Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

QUOTE(siaudai @ 2010 01 09, 13:29)
siandien isbandziau savo laime, bet va gryztant jau visai nebetoli regitros susimoviau  doh.gif  doh.gif

Aš žinok irgi gryždama jau prie pat regitros susimoviau ,džiaugiausi jau kad iki regitros liko pora šimtu metru ir iš greitejimo juostos išvažiuodama nepraleidau mašinos,taip kad neliudek antras kartas nemeluos ir baisu jau taip nebus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 10, 12:00)
Aš žinok irgi gryždama jau prie pat regitros susimoviau ,džiaugiausi jau kad iki regitros liko pora šimtu metru ir iš greitejimo juostos išvažiuodama nepraleidau mašinos,taip kad neliudek antras kartas nemeluos ir baisu jau taip nebus 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Va va man ta pati situacija is greitejimo juostos nepraleidau masinos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudai @ 2010 01 10, 12:20)
Va va man ta pati situacija is greitejimo juostos nepraleidau masinos  doh.gif

Čia turbut taip gaunasi kad i pabaiga biškuti atsipalaiduoji ir nespeji apsidairyt nes tikslas jau arti na nieko ,dabar tai man jokiu problemu jau važineju ramiai visur apsidairydama jau ir malonuma jaučiu ir kamščiu nebijau ir slidaus kelio nebijau ,netgi kartais ir palakstau bet proto ribose 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 10, 12:48)
Čia turbut taip gaunasi kad i pabaiga biškuti atsipalaiduoji ir nespeji apsidairyt nes tikslas jau arti na nieko ,dabar tai man jokiu problemu jau važineju ramiai visur apsidairydama jau ir malonuma jaučiu ir kamščiu nebijau ir slidaus kelio nebijau ,netgi kartais ir palakstau bet proto ribose 4u.gif  4u.gif

Nu va kaip tau smagu, o man vis dar kazkaip mintyse sukasi kokia kvaila klaida padariau, o jau taip dziaugiausi kad su aikstele susidorojau, gavau lengviausia man parkavima viskas buvo gerai, ir va kad nori susimoviau verysad.gif
Na nieko teks bandyt dar karta, tik dabar jau bijau kad aiksteleje gausiu koki sonini prisiparkavima ir tuom viskas baigsis doh.gif kazkaip jauciu kad dabar bijosiu labiau, nors labai tikiuosi kad as klystu ir antas kartas bus sekmingas cool.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos ir ne mamos! sveikinu visas islaikiusias ir stiprybes dar karta bandancioms. Mano teisiu laikymo patirtis - tragiska... laikiau pries du metus, islaikiau is 4 sykio, buvo daug asaru. Na bet dabar teises turiu. Teises islaikiau po liepos 1, ar kas nors zino ka nors del tu papildomu kursu, kuriuos reikia lankyti, norint gaut ilgalaikes teises?
Atsakyti
ryt vėl keliauju laikyti smile.gif jau nesakysiu kurį kartą.. tik labai pergyvenu dėl oro sąlygų ir kelio..juk nesu patyrusi vairuotoja, o čia dar labiau gali pasitaikyti visokių "staigmenų"
gal turit kokių gerų patarimų kaip sėkmingai vairuoti prastomis sąlygomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ola Bergman @ 2010 01 11, 18:26)
gal turit kokių gerų patarimų kaip sėkmingai vairuoti prastomis sąlygomis?  4u.gif


Na, jei pastaruoju metu nors kiek su instruktorium mokėtės, tai turėjo papasakot smile.gif
Svarbiausia laiku stabdyt bigsmile.gif
O kodėl neišlaikot, ar dėl prastų sąlygų?
Atsakyti
QUOTE(Ola Bergman @ 2010 01 11, 18:26)
ryt vėl keliauju laikyti smile.gif jau nesakysiu kurį kartą.. tik labai pergyvenu dėl oro sąlygų ir kelio..juk nesu patyrusi vairuotoja, o čia dar labiau gali pasitaikyti visokių "staigmenų"
gal turit kokių gerų patarimų kaip sėkmingai vairuoti prastomis sąlygomis?  4u.gif

Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Siaudai kai eisi antra karta tai butinai pavairuok su instruktorium ,gal pabandyk su kitu ir kitokia mašina tai bus drasiau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 11, 20:10)
Siaudai kai eisi antra karta tai butinai pavairuok su instruktorium ,gal pabandyk su kitu ir kitokia mašina tai bus drasiau 4u.gif  4u.gif

Bandziau jau ir su kitokiu masinuku smile.gif jo butinai imsiu pamoku, bijau kad busiu ka primirsus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2010 01 11, 18:31)
Na, jei pastaruoju metu nors kiek su instruktorium mokėtės, tai turėjo papasakot smile.gif
Svarbiausia laiku stabdyt  bigsmile.gif
O kodėl neišlaikot, ar dėl prastų sąlygų?

vis apsižioplinu smile.gif iš pradžių laikiau nelabai mokėjus ir norėjus, bet draugas spaudė "greičiau greičiau", o po to vis apsižioplinu..
man toks didžiulis stresas tas egzaminas
Atsakyti
ech... ketvirtadieni laikysiu praktika ir as...
bus tik 1 bandymas, nemanau, kad pavyks, labai jau gasdina mane oro salygos, sniegas... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo green-air: 11 sausio 2010 - 22:49