Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Opel Meriva dyzelinė
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai > Markės ir modeliai
Pages: 1, 2
Taikute
Sveiki,
Gal kas turite ir vairuojate Opel Meriva dyzeliuka, gal galite parasyti atsiliepimus apie sita masiniuka? Ieskom vienaturio masiniuko ir kazkaip uzkibo sita, bet girdejau atsiliepimus, kad ji "barskaliukas", tai kazkaip keistai pasirode, nes blogu atsiliepimu internete neperskaiciau nei vieno, bet ir geru nera labai daug. Gal ji visai nepopuliari? g.gif
Patarkite, ka manote apie sita masiniuka. ACIU visiems is anksto 4u.gif
Taikute
Negi niekas neturi is supermamyciu sios markes auto? Kaip noreciau , kad patartumete, nes kita savaite zadu vaziuoti viena ziureti wink.gif
Taikute
Na, va ir isigijau siandien Meriva, vaziavau pora simtu km tai rieda thumbup.gif ziuresim kaip toliau tarnaus rolleyes.gif
tapse
QUOTE(Taikute @ 2009 11 10, 20:18)
Na, va ir isigijau siandien Meriva, vaziavau pora simtu km tai rieda  thumbup.gif ziuresim kaip toliau tarnaus  rolleyes.gif
*

Teko važiuot su taksistu kuris dirba su Meriva ,sake kad labai geros ir patvarios ir ekonomiškos mažai saliaros valgo ax.gif ax.gif
Taikute
Po kol kas tikrai saliarkos labai mazai suvalge, ziuresim kaip bus toliau rolleyes.gif
Breila
Aš galvoju pirkti OPEL MERIVĄ, o kelintų tavo metų ir kiek mokėjai? Ar patogu važinėtis?
Taikute
Manoji 2005 metu vidurio, mokejau 4900 euru, nes buvo be zieminiu padangu ir biskeli dureles ibreztos (bet zymiai nieko nesimato) siaip nusiderejau apie 400 euru, matyt zmogeliui pinigu reikejo wink.gif
Tikrai nesigailiu, kad isigyjau, viskas puikiai telpa i masina ir labai patogu vaziuoti, nes aukstai sedi ir viskas matosi thumbup.gif jauciuosi kaip dzipe tongue.gif Dabar paskaiciavau, kad manoji mieste suryja 6.6 dyzelio kai visi sildymai ijungti ir t.t. o trasoje kai vaziavom i kauna tai rijo kazkur apie 5 wink.gif
Taikute
Gal kas zino kiek siai dienai kainuoja isimontuoti parkinga i masina???
Šokoladinė
QUOTE(Taikute @ 2009 11 04, 16:50)
Sveiki,
Gal kas turite ir vairuojate Opel Meriva dyzeliuka, gal galite parasyti atsiliepimus apie sita masiniuka? Ieskom vienaturio masiniuko ir kazkaip uzkibo sita, bet girdejau atsiliepimus, kad ji "barskaliukas", tai kazkaip keistai pasirode, nes blogu atsiliepimu internete neperskaiciau nei vieno, bet ir geru nera labai daug. Gal ji visai nepopuliari?  g.gif
Patarkite, ka manote apie sita masiniuka. ACIU visiems is anksto  4u.gif
*

Sveika turim vieną tokią, jau dvejus metus važinėjam, turi ir pliusų ir minusų.Labiausiai nepatinka kad iš tikrųjų barška, kuo toliau tuo labiau. Kai įsigijom šitą mašiną, supratau kodėl mašinas kibirais vadina biggrin.gif Šiaip labai ekonomiška, negenda, ir talpi, kaip tik šeimai. Dar posūkiuose man nelabai patinka tas lango kampas dešinėj, labai blogina matomumą blush2.gif

