Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(Otaip @ 2011 04 16, 07:45)
4u.gif  netoli visai smile.gif

Mes 2,6x6,3 m šiltnamiuką su vyru faktiškai dviese aptempėm  cool.gif  - trečio reikėjo kad " iš šono pareguliuotų"  biggrin.gif , kas tikrai nebūtina taip jau.  mirksiukas.gif  sustvarkysit ir jūs dviese.

Sveiki, gal galit pasakyt kaip lysves daret? ta prasme plocio kokio ir kiek. Pas mus 2,5 metru plocio siltnamis, tai niekaip nesugalvoju kaip praktiskai isnaudoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2011 04 16, 10:45)
Sveiki, gal galit pasakyt kaip lysves daret? ta prasme plocio kokio ir kiek. Pas mus 2,5 metru plocio siltnamis, tai niekaip nesugalvoju kaip praktiskai isnaudoti  unsure.gif

4u.gif
biggrin.gif tai jau kad manęs klaust nereik aš pirmą kart gyvenime šiltnamį turėsiu; na, padarėm po 90 cm iš kraštu visų trijų, kad pasiekt viską eitūs (susėjau morkas palei kraštus - ranka gerai pasiekia cool.gif ). Vyro tėvukas iškritikavo - sako, kad per daug vietos takui palikom, sako galėsi pasiekt užmynus koja vidurin lysvės, bet man taip nepriimtina - mes pagal GŽ tvarkytis bandom kiemą, jau pora metų kaip niekur per lysves nemindom, tik purenam, su sliekiukais pasisveikina vaikai lotuliukas.gif - man kažkaip po Kurdiumovo knygų susidaręs "korėtos" dirvos vaizdas,kad ir maistas ir deguonis ir vanduo gerai augalam patektų - tai ir šiltnamy bandysiu mulčiuot ir nemindžioti nieko. Kitamet, jei pamatysiu kad sistema nepasiteisino, kad "per platus" takas ir per tanku augalams - darysim du takelius ir tris eiles lysvių.
4u.gif
Atsakyti
Aisku, aciu biggrin.gif Na bandysim ir mes kazkaip sumodeliuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KreKre @ 2011 04 16, 10:45)
Sveiki, gal galit pasakyt kaip lysves daret? ta prasme plocio kokio ir kiek. Pas mus 2,5 metru plocio siltnamis, tai niekaip nesugalvoju kaip praktiskai isnaudoti  unsure.gif

Pas jus turetu buti tik dvi lysves.Apsidirbsit jas,kad ir platesnes...Man bent taip atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 16 balandžio 2011 - 13:35
Na va, Otaip buvot teisi, galima ir dviese uždengti šiltnamį smile.gif Dabar reiks tik pasėti thumbup.gif
Aš tai darau 2 lysves, kad ir platesnes. Takelį per vidurį iš abiejų pusių įrėminau lentomis. Kraštuose sėju krapus, bazilikus. Juostelėmis su dideliais tarpais sėju rudikus, salotas - jei nespėjam suvalgyti, tai i tuos tarpus sodinu pomidorus, agurkus, paprikas.
Su Kudriumovo šiltnamiu dar nesusipažinau, bet daržas paga jį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 04 12, 22:54)
Nieko ypatingo  ax.gif  nuolatinis mano sąsiuvinis langeliais, kuriame pasibraižau sodinimo planą  ir jame skaičiukais pažymiu veislės sodinimo vietą. Tiesa, prieš tai reikia sudaryti turimų veislių sąrašą ir kiekvienai veislei suteikti numerį. O tada tą numeriuką ir įrašau sodinimo schemoje.

Maniau sudėtingiau...Ačiukas.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2011 04 16, 08:45)
4u.gif  netoli visai smile.gif

Mes 2,6x6,3 m šiltnamiuką su vyru faktiškai dviese aptempėm  cool.gif  - trečio reikėjo kad " iš šono pareguliuotų"  biggrin.gif , kas tikrai nebūtina taip jau.  mirksiukas.gif  sustvarkysit ir jūs dviese.

Sveiki, gal ir negražu girtis, bet tokį šiltnamiuką aš šiais metais viena pati uždengiau thumbup.gif Kas matė - buvo truputį panašu į cirką(jau beveik uždengiu ir vėjas nupučia ir taip kokius 4 kartus)Bet padariau viską iki galo, šiaip ne taip suvaldžiau vėją ir labai dėl to džiaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2011 04 18, 00:38)
Sveiki, gal ir negražu girtis, bet tokį šiltnamiuką aš šiais metais viena pati uždengiau thumbup.gif Kas matė - buvo truputį panašu į cirką(jau beveik uždengiu ir vėjas nupučia ir taip kokius 4 kartus)Bet padariau viską iki galo, šiaip ne taip suvaldžiau vėją ir labai dėl to džiaugiuosi 4u.gif

O - thumbup.gif 4u.gif tai didžiuliai sveikinimai! Pagarba first.gif Man vienai būt - dar "truputį" ( lotuliukas.gif grubiai kalbant) - per daug .. vakar apkalinėjant langiukus ir duris dvi skyles politelene prakaliau doh.gif .., kabių aparačiukas užstrigo, tai su plaktuku tas kabes ikalinėjau doh.gif , bet tai baika, šiandien reik blankelėm apkalt ant viršaus ir viskas ten gražu bus cool.gif
Atsakyti
Šiltnamyje smagiai sudygę ridikėliai, šalia matosi daugiamečiai daugiaaukščiai svogūnai, į kadrą nepateko krapų miškelis smile.gif
Ruošiuosi sėti antrą "zahodą" ridikėlių.

user posted image
Atsakyti
gražu kaip ir taip 'skaniai' atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 04 18, 10:19)
Šiltnamyje smagiai sudygę ridikėliai, šalia matosi daugiamečiai daugiaaukščiai svogūnai, į kadrą nepateko krapų miškelis smile.gif
Ruošiuosi sėti antrą "zahodą" ridikėlių.



ploja.gif LABAI gražūs vaizdai
Atsakyti
Oi, Ex, kkaip grazu ir kaip skaniai atrodo bigsmile.gif

As pagaliau vakar viska susejau-kazkada bus lotuliukas.gif
Atsakyti