Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

Manes tai klause: kur yra langu skyscio uzpildymo talpa, liepe parodyti kur stabdziu tepalas pilasi ir kur pilasi antifrizas. Buvau pasiruosusi tai parodziau viska. O kapota ir man atidare pats tik as paspaudziau rankenele vuduj, kad atsidarytu.
Bet nesuprantu, man dar nepadarytos teises? Kazin kodel taip ilgai? Mano vyras net juokiasi, sako o gal tu neislaikei? Man jau darosi nejuokinga, reieks turbut skambintis,o ne ziureti per kompa g.gif
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 11 03, 10:54)



o kada išsilaikėt? nes man tai buvo keliom dienom vėliau, nei sakė, kad bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 11 03, 13:11)
o kada išsilaikėt? nes man tai buvo keliom dienom vėliau, nei sakė, kad bus  ax.gif


Islaikiau ketvirtadieni 10.29 diena smile.gif Ka tik skambinausi i Regitra tai sake, kad jau yra. Na jau ir kompe rodo kad yra thumbup.gif Matyt ne visiems vienodai padaro.
Atsakyti
QUOTE(LeKrista @ 2009 11 03, 13:41)



na logiška, jei tada išsilaikėte... laisva diena buvo tik penktadienis, po to savaitgalis ir pirmadienis, tai tik todėl šiandien ir galite atsiimti ax.gif
Atsakyti
O štai tik dabar man klausimas kilo lotuliukas.gif :

Dabar gavome tas "laikinąsias" teises, taip? Tai kas bus po 2 metų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(apsikabinkim @ 2009 11 03, 20:39)
O štai tik dabar man klausimas kilo lotuliukas.gif  :

Dabar gavome tas "laikinąsias" teises, taip? Tai kas bus po 2 metų?  rolleyes.gif

Dar neaišku bus tikriausiai vienos dienos kursai bet pakol kas niekas nieko nežino g.gif g.gif
Atsakyti
Vataitau... Aš kažką girdėjau, kad buvo planuojama įrengti kažkokį naują centrą, kuriame kažkas vyktų, na, galimai vienos dienos kursai, bet pinigų juk neužteko ir bla bla bla.... O juk jau šiemet nuo liepos mėnesio bus tie pirmieji, kas gavo laikinąsias?.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apsikabinkim @ 2009 11 03, 20:39)
O štai tik dabar man klausimas kilo lotuliukas.gif  :

Dabar gavome tas "laikinąsias" teises, taip? Tai kas bus po 2 metų?  rolleyes.gif


Jei "bandomajį" laikotarpį atvažinėsit be avarijų ir pažeidimų, beveik garantuotai "tikras teises" gausit automatiškai be jokių kursų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2009 11 03, 21:26)
Jei "bandomajį" laikotarpį atvažinėsit be avarijų ir pažeidimų, beveik garantuotai "tikras teises" gausit automatiškai be jokių kursų smile.gif

Kad tavo žodžiai i dievo ausi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ooo, regitra, pries 6 metus ten lankiausi ir is 2 karto tik islaikiau vairavimo egzamina blush2.gif prase parodyti kur tepalai pilami, kur ijungiami valytuvai, kur benzinas pilamas lotuliukas.gif vos nepradejau tada zvengti, kai klause lotuliukas.gif na o po to vairavimo egzas, is miesto grizau slapia, bet laiminga, gavau savo teises, labai fainas egzaminuotojas pakliuvo ax.gif
Atsakyti
Del tu laikinuju teisiu ir nei klausiau ka atsiimdama nei zinau ka... Tik draugas girdejo, kad geriau nepadaryti DAUGIAU NEI TRIJU pazeidimu. Nepadarius pazeidimu gal reikes tik atsiimti tikrasias teises, niu ziuresim:) bandomieji triusiukai mes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduliauskis: 04 lapkričio 2009 - 08:57
Mano sese dar metus su teisem nepavazinejo, o jau dvi avarijas turejo. Viena del jos kaltes, kita ne. Irgi baisiai jaudinasi, kas bus po dveju metu. smile.gif

Atsakyti