Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Meriva dyzelinė

QUOTE(-JPG- @ 2011 02 18, 09:58)
Kaip Jūsų Merivukėms su langų rasojimu ir apšalimu iš vidaus einasi ?  g.gif Nu kaip mane nervina, kas čia jai negerai  g.gif nu labai priekinį langą traukia  doh.gif ir labai lėtai atitirpsta, grandyt iš vidaus nenoriu, nes visą panelę apdrapstau sniegu ir dar į rankoves prisimetu  doh.gif  biggrin.gif , o kol atitirpsa...huh.gif ar čia tokia Merivų bėda, ar tik maniškės ? g.gif



Hmmmm nu man tai niekas nerasoja, o nutraukia viska labai greitai ir jokiu prisalimu is vidaus dar nera buve g.gif Gal tau reiketu vidini ta oro filtra pasikeisti ar pravalyti, gal uzsikiso kas nors unsure.gif As kai senesne masina turejau man tai meistirukai garaze greitai ta problema pasalino, bet nebepamenu ka jie ten dare ir kas buvo doh.gif
Atsakyti
Del langu rasojimo, tai pagrinde salono filtras keiciamas ir reikia ziurėti, kad nebuti dregmes salone pvz. snieguoti kilimeliai po kojomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertas33 @ 2011 02 19, 00:29)
Del langu rasojimo, tai pagrinde salono filtras keiciamas ir reikia ziurėti, kad nebuti dregmes salone pvz.  snieguoti kilimeliai po kojomis smile.gif



thumbup.gif
Atsakyti
Rasoja ir maniškė, nors salono filtras buvo dar lapkritį pakeistas g.gif bet įtariu, kad čia kaltininkas bus snieguotas kilimėlis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2011 02 18, 13:10)
Hmmmm nu man tai niekas nerasoja, o nutraukia viska labai greitai ir jokiu prisalimu is vidaus dar nera buve  g.gif  Gal tau reiketu vidini ta oro filtra pasikeisti ar pravalyti, gal uzsikiso kas nors  unsure.gif  As kai senesne masina turejau man tai meistirukai garaze greitai ta problema pasalino, bet nebepamenu ka jie ten dare ir kas buvo  doh.gif

Filtrą pasikeičiau, o snieguotas kilimėlis blush2.gif nu aišku kad būna doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-JPG- @ 2011 03 10, 01:19)
Filtrą pasikeičiau, o snieguotas kilimėlis  blush2.gif nu aišku kad būna  doh.gif  smile.gif



O tai kaip dabar pasikeitus filtra ar pagerejo?

Man reikes vairo kolonele restauruoti, tai pirmosios papildomos islaidos verysad.gif bet kiek girdejau cia visu opeliuku, peziuku beda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2011 03 10, 13:09)
O tai kaip dabar pasikeitus filtra ar pagerejo?



schmoll.gif , dabar neberasoja, bet kai buvo šalta, ai visą laką aptraukdavo doh.gif
Atsakyti
Sveiki. Mes kol kas turim opel astra tai su ja turėjom problemų dėl langų rasojimo ir apšalimo. Buvo pečiukas kiauras. Jį pakeitus niekas nerasoja. Gal ir pas jus tas pat? ax.gif Artimiausiu metu norėtume įsigyti merivą. Man tai jos thumbup.gif wub.gif Atsiliepimų visokių yra, nu bet gerą ir be defektų dėvėtą mašiną nusipirkt, tai kaip loterijoj išlošt biggrin.gif. Tik labai tikiuos, kad tų gedimų bus kuo mažiau 4u.gif . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ginta123 @ 2011 04 07, 11:51)
Sveiki. Mes kol kas turim opel astra tai su ja turėjom problemų dėl langų rasojimo ir apšalimo. Buvo pečiukas kiauras. Jį pakeitus niekas nerasoja.  Gal ir pas jus tas pat? ax.gif  Artimiausiu metu norėtume įsigyti merivą. Man tai jos  thumbup.gif  wub.gif Atsiliepimų visokių yra, nu bet gerą ir be defektų dėvėtą mašiną nusipirkt, tai kaip loterijoj išlošt biggrin.gif. Tik labai tikiuos, kad tų gedimų bus kuo mažiau 4u.gifbiggrin.gif



Na, masinos pirkimas is dalies yra ir loterija, mums tai tfu tfu tfu pavyko nuspirkti puiku varianta, reikes tik pirmaji gedima per du metus tvarkyti, vairo kolonele restauruoti, kiek zinau visom Merivom sita problema yra ir daugiau kaipo viskas ciki piki, tikrai nekeisciau savosios po kol kas i joki kita varianta wink.gif
Tikiuosi ir Jums pirkinys bus vykes ir pasiteisines 4u.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti kaip sios masinytes su rudimis ar viskas tvarkoje?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2011 07 07, 20:58)
Norejau pasiteirauti kaip sios masinytes su rudimis ar viskas tvarkoje?


Na pas mane ji jau treti metai, tai tfu tfu tfu po kol kas viskas tvarkoje, bet zinai kaip sako apie opelius, kad net garaze stovedama girdysi kaip rudyja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2011 07 08, 11:24)
Na pas mane ji jau treti metai, tai tfu tfu tfu po kol kas viskas tvarkoje, bet zinai kaip sako apie opelius, kad net garaze stovedama girdysi kaip rudyja  lotuliukas.gif

O kelintu metu jusu masininiukas?Galvos skausmas su rinkimusi ir prioritetais 4u.gif man saip meriviukas-seimyninis toks automobilis, tik ar taip atrodo, ar -siauroka man ji..... ax.gif na bet nesigirdejo, kad opeliukai naujesni rudytu, siaip kai ziurinejom man patiko mazda premacy, bet kai 5-6 metu masina jau matosi, kad pazeista korozijos, tai nesinori tokios, nors visa kita kaip ir neblogai.... unsure.gif
Atsakyti