Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

QUOTE(laisve76 @ 2008 08 12, 11:48)
Jei čia "Magrės" baldai tai arti trijų, jei gerai pamenu..., nes ėjau pro šalį ir iškart į akis krito  thumbup.gif , tik kainą pamačius buvo truputį  verysad.gif , tai jei už gerą kainą gavot, labai pasisekė. Mes irgi jau turėtume rytoj važiuot parsivežt savo baldelius.

Is kur uzsisaket? bigsmile.gif O nebuvote Mazeikiuose? blush2.gif

QUOTE(Gardenija @ 2008 08 12, 12:02)
Kaip tik šiandien (ar ryt) vieno pažįstamo paprašyta lėksiu apžiūrėti tų baldų smile.gif Baisiai skeptiškai aš į juos žiūriu, bet smalsumui patenkinti nueisiu biggrin.gif

Labai idomu, butinai papasakok kai grisi ispudzius is ten, kazin ir realiai taip baldai atrodo kaip paveiksliuke, ar ne g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Svajone321 @ 2008 08 12, 15:33)
Is kur uzsisaket?  bigsmile.gif  O nebuvote Mazeikiuose? blush2.gif
Labai idomu, butinai papasakok kai grisi ispudzius is ten, kazin ir realiai taip baldai atrodo kaip paveiksliuke, ar ne  g.gif .

Nebevažiavom į Mažeikius, nes savaitgalį buvome jų parduotuvėje Šiauliuose, vieni patiko baldeliai, bet tokie jau patrinti pasirodė, o nuleido tik 100 Lt, be to, pasižiūrėjau į Arbaldo svetainę ir prie didmenos aptikau ir Panevėžyje esančią Aurugą ir Dauglitą, tai kaip supratau Arbaldas jiems prekes tiekia ar kaip čia....., todėl nusprendėm vis dėl to nuvažiuoti į Arbaldą ir iš jų nusipirkom, dar DIDŽIULĘ nuolaidą pritaikė, tai gavom tuos pačius baldus (tik neaptrintus) pigiau 500 Lt pigiau nei Dauglitoj, va tau ir Vilniaus kainos bigsmile.gif thumbup.gif , o pardavėjos super moterytės, labai malonios, viską paaiškino, mes gal valandą visko jų klausinėjom, aprodė kiekvieną baldą. O dėl jų nuotraukų internete, tai tie kur realiai nufotografuoti tikrai taip ir atrodo, o kai kurie net geriau, pvz. buvo 3+2 kompektas ant nuotraukų jis kažkaip nelabai, o kai realiai pamačiau atrodė žymiai gražiau, gaila, kad buvo jau rezervuotas.
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 08 13, 10:46)
Nebevažiavom į Mažeikius, nes savaitgalį buvome jų parduotuvėje Šiauliuose, vieni patiko baldeliai, bet tokie jau patrinti pasirodė, o nuleido tik 100 Lt, be to, pasižiūrėjau į  Arbaldo svetainę ir prie didmenos aptikau ir Panevėžyje esančią Aurugą ir Dauglitą, tai kaip supratau Arbaldas jiems prekes tiekia ar kaip čia....., todėl nusprendėm  vis dėl to nuvažiuoti į Arbaldą ir iš jų nusipirkom, dar DIDŽIULĘ nuolaidą  pritaikė, tai gavom tuos pačius baldus (tik neaptrintus) pigiau 500 Lt pigiau nei Dauglitoj, va tau ir Vilniaus kainos  bigsmile.gif  thumbup.gif , o pardavėjos super moterytės, labai malonios, viską paaiškino, mes gal valandą visko jų klausinėjom, aprodė kiekvieną baldą. O dėl jų nuotraukų internete, tai tie kur realiai nufotografuoti tikrai taip ir atrodo, o kai kurie net geriau, pvz. buvo 3+2 kompektas ant nuotraukų jis kažkaip nelabai, o kai realiai pamačiau atrodė žymiai gražiau, gaila, kad buvo jau rezervuotas.

Saunu, kad issirinkote 4u.gif , gal parodysi foto? bigsmile.gif Ar bent pavadinima parasysi? 4u.gif
Atsakyti
Klausimas turinčioms ODINIUS BALDUS.... g.gif

Ar ant jų tikrai ŠALTA sėdėti, kaip mane tikina visi giminaičiai, turintys gobeleninius... g.gif
Papildyta:
QUOTE(SANI26 @ 2005 07 07, 01:08)
SBA salone apžiūrėjome lenkiškus firmos "HELVETIA" odinius baldus. Labai patiko vienas kampas. Norėtume pirkti, bet nežinau kaip tokių baldų kokybė. Esu labai nusivylusi lenkiškais baldais, pirktais prieš 7 metus. Bet gal šitie išties geri?  g.gif 
Gal kas turit ir naudojat? Kokie atsiliepimai?


