Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

QUOTE(Mama Jūratė @ 2009 11 06, 14:57)
tai as  irginezinau net.... bet jeigu prametineja masiskai.....girdejau ne is vieno, kad  buna toks pasakymas:'' na,as galeciau nepamatyti sios klaidos......'' tai jau, kaip ir namiokas.......... tad ir klausinejuosi dabar, kaip pasielgti geriau.... o del kokiu klaidu labiausiai prametineja?


Nu cia jau tikrai kaip namiokas 4u.gif O klaidos tai yra kritines , kuria uztenka viena tepadaryti, kad neislaikytum. Ir nekritines, tai ju ten daug gali padaryt iki 10 kazkur, jei neklystu blush2.gif Va cia kritines klaidos http://www.regitra.l...Nuoroda=krit_kl
Atsakyti
QUOTE(laumike @ 2009 11 06, 16:13)
Nu cia jau tikrai kaip namiokas  4u.gif  O klaidos tai yra kritines , kuria uztenka viena tepadaryti, kad neislaikytum. Ir nekritines, tai ju ten daug gali padaryt iki 10 kazkur, jei neklystu  blush2.gif Va cia kritines klaidos http://www.regitra.l...Nuoroda=krit_kl

dekui... tai Kaune tokie principingi egzaminuotojai..... brrrrr.........
Atsakyti
Stoju į toliau belaikančių būrį biggrin.gif neišlaikiau ***. Ir egzaminatorius normalus papuolė, ir nesijaudinau, ir koja netgi nedrbėjo smile.gif gavau parkavimasi prie bortelio, normaliai susukau vairą ir žiūriu į kairį veidroduką kol pamatysiu bortą per jį. Galvojat pamačiau??? Apsnigtas jis. Ir viskas. Taip abydna. Sakau, nematau aš jo... O jis sako, kam iėškot to, ko nėra biggrin.gif Tada paaiškino ir atsisveikinom iki kito karto. Žodžiu, laukiam biggrin.gif bet babkių baisingai gaila...
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 11 06, 15:49)
Stoju į toliau belaikančių būrį  biggrin.gif  neišlaikiau ***. Ir egzaminatorius normalus papuolė, ir nesijaudinau, ir koja netgi nedrbėjo  smile.gif  gavau parkavimasi prie bortelio, normaliai susukau vairą ir žiūriu į kairį veidroduką kol pamatysiu bortą per jį. Galvojat pamačiau??? Apsnigtas jis. Ir viskas. Taip abydna. Sakau, nematau aš jo... O jis sako, kam iėškot to, ko nėra  biggrin.gif Tada paaiškino ir atsisveikinom iki kito karto. Žodžiu, laukiam  biggrin.gif bet babkių baisingai gaila...

4u.gif viskas bus gerai!
Atsakyti
QUOTE(Mama Jūratė @ 2009 11 06, 16:31)
dekui... tai Kaune  tokie  principingi  egzaminuotojai.....  brrrrr.........

Nevisi tokie baisus tie egzaminuotojai, bet jei padarai kritine klaida aikstelej tai jau jos praziutet tikrai negali.
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2009 11 06, 16:30)
Nevisi tokie baisus tie egzaminuotojai, bet jei padarai kritine klaida aikstelej tai jau jos praziutet tikrai negali.


Nu ir as taip manau, nes juk daug labai pasaliniu akiu ten mirksiukas.gif 4u.gif
multti console.gif Na ka reik ziuret pirmyn dabar ir tiketis, kad kitas kartas bus sekmingesnis. Labai suprantu Tave 4u.gif (ir man babkiu labiausiai gaila)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumike: 06 lapkričio 2009 - 16:39
QUOTE(laumike @ 2009 11 06, 17:35)
Nu ir as taip manau, nes juk daug labai pasaliniu akiu ten  mirksiukas.gif  4u.gif
multti  console.gif  Na ka reik ziuret pirmyn dabar ir tiketis, kad kitas kartas bus sekmingesnis. Labai suprantu Tave  4u.gif (ir man babkiu labiausiai gaila)


Tai viskas bus gerai, antidepresantą brendžio skonio nusipirkau biggrin.gif tai kaip sakant, vipju s goria biggrin.gif abydas, bet kaip jau čia daugumai yra, taip ir man - pirmas kartas nesėkmingas doh.gif
Atsakyti
multti'kai, eeeei, bet juk kitą kartą bus geriau 4u.gif
user posted image
man irgi būtų labiausiai gaila pinigų tarsi veltui išleistų, bet iš kitos pusės pamatei, ką reiškia tas egzaminas regitroj 4u.gif

o aš dabar taip susimąsčiau ne pirmą kartą ta tema, bet dabar jau žiauriai - jei man lieptų vat dabar apsirengt ir eit laikyt egzaminą dar kartą, kad ir ant šaros , tai aš jo neišlaikyčiau biggrin.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 11 06, 16:49)

Ne, nu, as nesuprantu, negali ten tose aikstelese sniego nuvalyt? Dar kai per tokius dalykus neislaikomas egzaminas, nes nieko nesimato, tai isvis durnyste kazkokia.

