Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

MOCHERA,ar tikslia nuoroda idejot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 24, 01:10)
Labai gražu tokie kuodukai man  4u.gif

sutinku thumbup.gif ir mados viršūnej tokie kuodukai dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2011 02 23, 12:00)
MOCHERA,ar tikslia nuoroda idejot?  4u.gif

lyg ir gerai g.gif man rodo smile.gif turi rodyti basidazancia mergina tamsiais pusilgiais plaukais g.gif
Atsakyti
Mergaitės, help. Mano plaukai tiesūs ir ilgi, taip pat turiu kirpčius. Noriu nusikirpt kaip nors įdomiau, gal galit mestelt variantų kokių, savų siūlymų. Atsibodo būt tokiai pačiai,o internete nerandu,matyt nemoku ieškoti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2011 01 26, 14:44)
man jie nerealiai grazus  4u.gif
pati jau kirpcius tokius turiu, belieka laukti kol susilygins iskarpyti plaukai ir kirpsiuos butent taip... tik truputi bijau, kad reiks daug prieziuros is ryto, nes mano plaukas labai lankstus, be tiesinimo niekaip tikriausiai sad.gif ir dar bijau, kad nesendintu tokia sukuosena, kaip jus manote?  g.gif

seniau panasiais kirpimais kirpdavausi (dabar auginu plaukus), tai manes nei kiek nesendindavo, netgi dar labiau jaunesne atrodydavau lotuliukas.gif
o del prieziuros, tai be tiesinimo znypliu neissiversdavau (na, galima su apvaliu sepeciu padirbeti, bet as nelabai moku, tai su znyplem daug greiciau gaudavosi)..
Atsakyti
Nežinau, ar pataikiau į temą, bet nežinau, kurioj temoj rašyti. Visgi susiję su šukuosenomis. Įkeliu nuorodą, gal galit pasakyt kaip suformuot tokias garbanas? Ta prasme, svarstau, ar čia su suktukais daroma ar su kokiu prietaisu - jei su suktukais, tai lyg labai dideli būtų. Būčiau dėkinga, jei pasisakytumėt, kaip formuot jei žinot.
garbanos
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2011 03 12, 22:50)
Nežinau, ar pataikiau į temą, bet nežinau, kurioj temoj rašyti.

Manau, kad toks padėtų user posted image
arba paprastos žnyplės
user posted image
Dar galim bandyti su karštais suktukais, bet čia jau sistemą atkalti reik, kad tokios gautųsi.
user posted image
Atsakyti
Flos, ačiū už atsakymą 4u.gif bandysiu pasiieškot info apie pirmąsias babyliss, nes man supaprastu suktuvu tai mažos tokios išeina ir labai tankios, o nuotraukoj tokios didelės bangos. o dėl karštų suktukų, tai nežinau - kažkada žiūrinėjau, brangūs labai ir ne visur yra pakankamai dideli.
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2011 03 13, 13:40)
Flos, ačiū už atsakymą  4u.gif  bandysiu pasiieškot info apie pirmąsias babyliss, nes man supaprastu suktuvu tai mažos tokios išeina ir labai tankios, o nuotraukoj tokios didelės bangos. o dėl karštų suktukų, tai nežinau - kažkada žiūrinėjau, brangūs labai ir ne visur yra pakankamai dideli.



Paziurekit youtube. ten yvairiausiu yra video, kaip ir ka, su kuo daryti. Man ten lobis grynas, nes labai daug merginu daro kazkokiu tai yzymybiu inspired look. Tai tikrai kazka rastumet 4u.gif Yra ir su paprastom znyplem, ir su apvaliom ir su ploksciom smile.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų parekomenduoti kokią priemonę, kuri 'sulaižytų' plaukus, bet neblizgėtų na ir šiaip nesimatytų, kad kažkas buvo tepta. Noriu rišti kuoduką aukščiau ar šiaip susirišti uodegą ir atkrenta šonuose plaukučiai. Negražiai atrodo, nervina mane, paprastą laką esu naudojusi, bet labai išsausino man plauką smile.gif Dar bandžiau iš Keune kažkokią formavimo priemonę, bet ji nelaiko man. Atkrenta plaukai. Taip ir vaikštau pasišiaušusi doh.gif
Atsakyti
Gal kuri galit parekomenduot kokia plaukuosena, kuri tiktu i kluba, svenciant gimtad? 4u.gif plaukai apyilgiai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 03 20, 00:14)
Gal kuri galit parekomenduot kokia plaukuosena, kuri tiktu i kluba, svenciant gimtad? 4u.gif plaukai apyilgiai biggrin.gif  4u.gif


Man grazu
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti