Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Regitra
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
tali3
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 12 09, 13:02)
Sveikinu  thumbup.gif
o kokius klausimus uzdave?
*

Kur pilti kaip nustatyti ausinimo skyscio lygi,stabdziu skyscio lygi,ir apie slegi padangose,koks turi buti ir is kur suzinoti koks turi buti 4u.gif
tapse
QUOTE(vilma19831025 @ 2009 12 09, 11:20)
tai as papildomu vaziavimu turejau 5 bet jau truputuka uzmirsau nes senokai jau buvo pries 3 menesius,bet vaziuoti tai moku,bent jau as taip galvoju, smile.gif
*

Tada kuo daugiau važinek su savo ir viska daryk kaip instruktorius moke 4u.gif 4u.gif
natalikas
sveikos mamytes,seniai cia bebuvau.Gyvenu mazame kaimelyje,ir sendien kaimynkei atejo laiskas is mokamos stoveimo aiksteles VILNIUJE,KAD JI TURI SUMOKET UZ PASLAUGAS MOKAMOJE AIKSTELEJE.
Situacije tokia,kad ji isregistravo masina,pardave ja kazkokiam zmogeliuj,pardavimo dokumentu nesutvarke,nes tas zadejo pars viskio pasirupinti,o paliko ja kazkur.ir po metu jaj atejo laiskelis.gal kas buvo susidures,nes 6000lt,kaimo zmogui nelabai,kai masina pardave uz400lt doh.gif
Blyksnis
QUOTE(natalikas @ 2009 12 11, 20:59)
sveikos mamytes,seniai cia bebuvau.Gyvenu mazame kaimelyje,ir sendien kaimynkei atejo laiskas is mokamos stoveimo aiksteles VILNIUJE,KAD JI TURI SUMOKET UZ PASLAUGAS MOKAMOJE AIKSTELEJE.
Situacije tokia,kad ji isregistravo masina,pardave ja kazkokiam zmogeliuj,pardavimo dokumentu nesutvarke,nes tas zadejo pars viskio pasirupinti,o paliko ja kazkur.ir po metu jaj atejo laiskelis.gal kas buvo susidures,nes 6000lt,kaimo zmogui nelabai,kai masina pardave uz400lt doh.gif
*

Nu su tais dokumentu neperrasymais tai kvailai zmones elgiasi.Zinau atveju kai zmones bent tarpusavyje kazkoki rasteli pasiraso tipo kad pardave ten tokiam ir tokiam masina,asmens kodus uzsiraso,ir parasus sudeda.tai jei kanors panasaus kaimyne rasesi,tai gal ir pavyks ka irodyt,kad masina nebe jos,o kitaip tai nezinau.Okaip yrodyt ,kad tikrai parduota.
Cobretti
Šiandie ir aš išlaikaiu važiavimą smoke.gif !!Pasidariau sau Kalėdinę dovaną,kita savaitę jau pasimsiu vairuotojo pažymėjimą clap.gif clap.gif clap.gif išlaikiau iš antro karto!Teko man labai fantastiškas egzaminuotojas!Tikrai,net keista blink.gif Nes buvau prisiskaičius visokiausių bjauriausių atsiliepimų,bet man nieks nepasitvirtino!Įsedom į mašiną,sako na,apsižiūrėk,apsičiupinėk,mes laiko turim,neskubėk,apsiprask su mašina!Ir svarbiausia sako,NEBIJOK,bijot galėsi tada,kai jau viena važiuosi gatvej,o dabar,sako aš pedalus turiu,jei ką,sustabdysiu,o tu tik prarasi pinigus ir teks egzaminą perlaikyt mirksiukas.gif
Ir sako nepergyvenk,atsipalaiduok,aš tavęs nesukirtinėsiu specialai,nieko nedarysiu,ko nereik! thumbup.gif tik žymėsiu tavo klaidas ir stebėsiu kaip vairuoji biggrin.gif
kysa007
QUOTE(Cobretti @ 2009 12 12, 14:54)
Šiandie ir aš išlaikaiu važiavimą smoke.gif !!Pasidariau sau Kalėdinę dovaną,kita savaitę jau pasimsiu vairuotojo pažymėjimą clap.gif  clap.gif  clap.gif  išlaikiau iš antro karto!Teko man labai fantastiškas egzaminuotojas!Tikrai,net keista blink.gif Nes buvau prisiskaičius visokiausių bjauriausių atsiliepimų,bet man nieks nepasitvirtino!Įsedom į mašiną,sako na,apsižiūrėk,apsičiupinėk,mes laiko turim,neskubėk,apsiprask su mašina!Ir svarbiausia sako,NEBIJOK,bijot galėsi tada,kai jau viena važiuosi gatvej,o dabar,sako aš pedalus turiu,jei ką,sustabdysiu,o tu tik prarasi pinigus ir teks egzaminą perlaikyt mirksiukas.gif
Ir sako nepergyvenk,atsipalaiduok,aš tavęs nesukirtinėsiu specialai,nieko nedarysiu,ko nereik! thumbup.gif tik žymėsiu tavo klaidas ir stebėsiu kaip vairuoji  biggrin.gif
*

sveikinimai didziausi clap.gif o ir Kaledine dovana gavosi superine thumbup.gif dabar belieka palinketi sekmes keliuose mirksiukas.gif
as irgi noreciau sau pasidaryti tokia dovana sventems rolleyes.gif o ir nemanau, kad Regitroje dirba vien pykti dedes, tai tikiuosi viskas bus gerai biggrin.gif
ritukasx
Šiandie ir aš išlaikaiu važiavimą smoke.gif !!Pasidariau sau Kalėdinę dovaną,kita savaitę jau pasimsiu vairuotojo pažymėjimą clap.gif  clap.gif  clap.gif  išlaikiau iš antro karto!Teko man labai fantastiškas egzaminuotojas!
*

Sveikinu thumbup.gif
As irgi galiu pasakyti, kad tikrai nera jau tokie pikti tie egzaminuotojai...laikiau du kartus, ir pasitaike tikrai faini egzaminuotojai thumbup.gif

P.S. o as sau ir artejanciam gimtadieniui, ir Kaledoms pasidariau dviguba dovana: vairuotojo pazymejimas + masiniukas cool.gif Net pati save nustebinau tokiomis dovanomis ir dar taip greitai rolleyes.gif
tapse
Šiandie ir aš išlaikaiu važiavimą smoke.gif !!Pasidariau sau Kalėdinę dovaną,kita savaitę jau pasimsiu vairuotojo pažymėjimą clap.gif  clap.gif  clap.gif  išlaikiau iš antro karto!Teko man labai fantastiškas egzaminuotojas!Tikrai,net keista blink.gif Nes buvau prisiskaičius visokiausių bjauriausių atsiliepimų,bet man nieks nepasitvirtino!Įsedom į mašiną,sako na,apsižiūrėk,apsičiupinėk,mes laiko turim,neskubėk,apsiprask su mašina!Ir svarbiausia sako,NEBIJOK,bijot galėsi tada,kai jau viena važiuosi gatvej,o dabar,sako aš pedalus turiu,jei ką,sustabdysiu,o tu tik prarasi pinigus ir teks egzaminą perlaikyt mirksiukas.gif
Ir sako nepergyvenk,atsipalaiduok,aš tavęs nesukirtinėsiu specialai,nieko nedarysiu,ko nereik! thumbup.gif tik žymėsiu tavo klaidas ir stebėsiu kaip vairuoji  biggrin.gif
*

Dideli sveikinimai išlaikius ir sekmes vairuot toliau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
renaciukea
sveikutes, sestadieni ir as issilaikiau teises clap.gif
sau Kaledine dovanike pasidariau, taip dziaugiuosi smile.gif
pagaliau galiu pasakyti - PADARIAU REGITRA !!!!!!! jeeeeeeeeeeeee je je je clap.gif clap.gif clap.gif
siaudai
Sveikinu drinks_cheers.gif 4u.gif
ritukasx
QUOTE(renaciukea @ 2009 12 14, 19:24)
sveikutes, sestadieni ir as issilaikiau teises  clap.gif
sau Kaledine dovanike pasidariau, taip dziaugiuosi smile.gif
pagaliau galiu pasakyti - PADARIAU REGITRA !!!!!!!  jeeeeeeeeeeeee je je je  clap.gif  clap.gif  clap.gif
*

Valio thumbup.gif Sveikinu drinks_cheers.gif
renaciukea
tik dabar idomu kaip bus po dvieju metu? ar reikes perlaikyti, ar kokius kursus pereiti? nes galioja jos tai 2 metus g.gif
Ruta Liepa
Sveikos gyvos!

Labai smagiai skaiciau (ir perskaiciau visus postus) jusu diskusijas apie vairavimo egzamino siauba. Tas vaiduoklis manes laukia sausio 4 diena.. O jau pries tai neislaikiau 3 kartus! blush2.gif Ir sis kartas bus po... 4 metu pertraukos. doh.gif Stai ka reiskia jei "siek tiek atidedi" blush2.gif Nu nezinau, gyvenime esu laikius simtus egzaminu, niekada taip nedrebedavau kaip pries/per si.. Pirmas kartas tikrai buvo del praktikos stygiaus, bet kiti abu - tikrai is jaudulio. Niekada tokiu nesamoniu gatvej nesu pridarius kaip egzamino metu.. Visus siuos metus net bloga budavo pagalvojus apie momenta, kai stoviu toj Regitros salej, iseina rustus egzaminuotojas, tyliai ismurma pavarde ir as tipenu link jo. swoon.gif
Bet dabar yra taip: atsibodo vazineti troleibusu, prasinet draugo kad veziotu pirmyn atgal "nes tamsu, salta, slapia, baisu, toli, nepatogu", taip pavydziai akimis nulydziu tas laisvai vairuojancias moteris, o dar pikciau buna kai pamatau kokia vairuojancia bobute. doh.gif O jei dar mama - "maciau tavo ta klasioke (dunduke) atvaziavo, islipo, raktelius ant pirsto suka". smile.gif
Jei gali visi milijonai motery pasaulyje, galiu ir as, ir jus! ax.gif
ritukasx
QUOTE(Ruta Liepa @ 2009 12 16, 01:20)

Jei gali visi milijonai moteru pasaulyje, galiu ir as, ir jus!  ax.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Blyksnis
QUOTE(renaciukea @ 2009 12 15, 17:50)
tik dabar idomu kaip bus po dvieju metu? ar reikes perlaikyti, ar kokius kursus pereiti? nes galioja jos tai 2 metus  g.gif
*

Kad jie ir patys dar nenusprene kaip cia bus po tu 2 metu.Internete skaiciau,kad keiciant vairuot.pazymejima regitra tikrins ar vairuotojas baige papildomus mokymus vairavimo centruose,bet kolkas tokiu centru lietuvoje nera,todel greiciausiai bus priimti nauji nurodymai.
Almost
šiaip, kiek girdėjau ir kiek skaičiau čia berods, tai asmenys, kurie per du metus nepadarys daugiau, nei trijų pažeidimų, gaus normalias teises be papildomų kursų jokių. o kitiems reikės kažkokius kursus praeit ax.gif bet čia irgi tam lygy "Viena boba sakė"...
laumir
QUOTE(*Evut @ 2009 12 16, 12:34)
šiaip, kiek girdėjau ir kiek skaičiau čia berods, tai asmenys, kurie per du metus nepadarys daugiau, nei trijų pažeidimų, gaus normalias teises be papildomų kursų jokių. o kitiems reikės kažkokius kursus praeit  ax.gif  bet čia irgi tam lygy "Viena boba sakė"...
*

na,bet butu nelogiska(tik pamastau)o gal as jas seip ,netaip isilaikius" padesiu i stalciuka",tai per ta laika neturesiu jokiu nuobaudu,o po 2metu nueisiu ir pasiimsiu teises g.gif ne,manau bus koks nors ............(nezinau kas lotuliukas.gif )
Almost
QUOTE(laumir @ 2009 12 16, 19:36)

