Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

už automatinę sklendę pernai mokėjau ~123Lt.

O ar reikia, ar galima apsieiti, tai turbūt po kelių pirmų mėnesių aišku bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmenele @ 2011 03 12, 00:48)
ne, tai viskas aisku.Taciau jei jau isaiskinsit, kad galuose orlaidziu neuztenka, tada reikes pirkti automatine orlaide. Nes kaip ir rasiau jau, nupirko man MB pusapvali siltnami is siltnamiu centro, o ten jie ir tu priedu visokiu turi. Tik va....... klausimas kiek kainuotu ta automatine orlaide, nes brangiausiojo prasyt papildomu dalyku kaip tai  nesinoretu, nes pats siltnamukas (mano issvajotas  ax.gif  ) ne kapeika ir ne dvi kainavo  g.gif

kokio ilgio siltnamis?
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 11, 21:42)
o ilgis g.gif as manau,kad ilgis gal ner tiek svarbu,svarbu geras vedinimas...ilgam neuzteks tik duris galuos atidaryt...reikes ir atidaromu langu ar kokiu pakeliamu sonu

drinks_cheers.gif as irgi manau kad ilgo siltnamio vedinimui vien tik praviru duru galuose nepakaks, teks imontuoti ir keleta stoglangiu.
Papildyta:
QUOTE(Smulkmenele @ 2011 03 11, 21:46)
o tai kazin jei siltnamio galuose yra dvejos durys ir duru virsus kaip langai atsidaro - irgi to vedinimo neuzteks ? Nes brangusis siemet nupirko butent toki siltnami ( su dvejom durim galuose)..  g.gif  Negi teks ji lauzti, kad is ten pat ir automatines orlaides tam musu siultnamiui nupirktu  ax.gif  Aisku kas is to man gausis nezinau..tikrai nezinau.. lotuliukas.gif

Priklauso nuo siltnamio dydzio ir nuo to ka auginsit (kokio klimato reikia). Jei siltnamis nera labai didelis ir auginsit pomidorus tai gal ir uzteks praverti duris, o jei auginsit paprikas, agurkus ir pan., tai gal uzteks vien tik duru virsutines dalis pradaryti.
Pagal Kordiumova, jei neklystu, stoglangiu turi buti 1/4 stogo ploto g.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 12, 00:51)
drinks_cheers.gif as irgi manau kad ilgo siltnamio vedinimui vien tik praviru duru galuose nepakaks, teks imontuoti ir keleta stoglangiu.
Papildyta:

Priklauso nuo siltnamio dydzio ir nuo to ka auginsit (kokio klimato reikia). Jei siltnamis nera labai didelis ir auginsit pomidorus tai gal ir uzteks praverti duris, o jei auginsit paprikas, agurkus ir pan., tai gal uzteks vien tik duru virsutines dalis pradaryti.
Pagal Kordiumova, jei neklystu, stoglangiu turi buti 1/4 stogo ploto  g.gif


Prie tos pacios temos galiu pasigirti, kad mano siltnamio "tiuningas" (apie tai rasiau praeitoje temoje) juda i prieki, automatinei laistymo sistemai jau beveik viskas supirkta, truksta tik keliu vamzdziu, o automatiniams stoglangiams jau viskas yra (pradziai tik vienam, jei viskas veiks, tai kitas bus analogiskas), reikia tik sumontuoti, bet koja pakiso prastas suvirintojas, yra skyle siuleje, reik vel vezti virinti doh.gif
Tiesa, pries komplektuodamas pakeleja tik preliminariai primeciau ko reikia ir tik dabar tikslei paskaiciaves supratau, kad jis gerokai pergalingas, tai nera labai blogai, tiesiog jis tures kabeti gerokai zemiau nei reikia ~170cm aukstyje, ji teks montuoti siltnamio gale, kad netrankyciau galvos kaskart ieidamas i siltnami doh.gif
Atsakyti
žiūriu, vyriškiai rimtai įsisiūbavo bigsmile.gif Reiks gal ir savajam šitą temą užrodyt, gal netyčia irgi prikibs šitas virusas?..
Važiuosiu šiandien sėt ridikiukų su salotom, nes seilėtekis kaip tam šuniui Pavlovo prasideda vien pagalvojus apie anuos. Tik va galvoju ar pradaigintas salotikes jau galima kišt į šiltnamį, ar jos nusibaigs šaltesnio oro kvėptelėjusios g.gif Agroplėvele, aišku, dengsiu, bet naktim visgi dar - 5 žada g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 12, 01:41)
kokio ilgio siltnamis?


