Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

QUOTE((Honey) @ 2010 02 11, 18:54)
Zinok nenoriu gincytis bet db puikiai prisiminiau kad lb lengvai uzvazioiuodavau ant estakados tik su sANKABA GAZO NEDUODAVAU NES MAN REIKES SUSTOTI PRIES STIOP ZENKLA mirksiukas.gif


Niekaip neisivaizduoju, kaip galima estakados pratima vien tik su sankaba pravaziuoti g.gif ...ir dabar, kai jau vairuoju pati automobili, tai sustojus ikalnej kokioj sankryzoje, tai be gazo niekaip nepavaziuociau i prieki ikalnen, tai atleidziu sankaba iki tam tikro lygio, o poto jau gazuoju, kad automobilis nenuriedietu atgal rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2010 02 11, 20:01)
Niekaip neisivaizduoju, kaip galima estakados pratima vien tik su sankaba pravaziuoti  g.gif ...ir dabar, kai jau vairuoju pati automobili, tai sustojus ikalnej kokioj sankryzoje, tai be gazo niekaip nepavaziuociau i prieki ikalnen, tai atleidziu sankaba iki tam tikro lygio, o poto jau gazuoju, kad automobilis nenuriedietu atgal  rolleyes.gif



na nezinau mane taip moke ir pavykdavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ritukasx @ 2010 02 11, 19:56)
Isedi i automobili, susireguliuoji veidrodelius, vaira, sedyne, ijungi varikli, pasirenki pirma pavara, nuleidi rankini ir vaziuoji isibegejimo pratimui  smile.gif



aciu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE((Honey) @ 2010 02 11, 19:03)
na nezinau mane taip moke ir pavykdavo smile.gif


Na, gal dar kas is merginu prisijungs prie sio klausimo ir pakomentuos ax.gif
Atsakyti
ziurint kokia ta ikalne... smile.gif Ant normalios estakados be gazo masiniukas tikrai neuzriedes...
Atsakyti
QUOTE(saulegrazha_ @ 2010 02 11, 20:10)
ziurint kokia ta ikalne...  smile.gif  Ant normalios estakados be gazo masiniukas tikrai neuzriedes...



nedidele lotuliukas.gif na nezinau klausiau ir draugiu katik kurios nesenai issilaike teises taio sake regitroje nedave jokio gazo blink.gif kaip db zinot kur tiesa blush2.gif
Atsakyti
ryt ir suzinosim, kai savo kailiu pabandysim... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegrazha_ @ 2010 02 11, 19:10)
ziurint kokia ta ikalne...  smile.gif  Ant normalios estakados be gazo masiniukas tikrai neuzriedes...


Na, bent jau Vilniaus regitroje, tai estakada labai zema thumbup.gif Bet ir tai sugebejau viena karta uzgesti ant jos per egzamina, nes nesuvaldziau sankabos su gazu, kiekviena masina skirtingai veikia, tai ne viskas iskarto gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegrazha_ @ 2010 02 11, 20:13)
ryt ir suzinosim, kai savo kailiu pabandysim...  biggrin.gif



ryt gali buti per velu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saulegrazha_ @ 2010 02 11, 19:57)
Aiksteles pratimukai tokie:
1.Isibegejimas
2.Apsisukimas riboto plocio "garaziuke"
3.Estakada
4.Prisiparkuoti ( vienas is triju variantu)
5. T sankryza
Tokia tvarka bent jau as mokiausi...  tiksliai nzn ar Regitroje lygiai taip pat... g.gif

Ne taip klausimuka busiu supratus blush2.gif

P.S. kaip ziuriu mes ryt tikrai sturmuosim Regitra!!!  biggrin.gif  Visom laikanciom sekmes smile.gif


Kad tik tavo zodziai Dievui i ausi smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((Honey) @ 2010 02 11, 19:12)
nedidele lotuliukas.gif  na nezinau klausiau ir draugiu katik kurios nesenai issilaike teises taio sake regitroje nedave jokio gazo blink.gif  kaip db zinot kur tiesa blush2.gif


Man atrodo, kad truputi apie skirtingas estakados vietas kalbam, todel ir nesusikalbejom smile.gif ...as labiau kalbejau apie vaziavima ant pacios estakados nuo stop linijos, kad be gazo toliau nepavaziuosi tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2010 02 11, 20:23)
Man atrodo, kad truputi apie skirtingas estakados vietas kalbam, todel ir nesusikalbejom  smile.gif ...as labiau kalbejau apie vaziavima ant pacios estakados nuo stop linijos, kad be gazo toliau nepavaziuosi tikrai  rolleyes.gif



Na taip nesusikalbejom mirksiukas.gif na tiek to thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2010 02 11, 19:05)
Na, gal dar kas is merginu prisijungs prie sio klausimo ir pakomentuos  ax.gif


nugis nežinau kaip, bet aš po sustojimo prie stop visad be gazo užlipdavau ant estakados ir jokių problemų nekilo, net instruktorius stebėjos kaip čia man toks dalykas išdega g.gif
Sėkmės ryt laikančiom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasulensija: 11 vasario 2010 - 18:31
QUOTE(rasulensija @ 2010 02 11, 20:31)
nugis nežinau kaip, bet aš po sustojimo prie stop visad be gazo užlipdavau ant estakados ir jokių problemų nekilo,  net instruktorius stebėjos kaip čia man toks dalykas išdega g.gif
Sėkmės ryt laikančiom 4u.gif



Aciu paneles smile.gif tikiuos iveiksiu jauduli ir islaikysiu wub.gif
Atsakyti