Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

QUOTE(Atėnė V @ 2010 01 15, 10:42)
Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, bet ėjau tada, kai pasitikėjau savimi.


Na va, o man instruktorius sako eit laikyt, kol dar ne visiškai savimi pasitikiu, nes, anot jo, tokie pasitikintys dažniausiai ir neišlaiko iš pirmo karto... ax.gif Kiek žmonių tiek nuomonių, bet aš visgi irgi norėčiau eit laikyt labiau savim pasitikėdama unsure.gif Vakar man instruktorius pasakė, kad pakankamai gerai vairuoju ir kad registruočiaus egzaminui, bet kas mano viduj vyksta, tai jis nemato... doh.gif O ten dar labai negeri dalykai...
Užsiregistravau sausio 30 dienai, bet dar važiuočiau ir važiuočiau aš nors ir 50 kartų (jei pinigų turėčiau, žinoma... biggrin.gif ). Manau kad neišdrįsiu ir teks nukent man tą egzą unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa88: 15 sausio 2010 - 18:11
Aciu uz nuorodele. O ar liepia listi po kapotu ir ten radyti kas kur, ar dazniausiai zodziu uztenka pasakyti? jei lieps parodyti, tai nieko as jam neparodysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2010 01 15, 19:46)
Aciu uz nuorodele. O ar liepia listi po kapotu ir ten radyti kas kur, ar dazniausiai zodziu uztenka pasakyti? jei lieps parodyti, tai nieko as jam neparodysiu  doh.gif

Užtenka žodžiu ,po kapotu nelenda .sekmes laikyt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 15, 19:58)
Užtenka žodžiu ,po kapotu nelenda .sekmes laikyt 4u.gif  4u.gif


Aciu. Rytoj einu jau ax.gif Nezinau kodel, bet labai noriu ir laukiu lotuliukas.gif
Atsakyti
O tikrai niekam nėr taip buvę kad liepė parodyt? biggrin.gif Maža ant kokio durniaus papulsi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa88 @ 2010 01 15, 20:03)
O tikrai niekam nėr taip buvę kad liepė parodyt? biggrin.gif Maža ant kokio durniaus papulsi... doh.gif

Bent vilniui tai neteko girdet schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 15, 21:06)
Bent vilniui tai neteko girdet  schmoll.gif  schmoll.gif


Ačiū Dievui nors už tai biggrin.gif Bet dėl viso pikto, manau tėtį pakankinsiu profilaktiškai... blush2.gif
Atsakyti
ot man teko parodyti, kai pirmąkart laikiau kur yra aušinimo skystis ir langų plovimo skysčio bakas, jei gerai pamenu g.gif dar prie to pačio kadangi klausė kaip matuot alyvos lygi, sako ai atsidarėm kapotą, tai parodyk, kur čia doh.gif biški pasimečiau, bet atsakiau cool.gif
Atsakyti
Neislaikiau siandien egzamino. Net is aiksteles i miesta nebuvau isvaziavusi... Uzvaziavau ant linijus, kai parkavausi 90 laipsniu kompu. Nors siaip jis man vienas is lengvesniu. Nieko neklausinejo ir instruktorius toks nieko pasitaike. Eisiu dabar po dvieju savaiciu vel laikyti.
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2010 01 16, 15:24)
Neislaikiau siandien egzamino. Net is aiksteles i miesta nebuvau isvaziavusi... Uzvaziavau ant linijus, kai parkavausi 90 laipsniu kompu. Nors siaip jis man vienas is lengvesniu. Nieko neklausinejo ir instruktorius toks nieko pasitaike. Eisiu dabar po dvieju savaiciu vel laikyti.

Neliudek,matyt jaudinaisi sekanti karta pavyks 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Juk ant linijos parkuojantis uzvaziuoti galima.. As pati per egzamina maciau kad is karto neivairuosiu, tai visiskai uzvaziavau ant linijos (tos po keire), tada pavaziavau i prieki ir ivaziavau. O gal tu sumaisei su ta T formos sankryza? Ten tai tikrai nei milimetru negalima uzvaziuoti. As iki siol nesuprantu kaip man tas pratimas gavosi, nes praktikuojantis gerai padariau gal kokius pora kartu is 20 - vis isvaziuodama galiniu ratu lieciau linija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta Liepa @ 2010 01 18, 11:27)
Juk ant linijos parkuojantis uzvaziuoti galima.. As pati per egzamina maciau kad is karto neivairuosiu, tai visiskai uzvaziavau ant linijos (tos po keire), tada pavaziavau i prieki ir ivaziavau. O gal tu sumaisei su ta T formos sankryza? Ten tai tikrai nei milimetru negalima uzvaziuoti. As iki siol nesuprantu kaip man tas pratimas gavosi, nes praktikuojantis gerai padariau gal kokius pora kartu is 20 - vis isvaziuodama galiniu ratu lieciau linija  doh.gif

Tai parkuojantis galima, po to galima taisytis. Bet kai pratimas baigtas, jokių linijų kirsti negalima.
Atsakyti