Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

user posted image
SENA TEMA

Patikrinimo klausimai ir atsakymai, kuriuos gali užduoti prieš praktinį egzaminą
SĖKMĖS VISOMS BESILAIKANČIOM wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 10 31, 22:45)
jei galima, tai į mane "tu", o ne "jūs"  4u.gif  4u.gif  šiaip dėl panikos - apskritai offtopinant, gyvenime esu žmogus, kuris dėl visko panikuoja, perdėtai jaudinasi, nervinasi ir panašiai. nežinau, kaip ten man per egzaminą pavyko taip viskas, nors tikrai labai jaudinausi, bet kai nervinuosi - labai daug šneku. būtent tai ir dariau. galbūt ir Tau tai padėtų - pasakyti egzaminuotojui, kad kai nerviniesi, Tau REIKIA kalbinti kažką, kad tą stresą nuimt, nes būtent dėl jo negali išlaikyti egzamino... juk visgi tai egzaminas, o žmogus, sėdintis jo metu šalia - žmogus, kad ir kokia jo profesija bebūtų. ir dar pasikartosiu, nes jau esu sakiusi - stresą bent truputį mažint reikėtų požiūriu, kad egzaminuotojas - turbūt vienintelis vyras, kuris Tau nereguliuos, kaip, kur ir kada stabdyt, pro kur geriau važiuot ir kada geriau rikiuotis - jis tik pasakys, kur sukti toliau, kad įveikti maršrutą. o visi kiti reguliuos, kaip viską daryt, nes juk vyrai viską daro geriau  biggrin.gif  na tikiuos supratai, ką norėjau pasakyt  4u.gif
o teorijos mokėjimas ir teorijos taikymas realybėje - du skirtingi dalykai. aš vis dar kartais nepastebiu kelio ženklų, nors puikiai žinau, kad privalau matyti viską...  unsure.gif  smile.gif


Vat visa esmė ir yra ta, kad egzaminuotojų nebijojau. Abudu papuolė visai faini, antras tai dar sustojęs paaiškino kokias klaidas darau ir kaip reikia spręsti problemas (jis pats, kaip sakė, buvo kažkada instruktorius). Manau, kad visos problemos mano galvoje, toks žmogus esu... Kai pirmą kartą neišlaikiau tai buvo tragedija, nes tai buvo pirmasis mano neišlaikytas egzaminas gyvenime. Suprantu, kad taip kvaila, bet savo jausmų reguliuoti negaliu smile.gif
Na pvz. tas stovėjimas nežinia kiek šalutiniame kelyje - tai ryžtingumo trūkumas, o ne teorijos žinių. Susišvietė man vietoj greitėjimo juostos A juosta - nervai. O tai, kad pasimečiau kai neįjungiau pavaros - įgūdžių trūkumas. O viskas vis tiek susideda į tai, kad baisiai nervinausi. *****, jeigu net ant estakados, drebant kojai kaip kokiam rudeniniui lapui, sugebėjau su sankaba užvažiuoti iš pirmo karto doh.gif doh.gif
Kaip mano instruktorius sakė, esu kaip vaikas - kas nors nesigauna, tada pradedu ožiuotis, betrūksta tik patrypti kojytėmis (taip instruktorius sakė biggrin.gif). Žodžiu, reikia man kažkaip atsikratyti baimės ir sukaupti ryžtingumo bei drąsos. Tik kaip tą padaryti? sad.gif
Atsakyti
Vat ta mintis kad per egza vazines ir egzaminuotojas ir instruktorius tai butu liuks.Vistiek jau kai savas instruktorius salia tai ir drasiau man atrodo butu.O dabar irgi noreciau nuramint Mumuke,nepergyvenk taip smarkiai,juk 2 nesekmingi kartai tai nera taip daug dar.suprantu kaip viskas nusibodo ir kaip noretusi kuo greiciau viska uzbaigt.Ota baime irgi ne pas tave viena,as irgi ilgai bijojau,panikavau,ypac sankryzose nesiseke,nes ten labiausiai ir panikuodavau,o tada jau nebesusigaudydavau ne ka ne is kurios puses praleist.Bet praejo,nors negaliu ir dabar sakyt kad varau per sankryzas kaip asas,toli grazu-ne.Bet baimes kaip ir nebeliko.O atsikratyt baimes gal labiau padejo vazinejant su vyru.kazkaip pamazu ispradziu kur nejudriose posukiukose uz miesto ir taip pamazu i miesta emem vaziuot.O tai kad per egzamina pasimeti,nu nieko cia keisto irgi-visgi jaudulys cia kisa koja.As irgi darysiu antra bandyma lapkricio vidury,aisku irgi labai noretus pabaigt ta kosmara,bet nezinia....
Atsakyti
Blogiausiai, kad nelabai turiu su kuo važinėti iš šeimos narių. Tėtis vairuoja automatą, draugas mokyti negali, pusbrolis irgi sad.gif O vairavimo pamoka kainuoja 70lt. Nieko, reikės sukrapštyti paskutinius pinigėlius ir pasiimti tų pamokų, nes kitos išeities nematau. Arba papildomos pamokos, arba metu šį reikalą verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Krist*, o kur Vilniuje radote atvira aikstele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2009 10 31, 23:05)



