Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

sveikos mamytes. reikia pagalbos blush2.gif buvau radus idomu kepsni "sraige" ar mano sraige" pavadinta ir aisku neissaugojau verysad.gif sestadieni laukiu sveciu ir noreciau pagaminti, bet niekur nerandu recepto. gal kuri gaminate? tai mesos kepsnelis, atrodo su idaru, persuktas ir pervertas iesmeliu. buciau dekinga, jei padetumet smile.gif
Atsakyti
„Sraigės“

Paruošiam bulvės.Išplaunam, prieskonių, česnako ir biški alieėjaus.Aš viską sudedu į maišelį ir pakratau.Čia garnyras bus. Tada imam mėsą.Čia nugarinė, bet manau tiktų geriau sprandinė.Reikia mėsą plonaiiii išmušti. Pabarstom prieskoniai, patepam biški sviestu ir sudedam du gabaliukus vienas prie kito. Susukam. Darom tokia ali sraigę, smeigtukas reikalingas. Kepam arkaitėje kartu su bulvėmis.Prieš pabaiga sūrio tarkuoto uždedam.
Skanaus.
Atsakyti
QUOTE(dangege @ 2009 11 19, 11:25)
sveikos mamytes. reikia pagalbos  blush2.gif buvau radus idomu kepsni "sraige" ar mano sraige" pavadinta ir aisku neissaugojau  verysad.gif sestadieni laukiu sveciu ir noreciau pagaminti, bet niekur nerandu recepto. gal kuri gaminate? tai mesos kepsnelis, atrodo su idaru, persuktas ir pervertas iesmeliu. buciau dekinga, jei padetumet  smile.gif

sraiges
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2009 11 17, 16:03)

stai jusu teismui...
user posted image

Tik nesupykit,bet kaip galima taip neestetiškai patiekti? doh.gif blink.gif pamačius noras gali praeiti ir valgyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackPanther @ 2009 11 19, 13:39)
Tik nesupykit,bet kaip galima taip neestetiškai patiekti? doh.gif  blink.gif pamačius noras gali praeiti ir valgyti unsure.gif

zinok MB mano pamato irgi tokius vaizdus cia kai as ziuriu ta temuke,sako nu sakes kaip baisu,vien taukai... unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackPanther @ 2009 11 19, 15:39)
Tik nesupykit,bet kaip galima taip neestetiškai patiekti? doh.gif  blink.gif pamačius noras gali praeiti ir valgyti unsure.gif

nu bet ne konkursui sita nuotrauka dejo mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai ne diskusijom vieta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ohara: 19 lapkričio 2009 - 14:20
QUOTE(aistew @ 2009 11 19, 14:54)
nu bet ne konkursui sita nuotrauka dejo mirksiukas.gif

Nesivelsiu į diskusijas,nes ši tema ne apie tai mirksiukas.gif Čia tik šeip,buvo garsiai išreikštas pamąstymas.Kaip sakant viešas forumas,taip kad bijai vilko-neik į mišką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linafr @ 2009 11 19, 13:58)
„Sraigės“

Paruošiam bulvės.Išplaunam, prieskonių, česnako ir biški alieėjaus.Aš viską sudedu į maišelį ir pakratau.Čia garnyras bus. Tada imam mėsą.Čia nugarinė, bet manau tiktų geriau sprandinė.Reikia mėsą plonaiiii išmušti. Pabarstom prieskoniai, patepam biški sviestu ir sudedam du gabaliukus vienas prie kito. Susukam. Darom tokia ali sraigę, smeigtukas reikalingas. Kepam arkaitėje kartu su bulvėmis.Prieš pabaiga sūrio tarkuoto uždedam.
Skanaus.


Manau sis patiekalas thumbup.gif , reiks butinaipabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackPanther @ 2009 11 19, 12:39)
Tik nesupykit,bet kaip galima taip neestetiškai patiekti? doh.gif  blink.gif pamačius noras gali praeiti ir valgyti unsure.gif


čia receptų o ne kritikos tema jei ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackPanther @ 2009 11 19, 15:39)
Tik nesupykit,bet kaip galima taip neestetiškai patiekti? doh.gif  blink.gif pamačius noras gali praeiti ir valgyti unsure.gif

na, tai irgi savotiskas privalumas - svorio galima numest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2009 11 19, 12:37)



o kepti paprastai orkaiteje ar deti i kepimo maisa viska?
Atsakyti