lenkiškų baldų nepirksiu NIEKADA, kad ir kaip jie atrodytų, kad ir kiek bekainuotų doh.gif KATASTROFA! Atrodo tai dar nieko, bet kokybė.... NE NE NE... schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi lenkiškų baldų nepirksiu schmoll.gif Pas mus ne odinis kampas, bet š doh.gif
Tikrai nusivyliau kokybė : verysad.gif
Atsakyti
Valio bigsmile.gif , vakar jau atvežė Juodojo Alksnio MAESTRO sofą ir du pufikus thumbup.gif Nu gražu... neišpasakytai, bent jau man drinks_cheers.gif tongue.gif Pasirinkau balintos kavos su juodom kojytėm. Labai labai gražu... wub.gif
O pasirinkau MAESTRO, nes be galo malonus ir patogus sėdėti ir išsilanksto normali lova ( viena iš trijų Juodojo Alksnio su mechanizmu skirtu kasdien miegoti ax.gif ).

Beje, tikrai geras pasinkimas yra trivietė miegama sofa ir pora pufikų, ypač tiems, pas ką mažas kambario plotas. Kaip vakar nusprendė draugai, tai , kaip nebūtų keista ant pufikų sėdėti nė kiek ne blogiau, nei ant fotelio, o kambario visai neapgriozdina, o kaina tai pufiko daugiau nei dvigubai mažesnė, ir dar sėdint ant sofos juos po kojomis gali pasikšti, arba, sustūmus, trys žmonės ant dviejų pufikų atsisėsti... Na tikrai labai džiaugiuosi tokiu sprendimu ir komplektu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(judkiss @ 2008 08 05, 10:49)
Beje, gal kas is Dauglitos pirkote baldus? Kaip ju kokybe?  g.gif

Toki kampuka nusiziurejom...

user posted image

Panasus i Laumes baldu kampuka.

Laumes baldai - lenkiski, Dauglitos - vokiski.

Prasau, tarkit koki zodi apie vienus ir kitus!  4u.gif



Lenkiškiems baldams- NE schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(pariso @ 2008 03 04, 10:44)
Jei nori su miegamu mechanizmu, tai turek omenyje, kad i odinius baldus dazniausiai dedami "belgiski" mechanizmai( issilanksto kaip "raskladuske"). Jie nera skirti kasdien miegoti ir nera patalynes dezes.


Juodam Alksnyje man paaiškino, kad nuolatiniam miegojimui skirti specialūs mechanizmai, kuriuos deda į Verona, Borneo (? lygtai taip vadinasi?) ir Maestro modelius. O į kitus deda labai panašius, bet kažkuo jie ten skiriasi, ir va tie tai netinka nuolat miegoti... Beje, ir vieni, ir kitai išsilanksto kaip "raskladuškė", tačiau skirti nuolatiniam miegojimui išlanksto su tokiu normaliu geros lovos dviguliu spyruokliniu čiužiniu, o ne poroloniniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 26 rugpjūčio 2008 - 10:53
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 08 26, 12:14)
Valio bigsmile.gif , vakar jau atvežė Juodojo Alksnio MAESTRO sofą ir du pufikus  thumbup.gif  Nu gražu... neišpasakytai, bent jau man drinks_cheers.gif  tongue.gif Pasirinkau balintos kavos su juodom kojytėm. Labai labai gražu...  wub.gif
O pasirinkau MAESTRO, nes be galo malonus ir patogus sėdėti ir išsilanksto normali lova ( viena iš trijų Juodojo Alksnio su mechanizmu skirtu kasdien miegoti ax.gif ).

Beje, tikrai geras pasinkimas yra trivietė miegama sofa ir pora pufikų, ypač tiems, pas ką mažas kambario plotas. Kaip vakar nusprendė draugai, tai , kaip nebūtų keista ant pufikų sėdėti nė kiek ne blogiau, nei ant fotelio, o kambario visai neapgriozdina, o kaina tai pufiko daugiau nei dvigubai mažesnė, ir dar sėdint ant sofos juos po kojomis gali pasikšti, arba, sustūmus, trys žmonės ant dviejų pufikų atsisėsti... Na tikrai labai džiaugiuosi tokiu sprendimu ir komplektu thumbup.gif
Papildyta:
Lenkiškiems baldams- NE schmoll.gif
Papildyta:
Juodam Alksnyje man paaiškino, kad nuolatiniam miegojimui skirti specialūs mechanizmai, kuriuos deda į Verona, Borneo (? lygtai taip vadinasi?) ir Maestro modelius. O į kitus deda labai panašius, bet kažkuo jie ten skiriasi, ir va tie tai netinka nuolat miegoti... Beje, ir vieni, ir kitai išsilanksto kaip "raskladuškė", tačiau skirti nuolatiniam miegojimui išlanksto su tokiu normaliu geros lovos dviguliu spyruokliniu čiužiniu, o ne poroloniniu.

