Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(Asese @ 2011 05 06, 21:22)
Reikia laistyt kasdien šaltu vandeniu  smile.gif - tada jie "neišeina" į lapus  smile.gif , būna bumbuliukai dideli, o lapai maži  4u.gif

Aš laisčiau gal tik kokius tris kartus. neišėjo į lapus. pasėjau retai.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 05 06, 21:25)
Aš laisčiau gal tik kokius tris kartus. neišėjo į lapus. pasėjau retai.

Bet kai būna karšta šiltnamyje ar lauke, laistymas pats geriausias būdas išsiauginti didelių ridikėlių 4u.gif Netgi vidurvasarį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 06, 20:30)
Mano ridikai siaubingi doh.gif Vieni lapai unsure.gif Seklas papigiaju pirkau kazkuriame centre schmoll.gif

ridikai ar ridikėliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 05 06, 21:33)
ridikai ar ridikėliai? g.gif

Ridikeliai blush2.gif Ridikai juodieji dar neseti....
Atsakyti
Naujausios zinios is manojo naujojo siltnamio: 40 pomidoru daigu nusalo su visais ziedais... cry.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 05 06, 23:39)
Naujausios zinios is manojo naujojo siltnamio: 40 pomidoru daigu nusalo su visais ziedais...  cry.gif  verysad.gif

blink.gif manieji dar ant palangių.
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 05 06, 23:39)
Naujausios zinios is manojo naujojo siltnamio: 40 pomidoru daigu nusalo su visais ziedais...  cry.gif  verysad.gif

Tikrai labai gaila, užjaučiu. Toks kiekis pražuvo - nejuokai. Jei daigelius auginaisi pati nuo pat sėklytės, tai išvis.. unsure.gif
Gal nepakankamai pridengei, žvakelių, bambalių su vandeniu, šiaip kokiu šilumos šaltiniu nepasirūpinai ar šalnos tokios stiprios kur buvo?.. nes praėjusią naktį nelabai šąlo..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 05 07, 06:47)
Tikrai labai gaila, užjaučiu. Toks kiekis pražuvo - nejuokai. Jei daigelius auginaisi pati nuo pat sėklytės, tai išvis.. unsure.gif
Gal nepakankamai pridengei, žvakelių, bambalių su vandeniu, šiaip kokiu šilumos šaltiniu nepasirūpinai ar šalnos tokios stiprios kur buvo?.. nes praėjusią naktį nelabai šąlo..


Yra teisybes, kad nepakankamai pasirupinau Ju siluma, nes man buvo pirmieji pomidoru i siltnami sodinimo metai. Visu pirma as per anksti seklytes pradejau daigint, ko pasekoje jie man per anksti uzaugo ir as nebeturejau kur ju deti, kaip tik i siltnami ishnesti, o siltnamyje, turbut mazai zvakiu uzdegiau ir t,t,...

Gera pamoka, manau, visam gyvenimui...
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
Mano siltnamyje du pomidorai apsalo, bet tik tiek, kurie dar indeliuose auga. O pasodintieji zali, grazus. Itariu del to, kad jie ridikeliuose ir salotose pasislepe. Nors ir zvakeles tiesa irgi deginom, tik tu dvieju zvakeles neisgelbejo.

Tiesa, griztu prie laistymo sistemos dar smile.gif
Atsiprasau, kam pasirodziau pikta, bet kartais tiesiog pabosta ta pati rasyti, o ir skaityti temas, kur nuolat kartojasi tas pats per ta pati irgi nelabai idomu. Tai ir siek tiek pratrukau.
Aciu, Eliza68, uz uztarima. Susisarmatijau net blush2.gif

Mano siltnamis yra 8 metru ilgio. Backa pakelta mazdau 50-70 cm, sunku pasakyt, nes stovi ant kalniuko. Tiesa, nepaminejau, kad prie tos 500 litru backos pajungti du siltnamiai po 8 metrus ir abiems spaudimo uztenka.
Filtriukas idetas labai paprastas, metalinis trumpas vamzdeliukas su sieteliu (vyrai turetu ji zinoti). Galai laistymo juostos yra uzlenkti ir uzmautas tos pacios juostos platesnis ziedelis ir to pakanka, kad vanduo nebegtu.
Juosta naudojam trecius metus ir ji dar sveika ir gyva ir nusibaigt lyg ir nesiruosia smile.gif . Skylutes neuzsikemsa, nes jos kazkokiu budu yra apsaugotos nuo visokiu apmaurojimu smile.gif .
Visas montavimas yra ypatingai paprastas, tikrai kiekvienas vyriskis galetu pats sumontuoti per max pora valandu.
Atsakyti
giedrulka
kiek metru tos juostos buvo,250 metru raso g.gif
Jos ziema nuimamos,ar tai nekilnojamas turtas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 07 gegužės 2011 - 12:40
biggrin.gif nekilnojamas.
Tai vat, kad parduoda tik dideliais kiekiais, nematuoja, o tik ritiniais. Mes irgi pirkom visa ritini, bet jis tikrai iseina pigiau, negu bet kuri kita zarna.
Vyras zada ir darze nutiest, bet vis kazkaip issisuka nuo to darbo, tai statybos, tai tinginys, o dabar dar triusiams narvus daro. Bet gal man jau ir nelabai reikia darze to laistymo, vistiek viskas mulciuojama, tai nelabai ir vandens reikalauja, nebent jau visai per baisias sausras.
Papildyta:
Mes Maidinoj pirkom, tuomet nepardave metrais.
O sicia matau yra gerokai pigiau ta pati juosta.
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 05 06, 23:39)
Naujausios zinios is manojo naujojo siltnamio: 40 pomidoru daigu nusalo su visais ziedais...  cry.gif  verysad.gif

oi kaip gaila 4u.gif

O mani6kiai dar ant palangiu ir ne todėl , kad šalčius numačiau, tiesiog nespėjo MB šiltnamio sumeistraut. Nes jau tas 10m. atitarnavęs neatlaikė sniego smile.gif Tai radikaliai sumažinom jį, tai darbelio oooooo. Tai manau , gerai , kad taip užsitęsė viskas, o jau po savaitgalio turėsiu ir manau gal šalnų jau nebus, kaip manot? Sodai jau žydi, tai ir šalnos gal baigsis g.gif Tada rami galėsiu būti dėl savo "šiltnamio gyventojų" ax.gif
Atsakyti