Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

QUOTE(Lilija73 @ 2009 12 07, 14:03)
ar galima islaikyti rusu kalba.


Manau, kad galima laikyti rusu kalba. Nes jeigu gerai pamenu, tai per egzamina kompiuteryje galima buvo pasirinkti kokia kalba reikalinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 07 gruodžio 2009 - 14:44
QUOTE(ritukasx @ 2009 12 07, 15:44)
Manau, kad galima laikyti rusu kalba. Nes jeigu gerai pamenu, tai per egzamina kompiuteryje galima buvo pasirinkti kokia kalba reikalinga.


Aš tai nepastebėjau tokio pasirinkimo (gal iš nervų, chi chi), bet moteriškė, kuri priėmė mano popierius, tikrai klausė, ar lietuvių kalba laikysiu g.gif
Manau, paprasčiausia būtų tiesiog pasiskambint į Regitrą.
Atsakyti
QUOTE(Lilija73 @ 2009 12 07, 14:03)


ar galima islaikyti rusu kalba.

tikrai galima, tik kai registruosites praneskite is karto, kad noresite laikyti rusu kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
teorija jau islaikyta gruodzio 1d., bet dar laukia pats siaubas... scare.gif
Atsakyti
o as vat tempiau guma labai bijojau vairavimo egzamino,bet dabar jau pribrendo reikalas tai uzsiregistravau gruodzio 31 diena,ir reikia jusu patatimo jeigu as pasimokinciau su 3 golfu dyzeliuku su seimos nariu,kazkin ar man nepakenktu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa007 @ 2009 12 08, 21:46)
teorija jau islaikyta gruodzio 1d., bet dar laukia pats siaubas...  scare.gif

Vat ir manes tas pats laukia blink.gif Teorija islaikyta, praktini planuoju pries pat naujuosius laikyti doh.gif Bet tai nezinau kaip cia bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma19831025 @ 2009 12 09, 08:50)
o as vat tempiau guma labai bijojau vairavimo egzamino,bet dabar jau pribrendo reikalas tai uzsiregistravau gruodzio 31 diena,ir reikia jusu patatimo jeigu as pasimokinciau su 3 golfu dyzeliuku su seimos nariu,kazkin ar man nepakenktu? smile.gif

Tikrai nepakenks.Tik pries pat egza galetum koki 1 pravaziavima su instruktorium paimt.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 12 09, 10:12)
Tikrai nepakenks.Tik pries pat egza galetum koki 1 pravaziavima su instruktorium paimt.

va cia ir didziausia problema su tuo instruktoriumi,pinigeliu nelabai galiu sau leisti verysad.gif tai nezinau ka darysiu
Atsakyti
QUOTE(vilma19831025 @ 2009 12 09, 11:09)



pradmenis jau turite? pamatus egzaminui regitroje turite? žinote, kaip teisingai reikia vairuoti, norint išlaikyti egzaminą? tuomet tik pirmyn semtis tikros praktikos tikrame kelyje. važinėkite taip, kaip Jus mokė instruktorius ir tikrai nieko blogo nenutiks. pati mėnesį laiko važinėjau su tėčiu ir tai išėjo TIK Į NAUDĄ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 09, 11:14)
pradmenis jau turite? pamatus egzaminui regitroje turite? žinote, kaip teisingai reikia vairuoti, norint išlaikyti egzaminą? tuomet tik pirmyn semtis tikros praktikos tikrame kelyje. važinėkite taip, kaip Jus mokė instruktorius ir tikrai nieko blogo nenutiks. pati mėnesį laiko važinėjau su tėčiu ir tai išėjo TIK Į NAUDĄ  4u.gif

tai as papildomu vaziavimu turejau 5 bet jau truputuka uzmirsau nes senokai jau buvo pries 3 menesius,bet vaziuoti tai moku,bent jau as taip galvoju, smile.gif
Atsakyti
Vakar islaikiau viravima thumbup.gif is antro karto,penktadieni laikiau ir jau is aiksteles egzaminuotojas veze mane atgal i regitra.O vakar pakliuvo pats lengviausias parkingas 45° kampu,uzdave 3 klausimus ir vaziavom i miesta,marsrutas buvo pas ilgiausias ir sunkiausias apie 6 posukius i kaire.Tiesa pries egzamina,as su instruktorium emiau 3 valanda pravaziuot visus regitros marsrutus.
o pirma karta neislaikiau nes aikstelei mokiausi su musu didele masina,ir del to neapskaiciavau ir neivaziavau statmenai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tali3 @ 2009 12 09, 11:57)
Vakar islaikiau viravima thumbup.gif  is antro karto,penktadieni laikiau ir jau is aiksteles egzaminuotojas veze mane atgal i regitra.O vakar pakliuvo pats lengviausias parkingas 45° kampu,uzdave 3 klausimus ir vaziavom i miesta,marsrutas buvo pas ilgiausias ir sunkiausias apie 6 posukius i kaire.Tiesa pries egzamina,as su instruktorium emiau 3 valanda pravaziuot visus regitros marsrutus.
o pirma karta neislaikiau nes aikstelei mokiausi su musu didele masina,ir del to neapskaiciavau ir neivaziavau statmenai unsure.gif

Sveikinu thumbup.gif
o kokius klausimus uzdave?
Atsakyti