evid

Aga ir as tokios dairausi smile.gif ziurineju dabar nete kainas , metus visus plis ir minus. Reik kad partvari ir ekonomiskas. Barskaliuko nebijau nes musu dabartinis golfiukas ir toks pat smile.gif) O kur jus pirkot masiniukus ?
pupune
Na aš jau daugiau kaip 1.5 metų vairuoju Meriva, bet benzininę. Kaip pripratau, tai labai patinka, patogi, manevringa...
Tik va pasireiškė gamyklinis brokas - varva per stogą, nors mašiniukui tik virš 3 metų biggrin.gif
Bet gerai, kad čia firmos mašina, nereikia man galvos sukti smile.gif
IevaZ
man labai grazi si masina. Bet girdejau, kad naujesnių merivų varikliai - silpnoji ju vieta. Kazin kaip istikruju? g.gif
Taikute, o koks Jusu variklio galingumas? 4u.gif
IevaZ
Negi niekas neturit Merivos?
smile.gif
D@G
turim biggrin.gif 2004 m benzinine, 2 metai važinėju. Patinka , kad aukštai sėdi, erdvus salonas, manevringa. Sakyčiau moteriška - šeimyniška mašinytė, ne lakstymui, trasoj biški strakaliukas , norėtus galingesnės , bet šiaip tai labai ja džiaugiosi smile.gif
IevaZ
Kokie kitu atsiliepimai apie Meriva?
Kokie Jusu masinu varikliai?
4u.gif
Rėjka
Įsigijom Merivą 2003m 1,7 variklis, nu labai viskasliux,man ji labai patinka, bet...kol kas vis dar taisau pardavėjų išdaigas doh.gif kol viską sutvarkysim, bijau kad man ta mašina atsistos aukso kaina doh.gif nors MB jau aug mašinų yra pakeitęs ir man jau ne pirmą išrenka, bet kad tiek reiktų taisyti, kad šitiek broko būtų užslėpta, tai dar pirmas kartas doh.gif
IevaZ
QUOTE(*meriva* @ 2010 07 13, 11:10)
Įsigijom Merivą 2003m 1,7 variklis, nu labai viskasliux,man ji labai patinka, bet...kol kas vis dar taisau pardavėjų išdaigas  doh.gif  kol viską sutvarkysim, bijau kad man ta mašina atsistos aukso kaina  doh.gif  nors MB jau aug mašinų yra pakeitęs ir man jau ne pirmą išrenka, bet kad tiek reiktų taisyti, kad šitiek broko būtų užslėpta, tai dar pirmas kartas  doh.gif
*

O koki broka taisot? Daug gedimu turi sie masiniukai? blink.gif
smile.gif
Matomas
QUOTE(*meriva* @ 2010 07 13, 10:10)
Įsigijom Merivą 2003m 1,7 variklis, nu labai viskasliux,man ji labai patinka, bet...kol kas vis dar taisau pardavėjų išdaigas  doh.gif  kol viską sutvarkysim, bijau kad man ta mašina atsistos aukso kaina  doh.gif  nors MB jau aug mašinų yra pakeitęs ir man jau ne pirmą išrenka, bet kad tiek reiktų taisyti, kad šitiek broko būtų užslėpta, tai dar pirmas kartas  doh.gif
*

Suprantu, kad jusu automobilio variklis dyzelinis 1,7. O cdti ar dti? Ir kas buvo uzslepta?
Rėjka
QUOTE(IevaZ @ 2010 07 13, 10:54)
O koki broka taisot? Daug gedimu turi sie masiniukai?  blink.gif
smile.gif
*

QUOTE(Matomas @ 2010 07 13, 11:11)
Suprantu, kad jusu automobilio variklis dyzelinis 1,7. O cdti ar dti? Ir kas buvo uzslepta?
*

