Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklų nebūna, bet svoris gali nukristi!

...matau įdomią temą "užveisėte"...Žinoma, jis turi ir gali nukristi, bet ne be mūsų pačių pastangų.
Atsakyti
skaitau siandiena visas temas apie svorio metima - nes esu supykusi amt saves. per sias "laisvas dienas" + 1 kg prisikabinau.
tai siandiena tik sriubyte ir kompota valgau smile.gif

anksciau sverdavau 50 kg - (ugis 163 cm). dabar +4 kg. atrodo nera laaabai daug, bet is trikruju ir kelnes verzia, ir pilvas kabo, kai pasilenki, ir zandai apvalesni, krutine "sprogsta" - zodziu vieni nepatogumai.

dar pagalvojau - sunku svori mesti, bet ir uzsiauginti sudetinga. juk turi buti kazkokios priezastys, nuo kuriu per metus ar per kazkiek laiko uzlipa 10 ir daugiau kg. tai reikia pakeisti ta priezasti - nuo ko tie kilogramai lipa.
man lipa nuo sedejimo namie ir neturejimo ka veikti. tada valgau beveik visa diena - ar alkana, ar nealkana.
tai dabar stengiuosi pirma saves plklausti - ar tikrai noriu valgyti? o ne - nera ka veikti - einu i saldytuva paziureti kas gero doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morgana: 01 lapkričio 2010 - 13:54
aha...sriubytes, kompotai... ir tai TIK....toks maistas ir rezimas nieko gero neatnesa
Atsakyti
QUOTE(Kriaušytė @ 2010 11 01, 14:00)
aha...sriubytes, kompotai... ir tai TIK....toks maistas ir rezimas nieko gero neatnesa


tai cia tik viena diena, juk nevalgysiu taip visa savaite lotuliukas.gif
paprasciausiai po labai gausaus savaitgalio valgymo - norisis siandiena kazko lengvesnio. ir labai norisi gerti
Atsakyti
QUOTE(Padrushka @ 2005 10 22, 19:46)
Kiekvienai vis skirtingai... Numetei 10 kg nuo 70 iki 60 - jautiesi graziausia pasaulyje. Priaugi 5 kg nuo 50 iki 55 - jautiesi stora baidykle.
Pamatytumet mane ir nesuprastumet, ko as cia rasau - sveriu 50 kg (ugis 1,68 kg). Bet ne visada taip buvo...
Toks jau mano sudejimas - kad kiekvienas priaugtas kilogramas kaip ant delno - iskart zandukai putlesni pasidaro, kojytes suapvaleja... Todel dabartinis mano svoris - kaip tik, atrodau plona ir sveika. Ir taip jau kazkur 5 metai.
O pries tai buvo +10 kg=60 kg.
Ir zinot ka - jokiu specialiu dietu, jokio sporto, jokio sveiko maitinimosi. Bet apie maista as viska zinojau. Kai tai buvo labai aktualu galejau nakti atsikelusi pasakyti kiek vienas kiausinis turi kaloriju, kiek gali suvalgyti raugintu agurku per diena ir t.t. Dabar tos zinios jau pasimirso, bet nelabai ju ir reikia.
Jei atvirai, man nesamoningi tokie pasakymai kaip "butinai reikia valgyti pusrycius", "nevalgymas po 18 val." ir pan. Taip, zinau, jei is vakaro prisikerti, tai nakti sapnuoji nesamones, ryte buni uztinusi ir negrazi.
Jei kam nors idomu, tai mano patarimas butu paprastas - tiesiog valgyti siek tiek maziau nei valgei iki siol. Jei as nenoriu pusryciu tai as ju ir nevalgau, ir man dzin jei kazkas pasake, kad juos "reikia valgyti". Gal kazkam ir reikia, tai tegul ir valgo. As pusrycius valgau tik per atostogas ir savaitgaliais. Persivalgymas vakare? Cia dar ir dabartine mano beda. Bet kita diena neskubi su valgymu, palauki, kol suvirskins vakaryksti kotleta su pyrageliu ir viskas.
Niekada nebadavau - 6 kg man nukrito per kokius 3 men. O likusieji 4 - per kokius puse metu.
Darbe kolegems pasakiau, kad kazkada numeciau 10 kg, tai jos baisiai stebejosi - prase papasakoti. Bet joms tikrai zinau, tokia netektis negresia, nes kai tik uzeinu - tai pyrageliai ant stalo, tai bandeles, o kur dar pietus...
Galiu ir dar viena dalyka pasakyti - svoris krenta ir nuo labai geru emociju. Cia kalbu ne apie siaip gera nuotaika, bet kai jusu gyvenime tikrai vyksta KAZKAS TOKIO. Tada net pamirstu, kad reikia valgyti...



