Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos kūdikiams Kalėdų proga

ka galima pirkti 1 metuku vaikuciui?kol jis dar nezino ko nori.padekit mamos issirinkti
Atsakyti
Tiesiog nuejus i parduotuve paprasyk konsultanciu kad parekomenduotu ka pirkt tokio amziaus vaikui. As atsimenu seses vaikui tokio amziaus pirkau visokius loginius zaisliukus, galima padovanoti ir pliusini zaisla, rubelius... ax.gif
Atsakyti
pas mus zaislu pilna ir rubeliu nesiskundziam.uz tai ir nezinom ka pirkt g.gif
Atsakyti
Geriausiai,bent jau mano dukrai patiko ivairus grojantys zaislai.Mes pirkome toki vabala kuris traukiant groja, o 1m gimtadieniui gavome zaisliuka stumiama su ilgu koteliu.
Papildyta:
Nesvarbu,kad turit daug vaikui kiekvienas naujas zaislas suteikia dziaugsmo.
Atsakyti
niu taip,mes randam zaisla ir perkam.gal jai koki dviratuka?bet dabar ziema schmoll.gif roguciu labiau reiketu biggrin.gif
Atsakyti
masinyte paspirtuka,suniuka,kuris loja,ropoja,knygutes ,i vonia zaisliuka, FP masinyte su kaladelemis,labai vaikams patinka,tokia didele trraukiama,kaladeles tos kur dideles,baseina su su kamuoliukais,nesiojama radijyte (vaikams skirtu geru yra),telefona su garsais,minksta zaisliuka,kuris dainuooja juda,soka(tokiu begales yra),galu gale daug,daug balionu wub.gif
Atsakyti
truputi pareplikuosu blush2.gif mamyte siulė rūbeliu. mažiui rūbeliai - jokia dovana. teveliams - galbūt r tiks padovanot ju atžalai rūbų, bet mažiui... verysad.gif Gal galit patart ką keturmečiui padovanot. Norečiau ko nors tipo sūpynių, bet kabint nėr kur, o pastatomų nemačiau, be to jos griozdiškos. Arba kokio tipo batuto, bet neturiu supratimo kaip su jais. ar nepavojingi, ar patogūs? g.gif
Atsakyti
nu mes tai supynes pakabine ant duru staktos,ten tokie kbliukai,o supynes jai nori uzsidedi kai nori nujimi ir labai patogu ir nemaiso 4u.gif o apie batutus gal ir faina bet dar ne p-er mazas? g.gif ir be to kaip tik daugiau vietos uzimtu
Atsakyti
Jei dar neturit, galima dovanoti supamą arkliuką:
http://www.maxima.lt...o-dovanos/2032/

Arba tokį drambliuką:
http://www.bizzon.lt...amp;persist=new
Atsakyti
Mes sūneliui nupirkom jau Kalėdų proga dovaną, tai Lego mirksiukas.gif Ten tokia dėžė ant ratuku ir ji pilna lego kaladėlių, tai dabar jau delioja sau smagiai, o ir aš su MB tai namelį jam pastatom, tai laivelį rolleyes.gif Jis mums irgi padeda delioti. Na man vaikui lengviausia sugalvoti ką nupirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina-Dimka @ 2007 11 23, 15:31)
niu taip,mes randam zaisla ir perkam.gal jai koki dviratuka?bet dabar ziema schmoll.gif roguciu labiau reiketu biggrin.gif



O aš manua puiki dovana. Galės namuose žaisti ir mokytis važiuoti, o pavasarį lauke bus kaip tik. Maniškis, jau būdamas penkiametis, tai nesiskiria su mašina, kur spiriasi kojytėmis. O gavo dovanų kai suėjo metukai. Tokią pat mašiną padovanojom ir krikštadukrai, tai irgi varinėja patenkinta.
Tai tokie mano pasiūlymai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slapta_mintis: 25 lapkričio 2007 - 12:51
QUOTE(Kristina-Dimka @ 2007 11 23, 14:17)
nu mes tai supynes pakabine  ant duru staktos,ten tokie kbliukai,o supynes jai nori uzsidedi kai nori nujimi ir labai patogu ir nemaiso 4u.gif o apie batutus gal ir faina bet dar ne p-er mazas? g.gif ir be to kaip tik daugiau vietos uzimtu

na batutas tai nuo svorio,nes kitaip nenaudingas bus...o ir vietos uzima nemazai,jie name gyvenate batutas super,bet jei bute,tai neisivaziudoju kaip tilpti ax.gif
Atsakyti