Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

pirmas varijantas lb geras thumbup.gif reijks kada pasidaryti, super
Atsakyti
sveikutes.

ziuriu cia labai graziu sukuosenu pririnkusios esat 4u.gif

va man reikia kovo menesiui sukuosenos-einu i baliu.esu trumpu plauku,kai rihanos kirpimo

user posted image

ar galima padaryti kokia sukuosena is tokiu plauku? idomi jusu nuomone...atsiauginti galvoju biskiuka ir gal kas iseitu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijos mama: 31 sausio 2010 - 15:33
QUOTE(Stichija @ 2010 01 26, 14:09)

Paskutini varianta darydavau mokyklos laikais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 01 31, 16:31)
sveikutes.

ziuriu cia labai graziu sukuosenu pririnkusios esat 4u.gif

va man reikia kovo menesiui sukuosenos-einu i baliu.esu trumpu plauku,kai rihanos kirpimo

user posted image

ar galima padaryti kokia sukuosena is tokiu plauku? idomi jusu nuomone...atsiauginti galvoju biskiuka ir gal kas iseitu g.gif


Siulyciau nedaryti plaukams nieko. Toks stilingas kirpimas jau pats yra plauku puosmena. Nebent siulyciau isegti koki grazu plauku segtuka, arba lankeli su kokiais kristaliukais. Kazka tokio:


user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 01 31, 15:31)
sveikutes.

ziuriu cia labai graziu sukuosenu pririnkusios esat 4u.gif

va man reikia kovo menesiui sukuosenos-einu i baliu.esu trumpu plauku,kai rihanos kirpimo


ar galima padaryti kokia sukuosena is tokiu plauku? idomi jusu nuomone...atsiauginti galvoju biskiuka ir gal kas iseitu g.gif


O man vat is tokios trumpos tiesiu plauku sukuosenos grazu padaryti garbanotus biggrin.gif
user posted image
Tik vat gal pacius plaukus bandyti ant sono paversti smile.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif grazios garbaneles,baliui tikrai turetu graziai atrodyti,zinoma jeigu kirpeja sugebes graziai padaryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 01 vasario 2010 - 21:30
Labai didele ir nuolat atnaujinama sukuosenu galerija:
http://www.ukhairdre...style/style.asp

Galima uzduoti paieska pagal plauku ilgi, tipa (tiesus, banguoti, garbanoti), spalva, sukuosenu stiliu, pasiziureti madingiausias, dazniausiai ziurimas sukuosenas. Man si galerija labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2010 02 01, 19:04)
Siulyciau nedaryti plaukams nieko. Toks stilingas kirpimas jau pats yra plauku puosmena. Nebent siulyciau isegti koki grazu plauku segtuka, arba lankeli su kokiais kristaliukais. Kazka tokio:


user posted image
user posted image

4u.gif dekui.ir as taip pagalvojau

smile.gif+2010 02 01, 21:29-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 02 01, 21:29)
bigsmile.gif  grazios garbaneles,baliui tikrai turetu graziai atrodyti,zinoma jeigu kirpeja sugebes graziai padaryti smile.gif

del kirpejos nepergyvenu,sugebetu...ir dar su ja pasikonsultuosiu,ka cia daryti...ot gera turiu,be zodziu zino kas man tinka ir patinka thumbup.gif

QUOTE(Siesta @ 2010 02 03, 14:06)
Labai didele ir nuolat atnaujinama sukuosenu galerija:
http://www.ukhairdre...style/style.asp

Galima uzduoti paieska pagal plauku ilgi, tipa (tiesus, banguoti, garbanoti), spalva, sukuosenu stiliu, pasiziureti madingiausias, dazniausiai ziurimas sukuosenas. Man si galerija labai patinka  wub.gif

panagrinesiu,dekui bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 01 31, 16:31)
sveikutes.

ziuriu cia labai graziu sukuosenu pririnkusios esat 4u.gif

va man reikia kovo menesiui sukuosenos-einu i baliu.esu trumpu plauku,kai rihanos kirpimo

user posted image

ar galima padaryti kokia sukuosena is tokiu plauku? idomi jusu nuomone...atsiauginti galvoju biskiuka ir gal kas iseitu g.gif

Man toks kirpimas yra labaaaai grazus, kaip jau rase apacioi toks kirpimas jau yra puosmena, bet jeigu norite galite pasukti, bus irgi grazu.
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2010 02 03, 20:35)
Man toks kirpimas yra labaaaai grazus, kaip jau rase apacioi toks kirpimas jau yra puosmena, bet jeigu norite galite pasukti, bus irgi grazu.

manau teks jusu nuomones paklaussyti ir pameginti pasukti.o jei nepatiks,galesiu drasiai eiti taip ax.gif

reikia tik sukne pagal sukuosena prisiderinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siesta @ 2010 02 03, 15:06)
Labai didele ir nuolat atnaujinama sukuosenu galerija:
http://www.ukhairdre...style/style.asp

Galima uzduoti paieska pagal plauku ilgi, tipa (tiesus, banguoti, garbanoti), spalva, sukuosenu stiliu, pasiziureti madingiausias, dazniausiai ziurimas sukuosenas. Man si galerija labai patinka  wub.gif

wub.gif aciukas aciuks.gif tikrai geras puslapis bigsmile.gif ir kiek ideju bigsmile.gif
Atsakyti
įdėjot svetimą nuotrauką, sakot, kad jūsų kirpimas toks, ir prašot šukuosenų. Jums gal tas kirpimas visiškai ne taip atrodo, ir siūlomos šukuosenos nei velnio netiks? ir tiesą pasakius aš nei vienos nebuvau sutikusi su tokia šukuosena, kad iš tiesų atrodytų taip stilingai ir gražiai kaip čia. Įdėkit būtent savo plaukų kirpimo nuotrauką, tada ir patarimai bus būtent jums, o ne šiai moteriai nuotraukoje
Atsakyti