Variklis 1,7 cdti
Buvo muštas vienas kampas, aišku pardavėjas daužėsi į krūtinękad tik labai nedaug smile.gif , viskas buvo gerai, kol nepavažiavau žvyrkeliu tokiu kaip tarka 20km ir išlindo visi negerumai, atšoko kažkoks fiksatoriukas nuo ir pradėjo kurą per cilindrą leisti, užspaudė tą fiksatorių ir dabar lyg ir gerai, bet bijau, kad tas fiksatorius nebuvo nei iš šio nei iš to atšokęs g.gif , po to pradėjo lašėti antifrizas, iš viršaus viskas atrodė normaliai, o pakėlus mašiniuką ir pasimatė, kad radiatorius lopytas užlopytas... nebepataisomai, keitėm naują, dar iš pat pradžių pakeitė kažkokius (dabar jau bijau nusišnekėti g.gif ) antgaliukus , važiuoklė barškėjo stipriai sukiojant vairą , aš net nepastebėjau, bet kai grįžau MB aprėkė, kaip aš negirdėjau doh.gif jis žaltys negalėjo su manim važiuoti mad.gif , o aš juk ne kasdien auto perku biggrin.gif biggrin.gif dabar dar lyg granata duoda apie save žinoti g.gif kažkas patrata vairą susukus, žodžiu gerai viskas buvo pakavota smile.gif nes tech apžiūroje išgyrė, kad geras pirkinys, techninė būklė sakė, kad labai gera, po to važiavau ant kompų pajungė, išmetė buvusias klaidas, jų buvo 12 , o jas ištrynus ir iš naujo pajungus jau rodė vienintėlę klaidelę tai lauko temperatūros nerodymą, o jos ir nerodo, nes nėra davikliuko (beje, gal kas žinot kur jį gauti ?) bet kas keisčiausia, , elektrikas irgi patvirtino, kad viskas liux, nes pasak kompiuterio , nieko rimto jai nebuvo g.gif tai tikiuosi, kad dar tą granatą jei reiks, pasikeisiu ir tada jau važiuosiu važiuosiu važiuosiu..... biggrin.gif prieš tai su Citroen Saxo 8metus atvažinėjau ir joookių problemų neturėjau , tai man dabar taip baisu tie gedimai unsure.gif
Matomas
QUOTE(*meriva* @ 2010 07 14, 22:43)
Variklis 1,7 cdti
Buvo muštas vienas kampas, aišku pardavėjas daužėsi į krūtinękad tik labai nedaug  smile.gif , viskas buvo gerai, kol nepavažiavau žvyrkeliu tokiu kaip tarka 20km ir išlindo visi negerumai, atšoko kažkoks fiksatoriukas nuo ir pradėjo kurą per cilindrą leisti, užspaudė tą fiksatorių ir dabar lyg ir gerai, bet bijau, kad tas fiksatorius nebuvo nei iš šio nei iš to atšokęs  g.gif , po to pradėjo lašėti antifrizas, iš viršaus viskas atrodė normaliai, o pakėlus mašiniuką ir pasimatė, kad radiatorius lopytas užlopytas... nebepataisomai, keitėm naują, dar iš pat pradžių pakeitė kažkokius (dabar jau bijau nusišnekėti  g.gif ) antgaliukus , važiuoklė barškėjo stipriai sukiojant vairą , aš net nepastebėjau, bet kai grįžau MB aprėkė, kaip aš negirdėjau  doh.gif jis žaltys negalėjo su manim važiuoti mad.gif , o aš juk ne kasdien auto perku  biggrin.gif  biggrin.gif dabar dar lyg granata duoda apie save žinoti  g.gif  kažkas patrata vairą susukus, žodžiu gerai viskas buvo pakavota  smile.gif  nes tech apžiūroje išgyrė, kad geras pirkinys, techninė būklė sakė, kad labai gera, po to važiavau ant kompų pajungė, išmetė buvusias klaidas, jų buvo 12 , o jas ištrynus ir iš naujo pajungus jau rodė vienintėlę klaidelę tai lauko temperatūros nerodymą, o jos ir nerodo, nes nėra davikliuko (beje, gal kas žinot kur jį gauti ?) bet kas keisčiausia, , elektrikas irgi patvirtino, kad viskas liux, nes pasak kompiuterio , nieko rimto jai nebuvo  g.gif tai tikiuosi, kad dar tą granatą jei reiks, pasikeisiu ir tada jau važiuosiu važiuosiu važiuosiu..... biggrin.gif prieš tai su Citroen Saxo 8metus atvažinėjau ir joookių problemų neturėjau , tai man dabar taip baisu tie gedimai  unsure.gif
*

