Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 10, 17:02)
a pasakykit man, kvailai, ką reikia tokio padaryt, kad tik vieno pamidoro sulaukt?  g.gif

lotuliukas.gif jau tiek daug žinai, o čia tokio paprasto dalyko neįkerti... - nieko nereik daryt - bus vienas pomidoras... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 07:49)
Pagal visas ekologiškas taisykles sėt ir sodint galima po mėnesio....Va tep...ax.gif

Hmmmmm..... Tikrtas kaku gaunas doh.gif Reikejo rudeni dezinfekuoti, bet vis atideliojau, atideliojau ir se tau!!! verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 08:14)
Ir nereik, ir aš nedezinfekavau, nusprendžiau kasmet to nedaryti. Užteks kas keleri metai, o tam tarpe žemės dezinfekcijai galima ką nors pasėt ar palaistyt stipresniu kraujažolių nuoviru.

As irgi nesiruosiu kasmet trucit visko kas bloga + visko kas gera, bet siemet gero maziau nei blogo! Tai ir reikejo.
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 10, 17:14)
Hmmmmm..... Tikrtas kaku gaunas  doh.gif Reikejo rudeni dezinfekuoti, bet vis atideliojau, atideliojau ir se tau!!!  verysad.gif

Pas tave gi naujas šiltnamis, žemė visa pirktinė, kokiu tikslu dezinfekavai?
Gaudvilė man priminė, kad tu maišuose augini, tai koks skirtumas tada, sėk į tuos maišus kad ir šiandien.
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2011 03 10, 08:19)
suprantu , kad Jūs kalbate apie didelius šiltnamius, bet gal kuri nors išbandė toki nediduką? ermitaže bent jau rudenį buvo išparadvimas jų.. gal 60 cm *40 su lentynelem toks užtraukiamas.. ar įmanoma tokia mišauginti kokš pomidorą ? smile.gif

Panasu siemet nusipirkau daigams prie vitrinos auginti, tik mano siek tiek tvirtesnis. Jei lentynu visai nedesi, tai viena pomidora ir italpinsi i toki siltnami, bet ar verta del vieno pomidoro?
Gal bent jau toki isigykit, tai bet salotoms pomidoru uzteks
user posted image
Seip tai jis tik dvigubai brangesnis uz ta maziuka, o vietos kelis kart daugiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 15:09)
Prieš daug metų.....(kai GREISI dar po stalu vaikščiojo ir apie dirvos ruošimą nieko neišmanė)....statėm mes šiltnamį. Dirvą ruošiau šurum-burum - nukasiau velėną,iškračiau, žemę sukasiau, išrinkau varpučio šaknis ir be jokių ypatingų ceremonijų pasodinau pomidorus... Nu derlius tais metais buvo thumbup.gif Gal man tiesiog pasisekė?... g.gif

Vat ir aš galvoju,kad reikia nuimti viršutinį sluoksnį,tada komposto iš dėžės ant viršaus papilt ... Bet daugiau gudrių galvų ir jų nuomonių niekada nemaišo,ypač tų,kurios turi ne vienų metų patirtį ir dabar viską darytų kitaip 4u.gif

QUOTE(Natusia @ 2011 03 10, 15:50)
kaip ir zadejau pranesu, kad Siltnamiu centre 9 kvm. pardave uz 2000 lt

Kokį būtent modelį ėmėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 09:25)
Aš tai jo visiškai nesuprantu, ten orai šyla gerokai anksčiau, bet sėja tai pagal šiauriečius.. ir dar į lietuvišką sėjos kalendorių žvalgosi.. dirol.gif