tai Jūsų reikalas, ką Jūs darot su teisėm, kai jas gaunat. kam tuomet leist pinigus, jei nevažinėsit? mados reikalas? biggrin.gif tokių atvejų, kai pasideda į stalčiuką vos išlaiko, aš niekad nesuprasiu... lygiai tas pat bus gavus nelaikinas. ar čia toks apsisaugojimas? gaunu laikinas, padedu į stalčiuką, kad ramiai gaut laikinas, o po to jau bim bam pa uglam? pačiai baisu nebūtų? g.gif biggrin.gif 4u.gif
p.s. šneku apskritai, o ne konkrečiai apie Jus
laumir
QUOTE(*Evut @ 2009 12 16, 20:39)
tai Jūsų reikalas, ką Jūs darot su teisėm, kai jas gaunat. kam tuomet leist pinigus, jei nevažinėsit? mados reikalas?  biggrin.gif  tokių atvejų, kai pasideda į stalčiuką vos išlaiko, aš niekad nesuprasiu... lygiai tas pat bus gavus nelaikinas. ar čia toks apsisaugojimas? gaunu laikinas, padedu į stalčiuką, kad ramiai gaut laikinas, o po to jau bim bam pa uglam? pačiai baisu nebūtų?  g.gif  biggrin.gif  4u.gif
p.s. šneku apskritai, o ne konkrečiai apie Jus
*

ne as vazineju,bet pazystu daug tokiu,kurio bijo vienos vaziuot,kaskas apipypino isvaziavus ar seip pati sugrybavo ir pati sau pasako -NE biggrin.gif
Almost
QUOTE(laumir @ 2009 12 16, 19:43)

viena tokia moteris dabar virtuvėj visai šeimai vakarienę gamina smile.gif 4u.gif išlaikė teises, nes reikėjo tuo metu darbui. turi normalias, ne laikinas, ir nevažinėja, nes vieną kartą padėjo jas į stalčiuką. Jūs manot, kad su normaliom teisėm ir baimės išnyksta? kažin kažin biggrin.gif 4u.gif
laumir
QUOTE(*Evut @ 2009 12 16, 20:45)
viena tokia moteris dabar virtuvėj visai šeimai vakarienę gamina  smile.gif  4u.gif išlaikė teises, nes reikėjo tuo metu darbui. turi normalias, ne laikinas, ir nevažinėja, nes vieną kartą padėjo jas į stalčiuką. Jūs manot, kad su normaliom teisėm ir baimės išnyksta? kažin kažin  biggrin.gif  4u.gif
*

ne,neisnyksta,tik sakau,kad kaskoks kriterijus turetu but,o ne i nuobaudas per 2 metus ziuret biggrin.gif
Almost
QUOTE(laumir @ 2009 12 16, 20:02)

tikrint, kiek valandų per metus išvažinėjo? kursai, net jei ir būtų, būtų mokami. aš nelabai norėčiau mokėti už kursus, jei nepadariau nei vieno pažeidimo ir pakankamai gerai moku vairuoti, kad gaučiau tas normalias teises.
Blyksnis
[quote=*Evut,2009 12 16, 20:06]
jei nepadariau nei vieno pažeidimo ir pakankamai gerai moku vairuoti, kad gaučiau tas normalias teises.
Nusispjsuk per peti 3 kartus biggrin.gif
Almost
QUOTE(waja28 @ 2009 12 16, 20:24)

rašiau apskritai pagal situaciją. jeigu Jūs nepadarėt nei vieno pažeidimo per du metus, vairavot vos ne kasdien, tai kokio velnio turit mokėt už papildomus kursus vien tam, kad VP galiojimo datą pratęstų? man tai atrodo mažų mažiausiai nelogiška... ax.gif
Blyksnis
QUOTE(*Evut @ 2009 12 16, 20:26)
rašiau apskritai pagal situaciją. jeigu Jūs nepadarėt nei vieno pažeidimo per du metus, vairavot vos ne kasdien, tai kokio velnio turit mokėt už papildomus kursus vien tam, kad VP galiojimo datą pratęstų? man tai atrodo mažų mažiausiai nelogiška...  ax.gif
*