Dalies gedimu nesupratau (na to kuro per cilindra...), bet ka supratau, tai nieko baisaus. "Radriatorius" siam automobiliukui nebrangus, isores temperaturos jutikli nusipirksit uz 10-20 litu betkokiame srote, manau tinka nuo visu opeliu, granata pasikeisit ir vaziuosite simta metu smile.gif O klaidos kompe gali isimesti nuo paprasciausio akumuliatoriaus issikrovimo/atjungimo.
Kazkadaise su Opel Meriva vazinejau darbe. Aisku, pacios geriausios masinos yra tarnybines, bet si paliko tikrai gera ispudi.
Rėjka
QUOTE(Matomas @ 2010 07 17, 16:23)
Dalies gedimu nesupratau (na to kuro per cilindra...), bet ka supratau, tai nieko baisaus. "Radriatorius" siam automobiliukui nebrangus, isores temperaturos jutikli nusipirksit uz 10-20 litu betkokiame srote, manau tinka nuo visu opeliu, granata pasikeisit ir vaziuosite simta metu smile.gif O klaidos kompe gali isimesti nuo paprasciausio akumuliatoriaus issikrovimo/atjungimo.
Kazkadaise su Opel Meriva vazinejau darbe. Aisku, pacios geriausios masinos yra tarnybines, bet si paliko tikrai gera ispudi.
*

Kas dėl to cilindro, tai man jau nė juokas nebeima,kas pas mus servisuose dirba doh.gif vakar susikeitėm su tėčiu automobiliais ir skambina jisman kad pas mane į salonąsklinda kuro kvapas, pasakiau jam kad pažiūrėtų ar vėl man per tą "cilindrą' kuro nevaro doh.gif tai jis pažiūrėjo,paskambino ir sako varo, bet ne per cilindrą, o per kažkokius ten grįžtamuosius bla bla bla (nelabai aš blondinė ten nusimanau blush2.gif ), atvažiuoju pas jį, o jisman rodo mano mažą geltoną detalytę,kurią servise vos ne su pincetais apžiūrinėjo,kad tik nesulaužyt, nes po to tūkstančius klainuos blink.gif , pasirodo kadten nė perjokį ne cilindrą,o pertą bla bla bla biggrin.gif leidžiakurą, nes ant tos detalytės vietoje mažytės tarpinytės apvyniota izoliacija ir tas mažas niekutis net gerai neįsideda į savo vietą doh.gif žodžiu menkas ten gedimas, tėtis dabar man su santechnikų juostele biggrin.gif apvyniojo ir liux thumbup.gif , o tą tarpinytę manau kad nusipirksiu ir bus viskas čiki, bet dabar dar viena smulkmena sugadinusi man šį vakarą nuotaiką doh.gif atidariau galinį langą ir uždariau jau tik rankomis pakeldama doh.gif varikliukas girdisi kad veikia, bet kažkas matyt nuo kažkur nušoko ir stiklo nebekelia gun_bandana.gif O radiatorius piniginę paplonino 480lt (čia su darbu) huh.gif bandysiu pirmadienį skambintis per srotus gal tą jutiklį rasiu, kai klausinėjau grįnai Merivai, tai neradau niekur .
Ačiū labai už atsakymus 4u.gif
Rėjka
ko tema miega g.gif negi niekas nevažinėja su Merivukėm g.gif nu aš tai įsimylėjau savo " bobiką " wub.gif thumbup.gif
Calanthe
Tuoj atgaivinsiu temelę biggrin.gif Ogi įsigijau šį savaitgalį merivą: rodos apžiūrinėjome, labai didelių blogybių neradome.. bet važiuojant autostrada užsidegė dvi lemputes: ESP ir "Elektroninės variklio sistemos, imobilizatoriaus, "Easytronic" gedimas", taip pat dingsta ausinimo skystis kažkur, nors rodos niekur nevarva... unsure.gif

tai vat - rodos džiaugiaus nauju pirkiniu, bet kol kas nusimato tik išlaidos verysad.gif
robertas33
QUOTE(Calanthe @ 2010 11 14, 20:51)
Tuoj atgaivinsiu temelę  biggrin.gif  Ogi įsigijau šį savaitgalį merivą: rodos apžiūrinėjome, labai didelių blogybių neradome.. bet važiuojant autostrada užsidegė dvi lemputes: ESP ir "Elektroninės variklio sistemos, imobilizatoriaus, "Easytronic"  gedimas", taip pat dingsta ausinimo skystis kažkur, nors rodos niekur nevarva... unsure.gif

tai vat - rodos džiaugiaus nauju pirkiniu, bet kol kas nusimato tik išlaidos  verysad.gif
*