4 metru ilgio..nera baisingai ilgas. Siandien skambinau i siltnamiu centra. Sake, kad si menesi jau gales pasiulyti musu siltnamiukui orlaide su automatika. Tik kiek kainuos dar nezino. Speju, kad jau isnekejot nusipirkt ax.gif
Atsakyti
Pagalvojau ir nusprendžiau, kad galima iš abiejų galų padaryti duris, nes dabar vienam gale tik langelis.
Tada galėtų būti 15 m ilgio šiltnamiukas.

O pas ką arkiniam šiltnamy yra stoginis vėdinimas?
Kažkaip nelabai įsivaizduoju kaip tai turėtų atrodyti, šlaitiniam tai sutinku tai įmanoma ir netgi kartais būtina, bet arkiniam.....
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 12, 12:23)
Pagalvojau ir nusprendžiau, kad galima iš abiejų galų padaryti duris, nes dabar vienam gale tik langelis.
Tada galėtų būti 15 m ilgio šiltnamiukas.

O pas ką arkiniam šiltnamy yra stoginis vėdinimas?
Kažkaip nelabai įsivaizduoju kaip tai turėtų atrodyti, šlaitiniam tai sutinku tai įmanoma ir netgi kartais būtina, bet arkiniam.....


yra ir arkiniam -kadangi butent toki isigijom, tai teko skambinti dometis pas pardavejus. nemoku paaiskinti, bet arkos sone issipjauna plastikas ir susimontuoja orlaide, nes paciam karkase yra numatyta vieta tam reikalui. nu jei nusipirksim pafotkinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmenele @ 2011 03 12, 11:31)
yra ir arkiniam  -kadangi butent toki isigijom, tai teko skambinti dometis pas pardavejus. nemoku paaiskinti, bet arkos sone issipjauna plastikas ir susimontuoja orlaide, nes paciam karkase yra numatyta vieta tam reikalui. nu jei nusipirksim pafotkinsiu  mirksiukas.gif



tai pas jus šiltnamis polikarbonatinis, o pas mane plėvelinis verysad.gif
tai nelabai turbūt išeis stoge daryti langus.
Tikiuosi iš abiejų galų plačios durys išgelbės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 12, 12:36)
tai pas jus šiltnamis polikarbonatinis, o pas mane plėvelinis  verysad.gif
tai nelabai turbūt išeis stoge daryti langus.
Tikiuosi iš abiejų galų plačios durys išgelbės smile.gif


g.gif o cia mano ismanymas tai jau tikrai baigiasi smile.gif as ka is MB ir is siltnamiu centro pardaveju suzinojau ta jau zinau, o daugiau.... blush2.gif
Atsakyti
Pas mane šiltnamis plėvelinis 15m. užtenka duris atidaryti iš abiejų galų.
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2011 03 12, 14:13)
Pas mane šiltnamis plėvelinis 15m. užtenka duris atidaryti iš abiejų galų.

Oho bigsmile.gif , neblogas šiltnamis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(serzas @ 2011 03 12, 04:07)
Prie tos pacios temos galiu pasigirti, kad mano siltnamio "tiuningas" (apie tai rasiau praeitoje temoje) juda i prieki, automatinei laistymo sistemai jau beveik viskas supirkta, truksta tik keliu vamzdziu, o automatiniams stoglangiams jau viskas yra (pradziai tik vienam, jei viskas veiks, tai kitas bus analogiskas), reikia tik sumontuoti, bet koja pakiso prastas suvirintojas, yra skyle siuleje, reik vel vezti virinti  doh.gif


Kaip supratau, Tavo šiltnamio karkasas iš metalo? ax.gif
Atsakyti