Tai cia zinai,kazkam pinigelio reiks pasiplest,tai ir prigalvos kokiu nesamaniu.
F1y3r
QUOTE(*Evut @ 2009 12 16, 20:06)
tikrint, kiek valandų per metus išvažinėjo? kursai, net jei ir būtų, būtų mokami. aš nelabai norėčiau mokėti už kursus, jei nepadariau nei vieno pažeidimo ir pakankamai gerai moku vairuoti, kad gaučiau tas normalias teises.
*

Tai kursai ir skirti tam, kad įrodyti, jog moki pakankamai gerai vairuoti. Aišku, butu puiku, jei nepadarę pažeidimų nemokėtu už juos.
Idesiu panasiu kursu video is drivingcamp.at:
http://www.youtube.com/watch?v=ctmEN7MqbYQ
http://www.youtube.com/watch?v=58UknB-fW_g
Jei pas mus butu tokie, tai aš visai neprieštaraučiau biggrin.gif Tik įdomu ar spės įrengti bent vieną tokį centrą? Regitra turi vieną mažą aikstelę Vilniuje, o čia reikia įrengti visą trasą (berods 1,8km) per pusę metų, o atėmus žiemos mėnesius, kai per šalta dėti asfaltą, lieka dar mažiau laiko. O centras lyg ir tūrėtų pradėti veikti jau sausį, nes kursus baigti reikia per 18-24 mėnesius po pažymėjimo gavimo. Gal kas žino kaip baigėsi konkursas ar teismas (be kurio ir negalėjo baigtis konkursas)?
ania12
nu ir as tuoj vaziuosiu i regitra.... smile.gif
ingauk
QUOTE(laumir @ 2009 12 16, 19:43)
ne as vazineju,bet pazystu daug tokiu,kurio bijo vienos vaziuot,kaskas apipypino isvaziavus ar seip pati sugrybavo ir pati sau pasako -NE biggrin.gif
*

tegul pypina jeigu jiems patinka, tegul rodo pirstais ir net kojom jeigu jiems nuo to tik geriau ax.gif jeigu pradeciau kreitpi i tokius dalykus demesio buciau jau seniai padejus tas teises, ir net ko gero pirma diena kaip sedau uz vairo viena ir uzgesau sankryzoj blush2.gif
tigra_111
QUOTE(F1y3r @ 2009 12 17, 10:36)
Idesiu panasiu kursu video is drivingcamp.at:
http://www.youtube.com/watch?v=ctmEN7MqbYQ
http://www.youtube.com/watch?v=58UknB-fW_g
Jei pas mus butu tokie, tai aš visai neprieštaraučiau  biggrin.gif Tik įdomu ar spės įrengti bent vieną  tokį centrą? Regitra turi vieną mažą aikstelę Vilniuje, o čia reikia įrengti visą trasą (berods 1,8km) per pusę metų, o atėmus žiemos mėnesius, kai per šalta dėti asfaltą, lieka dar mažiau laiko. O centras lyg ir tūrėtų pradėti veikti jau sausį, nes kursus baigti reikia per 18-24 mėnesius po pažymėjimo gavimo. Gal kas žino kaip baigėsi konkursas ar teismas (be kurio ir negalėjo baigtis konkursas)?
*

Kad cia tuose nuorodose masineles isbando, ypac per tuos laiptus kazin ar su zema masinele palaipiotum lotuliukas.gif Ir idomu kodel mums tokie isbandymai ta prasme kursai po dveju metu, galetu ir kiti vairuotojai pasitikrinti, tai manau daugiau nei puse nepraeitu tu kursu hihihi.gif Dabar nors grieztos salygos keliamos laikant vairavimo egzaminus, o anksciau pavaziuoji du metrus ir turi teises biggrin.gif doh.gif
Beja sekmes visoms laikancioms ir besiruosiancioms laikyti vairavimo egzamina user posted image
Almost
QUOTE(tigra_111 @ 2009 12 19, 16:50)