Sveika Kurmiuke, norejau taves paklausti del Juodojo alksnio baldu, siandien pati buvau pas juos salone, noriu uzsakyti sofkute Matteo, na tokia minimalistine, man reikia gan skubiai, tai jie pasake, kad menuo ir atves, gautusi, spalio pirmom dienom jau vestu, parasyk kiek tau ilgai gamino tas sofkutes, ar tikrai su terminais nepaveda.
Dar noreciau patarimo, noriu BALTU odiniu baldu, man pagal inbterjera jie tinka, bet kazkaip taip baisu, jei kas atsises su dazanciais melynais dzinsais, ar vaikas su flamasteriu papies, ka as zinau, sako kad ju siulomos priemones viska isvalo, bet kaip ten bus is tikruju. Tai va ir abejoju dabar kokia spava rinktis ar balta ar tamsiai ruda, bet tamsiai rudas bijau kad labai apsunkins visa interjera, kambarys nedidelis.
Atsakyti
QUOTE(pilaite @ 2008 09 03, 16:04)
Sveika Kurmiuke, norejau taves paklausti del Juodojo alksnio baldu, siandien pati buvau pas juos salone, noriu uzsakyti sofkute Matteo, na tokia minimalistine, man reikia gan skubiai, tai jie pasake, kad menuo ir atves, gautusi, spalio pirmom dienom jau vestu, parasyk kiek tau ilgai gamino tas sofkutes, ar tikrai su terminais nepaveda.
Dar noreciau patarimo, noriu BALTU odiniu baldu, man pagal inbterjera jie tinka, bet kazkaip taip baisu, jei kas atsises su dazanciais melynais dzinsais, ar vaikas su flamasteriu papies, ka as zinau, sako kad ju siulomos priemones viska isvalo, bet kaip ten bus is tikruju. Tai va ir abejoju dabar kokia spava rinktis ar balta ar tamsiai ruda, bet tamsiai rudas bijau kad labai apsunkins visa interjera, kambarys nedidelis.


Užsakiau liepos 27, žadėjo atvežt rugsėjo 5, bet atvežė rugpjūčio 25 thumbup.gif Balti labai gražu baldų salone pažiūrėti, bet savo namams, ir dar mažos kvadratūros, kur jie bus labai intensyviai naudojami, kaip gražu bebūtų, NIEKADA nepirkčiau. Man tai kažkoks košmaras atrodo, kam gadintis nervus dėl kiekvienos dėmelės, gyvenimas per trumpas ir taip, negi aš dabar vaiką varinėsiu ir ant jo rėksiu, kad sofą papeckiojo, ar nervuosiuos, kad svečiai ateis ir mano grožį drengs savo džinsais doh.gif Kam man tada tas grožis? Namai yra tam, kad žmonės juose gyventų ir laimingi būtų, o ne paroda kažkokia. Balti odiniai baldai, kad ir kaip gerai besivalytų, vistiek priežiūros reikalauja. Tamsiai ruda tai taip pat nėra labai praktiška, nes dulkės matysis. Na, nežinau, aš esu žiauriai patenkinta savo "balintos kavos" spalva, tiek dėl grožio, tiek dėl praktiškumo, labai lengvai atrodo kambarys, ir jokių papurvinimų nesimato thumbup.gif Kaip sako mano draugė- labai "apetitna" spalva mirksiukas.gif Beje, manau, kad Matteo sofai ši spalva labai tiktų mirksiukas.gif