Sveiki,

Na kad dingsta aušinimo skystis, tai nelabai gerai.... Ar iš duslintuvo neina baltas dūmas? Ir tepalo matuoklę ištraukus atidžiai pažiurėk, ar nėra vandens lašelių ant tepalo.
Taikute
Na, va man bus jau lygiai metai greitai kaip vazineju Merivuke, bet tfu tfu tfu jokiu gedimu per metus dar neturejau, matyt modeliukas vykes pasitaike wink.gif kad labai jau ten barskaliukas nepasakyciau yra tikrai daug didesniu barskalu. Man kiekviena diena tenka zvirkeliu vaziuoti ir i darba 30 km pirmyn ir 30 km atgal, tad per metus viskas tvarkoje wink.gif Gal kad nedaug pravaziuota buvo kai pirkau apie 75 tukst. Bet siaip tikrai dziaugiuosi labai talpi ir seimyniska masinyte wink.gif
Gėlėta
Jungiuos ir aš smile.gif po savaitėlės ir aš bandysiu savąją Meriva ax.gif
Taikute
QUOTE(Gėlėta @ 2010 11 20, 21:31)
Jungiuos ir aš smile.gif  po savaitėlės ir aš bandysiu savąją  Meriva ax.gif
*

OOO tai kai turesi, butinai brukstelk kokia, ar dyzeliukas ar benzinas, kokios spalvos, koks varikliukas ir t.t. 4u.gif
Calanthe
QUOTE(robertas33 @ 2010 11 15, 11:53)
Sveiki,

Na kad dingsta aušinimo skystis, tai nelabai gerai.... Ar iš duslintuvo neina baltas dūmas? Ir tepalo matuoklę ištraukus atidžiai pažiurėk, ar nėra vandens lašelių ant tepalo.
*

buvo nuvaryta į servisą, tai aušinimo žarnelė prakiurus buvo unsure.gif o šiaip tai tfu tfu tfu, bet mano barškaliukas važiuoja gerai ax.gif

tik vat, kai užėjo pirmieji tokie šaltukai, pavažinėjus 15-30 min, variklis darbinės temperatūros nepasiekia (jei atvirai, rodiklytė net nepajuda iš vietos, tik jau po 30 min kažkur pradeda kilti) - tai tikiuos, kad nieko rimta, servise lyg ir viską apžiūrėjo rolleyes.gif
Taikute
QUOTE(Calanthe @ 2010 11 28, 15:49)
buvo nuvaryta į servisą, tai aušinimo žarnelė prakiurus buvo  unsure.gif o šiaip tai tfu tfu tfu, bet mano barškaliukas važiuoja gerai  ax.gif

tik vat, kai užėjo pirmieji tokie šaltukai, pavažinėjus 15-30 min, variklis darbinės temperatūros nepasiekia (jei atvirai, rodiklytė net nepajuda iš vietos, tik jau po 30 min kažkur pradeda kilti) - tai tikiuos, kad nieko rimta, servise lyg ir viską apžiūrėjo  rolleyes.gif
*

Gal neturetu buti nieko tokio, bet masina ar gerai syla per saltuka? Reiks pasekti po kiek laiko man pakyla temp. ax.gif
Gėlėta
Išbandžiau ir aš savąją Meriva smile.gif teko jai geri išbandymai, šaltis -13, bet užsivedė ,,nebraškėdama" ax.gif šyla ir manoji gan lėtai lyginant su turėta auksčiau mašina verysad.gif
vyras minėjo apie radiatoriaus ( g.gif lyg tai) apkaišymą kartonu, esą daug kas taip daro turintys opelius, o ir šian ryte kaimynas žiū prie savo astros su kartonu kažką kaišiojo ax.gif
Taikute
QUOTE(Gėlėta @ 2010 11 29, 16:57)
Išbandžiau ir aš savąją Meriva  smile.gif teko jai geri išbandymai, šaltis -13, bet užsivedė ,,nebraškėdama"  ax.gif šyla ir manoji gan lėtai lyginant su turėta auksčiau mašina  verysad.gif
vyras minėjo apie radiatoriaus ( g.gif lyg tai) apkaišymą kartonu, esą daug kas taip daro turintys opelius, o ir šian ryte kaimynas žiū prie savo astros su kartonu kažką kaišiojo  ax.gif
*

