Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

Sveiki,
noriu prisijungti prie bandanciu ir laikanciu egzaminus Regitroje smile.gif as dar tik teorija ruosiuosi laikyti, todel siandiena apturejau didziuli nusivylima, nes vietu net iki kovo 16 nera doh.gif ale ot kiek norinciu tureti teises smile.gif
KAdangi dabar belieka sekti, kada bus tolimesnis tvarkarastis, tai pagalvojau pasiklausinesiu jau islaikiusiu, ar sunkus klausimai teorijos?as sprendziu ketbilietai.lt. idomu ar neprasausiu?
aciu, jeigu pasidalinsit patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepux @ 2010 02 09, 11:16)
Sveiki,
noriu prisijungti prie bandanciu ir laikanciu egzaminus Regitroje smile.gif as dar tik teorija ruosiuosi laikyti, todel siandiena apturejau didziuli nusivylima, nes vietu net iki kovo 16 nera doh.gif ale ot kiek norinciu tureti teises smile.gif
KAdangi dabar belieka sekti, kada bus tolimesnis tvarkarastis, tai pagalvojau pasiklausinesiu jau islaikiusiu, ar sunkus klausimai teorijos?as sprendziu ketbilietai.lt. idomu ar neprasausiu?
aciu, jeigu pasidalinsit patirtim 4u.gif


oho, kaip apgulė teoriją g.gif jei nori anksčiau rast vietelę patarčiau maždaug kartą per valandą, jei aišku turi galimybę, pasitikrint ar nėr vietų, paprastai vakarais ypač 4nį ir 5nį jų atsiranda. Na, bent aš tai tokiu būdu užsiregistravau smile.gif
teoriją irgi nete sprendžiau, regitroj surinkau 93 smile.gif per egzą man buvo papuolę klausimai apie greičius, ant kurių ir pasimoviau, nes niekaip neatgamindavau, kada kokiu greičiu turi visokios furos važiuot, ir laabai daug iš techninės pusės, o vat sankryžų tik pora teko ir tos pačios buvo labai paprastos.
man ketbilietai.lt klausimai buvo sunkesni nei mokykloj ir po jų egzas tikrai nebaisus pasirodė smile.gif superinis puslapis thumbup.gif
Sėkmės laikant 4u.gif
Atsakyti

man ketbilietai.lt klausimai buvo sunkesni nei mokykloj ir po jų egzas tikrai nebaisus pasirodė smile.gif superinis puslapis thumbup.gif
Sėkmės laikant 4u.gif
[/quote]
ot pasiseke, kaip tik paziurejau Regitros puslapi ir radau vietu kitai savaitei smile.gif eisiu 20 diena. vadinasi, gerai, kad sprendziu ketbilietai.lt, ane?o del greiciu, tai klause tu, kurie yra knnyguteje surasyti?juk is dangaus neturetu klausineti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasulensija @ 2010 02 09, 12:31)
oho, kaip apgulė teoriją g.gif  jei nori anksčiau rast vietelę patarčiau maždaug kartą per valandą, jei aišku turi galimybę, pasitikrint ar nėr vietų, paprastai vakarais ypač  4nį ir 5nį jų atsiranda. Na, bent aš tai tokiu būdu užsiregistravau smile.gif
teoriją  irgi nete sprendžiau, regitroj surinkau 93 smile.gif per egzą man buvo papuolę klausimai apie greičius, ant kurių ir pasimoviau, nes niekaip neatgamindavau, kada kokiu greičiu turi visokios furos važiuot, ir laabai daug iš techninės pusės, o  vat sankryžų tik pora teko ir tos pačios buvo labai paprastos.
man ketbilietai.lt klausimai buvo sunkesni nei mokykloj ir po jų egzas tikrai nebaisus pasirodė smile.gif  superinis puslapis thumbup.gif 
Sėkmės laikant 4u.gif

O man kaip tik nemažai sankryžų teko. Šiaip nemažai sprendžiau vairavimo mokykloje uždavinius tai tas labiausiai padėjo. Net pati nustebau ir lb džiaugiausi kad ant 100% isaikiau
Atsakyti
Merginos as su klausimu maz zinot.......kai dabar naujai issilaikai teises ar reiks po 2 metu vel perlaikyt?,ar neiteisino to istatymo?
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 02 09, 14:48)
Merginos  as su klausimu maz zinot.......kai dabar naujai issilaikai teises ar reiks po 2 metu vel perlaikyt?,ar neiteisino to istatymo?


Man atrodo, kad dar nieko nenuspresta siuo klausimu g.gif Neseniai per zinias girdejau, kad planuojama papildomu kursu ar egzaminu netaikyti tiems, kurie per du metus netures jokiu nuobaudu.
Atsakyti

ot pasiseke, kaip tik paziurejau Regitros puslapi ir radau vietu kitai savaitei smile.gif eisiu 20 diena. vadinasi, gerai, kad sprendziu ketbilietai.lt, ane?o del greiciu, tai klause tu, kurie yra knnyguteje surasyti?juk is dangaus neturetu klausineti g.gif
[/quote]

jo, iš knygutės smile.gif bet man tie furų ir autikų greičiai amžinai painiojosi, tai nenustebau, kad sumaišiau ir per egzą.
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 02 09, 14:48)
Merginos  as su klausimu maz zinot.......kai dabar naujai issilaikai teises ar reiks po 2 metu vel perlaikyt?,ar neiteisino to istatymo?

Labas,
girdejau per zinias kaip Susisiekimo misnitras kalbejo tuo klausimu. Tai jo teigimu, tas, kas per 2 metus nuo teisiu gavimo netures nuobaudu, tas netures laikyti jokiu papildomu egzaminu ir pan. Atseit, jeigu reiketu vel tikrinti zinias tu, kurie per ta laika nepadare nusizengimu, butu nelogiska. Juolab, kad tai kainuotu didelius pinigus. Anot jo, panasiai kaip isnaujo teises laikytis doh.gif Kitas dalykas, kol kas kaip suprantu nera parengta jokia programa, kuri butu skirta, egzaminuoti vairuotojus po 2 metu vairavimo stazo.Reziume, kaip nores, taip padarys smile.gif
Atsakyti
dabar is vis zada pakeist teisiu laikyma, ty vaziavima regitroj. masinoje bus itaisytos kameros, daug vairavymo mokyklu bus panaikinta, ir daug bus privatizuota. egzaminai bus sugrieztinti.
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 02 09, 14:48)
Merginos  as su klausimu maz zinot.......kai dabar naujai issilaikai teises ar reiks po 2 metu vel perlaikyt?,ar neiteisino to istatymo?

neseniau skaiciau delfyje,kad nereiks nieko perlaikyt,reiks tik tiems kurie tures daugiau nei 2nuobaudas.
Atsakyti
Aciu visom uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 02 09, 17:31)
neseniau skaiciau delfyje,kad nereiks nieko perlaikyt,reiks tik tiems kurie tures daugiau nei 2nuobaudas.

labukas va sita tai ir as girdejau jei padarei daugiau kaip 2 nusizengimus tada reiks kazkokius papildomus kursus lankyti doh.gif bet cia man atrodo dar kelis kartus keisis nes vis jie neapsisprendzia doh.gif viena karta taip kita karta taip kazkoks kosmaras
Atsakyti