nu, kad ne du, tai tikrai biggrin.gif bet galėdavai važiuot su savo mašina ir tiesiąja pralėkt šimtą metriukų normaliai ir turi teises biggrin.gif biggrin.gif o paskui tokie ir sako, kad atbuliniu nemoka važiuot, nes jiems nereikėjo to tiesiog... biggrin.gif
tapse
Sekmes kas rytoj laiko egza regitroj ,sniego daug ,slidu,taip kad labai labai atsargiai vairuokit 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
perliux79
bigsmile.gif sveikinu vaja28,multika....ir kitas pasidovanojusias vairuotojo pazymejima:)
o del ilgo opelio.... g.gif nereik jo bijot..as pravazinejus su golfu su trumpa opel astra sukiai su sankaba susitvarkiau,o ilgasis kledaras opelis papuole man ta kart kai issilaikiau teises:) nors nei karto nebuvau parkavusi su ilga,bet vaziuot teko su tevo universalu pasatu...
man ir buvo sokas kai pamaciau universala opeli..galvojau gal atidet,bet nebuvo kada dvejot,nes buvo likus paskutine dienele iki teorijos galiojimo doh.gif
sekmes busimoms vairuotojoms
Blyksnis
QUOTE(tapse @ 2009 12 21, 22:16)
Sekmes kas rytoj laiko egza regitroj ,sniego daug ,slidu,taip kad labai labai atsargiai vairuokit 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Nu jo,eismo salygos tai siaubingos.Vakar vazinejom po miesta,tai siaubas kokie keliai,nevalyti,slidus,nei juostu nematyt nieko.Nu bet kaip nebetvarko keliu-baisu.
tigra_111
QUOTE(waja28 @ 2009 12 22, 10:17)
Nu jo,eismo salygos tai siaubingos.Vakar vazinejom po miesta,tai siaubas kokie keliai,nevalyti,slidus,nei juostu nematyt nieko.Nu bet kaip nebetvarko keliu-baisu.
*

Keliai tikrai baisus blink.gif Niekas atrodo nevalo... schmoll.gif Dar tik pradedantiems vairuotojams tikrai sunku blink.gif
ritukasx
QUOTE(tigra_111 @ 2009 12 23, 14:50)
Keliai tikrai baisus  blink.gif Niekas atrodo nevalo... schmoll.gif Dar tik pradedantiems vairuotojams tikrai sunku  blink.gif
*

Tai jau tikrai, kad pradedantiems - sudetinga dabar vairuoti doh.gif As siandien nemazai stresavau, kai isvaziavau i miesta - ir lietus, ir sniegas, ir kamsciai doh.gif Bet uz tai manau, kad jau atsilus orams, pavasari jausimes tikros profes po tokio ekstremalaus pradinio vairavimo thumbup.gif
Almost
oi, bišk ne į tą temą biggrin.gif 4u.gif
siaudai
Sveikos, negi nebera laikanciu merginu? ax.gif
tapse
QUOTE(siaudai @ 2009 12 29, 18:04)
Sveikos, negi nebera laikanciu merginu?  ax.gif
*

Tai turbut išsigando žiemos g.gif o kaip tau sekasi 4u.gif gal greit prisidesi prie pradedančiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
Vilniui šiandien siaubingi keliai ir daug sniego ir slidu schmoll.gif schmoll.gif tai dabar kas laiko egza tai ekstrimalios salygos 4u.gif 4u.gif
siaudai
QUOTE(tapse @ 2009 12 29, 18:38)
Tai turbut išsigando žiemos  g.gif  o kaip tau sekasi  4u.gif  gal greit prisidesi prie pradedančiu mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
Vilniui šiandien siaubingi keliai ir daug sniego ir slidu schmoll.gif  schmoll.gif tai dabar kas laiko egza tai ekstrimalios salygos 4u.gif  4u.gif
*

Na teorija jau iveikta o vairavima bandysiu sausio men, oras tai siandien vairavmui nekoks, nors visai neblogai sekesi kad ir tokiu oru man siandien tongue.gif
tapse
QUOTE(siaudai @ 2009 12 29, 19:15)
Na teorija jau iveikta o vairavima bandysiu sausio men, oras tai siandien vairavmui nekoks, nors visai neblogai sekesi kad ir tokiu oru man siandien tongue.gif
*