OOO tai sveikinu su nauju pirkinuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif Na, maniske vedasi be problemu prie tokiu salciu ir praitais metais labai gerai vedesi ir prie - 20, gal kad tepalai geri sintetiniai ir siaip gi ne sena tarka dar lotuliukas.gif
Smagaus vaziavimo ir kuo maziau gedimu smile.gif
bolsiaka
sveikos, jungiuosi į temą. Merivą turim nuo vėlyvo pavasario, 6 metų 1.7 dyzelis. viskas joje čiki piki, tik labai jautri ir gęsi. na kas Regitroj laikė egzaminus su Astrom supras apie ką aš smile.gifšiltuoju metų laiku tai nėr jokias nepatogumas , bet db atėjus tokiam sniegui turim problemą-nu klimpsta ji vargšė ir dėl to jautrumo labai sunku išvažiuoti, gęsta vargšė ir beveik kaskart tenka stumtelt. ar ir jums tokios problemos kyla? kaip sprendžiant? o gal problema tame, kad 5m. turėjom pasatuką, katras buvo išvis 1,6 dyzelis ir totalus flegmatikas, tai db vairuotojui tiesiog sunku prisitaikyt prie naujos auto?
Gėlėta
Keista g.gif Savąja važinėjo daugiau kaip mėnuo, bet tokios problemos neturiu schmoll.gif važiuoja manoji per sniegą puikiai, nei gęsta, nei stumti reikia ax.gif
Rėjka
QUOTE(bolsiaka @ 2011 01 07, 11:10)
sveikos, jungiuosi į temą. Merivą turim nuo vėlyvo pavasario, 6 metų 1.7 dyzelis. viskas joje čiki piki, tik labai jautri ir gęsi. na kas Regitroj laikė egzaminus su Astrom supras apie ką aš smile.gifšiltuoju metų laiku tai nėr jokias nepatogumas , bet  db atėjus tokiam sniegui turim problemą-nu klimpsta ji vargšė ir dėl to jautrumo labai sunku išvažiuoti, gęsta vargšė ir beveik kaskart tenka stumtelt. ar ir jums tokios problemos kyla? kaip sprendžiant? o gal  problema tame, kad 5m.  turėjom pasatuką, katras buvo išvis 1,6 dyzelis ir totalus flegmatikas, tai db  vairuotojui tiesiog sunku prisitaikyt prie naujos auto?
*

tikrai tokių problemų nekyla schmoll.gif kaip tik džiaugiuosi, kad važiuoja per visur kaip traktoriukas smile.gif
Taikute
QUOTE(-JPG- @ 2011 01 25, 17:05)
tikrai tokių problemų nekyla  schmoll.gif kaip tik džiaugiuosi, kad važiuoja per visur kaip traktoriukas  smile.gif
*

drinks_cheers.gif
Rėjka
Kaip Jūsų Merivukėms su langų rasojimu ir apšalimu iš vidaus einasi ? g.gif Nu kaip mane nervina, kas čia jai negerai g.gif nu labai priekinį langą traukia doh.gif ir labai lėtai atitirpsta, grandyt iš vidaus nenoriu, nes visą panelę apdrapstau sniegu ir dar į rankoves prisimetu doh.gif biggrin.gif , o kol atitirpsa...huh.gif ar čia tokia Merivų bėda, ar tik maniškės ? g.gif
Taikute
QUOTE(-JPG- @ 2011 02 18, 09:58)
Kaip Jūsų Merivukėms su langų rasojimu ir apšalimu iš vidaus einasi ?  g.gif Nu kaip mane nervina, kas čia jai negerai  g.gif nu labai priekinį langą traukia  doh.gif ir labai lėtai atitirpsta, grandyt iš vidaus nenoriu, nes visą panelę apdrapstau sniegu ir dar į rankoves prisimetu  doh.gif  biggrin.gif , o kol atitirpsa...huh.gif ar čia tokia Merivų bėda, ar tik maniškės ? g.gif
*

