Įkraunama...
Įkraunama...

Kur, kaip švęsit Kalėdas su savo klase?

Pradinuku klases kolektyvas nori svesti Kaledas ne mokykloje, o kokioje kaimo pirkioje, kur pasitiktu Kalėda ar kokie nykstukai. Gal zinote kas uzsiima tokiais reikalais?

Atsakyti
QUOTE(linapa @ 2008 09 18, 21:49)
Pradinuku klases kolektyvas nori svesti Kaledas ne mokykloje, o kokioje kaimo pirkioje, kur pasitiktu Kalėda ar kokie nykstukai. Gal zinote kas uzsiima tokiais reikalais?

As taip pat visa vakara ieskau informacijos ,kur dgaletu pradinukai pies kaledini koki rengini aplankyti ar sep ka nors orginalaus gal galit pasiulyti. B uciau laaabai dekinga.N es renginiu repertuaruose dar nieko kaledinio neradau iskyrus V ilniuje,As gyvenu Kaune ,gal galit ka pasiulit.
smile.gif
Atsakyti
Rumšiškių muziejus siūlo vairias edukacines programas.
tik manau, kad pradinukams dar iki kaklo renginių mokykloje, čia labiau tėvelių norai lenda.
Atsakyti
i mokyklas siuncia labai daug informaciniu bukleteliu,kur svesti kaledas.siulau pasiklausti savo mokytojos rolleyes.gif sakau is patirties,nes pati esu pradinuku mokytoja ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, bandziau ieskoti informacijos forume, taciau nesuradau blush2.gif susiduriau su tokia problema, kad esu isrinkta i klases taryba (pirmokeliu:)), kur viena is mamyciu turi suieskoti po kaledu naujamatiniam klases spektakliui organizatorius, gyvename kauno apskrityje, tad kiek ziurejau info radau tik forume "darbas" taciau jie uzsiima tik gimtadieniu organizavumu g.gif taigi gal galite patarti ar pacios esate kazka uzsakineje, na pvz. net nezinau kelis aktorius is kauno leliu teatro, kurie atvyksta suvaidina ir lyg pazaidzia su pirmokais isdalindami kaledu senelio dovanas g.gif cia tik mano tokia mintis; na dar galvojau apie Flinto uzsakyma, bet jau labai jis brangus iseina ir gal keik jau pabodes verysad.gif taigi labai lauksiu jusu minciu ir ideju 4u.gif
Atsakyti
Beveik visi organizuojantys gimtadienius vaikams gali padaryti ir bet kokias sventes.Todel kreipkites i bet kuri-tikrai sutarsit. Paziurekit temeleje "Kur svesti vaiku gimtadienius" ir rasit daugybe atsiliepimu apie Kaune dirbancius organizatorius.
Atsakyti
Gal temos autorė nesupyks, jei ir aš čia paprašysiu pagalbos ax.gif
Nesinori prikurt kalno panašių temų ax.gif
Taigi, gal kas turit ir galėtumėt atsiūst Violetos Palčinskaitės pjesės „Septynios snieguolės ir vienas nykštukas“ tekstą? Jau visą savaitę vargstu - radau tik ištrauką vadovėlyje. Norisi pilno teksto. Vaikai labai užsidegę vaidint, nesinori nuvilt jų gossip.gif O as niekur nerandu teksto cry.gif Na, mūsų provincijoj... doh.gif Tai jei kas žinot, kur galima būtų internete rast ar gal galit į až atsiūst, kad labai dėl "autorinių teisių" neprasikalstume ax.gif
LABAI, LABAI PRAŠAU
To laiko vis mažiau lieka repeticijoms
SOS, HELP, PADĖKIT help.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2008 11 15, 16:50)
Gal temos autorė nesupyks, jei ir aš čia paprašysiu pagalbos ax.gif
Nesinori prikurt kalno panašių temų  ax.gif
Taigi, gal kas turit ir galėtumėt atsiūst Violetos Palčinskaitės pjesės „Septynios snieguolės ir vienas nykštukas“ tekstą? Jau visą savaitę vargstu - radau tik ištrauką vadovėlyje. Norisi pilno teksto. Vaikai labai užsidegę vaidint, nesinori nuvilt jų  gossip.gif  O as niekur nerandu teksto  cry.gif  Na, mūsų provincijoj...  doh.gif  Tai jei kas žinot, kur galima būtų internete rast ar gal galit į až atsiūst, kad labai dėl "autorinių teisių" neprasikalstume  ax.gif
LABAI, LABAI PRAŠAU
To laiko vis mažiau lieka repeticijoms
SOS, HELP, PADĖKIT  help.gif



Jeigu dar reikia sios pjeses, galiu padet.
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 11 21, 11:08)
Jeigu dar reikia sios pjeses, galiu padet.


Reikia, reikia
Jau ir viltį buvau praradus
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 11 21, 11:08)
Jeigu dar reikia sios pjeses, galiu padet.


Galiu atysiust, taciau taip ir neparaset el.adreso. Nesinori sio scenarijaus talpint kur nors internete, kad galeciau po to det nuoroda. Taigi, lauksiu as zinuters su el.pasto adresu.
Atsakyti
Aš dar ne mamytė [dar toli gražu], bet pasidalinsiu žinoma informacija, nes mama dirba darželyje smile.gif

Manau daug kur priimta organizuota taip vadinamas "Eglutes". Na tiesiog susirenka vaikai prie eglutės, ateina Kalėdų senelis ar koks elfas ar nykštukas ir pažaidžia kažkokius žaidimus su jais ratuke. Be abejo vakaro pabaigoje vaikučiai gauna dovanėlių, tai paprasčiausiai saldainių krepšiuką mirksiukas.gif


Taip pat prieš Šventes per tuos užsiėmimus darželiuose galima pasidaryti kažkokių darbelių. Gal pasisemsit kokių idėjų: http://www.youtube.c...feature=related


Na kol kas tiek mirksiukas.gif jei dar ką nors atsiminsiu, sužinosiu ar sumąstysiu, pasidalinsiu su Jumis mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip ,su darzeliais viskas mazdaug aisku,daug darbo ideda aukletojos thumbup.gif thumbup.gif ,o vat mokyklos g.gif ?ka ten idomaus galima pasiulyt,siap tai man priimtimiausias variantas butu vaikus nuvezti i teatra,i specialiai jiems skirta spektakli su gale pasirodanciu ir atnesanciu dovanas Kaledu seneliu 000054.gif
Atsakyti