Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

Laba visoms, perbėgau temą, neradau arba ne visi akiniuoti gerai mato ax.gif
Mano šiltnamis metalo karkaso, stiklinis. Kuom ir kaip agroplėvelę iš vidaus prie jo tvirtinat? Kepa pomidorų galvos... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumikė @ 2011 06 10, 19:22)
Laba visoms, perbėgau temą, neradau arba ne visi akiniuoti gerai mato  ax.gif
Mano šiltnamis metalo karkaso, stiklinis. Kuom ir kaip agroplėvelę iš vidaus prie jo tvirtinat? Kepa pomidorų galvos... blink.gif

Mes is lauko puses nudazem kalkem,(siltnamis irgi stiklinis)per sezona kalkes nusiplauna.
Atsakyti
Pirmadienį ateis chebrytė patikrinti, ar tikrai leidžia tas šiltnamis. Paleis vandenį ir žiūrės - bėga ar ne. O ten mano kūdikiai - pomidorai, jiems peilis tas dušas doh.gif Ir pasikvietė vyras tada, kai negalėsiu dalyvauti. Gal ir geriau user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laumikė @ 2011 06 10, 19:22)
Laba visoms, perbėgau temą, neradau arba ne visi akiniuoti gerai mato  ax.gif
Mano šiltnamis metalo karkaso, stiklinis. Kuom ir kaip agroplėvelę iš vidaus prie jo tvirtinat? Kepa pomidorų galvos... blink.gif

Va atvilkau Ex šiltnamį matosi kaip ten su ta agroplėvele yra

QUOTE(Ex @ 2011 05 14, 09:45)
Labai saulė šiandien spigina, neišeina gera fotkė...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 06 10, 22:55)
Va atvilkau Ex šiltnamį matosi kaip ten su ta agroplėvele yra


Nu akurat, tereikėjo akinius nusivalyti lotuliukas.gif 4u.gif
Dėkui, dabar jau turiu minčių, kaip saviškiam tvarkytis 4u.gif
Atsakyti
Tai parvilkau ir iš temos kitos pomedorininkių,tikiuosi Ex neužpyks kad tą jos šiltnamį visur tampau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 06 11, 11:24)
Tai parvilkau ir iš temos kitos pomedorininkių,tikiuosi Ex neužpyks kad tą jos šiltnamį visur tampau ax.gif

Gerai, kad netingi ir sveikatos tau užtenka tokį griozdą visur tampyt.. biggrin.gif
Dar papildomai mestelsiu pernykščią pavasarinę fotkę, kaip dengiu, gal geriau matysis kaip atrodo smile.gif Agroplėvelę šonuose tvirtinau prie sintetinio špagato, ištempto per visą šiltnamio ilgį. Viršuje tvirtinau tiesiog prie konstrukcijų.

user posted image
Atsakyti
Na ir kas per grožis EX šiltnamio wub.gif Ar su pomidorais , ar be jų(su pomidorais vis tik gražiau).Žiūrėčiau ir žiūrėčiau wub.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu.
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2011 05 30, 21:38)
Noriu papasakot apie savo naują pirkinį ax.gif Šiandien Ermitaže radau ir nusipirkau porėtos drėkinimo žarnos.Vyras jau paklojo šiltnamyje.Galvojau,kad veikia tik nuo vandens su spaudimu,bet pasirodo,kad veikia ir nuo aukščiau pakeltos statinės.Vanduo lėtai sunkiasi per visą žarną ir drėkina žemę.Vienu žodžiu vasaros vargas su laistymu  šiltnamyje baigėsi thumbup.gif Beje ją galima pakloti ir po žeme,ką planuoju kitiems metams,nes dabar jau visas šiltnamis apsodintas
thumbup.gif



QUOTE(evansmum @ 2011 06 04, 10:28)
As pirkau tokia zarna uz 27 lt/15m - Senukuose.
Rekomenduoju  thumbup.gif , labai geras dalykas



QUOTE(Rozarka @ 2011 06 09, 12:05)
Mano pirkinys pasiteisino pasakiškai,nupirkau dar vieną šlangą ir pajungėm į agurkus,tai dabar per tuos karščius gražu žiūrėt- žemė normaliai drėgna, agurkai lauke auga ne dienom ,o valandom.Šiltnamyje nakčiai užsuku,o dieną irgi leidžiu rasot,tai drėgmės nei kiek neperdaug.O į lauko agurkų lysvę laikau atsuktą visą laiką.Pažystamai parodžiau,tai ji sode į kurį nuvažiuoja tik savaitgaliais tą patį padarė.Tai net šampano atnešė už idėją.Tik sode patariau paslėpt po mulču,kad nebūtų matyt,nes gali išgaruot nuo svetimų akių netyčia visa šlanga lotuliukas.gif


verysad.gif susimontavau ir aš tas žarnas ir tris savaites skraidžiau kaip ant sparnų kol bačka gana greit ištuštėdavo bet štai gryžau po savaitgalinių atostogų ir še tau kad nori nebelaša man pro tą šlangą... bačka netuštėja...

itariu kad galėjo užkalkėti nes naudoju šulinio vandenį turbūt nes dėl ko dar taip gali atsitikti nesugalvoju g.gif

ar jum tokios bėdos neiškilo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 08 03, 21:03)
verysad.gif  susimontavau ir aš tas žarnas ir tris savaites skraidžiau kaip ant sparnų kol bačka gana greit ištuštėdavo bet štai gryžau po savaitgalinių atostogų ir še tau kad nori nebelaša man pro tą šlangą... bačka netuštėja...

itariu kad galėjo užkalkėti nes naudoju šulinio vandenį turbūt nes dėl ko dar taip gali atsitikti nesugalvoju  g.gif

ar jum tokios bėdos neiškilo  unsure.gif

Pasiziurekit kraniuka, mums buvo uzssikises kraniukas, bet ne pati zarna
Atsakyti
deja šlangą nuėmus vandenukas teka laisvai

prijungus vandentiekio vandenį drėksta labai minimaliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egute: 03 rugpjūčio 2011 - 20:43