Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

Aš taip pat ieškau naujo šiltnamio iš polikarbonato (senas buvo plėvelinis, betatsibodo kiekvieną metą vis dengti) Tai vis dar neapsisprendžiu koks geriau ar arkiniu ar šlaitiniu stogu.Gal galite patari kas turite, iš kur dabar geriau pirkti, kur pigiausi. Galvojau gal vyras padarys kokį pats, bet vyras vis nepasirašo verysad.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiltnamį , tai galvoju būtų neblogai įsirengti ir automatinį laistymą, kad nereiktų pačiam tiek vargti. Gal galite patari iš kur geriau pirkti? g.gif
Atsakyti
Ale kokie vistik zmones tinginiai, kaip tingi paskaityt. Ir sitoj, ir kitose temose rasiau apie laistymo sistema, bet kas is to... rasai rasai... ir rasyk sau toliau...
aqua traxx laistymo juosta
Mes sita pirkom, labai gerai viskas veikia nuo backos pakeltos auksciau.
Dar yra kita firma, kuri prekiauja tokia pacia juosta, isivesk i google. Jungem taip
user posted image
P.S. Cia viskas siltnamyje, tik jo nepiesiau, o backa lauke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulka: 29 balandžio 2011 - 13:43
Tai ta juosta yra kažkokia elastinga ir skylėta? g.gif
O kaži, jei pačiam pamėgint tokią pasikloti? Ištiesi kiauros šlangos juostas per lysves ir pajungi prie bačkos. Gal kas pasidaręs pas save pats tokį dalyką? g.gif
Atsakyti
O gal kas turite laistymą su kapiliariniais vamzdeliais, kai vamzdelis yra ismeigiamas į šaknis.Kažin koks yra geresnis?
Atsakyti
gaudvile...tavo,mano,mūsų biggrin.gif ...ar ne per anksti jas ištremt į šiltnamį... mirksiukas.gif paaugo ar ne, o kaip veši pas tave

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 04 29, 16:24)
gaudvile...tavo,mano,mūsų biggrin.gif ...ar ne per anksti jas ištremt į šiltnamį... mirksiukas.gif paaugo ar ne, o kaip veši pas tave

pas mane tai gerai veši - į foto kamerą nebetelpa lotuliukas.gif Kitą savaitę naktimis šaltoka bus, tai dar pakentėk tą savaitėlę, o paskui su visu smagumu gali nešt wink.gif

( paaugo, bo manrods tamsioji dėžė buvo su dangčiu, ar ne? bigsmile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 29, 16:35)
( paaugo, bo manrods tamsioji dėžė buvo su dangčiu, ar  ne? bigsmile.gif )

Nu ne su dangčiu, bet ...sprindis viršaus dėžės didelis biggrin.gif

Gerai, palauksiu dar, bet man taip neramu, kad tuose indeliuose šaknų gniužulas doh.gif , bijau, kad nepradėtų skursti...bet savaitė laukimo manau padėties nepablogins...tai tada dar ir ledinukų i lauką nesodinsiu...išgąsdinai dabar mane čia su tais orais...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 04 29, 17:10)
Nu ne su dangčiu, bet ...sprindis viršaus dėžės didelis biggrin.gif

Gerai, palauksiu dar, bet man taip neramu, kad tuose indeliuose šaknų gniužulas doh.gif , bijau, kad nepradėtų skursti...bet savaitė laukimo manau padėties nepablogins...tai tada dar ir ledinukų i lauką nesodinsiu...išgąsdinai dabar mane čia su tais orais...

turbūt iš galvos išgaravo pasakyt, kad tuos mažiausius reiks persodint į didesnius vazonėlius. Jie ten taip giliai paslėpti buvo, kad kuo mažiau prarastų šilumos iki tavęs transportuojant. Na, bet jau tiek to. Tik nepamiršk, kad paprikos kiek atskirai turi augti nuo pipiriukų wink.gif Būt gerai juos skirtinguose šiltnamiuose aguint, berods kelis turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 04 29, 15:42)
Ale kokie vistik zmones tinginiai, kaip tingi paskaityt. Ir sitoj, ir kitose temose rasiau apie laistymo sistema, bet kas is to... rasai rasai... ir rasyk sau toliau...
aqua traxx laistymo juosta
Mes sita pirkom, labai gerai viskas veikia nuo backos pakeltos auksciau.
Dar yra kita firma, kuri prekiauja tokia pacia juosta, isivesk i google. Jungem taip
user posted image
P.S. Cia viskas siltnamyje, tik jo nepiesiau, o backa lauke.

kokia menininke, taip aiskiai isdestyta ..aciu thumbup.gif
p.s. o pomidoriukai su perspektyva ..iskart matosi -optimiste...
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 04 29, 13:42)
Ale kokie vistik zmones tinginiai, kaip tingi paskaityt. Ir sitoj, ir kitose temose rasiau apie laistymo sistema, bet kas is to... rasai rasai... ir rasyk sau toliau...
aqua traxx laistymo juosta
Mes sita pirkom, labai gerai viskas veikia nuo backos pakeltos auksciau.
Dar yra kita firma, kuri prekiauja tokia pacia juosta, isivesk i google. Jungem taip
user posted image
P.S. Cia viskas siltnamyje, tik jo nepiesiau, o backa lauke.

Ale kokia pikta umn.gif aš perskaičiau visą šią temą, bet neradau jūsų samprotavimų apie laistymą, todėl ir paklausiau, (ar nebuvo galima klausti?)
Pasinaudosiu Jūsų patarimu ir daugiau nebetrukdysiu, jei sunku taip aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 04 29, 14:42)
Ale kokie vistik zmones tinginiai, kaip tingi paskaityt. Ir sitoj, ir kitose temose rasiau apie laistymo sistema, bet kas is to... rasai rasai... ir rasyk sau toliau...
aqua traxx laistymo juosta
Mes sita pirkom, labai gerai viskas veikia nuo backos pakeltos auksciau.
Dar yra kita firma, kuri prekiauja tokia pacia juosta, isivesk i google. Jungem taip
user posted image
P.S. Cia viskas siltnamyje, tik jo nepiesiau, o backa lauke.


Tokią laistymo sistemą ir aš įsivazduoju. Pas mus yra pakabinta bačka, atvesta iki šiltnamio žarna, tik aš žadėjau tiesti paprastas žarnas ir badyti skylutes, bet manau
reikės tokią įsigyti. Dar klausimas: ar bačkoje yra siurbliukas vandeniui, ar užtenka atsukti kraniuką ir slėgio užtenka, kad lašėtų vanduo?
Dar paskaitinėjau, kai kur rašo, kad reikalingi filtrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 01 gegužės 2011 - 06:15