dėmesį. Mano brolis pirko iš puikios natūralios odos baldus, brangius, ir atseit kad būtų komfortabiliau sėdėti - vientisą, bet aišku niekur pasauly nerasi 2,5 m ilgio gyvūno, iš kurio odos būtų pasiūtas baldas schmoll.gif , tai oer visas siūlesnetrukus išbraškėjo sofkutė... doh.gif
O dėl kokybės - kaip kam pasiseks - yra prastos kokybės nat. odų, prastos kokybės gobelenų, ir t.t., kaip, matyt, ir puikios kokybės viso šito gero... Tad sėkmės jums, ir mums ax.gif Svarbu nepamiršti, kad realus bet kokio baldo gyvavimo amžius - 6 metai. O kas 6 metus manau realu pakeisti senus į naujus.
Tad rinkitės tai, kas patinka 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, gal kas turite lietuviškus odinius "Justlukos" baldus? Kokia nuomonė apie juos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uva @ 2007 05 26, 19:38)
Noriu paklausti, gal kas turite lietuviškus odinius "Justlukos" baldus? Kokia nuomonė apie juos?  g.gif


Mes pirkom odinius baldus is Juodojo Alksnio - pristatymas laiku, kokybe super..
Is Justlukos pirkom staleli i svetaine, tai jau pirma diena iskrito apatinis stiklas ir jo neiseina pritvirtinti taip, kad normaliai laikytusi. Reiks, manau, kreiptis del broko. Taciau labai abejojo, ar jie ka nors pasiulys, nes ne is vieno girdejom ne kokius atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(String @ 2007 03 29, 16:01)
Argumentai - būtent natūrali oda prakaituoja (t.y. žmogus nemaloniai jaučiasi prakaituodamas ant jos), ji žiemą šalta, o ir ne taip lengvai prižiūrima - pvz tušinukas iš natūralios neišsivalo... Mano draugė kaip tyčia ką tik įsigijo kėdes virtuvei iš natūralios odos, o jos sūnelis tą patį vakarą "pašventino" jas tušiuku - ir ką  doh.gif  Nė su kuo nebeišvalė... O ta eko oda atseit nebijo Vait spirito, su kuo visokias nesąmones galima išvalyti  g.gif 

Bijo ta eko oda bet kokių priemonių, oi kaip bijo. Patarčiau elgtis taip pat atsargiai, kaip su natūralia. Bet koks stipresnis patrynimas ir jau viršutinis sluoksnis nusibrūžina. O ir siūliukai pradeda lįsti visokie. Na, bet jei po 6 metų keisti, tada gal ir verta.
Atsakyti
o man įdomu kaip odiniai baldai miegojimui? jei tarkim odinį kampą ar sofutę išleidinėsiu kiekvieną dieną? gal kas atip darote , patarkite. 4u.gif
Atsakyti
Taigi miegamoji dalis nėra oda, dažniausiai išsilanksto tokios grotelės su čiužinuku, taip, kad baldams tikrai nekenks.
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 05 29, 09:57)
Taigi miegamoji dalis nėra oda, dažniausiai išsilanksto tokios grotelės su čiužinuku, taip, kad baldams tikrai nekenks.


Būna ir odinių... mirksiukas.gif Pvzd. Justlukoje sakė gali daryti ir odinę miegamąją pusę ir medžiaginę. Odinė, tai manau gali būti nelabai patogi (slysti), o medžiaginė tai manau thumbup.gif tik reikia pasidomėti kokia ta medžiaga... kad greitai nesusidėvėtų...

Tai daugiau nuomonių apie Justluką neišgirsiu? blush2.gif
Atsakyti