QUOTE(*Evut @ 2009 11 06, 18:02)
o aš dabar taip susimąsčiau ne pirmą kartą ta tema, bet dabar jau žiauriai - jei man lieptų vat dabar apsirengt ir eit laikyt egzaminą dar kartą, kad ir ant šaros , tai aš jo neišlaikyčiau  biggrin.gif  biggrin.gif  doh.gif

Manau, vairuotojai, jau ypac ilgesni laika vairuojantys, retas islaikytu Regitrini egzamina. Ir ne todel, kad nemoka vairuoti. Todel, kad jie ima gatviu taisyklemis vazineti. Ima pagal save, kaip jiems patogiau ir geriau tai daryti. Kas pagal visus reikalavimus daznai gali buti klaida.
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 06, 17:02)
multti'kai, eeeei, bet juk kitą kartą bus geriau  4u.gif
user posted image
man irgi būtų labiausiai gaila pinigų tarsi veltui išleistų, bet iš kitos pusės pamatei, ką reiškia tas egzaminas regitroj  4u.gif

o aš dabar taip susimąsčiau ne pirmą kartą ta tema, bet dabar jau žiauriai - jei man lieptų vat dabar apsirengt ir eit laikyt egzaminą dar kartą, kad ir ant šaros , tai aš jo neišlaikyčiau  biggrin.gif  biggrin.gif  doh.gif


Tai va tas ir yra, kad turi vel ruostis sekanciam, nes bent jau Vilniuj tai greiciausiai gali uzsirasyt egzui tai po 3 sav. O reikia gi kad nepamirstum visko... Vel turi imti papildomas pamokas, moketi uz egza. va butu paprasciau jei jau galetum eiti laikyti na kad ir kt. savaite 4u.gif O paskui kai islaikai, tai normalu kad pamirsti visus niuansus, o ir nereikia ju visu atsiminti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike @ 2009 11 06, 18:26)



nemanau, kad viskas pasimiršta taip greit, kaip čia atrodo kai kam 4u.gif
kaip tik labiau pritariu klik mintims, kad būtent neišlaikyčiau tiek aš, tiek dauguma kitų būtent dėl važinėjimo miesto ritmu, o ne dėl to, kad kažkiek laiko praėjo... dvi ar trys savaitės, mano manymu, nėra labai ilgas laikas tarpas, kad vien dėl to būtų galima neišlaikyti egzamino. bet, vėlgi, viskas priklauso nuo pačio žmogaus, kiek labai jam reikalingi įgūdžiai ir kasdieniai vairavimai 4u.gif

o dėl sniego, tai puikiai pamenu - tą rytą, kai laikiau, pasnigo, naktį pašalę buvo. tai prieš egzaminus patys egzaminuotojai ėjo su lopetom ir nukasinėjo bent minimaliai tą sniegą aikštelėj. smagu žiūrėt buvo, su draugu juokėmės (bent jau minimaliai stresą nuėmė biggrin.gif biggrin.gif )
Atsakyti
As prima karta papuoliau oi ant kokio baisaus nes vos nepasakiau ant jo.parkavausi tarp masinu tipo ir vos vos nepalieciau su galiniu ratu ju vadinamo borto o masina jau kaip ir stovejo bet jis sako viskas tu palietei borta vaziuok atgal ir pastatym masina doh.gif nu kad susiparinau tai ne tas zodis.o antra karta normalus buvo galima sakyti geras, ijungiau begy per 3 anksti o jis atgal ijunge 2 smile.gif nu buvo tokiu situaciju as ir galvojau apie kysi.ir va jai buciau davus buciau galvojus va matai davaiu tai ir islaikiau...zinai uz ta ka duoti jiems geriau pasiimti paildomu pamoku ir pasimokinti.ir tada zinosi kad islaikiai tikrai savo jegom ir galesi tuo didziuotis. wink.gif ax.gif
Atsakyti