Kas is to kad syla viskas daug anksciau? jug augalams reikia ir sviesos, o kai jos maza tai koks ten augimas? stypsta ir tiek, as cia turiu omeni pomidorus agurkus ir kt daiginamus namie augalus. Be to orai pas mus labai nepastovus, nebuna taip kaip LT kad kai siltai tai silta, o kai nusimato salnos nuo kokiu +20 tai temp krenta palaipsniui, pas mus gali buti diena +20, saule nusileis ir ziurek ant masinos langu jau traukiasi serksnas doh.gif Todel kokius pomidorus, daug anksciau isnesti i siltnami rizikinga g.gif Zalumynai jau kitas reikalas, tik vat kad susivelinau doh.gif
O del sejos kalendorio, tai cia ne visai taip, pernai nekreipiau jokio demesio i tai, o siemet tiesiog norejosi pameginti uztaikyti daigu dygima ant pilnaties (del sviesesniu naktu), o visi tie sejos horoskopai, man atrodo briedas didziausias irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 15:19)
Pas tave gi naujas šiltnamis, žemė visa pirktinė, kokiu tikslu dezinfekavai?
Gaudvilė man priminė, kad tu maišuose augini, tai koks skirtumas tada, sėk į tuos maišus kad ir šiandien.

Nuo to ar zeme pirktine ar sava, nei silta nei salta, jug pernai grybai pas mane augo toi zemei lotuliukas.gif
Ne viskas pas mane vien maisuose. Yra dvi nedideles 90X120 lysves, juose, kaip ir pernai, noriu sodinti zalumynus, bet....
Dezifekcija buvo reikalinga, kad isnaikinti ligas ir kenkejus buvusius pernai, tokius kaip miltlige, baltaspariai, amarai ir pan.
Nauji maisai stovi lauke, jie nebuvo siltnami , tai i juos galiu bet kuriuo metu sodinti, tik kad daigai dar vos tik prasikale, o jei siltnamio nedezinfekuoti tai kas is tu nauju maisu, jei ligos nuo konstrukcijos persimestu ant augaliuku?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 10, 17:02)
a pasakykit man, kvailai, ką reikia tokio padaryt, kad tik vieno pamidoro sulaukt?  g.gif

kai naujoke siltnaminininke-darzinininke ir viska darai tai tik zinant teorija ir vadovaujantis Jusu patarimais, tai tikiesi bent vieno pomidoro tongue.gif Kaime, manes, zioplo vaiko is miesto, niekas neprileisdavo prie darzu, bijodami, kad neskirsiu ridiku nuo piktzoliu doh.gif neparode, tai ir nezinau ax.gif

QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 17:04)
lotuliukas.gif jau tiek daug žinai, o čia tokio paprasto dalyko neįkerti... - nieko nereik daryt - bus vienas pomidoras... 4u.gif

as kol kas darau daug ir tikiuosi bent vieno tongue.gif
Atsakyti
Seržai, nematau problemų, lysvių turinį perkelti į kiemą, nauju substratu užpildyti ir vualia bis.gif

beje, tik tarp kitko, augalams svarbu vidutinė paros temperatūra, o ne ta, kokia būna kai saulė nusileidžia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 10 kovo 2011 - 17:35
QUOTE(serzas @ 2011 03 10, 17:42)
jug pernai grybai pas mane augo toi zemei  lotuliukas.gif


kažkur skaičiau, kad grybai augantys šiltnamyje yra tikras gėris.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 10, 17:09)
Prieš daug metų.....(kai GREISI dar po stalu vaikščiojo ir apie dirvos ruošimą nieko neišmanė)....statėm mes šiltnamį. Dirvą ruošiau šurum-burum - nukasiau velėną,iškračiau, žemę sukasiau, išrinkau varpučio šaknis ir be jokių ypatingų ceremonijų pasodinau pomidorus... Nu derlius tais metais buvo thumbup.gif Gal man tiesiog pasisekė?... g.gif

drinks_cheers.gif Taip ir turėjo būti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 10, 19:41)
drinks_cheers.gif Taip ir turėjo būti  thumbup.gif

būtasis laikas, ne esamasis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 10, 19:45)
būtasis laikas, ne esamasis  bigsmile.gif


aha drinks_cheers.gif Nes beveik esamuoju - pernai - pas mane tokiu metodu pasodinti gausiu derlium nedžiugino. Turbūt velėnos pasikeitė per tiek laiko biggrin.gif
Atsakyti