Tai šaunuole 4u.gif reiškia greit iveiksi ir vairavima mirksiukas.gif mirksiukas.gif
siaudai
QUOTE(tapse @ 2009 12 29, 19:18)
Tai šaunuole  4u.gif  reiškia greit iveiksi ir vairavima  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
*

Oj nezinau ne taip paprasta man viskas, dar su parkavimu turiu bedu blush2.gif bet zinoma viska iveik labai norisi bigsmile.gif
tapse
QUOTE(siaudai @ 2009 12 29, 19:21)
Oj nezinau ne taip paprasta man viskas, dar su parkavimu turiu bedu  blush2.gif  bet zinoma viska iveik labai norisi  bigsmile.gif
*

Nenusimink 4u.gif pamatysi viskas gausis 4u.gif ,tik dabar aikšteles turbut apsnigtos g.gif sunku treniruotis g.gif
siaudai
QUOTE(tapse @ 2009 12 29, 19:25)
Nenusimink  4u.gif  pamatysi viskas gausis  4u.gif ,tik dabar aikšteles turbut apsnigtos g.gif sunku treniruotis g.gif
*

Na tikiuos jei ir ne is pirmo kart bet kad tik pasiekciau tiksla. Na taip aikstuteje nieko gero siand ale vistiek po pora kart pabandziau prisiparkuot rolleyes.gif
tapse
QUOTE(siaudai @ 2009 12 29, 19:37)
Na tikiuos jei ir ne is pirmo kart bet kad tik pasiekciau tiksla. Na taip aikstuteje nieko gero siand ale vistiek po pora kart pabandziau prisiparkuot  rolleyes.gif
*

Kai noras yra tai tiksla visada psieksi ax.gif ax.gif
siaudai
QUOTE(tapse @ 2009 12 29, 19:51)
Kai noras yra tai tiksla visada psieksi  ax.gif  ax.gif
*

ir as taip manau mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
laumir
QUOTE(tapse @ 2009 12 29, 18:51)
Kai noras yra tai tiksla visada psieksi  ax.gif  ax.gif
*

visom sekmes 4u.gif
kapitoška
Susimoviau aiksteleje sad.gif .... rytoj vel laikysiu... ,gal turit kokiu patarimu del Klaipedos aiksteles, labai jau maza doh.gif nera vietos maneurams.
kysa007
ech... as irgi bandziau ziemiskais orais laikyti wink_3.gif deja nepavyko verysad.gif tai buvo gruodzio 24d., Kaledos buvo visai ne Kaledos, ziauriai ziauriai liudna buvo cry.gif o susimoviau aiksteleje, is T formos sankryzos isvaziuodama uzvaziavau ant linijos:( o ir instruktorius visai fainas pasitaike, sako man galvojau, kad i miesta vaziuosim.. ir kam tu ta vaira taip staigiai susukai fool.gif na ka gi reikes vel sturmuoti regitra (beje dabar kazkaip dar agresyviau nusiteikusi ta regitra paimt) didis.gif biggrin.gif na bet siaip ir pirma karta visai kojos nedrebejo:)
rasulensija
aš tai dėl sniego sugebėjau susimauti- nemačiau nieko parkuodamasi prie bordiūro doh.gif anei paties bordiūro anei liniju. ech, o dėdulė toks malonus pasitaikęs buvo ir šiaip gerai jaučiaus, nieks netirtėjo blush2.gif
Kūdrinukė
QUOTE(rasulensija @ 2010 01 05, 13:50)
aš tai dėl sniego sugebėjau susimauti- nemačiau nieko parkuodamasi prie bordiūro doh.gif anei paties bordiūro anei liniju. ech, o dėdulė toks malonus pasitaikęs buvo ir šiaip gerai jaučiaus, nieks netirtėjo blush2.gif
*

O tai jie ten ką, nenuvalo bent jau linijų blink.gif ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.