Šiaip Juodasis Alksnis thumbup.gif Jokių problemų su jais nebuvo, o baldai tikrai labai kokybiški 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 03 rugsėjo 2008 - 16:38
Aciu kurmiuke uz patarimus, nerandu sau vietos, niekaip negaliu sprendimo priimt del spalvos, o tuo labiau reikia apsispresti ant dienu, nes reikia kad sofkute spalio 15 d. jau stovetu bute, laukiu sveciu is Italijos ( velnias kur as juos guldysiu ). O kas liecia praktiskumo tai as su tavimi pilnai sutinku, kad namai tai ne muziejus i kuriuos reikia ziureti, namuose reikia gyventi. Turiu viena pazystama, tai ji pasidare remonta, tai zinok galima isprotet, cia nesesk, cia neliesk, sienu neliest, parketo nekliudyk, cia jinai taip savo vaika dreseruoja, tai net nemalonu pasidaro, ir pagalvoju, tai kam tada as ploju tokius pinigus uz tuos remontus, baldus ir t.t., ir tada dar jiems vergaut, tai tegul man jie vergauja lotuliukas.gif
O siaip rasai, kad pas tave balintos kavos, tai irgi gan sviesus, na nebent daug kavos ir mazai pieno g.gif tai cia su viena drauge pasikalbejom, sako ar balta ar bezine ar sviesiai gelsva, vis tiek gi sviesi, vienodai matosi ir vienodai tepasi ar ant baltos ar ant kremines sviesiai gelsvos, ar kakavines,vienodai yra sviesus tonai, velnias zino. Klausyk, o kiek tau dave nuolaidos jei nepaslaptis ir kiek kainuoja tos visos prieziuros priemones ( sampunai, impregnatoria ir t.t ) gal ju dovanu duoda, man dave tik 7% nuolaidos, ka as zinau, gal rytoj kai esiu uzsakinet, galesiu ir kokius 10% isspaust
Atsakyti
siandien uzsisakiau Juodajam Alksny amerik."Ashley"f. od.baldus 3+1 "Gordon" su reglaineriais bigsmile.gif gal kas jau dziaugiates to gamintojo odiniais baldais? noreciau atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pilaite @ 2008 09 03, 19:22)
Aciu kurmiuke uz patarimus, nerandu sau vietos, niekaip negaliu sprendimo priimt del spalvos, o tuo labiau reikia apsispresti ant dienu, nes reikia kad sofkute spalio 15 d. jau stovetu bute, laukiu sveciu is Italijos ( velnias kur as juos guldysiu ). O kas liecia praktiskumo tai as su tavimi pilnai sutinku, kad namai tai ne muziejus i kuriuos reikia ziureti, namuose reikia gyventi. Turiu viena pazystama, tai ji pasidare remonta, tai zinok galima isprotet, cia nesesk, cia neliesk, sienu neliest, parketo nekliudyk, cia jinai taip savo vaika dreseruoja, tai net nemalonu pasidaro, ir pagalvoju, tai kam tada as ploju tokius pinigus uz tuos remontus, baldus ir t.t., ir tada dar jiems vergaut, tai tegul man jie vergauja lotuliukas.gif
O siaip rasai, kad pas tave balintos kavos, tai irgi gan sviesus, na nebent daug kavos ir mazai pieno g.gif  tai cia su viena drauge pasikalbejom, sako ar balta ar bezine ar sviesiai gelsva, vis tiek gi sviesi, vienodai matosi ir vienodai tepasi ar ant baltos ar ant kremines sviesiai gelsvos, ar kakavines,vienodai yra sviesus tonai, velnias zino. Klausyk, o kiek tau dave nuolaidos jei nepaslaptis ir kiek kainuoja tos visos prieziuros priemones ( sampunai, impregnatoria ir t.t ) gal ju dovanu duoda, man dave tik 7% nuolaidos, ka as zinau, gal rytoj kai esiu uzsakinet, galesiu ir kokius 10% isspaust


Na vat tai paprašyk, kad tau tą balintos kavos spalvos pavyzdį parodytų, ji tikrai prie šviesesnių, bet tokia... na, kaip čia pasakyti... maskuojanti, tikrai labai praktiška. Ant odos lopinėlio atrodo kiek tamsesnė, nei yra iš tiesų. Na, tiesiog ant jos tikrai nesimato nieko... O kambaryje atrodo labai gražiai... Nuolaidą tai išsiderėjau 15% ax.gif , bet labai derėjausi...išspaudžiau, tsakant blush2.gif

Aš užsakinėjau salone Vytenio g. Vilniuje 4u.gif

Man taip pat MATTEO labai patiko, labai gražus ir praktiškas (mano geriausia draugė jį turi, labai patenkinta)... Nuo jo susilaikiau tik dėl to, kad mechanizmas netinka nuolatiniam miegojimui..

Ai, tiesa, labai gyvenimiška tavo istorija apie pažįstamos remontus lotuliukas.gif , žinau ir aš tokių žmonių... Gaila man jų unsure.gif Imasi kreditus, vergauja bankams, darosi remontus, perka daiktus, ir vergauja po to dar ir tiems daiktams ir remontams... Na, nežinau, gal jie taip laimę suvokia g.gif atseit, va, ką turiu... Man tai norisi, kad mano namuose būtų linksma ir jauku, ir kad kuo mažiau problemų buitis keltų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 04 rugsėjo 2008 - 09:20
Gal kas papasakotų kas turi šviesios spalvos odinius baldus: ar nuo pastovaus sėdėjimo nepalieka tamsesnės žymės g.gif
Atsakyti