Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

QUOTE(Audrikė @ 2009 11 17, 12:47)
svekos. as rytoj laikysiu praktini egza. tai baisiai bijau. sende dar su instruktorium vazinejausi, bet kasko si karta biski nelabai gerai sekes, kelis kartus sankryzose uzgesau.na o aikstelej normaliai sekas. bet per ta susijaudinima galiu ir neislaikyti. laikysiu pirma karta. siauliuose.

sekmes tau ryt dideles.o pala,ar tu ne pas dariu mokeisi,jei taip tai kaip tau jis?as kazkaip lyg galvoju irgi pabandyt su kitu pavazinet dar.
Atsakyti
QUOTE(Audrikė @ 2009 11 17, 11:47)
svekos. as rytoj laikysiu praktini egza. tai baisiai bijau. sende dar su instruktorium vazinejausi, bet kasko si karta biski nelabai gerai sekes, kelis kartus sankryzose uzgesau.na o aikstelej normaliai sekas. bet per ta susijaudinima galiu ir neislaikyti. laikysiu pirma karta. siauliuose.

sekmes tau! o tai, kad pries egzamina blogai sekasi vairuoti, tai visoms taip buna is baimes pries egzamina biggrin.gif
mano padejo toks nusiraminimo budas: jau kai atsisedau uz vairo su egzaminuotoju, pasakiau, kad jaudinuosi, kad is pradziu pabandysiu vaziuoti, paklausiau, kaip kas reguliojasi, nes toje masinoje buvo viskas kitaip, nei buvau pripratusi, po to pradejom vaziuoti, is pradziu kelis kart uzgesau, bet ziuriu, kad egzaminuotojas nieko nesako, tai sakau sau "na blin, sumokejau pinigus, viska juk moka, jau siandien galima parodyt viska ka moku, neskubesiu, kovosiu iki galo, kad ir neislaikysiu", padejo, nusiraminau, labai stengiausi, nepasakyciau, kad puikiai moku vairuoti, bet per egzamina vaziavau geriau nei bet kada anksciau, n ir islaikiau bigsmile.gif Todel sugalvokite sau kazka, nusiteikit teisingai, neleiskite nervams nugaleti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gendre @ 2009 11 17, 12:28)
Nereikia taip smerkt zmogaus, juk net cia nei viena nepasake, kad neislaikiau, nes nemoku, visos keltina nervus, kad neislaike egzamino. Gal ir ji nemoka susikaupt pries egzamina ir daro kvailas klaidas, kuriu nei su instruktorium, nei kelyje nedarytu. Nereik vaidint sventuoliu, tegu kas kaip nori taip gauna tas teises, svarbu, kad jaustu atsakomybe kelyje, o ir tarp saziningai islaikiusiu teisias vazinejanciu kaip begalvos tikrai netruksta.


drinks_cheers.gif Pilnai su Tavimi sutinku 4u.gif
Atsakyti
aha pas dariu mokiausi. Nu jis man patiko.labai fainas, jei ka darau netaip tai jis paaiskina,nesaukia. nu vienu zidziu geras jis man kaip instruktorius. bet nezinau ar man tu papildomu uzteko. galiu rt neislaikyt. nu bet ziuresiu. gersiu raminancius vaistus kad tik maziau nervinciausi.
Atsakyti
QUOTE(Audrikė @ 2009 11 17, 16:51)
aha pas dariu mokiausi. Nu jis man patiko.labai fainas, jei ka darau netaip tai jis paaiskina,nesaukia. nu vienu zidziu geras jis man kaip instruktorius. bet nezinau ar man tu papildomu uzteko. galiu rt neislaikyt. nu bet ziuresiu. gersiu raminancius vaistus kad tik maziau nervinciausi.

vat uztai,kad tie nervai viska dazniausiai ir sugadina. doh.gif .bet linkiu ,kad patektuum pas gera egzaminuotoja biski ir ta itampa sumazes gal.
Atsakyti
aciu.ir as tikiuos kad pateksiu pas koki geresni egzaminuotoja
Atsakyti
QUOTE(Audrikė @ 2009 11 17, 16:51)
aha pas dariu mokiausi. Nu jis man patiko.labai fainas, jei ka darau netaip tai jis paaiskina,nesaukia. nu vienu zidziu geras jis man kaip instruktorius. bet nezinau ar man tu papildomu uzteko. galiu rt neislaikyt. nu bet ziuresiu. gersiu raminancius vaistus kad tik maziau nervinciausi.

Vaistu tai tikrai negerk ,geriau jau buk kokia esi ,na ir sekmes tau , mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o man siandien turejo buti paskutine vairavimo pamoka, bet instruktorius mane pamirso ir neatvaziavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 11 17, 21:06)
o man siandien turejo buti paskutine vairavimo pamoka, bet instruktorius mane pamirso ir neatvaziavo  doh.gif

nu duoda!nu isvis tie instruktoriai ispindeje bash.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 11 16, 19:24)
o jus kada laiket?



as issilaikiau spalio pradzioj bet pradejau laikytis rupjucio pabaigoj kazkur, pora kart buvau neislaikius, eiles nenormalios buvo regitroj kaip kad ir dabar yra;] po pirmo neislaikymo teko laukt 3 savaites, po antro neislaikymo teko laukt 3 savaites,bet kaip ir minejau radau atsilaisvinusia vieta;]]
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2009 11 17, 23:23)
as issilaikiau spalio pradzioj bet pradejau laikytis rupjucio pabaigoj kazkur, pora kart buvau neislaikius, eiles nenormalios buvo regitroj kaip kad ir dabar yra;] po pirmo neislaikymo teko laukt 3 savaites, po antro neislaikymo teko laukt 3 savaites,bet kaip ir minejau radau atsilaisvinusia vieta;]]

Eiles labai dideles doh.gif man pasiseke rugseji kai neislaikiau radau vieta po dvieju savaiciu thumbup.gif
Atsakyti
Na, ryt ir aš stosiu antrą kart į kova su Regitra biggrin.gif
Atsakyti