Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

[quote=Simute90,2009 12 23, 00:57]
[quote=0kristut0,2009 12 15, 21:45]
laba ,buvo senoje temoje , bet pasikartosiu, gal geletu kas paaijskinti, jeijgu zinote, kaip sita pasidaryti , kaip ce taijp susukti..? ax.gif kazkaip niekaip nepagaunu sikarta kaip pasidaryti..

http://www.youtube.c...8...PL&index=24
vacia siek tiek parodyta. paziurekit daugiau sitos panos klipu labai graziai jinai sau plaukus pasidaro...
[/quote]
aa dekui 4u.gif , prisiziurejau youtubeje , kituose dar vaizdeliuose, eijsiu suktis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 30, 21:12)
Siandien maciau toki pirkti-kiek pamenu 11Lt kainavo smile.gif


o kur..? ax.gif įdomus dktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 26, 19:41)
Tokiu turbut net macius nesu niekur g.gif Net nelabai suprantu kaip jis cia tuos plaukus laiko biggrin.gif


pilnos parduotuves ir turgai tokiu biggrin.gif jie tamposi,ir turi dantukus is sonu,uzgriebia is abieju pusiu plaukus ir laiko labai stipriai... bet man negrazus jie...primena vasilisas prikrasnajas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paradoksualė: 05 sausio 2010 - 11:55
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 01 05, 13:55)
pilnos parduotuves ir turgai  tokiu biggrin.gif jie tamposi,ir turi dantukus is sonu,uzgriebia is abieju pusiu plaukus ir laiko labai stipriai... bet man negrazus jie...primena vasilisas prikrasnajas  lotuliukas.gif

Dabar kai atidziau paziurejau ivairiose krautuvese i plauku segtukus visokius,tai ir as pamaciau,kad beveik visur ju galima rasti biggrin.gif
Atsakyti
na įdomu pasidarė biggrin.gif reiks pasižiūrėti, nors plaukuose tai "bobulkiškai" atrodo biggrin.gif
Atsakyti
kaip grazu man toks kirpimas ir formavimas, pradedu noret pasitrumpint plaukus biggrin.gif

user posted image

user posted image





Papildyta:
puosnesnis variantas

user posted image
Atsakyti
Nusipirkau aš tą segtuką, suplojau 20 Lt, bet jis man nė trupučio nelaiko cray.gif Dar parduotuvėje pardavėja man susegė plaukus, kad pažiūrėčiau, kaip atrodo, tai irgi išslydo. Pardavėja buvo nustebusi, tipo pirmą kartą taip. Bet aš kaip kvaiša vis tiek jį nusipirkau doh.gif
Atsakyti
Atėjo laikas keisti šukuoseną, bet niekaip nenusprendžiu, kaip šį kartą kirptis. Atsibodo man romantiškas arba klasikinis įvaizdis, noriu kažko "kieto" biggrin.gif Tai va, mano veidas yra apvalus, plaukai jau nuaugę ir noriu trumpų plaukų šukuosenos, kad jie kristų ant veido (pvz, kreivi kirpčiai), nes pastebėjau, kad man taip labiausiai tinka. Gal ką pasiūlysite?

Štai čia buvo mano pirmasis variantas:
user posted image
Bet persigalvojau, nes dabar noriu kažko tikrai naujo ir modernaus (o gal man tik taip atrodo, kad čia per paprastas kirpimas?)

Ką manote dėl:
user posted image

Kita vertus baisoka taip trumpai nusikirpti, taigi, padrąsinkit arba patarkit kažką šaunaus smile.gif
P.S. galėčiau įdėti ir savo foto, jei to reikėtų, nes atsibodo, jau tris savaites sukti galvą kaip nusikirpti ir labai reikia patarimo smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Laukineja @ 2010 01 11, 21:57)
Atėjo laikas keisti šukuoseną, bet niekaip nenusprendžiu, kaip šį kartą kirptis. Atsibodo man romantiškas arba klasikinis įvaizdis, noriu kažko "kieto"  biggrin.gif Tai va, mano veidas yra apvalus, plaukai jau nuaugę ir noriu trumpų plaukų šukuosenos, kad jie kristų ant veido (pvz, kreivi kirpčiai), nes pastebėjau, kad man taip labiausiai tinka. Gal ką pasiūlysite?

Štai čia buvo mano pirmasis variantas:
user posted image
Bet persigalvojau, nes dabar noriu kažko tikrai naujo ir modernaus (o gal man tik taip atrodo, kad čia per paprastas kirpimas?)

Ką manote dėl:
user posted image

Kita vertus baisoka taip trumpai nusikirpti, taigi, padrąsinkit arba patarkit kažką šaunaus smile.gif
P.S. galėčiau įdėti ir savo foto, jei to reikėtų, nes atsibodo, jau tris savaites sukti galvą kaip nusikirpti ir labai reikia patarimo smile.gif

man abi sukuosenos labai jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2010 01 12, 10:27)
man abi sukuosenos labai jau  thumbup.gif


Man tai abi sukuosenos stilingos ir grazios. Manau jei negaila plauku ir norisi trumpu verta pabandyti ta kita kirpima ax.gif Beje, kur kerpiesi jei ne paslaptis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagyraas: 12 sausio 2010 - 10:45
Man pirma labai patiko. ax.gif
Atsakyti
Kerpuosi savo gimtajame mieste - Utenoje smile.gif Atradau savo kirpėją (kuri kerpa nebrangiai ir stilingai, pataria ax.gif ), tai dar nedrįstu rizikuoti ieškoti kažko Vilniuje (kur dabar studijuoju). Laukiu nesulaukiu kada namo grįšiu biggrin.gif Dabar tikrai kirpsiuosi ta trumpesne.

Dar noriu paklausti... Tikriausiai bandysiu pasišviesinti plaukus (mano tokie šviesiai pilkšvi.. neįdomūs). Kaip geriausiai būtų tai padaryti, kad ataugusios šaknys akių nebadytų? Bandyti dažyti sruogelėm? Tik baisu, kai ataugs pusė plaukų ir pusė jų bus vienos spalvos, kita - kitos doh.gif O aš retai vienodai 2 kartus iš eilės kerpuosi, tai po trumpų tikriausiai vėl atsiauginsiu smile.gif
Atsakyti