Hmmmm nu man tai niekas nerasoja, o nutraukia viska labai greitai ir jokiu prisalimu is vidaus dar nera buve g.gif Gal tau reiketu vidini ta oro filtra pasikeisti ar pravalyti, gal uzsikiso kas nors unsure.gif As kai senesne masina turejau man tai meistirukai garaze greitai ta problema pasalino, bet nebepamenu ka jie ten dare ir kas buvo doh.gif
robertas33
Del langu rasojimo, tai pagrinde salono filtras keiciamas ir reikia ziurėti, kad nebuti dregmes salone pvz. snieguoti kilimeliai po kojomis smile.gif
Taikute
QUOTE(robertas33 @ 2011 02 19, 00:29)
Del langu rasojimo, tai pagrinde salono filtras keiciamas ir reikia ziurėti, kad nebuti dregmes salone pvz.  snieguoti kilimeliai po kojomis smile.gif
*

thumbup.gif
Calanthe
Rasoja ir maniškė, nors salono filtras buvo dar lapkritį pakeistas g.gif bet įtariu, kad čia kaltininkas bus snieguotas kilimėlis ax.gif
Rėjka
QUOTE(Taikute @ 2011 02 18, 13:10)
Hmmmm nu man tai niekas nerasoja, o nutraukia viska labai greitai ir jokiu prisalimu is vidaus dar nera buve  g.gif  Gal tau reiketu vidini ta oro filtra pasikeisti ar pravalyti, gal uzsikiso kas nors  unsure.gif  As kai senesne masina turejau man tai meistirukai garaze greitai ta problema pasalino, bet nebepamenu ka jie ten dare ir kas buvo  doh.gif
*

Filtrą pasikeičiau, o snieguotas kilimėlis blush2.gif nu aišku kad būna doh.gif smile.gif
Taikute
QUOTE(-JPG- @ 2011 03 10, 01:19)
Filtrą pasikeičiau, o snieguotas kilimėlis  blush2.gif nu aišku kad būna  doh.gif  smile.gif
*

O tai kaip dabar pasikeitus filtra ar pagerejo?

Man reikes vairo kolonele restauruoti, tai pirmosios papildomos islaidos verysad.gif bet kiek girdejau cia visu opeliuku, peziuku beda doh.gif
Rėjka
QUOTE(Taikute @ 2011 03 10, 13:09)
O tai kaip dabar pasikeitus filtra ar pagerejo?

*

schmoll.gif , dabar neberasoja, bet kai buvo šalta, ai visą laką aptraukdavo doh.gif
ginta123
Sveiki. Mes kol kas turim opel astra tai su ja turėjom problemų dėl langų rasojimo ir apšalimo. Buvo pečiukas kiauras. Jį pakeitus niekas nerasoja. Gal ir pas jus tas pat? ax.gif Artimiausiu metu norėtume įsigyti merivą. Man tai jos thumbup.gif wub.gif Atsiliepimų visokių yra, nu bet gerą ir be defektų dėvėtą mašiną nusipirkt, tai kaip loterijoj išlošt biggrin.gif. Tik labai tikiuos, kad tų gedimų bus kuo mažiau 4u.gif . biggrin.gif
Taikute
QUOTE(ginta123 @ 2011 04 07, 11:51)
Sveiki. Mes kol kas turim opel astra tai su ja turėjom problemų dėl langų rasojimo ir apšalimo. Buvo pečiukas kiauras. Jį pakeitus niekas nerasoja.  Gal ir pas jus tas pat? ax.gif  Artimiausiu metu norėtume įsigyti merivą. Man tai jos  thumbup.gif  wub.gif Atsiliepimų visokių yra, nu bet gerą ir be defektų dėvėtą mašiną nusipirkt, tai kaip loterijoj išlošt biggrin.gif. Tik labai tikiuos, kad tų gedimų bus kuo mažiau 4u.gifbiggrin.gif
*