Labuka,labai geras metodas,taip mesti svori,bet mano organizmas labai jau durnas,nesvarbu ar mazai valgau ar daug,man vistiek auga svoris,man vienintelis tik issigalbejimas derinti maista ir nekisti visko po eiliui i skrandi.As badar valgau visai kaitaip,atradau savo metoda,kad man kristu svoris ir va dabar jau neturiu 23 kg,beliko tik 8 iki mano norimu 65 kg,bet klausimas kaip islaikyti svori ji numetus,kad nereiktu visa laika derinti maista?
Atsakyti
isbandzius ir as buvau visokius metodus, visaip svori meciau, ne gramas nenukrisdavo, jei nukrisdavo koks kilas, po keliu dienu grizdavo. bet zinoma as ir valios neturejau;) ir kai i save ziureti tapo graudziau neigu graudu, tai emiausi laikytis dietos, aciu vienai mergaitei, kad zurode ta dieta. taip nuo birzlio menesio esu netekus 22 kg, dabar nevalgau nuo 18 val, ir kaip mineta, mazinu porcijas, valgau tiek kiek noriu alkiui numalsinti, ir kada noriu, neneoriu pusryciu nevalgau, nenoriu pietu nevalgau, geriu daug skysciu ir ka jus manote, dar keli kg numesti. tikslas 65 kg, ir tikiu, kad as kazkada ji pasieksiu, o birzeli startavau su 106 kg, ir atvirai paskysiu, neistikejau, kad mano svajones gali tapti realybe, as dabar net su biski daugiau nei 80 kg jauciuosi visai grazi.....ir zinoma laiminga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpe: 20 gruodžio 2010 - 15:27
ir man reiks imtis kazko, kad numesti svori.
anksciau padedavo kai budavau isimylejus, tada nesinoredavo prisikimsti, o tik alki numalsinti.
dabar isimylet negaliu , nes jau turiu vaikina daugiau kaip metai.
per ziema priaugau iki 67kg, ugis 160. tikslas 60kg, ideliausiu atveju 58kg.
Atsakyti
beje labai geras dalykas linu semenys, maltos ar ne.
idejus du saukstus i vandens stikline ir isgerti. arba i jogurta imaisyti.

tada tustintis bus vienas malonumas smile.gif
Atsakyti
Skorpe, o gal gali ir mums nurodyti tą dietą???? Būtu labai malonu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2010 10 31, 14:42)
...matau įdomią temą "užveisėte"...Žinoma, jis turi ir gali nukristi, bet ne be mūsų pačių pastangų.

drisciau papriestarauti.
pati be jokiu pastangu nuo tokios (2008 metu vasara)
http://www.part.lt/i...05703899925.jpg
virtau tokia:
http://www.part.lt/i...7b793004811.JPG
http://www.part.lt/i...82094af4670.jpg

