Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

QUOTE(Vitalma @ 2010 05 04, 14:06)
Pas mane ta pat problema lotuliukas.gif  Esu blondine su kirpciukais, viska isbandziusi ir vel gryzusi prie iprastos savo sukuosenos doh.gif Manau, kad tokia musu dalia - buti tiesiais plaukais ir kirpciukais ax.gif


Turbūt biggrin.gif Bet tokiu atveju reikia džiaugtis bent tuo, kad turim atradusios sau tinkantį kirpimą smile.gif 4u.gif

O kaip kasdienybėje vaikštot? Dažniau palaidais ar kaip? ax.gif Va čia įdėti kuodukai man visai patinka thumbup.gif Aš dažnai susirišu kuodą aukštai, labai patogiai jaučiuosi, o ir tinka lyg - kirpčiukai šiuo atveju pagyvina veidą smile.gif o ne kad kaip būna jog panelės/moterys susiriša kokį kuodą ir tarsi plaukų trūksta... o mes šiuo atveju kirpčius turim biggrin.gif

QUOTE(***Žaltvykslė @ 2010 05 05, 17:14)
Sveika, panašiai ir pas mane, tik aš kirpčius kerpu lankeliu ir  truputį paploninu. Atrodo žaismingiau, jaunina(na, tavęs dar nereikia jauninti, mane - reikia biggrin.gif )
Taip pat esu ir nusikirpusi buvusi, ir išsikarpiusi ir prisiauginusi- nieko gero, kakta aukšta, reikia kirpčių smile.gif
Tik aš cheminį sušukavimą kartą metuose darau, bet garbanas po plovimo tiesinu,tai atrodo tiesūs, tik daug tankesni plaukai ir ne tokie slidūs būna, o prie progos stambiai sugarbanoju, o kirpčius palenkiu į apačią, tai kaip banga gaunasi.. biggrin.gif


Kirpimas lanku visai geras pasirinkimas thumbup.gif man kai pabosta tiesūs griežti kirpčiai, taip pat lanku pasikerpu mirksiukas.gif t.y. kirpėja tą padaro biggrin.gif Greit kirpčiukai auga, tai galima ir paeksperimentuoti. Ko nepasakyčiau apie pačius plaukus, kurie nenori augti mad.gif
Atsakyti
Va, aš įdedu pasirodyt savo ''šukuosenas''...

Su kuoduku labai patogu ir super, kai palaidi plaukai pabosta:

user posted image

O čia palaidais plaukais:

user posted image

Vitalma - aš praeitą vasarą pirmąkart ėjau į vestuves kaip pamergė. Tai tieeeek minčių, svarstymų dėl šukuosenos buvo... Išbandžiau ir kirpykloje, ir draugės mėgino daryti, bet pasilikau ties palaidais verysad.gif Gražiai išfenavo, sutvarkė ir viskas... Apmaudu, bet kad neatrandu nieko tinkamo iš šukuosenų doh.gif

Plaukus labai puoselėju. Vitaminai, kaukės, įvairios kitos priemonės, kapsulės ir t.t. Bet jie nenori augti ir būti gražūs, nuotraukose tas akivaizdžiai matosi unsure.gif Čia parinkau tokias nelabai tinkamas foto, bet bent jog vaizdą susidarytumėt mirksiukas.gif

Gal panašių plaukų likimų mergaitės pasidalins patirtimi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2010 05 12, 20:29)
Va, aš įdedu pasirodyt savo ''šukuosenas''...


Labai gražus kuodukas Tobsita thumbup.gif
Aš dažniausiai vaikštau palaidais, džiovindama išsitiesinu ir visa mano šukuosena ax.gif Dėl vestuvių, tai žinok ir aš jau turėjau tokią mintį ištiesintais plaukais varyti, nes aš taip gražiausiai sau atrodau rolleyes.gif Dar nebent jeigu truputi pasigarbanuoti, bet tokias "light" garbanas biggrin.gif nesmulkiai... Tik pagalvoju, blin negi niekas manes nepakeis net tokia proga doh.gif

poster_offtopic.gif Atsiprašau ne į temą, bet gal esi atradusi kokį gerą šampūną šviesiems plaukams puoselėti blush2.gif Aš visokius bandau, bet taip ir neapsistoju ant vieno doh.gif
Atsakyti
tai ,akd sitoj temoj dedamos nuotraukos-idejos, diskutuot apie prieziuros priemones yra atskiros temos
Atsakyti
Vitalma - va būtent, sutinku. Man irgi atrodo aii, geriausiai tinka ir atrodo palaidi plaukai, bet kai ateina kokia proga svarbi, tai toks siutas ima, atrodo nu kodėėėėl visad taip pat, nejau pasikeist neįmanoma doh.gif bet nejau darkysi save, jei jau rimtai netinka... Tai va nusipirkau gražų segtuką palaidiems plaukams, vis kokia naujovė biggrin.gif Dar kažkada buvau prisisiuvi kelias ryškias sruogas hihihi.gif ..

Šampūnų esu išbandžiusi begalę. Tikrai. Buvo užėjęs nevaldomas noras atrasti savąjį, tai vis keičiaus su forumietėm mažais kiekiais, įkandamom kainom pirkau pilnus kiekius ir t.t. Importinius, žolinius, lietuviškus, brangius, pigius, profesionalius ir ne. Visokius visokius biggrin.gif Bet nepatikėsi, man pats geriausias Fructis, skirtas šviesiems plaukams. Tiesiog pasakiškai plaukai švelnūs po jo būna, blizga gražiai. Kiti frukčio šampūnai man tiesiog tragedija... Beje, dar labai tinka/patinka Loreal geltonoj bonkėj, berods nualintiems plaukams. O kitie...daugmaž panašūs ir nesužavėję mano plaukų verysad.gif Pvz Hempz, Keune tai toks vaizdas, jog net gadino plaukus unsure.gif O kaip pačiai? Kokie atradimai ir ne?
Atsakyti
miss.elle - gerai, atsiprašau.
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2010 05 12, 22:50)
miss.elle - gerai, atsiprašau.

manes atsiprasinet tai nereikia
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Man cia pasisiaususiai graziai biggrin.gif
user posted image

Cia labai,labai grazu! wub.gif
user posted imageuser posted image
Paprasta,bet dailu wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2010 05 12, 23:13)

Kooooks grožis, kokie plaukai blink.gif

QUOTE(miss.elle @ 2010 05 12, 23:55)


Ne i tema - bet makiažas šitoj foto - tobulybė wub.gif
Atsakyti
[quote=Tobsita,2010 05 12, 21:29]
Va, aš įdedu pasirodyt savo ''šukuosenas''...
laba gal galetum pasakyt kokiais dazais dazai ir ar ilgai uzeme tokia spalva isgaut,labai jau as tokios noriu,bet bijau kad is sviesiai rudu nesigaus,nebent kirpykloje geroje padetu ta padaryt. 4u.gif
Atsakyti