o Tu pabandyk vairuoti automatą ne tam, kad pasiruošti būtent su tokia dėže egzaminui, bet tam, kad atsikratyt nervų. o po to prieš egzaminą kelis kartus su draugu pavažinėk, kad neatprastum. anyway, juk svarbu vairavimo įgūdžiai, o ir išmoktum su abiem dėžėm važinėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2009 10 31, 23:05)
Blogiausiai, kad nelabai turiu su kuo važinėti iš šeimos narių. Tėtis vairuoja automatą, draugas mokyti negali, pusbrolis irgi sad.gif O vairavimo pamoka kainuoja 70lt. Nieko, reikės sukrapštyti paskutinius pinigėlius ir pasiimti tų pamokų, nes kitos išeities nematau. Arba papildomos pamokos, arba metu šį reikalą  verysad.gif  verysad.gif

nono.gif Baik!per anksti pasiduoti!
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2009 10 31, 22:05)
Blogiausiai, kad nelabai turiu su kuo važinėti iš šeimos narių. Tėtis vairuoja automatą, draugas mokyti negali, pusbrolis irgi sad.gif O vairavimo pamoka kainuoja 70lt. Nieko, reikės sukrapštyti paskutinius pinigėlius ir pasiimti tų pamokų, nes kitos išeities nematau. Arba papildomos pamokos, arba metu šį reikalą  verysad.gif  verysad.gif

pas mus irgi automatine pavaru deze, tai vis tiek su vyru kelis kartus vazinejom, kaip teisingai pasake siaip kad priprastum normaliai reaguoti i sankrizas ir siaip kuo daugiau vaziuoji, tuo geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2009 10 31, 23:05)
Blogiausiai, kad nelabai turiu su kuo važinėti iš šeimos narių. Tėtis vairuoja automatą, draugas mokyti negali, pusbrolis irgi sad.gif O vairavimo pamoka kainuoja 70lt. Nieko, reikės sukrapštyti paskutinius pinigėlius ir pasiimti tų pamokų, nes kitos išeities nematau. Arba papildomos pamokos, arba metu šį reikalą  verysad.gif  verysad.gif

griebk tėtį už ausų ir pasisodink šalia į draugo mašiną biggrin.gif o mest tikrai nereikia, ir netgi negalima protest.gif juk tiek pastangų, nervų, pinigų sukištą į šitą reikalą. vistiek įveiksi regitrą. lengva pasakyt... bet daugiau pasitikėjimo, nosyte aukščiau, optimizmo, optimizmo daugiau tongue.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 10 31, 23:09)
Krist*, o kur Vilniuje radote atvira aikstele?  g.gif


yra mokama (10lt ir važinėji kiek nori) Trakų Vokėj (Danieliškėse). Va, šeimininko Vaido numeris +37062083867. Rekomenduojama prieš važiuojant pasiskambinti, nes gali kilti visokių konfliktų - pati savo kailiu patyriau.
Atsakyti
Sveikutes, jungiuosi ir as i jusu bureli, laikysiu ketvirtadieni Vilniuje pirma karta 4u.gif
Mumuke ar as neteisingai supratau, ar Tu is tikruju nevazinejai su savo vairavimo instruktorium regitros marsrutais g.gif ???
Atsakyti
QUOTE(laumike @ 2009 11 01, 22:12)
Sveikutes, jungiuosi ir as i jusu bureli, laikysiu ketvirtadieni Vilniuje pirma karta  4u.gif
Mumuke ar as neteisingai supratau, ar Tu is tikruju nevazinejai su savo vairavimo instruktorium regitros marsrutais  g.gif ???

Sekmes ketvirtadieni!
Atsakyti