Na, masinos pirkimas is dalies yra ir loterija, mums tai tfu tfu tfu pavyko nuspirkti puiku varianta, reikes tik pirmaji gedima per du metus tvarkyti, vairo kolonele restauruoti, kiek zinau visom Merivom sita problema yra ir daugiau kaipo viskas ciki piki, tikrai nekeisciau savosios po kol kas i joki kita varianta wink.gif
Tikiuosi ir Jums pirkinys bus vykes ir pasiteisines 4u.gif
Ingese
Norejau pasiteirauti kaip sios masinytes su rudimis ar viskas tvarkoje?
Taikute
QUOTE(Ingese @ 2011 07 07, 20:58)
Norejau pasiteirauti kaip sios masinytes su rudimis ar viskas tvarkoje?
*

Na pas mane ji jau treti metai, tai tfu tfu tfu po kol kas viskas tvarkoje, bet zinai kaip sako apie opelius, kad net garaze stovedama girdysi kaip rudyja lotuliukas.gif
Ingese
QUOTE(Taikute @ 2011 07 08, 11:24)
Na pas mane ji jau treti metai, tai tfu tfu tfu po kol kas viskas tvarkoje, bet zinai kaip sako apie opelius, kad net garaze stovedama girdysi kaip rudyja  lotuliukas.gif
*

O kelintu metu jusu masininiukas?Galvos skausmas su rinkimusi ir prioritetais 4u.gif man saip meriviukas-seimyninis toks automobilis, tik ar taip atrodo, ar -siauroka man ji..... ax.gif na bet nesigirdejo, kad opeliukai naujesni rudytu, siaip kai ziurinejom man patiko mazda premacy, bet kai 5-6 metu masina jau matosi, kad pazeista korozijos, tai nesinori tokios, nors visa kita kaip ir neblogai.... unsure.gif
Taikute
QUOTE(Ingese @ 2011 07 08, 13:40)
O kelintu metu jusu masininiukas?Galvos skausmas su rinkimusi ir prioritetais 4u.gif man saip meriviukas-seimyninis toks automobilis, tik ar taip atrodo, ar -siauroka man ji..... ax.gif na bet nesigirdejo, kad opeliukai naujesni rudytu, siaip kai ziurinejom man patiko mazda premacy, bet kai 5-6 metu masina jau matosi, kad pazeista korozijos, tai nesinori tokios, nors visa kita kaip ir neblogai.... unsure.gif
*

Manoji 2005 metu, as irgi kai pirkau tarp Mazdos ir Toyotos blaskiausi, bet taip nutiko kad merivuke pasirinkau ir kazkaip nesigailiu visai, matyt vykes variantas papuole ax.gif bet zinai visas masinas reik priziureti, jeigu jos tarnauja tai ir pinigine israiska issiurbia, tai padangos, tepalai ir t.t. smile.gif Man merivuke patiko savo aukstesne sedimaja dalimi, mazdikeje kazkaip ne taip ir opeliukas man minkstesnis toks pasirode, bet cia jau kiekvieno skonio ir pinigines reikalas 4u.gif
Ingese
QUOTE(Taikute @ 2011 07 08, 13:46)
Manoji 2005 metu, as irgi kai pirkau tarp Mazdos ir Toyotos blaskiausi, bet taip nutiko kad merivuke pasirinkau ir kazkaip nesigailiu visai, matyt vykes variantas papuole  ax.gif  bet zinai visas masinas reik priziureti, jeigu jos tarnauja tai ir pinigine israiska issiurbia, tai padangos, tepalai ir t.t.  smile.gif  Man merivuke patiko savo aukstesne sedimaja dalimi, mazdikeje kazkaip ne taip ir opeliukas man minkstesnis toks pasirode, bet cia jau kiekvieno skonio ir pinigines reikalas  4u.gif
*

Taip, manau priziureti- tikrai reikia, norint, kad tarnautu.
Na, brangios nesiruosiam pirkti, nematau tam reikalo, planuojam kokiu 2005-2007 m.
Kad aukstesne ir man patinka, realiai man dar jos neteko matyti....na o mazda premacy teko matyti, taciau viduje neteko sedeti, tai kaip ten su tuo auksciu, tai nezinau....bet jau nenoriu tokios masinos is kurios sunku islipti, dabar turim roveriuka, tai kol islipu is dugno biggrin.gif
O kur pirkote, apejome visa Utenos turgu, deja pasirinkimo praktiskai- nieko nera rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.