Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

o kirpciu nebandei? as irgi kai keistis norejau visko buvau prisigalvojus, nuo dazymo iki kardinalaus kirpimo, bet nusikirpau grifka ir rami biggrin.gif o seip, spalva grazi, galus pakirpciau ir tiek 4u.gif
Atsakyti
Taigi yra atskirai temos apie musu plaukuciu nuotraukas, o cia dabar keli puslapiai offtopic ax.gif

Puikiausioji, tai kaip visada, su tokia siaura pasauleziura - isijautus kitus peikti doh.gif Daugiau tolerancijos 4u.gif Akivaizdu, jog Lukas turi savo stiliu ir atejes i sia tema paprase, kad imestumem vyrisku madingu sukuosenu 4u.gif Nieko blogo tame nematau thumbup.gif

Pasiziurek, mergyt, i savo darza, pries varydama ant kitu nono.gif Kas ir butu jei visi butumem vienodi ax.gif Ir nebutinai, kas yra grazu didelei masei - tas yra tobula, o visa kita - gejiska, neskoninga ir t.t.. Siaip tai viskas yra priesingai bigsmile.gif

Kaledos ne uz kalnu, negadinkim vieni kitiems nuotaiku ir nebukim lietuviski newyear.gif

Papildyta:
QUOTE(lukasz @ 2009 12 15, 15:19)
o kodėl berniukams šukuosenų neįdedat?: (( man reiktų kokios... schmoll.gif

http://fashionandbea...airstyles-2010/
http://www.lyndsayca...trend-update-2/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 21 gruodžio 2009 - 19:16
[quote=Chansse,2009 12 21, 17:14]
Ok dedu, bet necituokit smile.gif


Nu kad viskas cia super thumbup.gif , spalva ideali, plaukai irgi, jei labai norisi keisti, gal kokius kirpciukus pabandyk, tiesius, ar istrizai kirptus - nepatiks - uzsiaauginsi, o rudai nedazyk, nebent kokiu nuplaunamu sampunu pabandyk, nes as kaip durne rudai nusidaziau ir kirpeja iki pavasario nesviesins atgal, nes antraip plaukai nubyres verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chansse @ 2009 12 21, 19:36)
Aciu... O man jau taip pabodo tapati sukuosena blush2.gif viena diena jau buvau sugalvojus rudai dazytis doh.gif  bet atkalbejo biggrin.gif


Kiek as bandziau uzsiimti visokiais eksperimentais, po to visada gailejausi.
Tavo oda sviesi, todel tamsint nereikia. Labai naturaliai atrodai.
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 12 21, 19:13)
Puikiausioji, ...

Nebambėkit, ką, aš kiekvieną plaukų skyrelyje sukurtą temą skaitau. O to vaikino nuotraukų jau visą albumą mačiau, o jis vis su tais pačiais klausimais, bet į patarimus reakcijos jokios, tik mergaitiški verkšlenimai, man gaila, negaliu kirpti, per daug nukirpo ir pan. Todėl jau atsibodo, ir ne man vienai, kaip pastebėjau. O jei jums mano pasaulėžiūra nepriimtina, tai nekreipkit dėmesio, o ne kabinėkitės. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ta pati ir tau pasakysiu, nesikabinek prie zmoniu 4u.gif Jei nepatinka, nekreipk demesio, o ne izeidinek, jau kelinta karta ir vis kita zmogu doh.gif
Uz tokius dalykus, galima ir prisisneketi g.gif (jau buvo pora atveju, kai uz virtualiai pasakytus izeidinejimus zmones vieni kitus i teisma padave)
Nesi moderatore, kad reguliuotum, kam, ka ir kiek sitam forume galima rasyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 21 gruodžio 2009 - 19:24
QUOTE(Elektraaa @ 2009 12 21, 19:22)
Ta pati ir tau pasakysiu, nesikabinek prie zmoniu  4u.gif Jei nepatinka, nekreipk demesio, o ne izeidinek, jau kelinta karta ir vis kita zmogu  doh.gif
Uz tokius dalykus, galima ir prisisneketi  g.gif (jau buvo pora atveju, kai uz virtualiai pasakytus izeidinejimus zmones vieni kitus i teisma padave)
Nesi moderatore, kad reguliuotum, kam, ka ir kiek sitam forume galima rasyti.

jei kas ir paduos į teismą, tai jau bus mano bėdos, o tas jūsų visiškai neliečia. Ačiū už dėmesį, viso gero.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 21, 21:25)
jei kas ir paduos į teismą, tai jau bus mano bėdos, o tas jūsų visiškai neliečia.  Ačiū už dėmesį, viso gero.

puikiausioji, o gal jusu zodiako zeklas zuvis? ne i tema, siaip idomu blush2.gif ..
na del luko sutinku..jaunas vaikinukas, tegul vyru klausia ka jie mano apie sukuosena, ar pataria kaip juos pakeisti..manau tikrai galima rasti forumu, kur vyrai kalba apie plaukus ir tt.
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 21, 19:41)
puikiausioji, o gal jusu zodiako zeklas zuvis? ne i tema, siaip idomu blush2.gif ..

ne, ne žuvis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 21 gruodžio 2009 - 19:43
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 21, 20:25)
jei kas ir paduos į teismą, tai jau bus mano bėdos, o tas jūsų visiškai neliečia.  Ačiū už dėmesį, viso gero.

Arogancija liejasi per krastus doh.gif Nera uz ka ax.gif Demesys ne tau buvo, o Lukui, tegu neima i sirdi 4u.gif
Atsakyti
Labutis, ir as bandziau su kojnem suktis, tai ojojoj koks bardakelis galvoj gavosi doh.gif biggrin.gif Gavosi 7 kojnes, laikiau per nakti, tik jauciu putu per daug uzvariau... Zodziu ploviaus galva iskart biggrin.gif
Atsakyti
kaip uzsimaniau patapti red head rolleyes.gif nezinia ar tapsiu, bet atrodo stulbianamai siose foto

user posted image
user posted image
Atsakyti