ir nei specialiai meciau nei kudinausi nei nevalgiau, tieisog gyvenime uzpuole sunkus etapas kada gal ne visada spedavau, ne visada noredavau ir pan.
tam kad islaikyt jokiu ypatingu veiksmu nesiimu tik siek tiek pakeiciau mitybos principus. pastebejau kad man netinka raudona mesa ir jos as nebevalgau, bet bent vistiena stengiuosi karta i savaite valgyti nes kitaip atsiranda cukraus poreikis, taip pat beveik atsisakiau duonos, batonu, valgau trapucius su viskuo. taip pat maziau kepto maisto, daugiau troskinto ar kepto orkaiteje, vakarais tik salotos, nebenaudoju jokiu padazu, keciupu, tik majoneza ziemos sezonu su salotom. makaronu daug nevartoju, ryziu siek tiek daugiau, bet jokiu abndeliu, sokoladu nesu atsisakiusi, bet apmegau daugiau vaisius, pieno produktus, darzoves smile.gif ir sakau, netgi dbr kai atleidziu vadeles ir jauciuosi pilnejanti, vel save suimu stipriai i rankas pagal isvardinta valgiarasti ir vualia, vel viskas nurkenta.
taip pat savo malonumui sportuoju aerobika smile.gif
ir nesistengiu saves riboti i kazkoki rezima: ryte valgyk, vakare nevalgyk, valgau kai noriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 01 kovo 2011 - 14:00
Viena buvusi manekene pasakojo savo liekniejimo istorija.
mat po 12metu kai nustojo modeliauti priaugo svorio.

tokios metimo (svorio) taisykles (ji konsultavosi su daktaru).
imantis sio metimo budo

-kuno riebalu mase turi buti ne mazesne kaip 10% viso svorio
-pradedant reikia buti sveikam (nesirgti jokia sloga ir ar kuo kitu)
-miegoti ne maziau 7 h per para.

pagrindiniai dalykai
-issivalyti organizma nuo toksinu ir kitokiu chemikaliniu medziagu ir vengti kontakto su tomis medziagomis. (nepirkti supakuoto plasmaseje maisto, plasmase pakeisti naturaliomis medziagomis mediena, metalu, stiklu., jokiu plasmasiniu batu, indu, gerimu plasmasiniuose buteliuose. Zodziu nes tos visos blogos medziagos patenka i kuna per oda, ir tai trukdo medziagu apykaitai)
- o labiausiai issivalo kunas kai prakaituojama, todel patartina lankytis saunose.
-per diena 3k po 10minuciu pajudeti, tas 10 min be pertraukos (pasokti, pavaikscioti)
-per menesi patariama numesti iki 3kg. (per daug numetant oda issitempia ir nesusitraukia, paskui kabo.
-po menesio uz numesta svori save palepinti, (masazas, kirpykla, kas nors kita miela malonu sielai.)

o valgyti galima viska kaip ir anksciau, aisku geriau kokybiskas ruostas nei apdorotas maistas.
toks metimas yra ilgalaikis procesas ir pamazu paskui tampa iprotis (sauna bent karta per kelis menesius, biski pajudeti per diena, 7h minimum issimiegoti per para).

ta moteris numete taip per 6 men berods 18kg. kas menesi letai po 3kg.
jeigu jums atrodo mazai 3kg, tai ji pataria nusipirkti 3 kg miltu ar cukraus ir bent kelias valandas isidejus i kuprine pavaikscioti namie su tais miltais. tada jauciasi kiek numesta.
man sita visa ideja atrodo nieko, tik kaip tos plastmases isvengti, nes ir devint tapkes per pirsta tos kur buna irgi negerai,, per kulna su prakaitu patenka chemikalai i krauja ir etc. net gerimai plasmasiniuose buteliuose blogai, o jeigu jie dar saules gauna, tai ten vyksta kazkokia reakcija ir su gerimu patenka visi blogumai.
nezinau ar viska imanoma suziureti, bet ji pati pomazu vis antranda kaip ka kuo pakeisti i naturalesni produkta.

tai va pasidalinau ka suzinojau naujo pati
Atsakyti
Sveikos,paskaityti idomu visas istorijas kudinimosi.Bet matyt kiekvienas turime atrasti sau tinkama ir patinkama mityba,.As ir buvau per niestuma priaugusi 20 kg,sveriau 50 kg,paskui 70 kg.Po gimdymo laisinukai neisnyko,tai po truputuka kiekviena vakara bent 5 min sporto,neapkaraunant saves,ir nevalgymas po 18 val,svoris susireguliavo.Bet siuo metu vel užsileidau soktelejo keli kg.siaip svoris reguleriai laikesi 50 kg,dabar 55 kg smile.gif
Atsakyti