Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(gadget3 @ 2009 11 30, 07:20)
Grilintas rūkytas kumpis su keptais obuoliais ir daržovine fantazija

Labai jau skaniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 29, 21:56)
Reikia po truputuka naikinti raugintu kopustu kubila, tai siandien isejo toks visai skanus niamnis.Turejau kumpio, tai didokais gabalais sureziau ir i ikaitinta keptuve sumeciau



Labai skaniai atrodo, norėjau sužinoti ar tiktu karšto rūkymo kumpis? Kaip tik namie turiu nemažą ir nieks jo nevalgo doh.gif O čia tokia įdėja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Pasidalinsiu siandienos vakariene ax.gif

Kiaulieną plonai išmušame, pabarstome prieskoniais (as pamarinavau cesnakiniame marinate). Skardą pašlakstome aliejumi. Į kepimo skardą sudedame sluoksniais: mėsa, ant jos pjaustytų svogūnų; tada ant svogūnų dėti griežinėliais pjaustytas bulves. Ir viską aptepti majonezu, sumaišytu su kiaušiniais (3 kiaušiniai, 4 šaukštai majonezo) dar turejau sauja saldytu grybuku, tai ir juos sudejau. Ir gausiai pabarstome sutarkuotu sūriu. Kepame orkaitėje apie 40 min. temp 200.

user posted image user posted image
Atsakyti
V*i*k*a-neina pacituoti, nes puslapis istampytas doh.gif , tai manau, kad drasiai gali naudoti ta kumpi, bus visai skanu, man tai siaip skanu ir salto rukymo kumpis su kopustais ir su burokeliais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 11 30, 08:02)
Srove, niamnis thumbup.gif
PS Strimėlikes aš iš karto sau pirkau, o va regna po kai kurių parašymų pradėjo iš katuko atiminėt biggrin.gif

Gadget3 4u.gif -ne,ne,mes,draugiškai dalinamėssu katinėliu .

Jam pasisekė,nes mes labai mėgstame žuvį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 30, 23:36)
V*i*k*a-neina pacituoti, nes puslapis istampytas doh.gif , tai manau, kad drasiai gali naudoti ta kumpi, bus visai skanu, man tai siaip skanu ir salto rukymo kumpis su kopustais ir su burokeliais. 4u.gif


Ačiū labai už atsakymą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 28, 17:15)
Labai norejos naminiu koldunu, ale darbo daug, tai sugalvojau pasidaryti mantu. greit ir skanu.Isplakiau kiausini su trupuciu druskos, ipyliau vandens puse stiklines, aliejaus saukstuka, viska plakant pyliau miltus pamazu ir kai jau nejo plakti, susoko i guza, isverciau ant miltuoto pavirsiaus ir minkiau, miltu daug nedejau, dar kibo prie ranku, tai palikau tesla stoveti apie 15min., subresti, paskui siek tiek pabarsciau miltu ir gerai isminkiau.Iskociojau nelabai plonai, nes idaro daugoka.Dubeneliu ispaudziau ratukus, i vidu dejau idara ir formavau mantus.Viriau garuose apie 45 min.Idarui naudojau kiaulienos farsa, labai smulkiai ipjausciau sonines gabaliuku, kiausini, pora saukstu jogurto, svoguna dideli, priesk.




Siandien bandysiu daryt mantus, norejau paklausti, jei sudesu juos i toki kaip stiklini kvadratini inda, ipilsiu siek tiek sultinio, uzdengsiu folija, ar kas gausis ? g.gif kiek mazdaug juos kepti orkaitej ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 29, 21:56)

viskas naikinsiu ir aš kopūstus tongue.gif tu gal paprastai darai, bet kaip tu patiekalus išpuosi, wub.gif as netik tingiu, bet ir nesugebu blush2.gif
Papildyta:
sii
Idaryti pievagrybiai

l. skanei atrodo tongue.gif

o mano pats paprasčiausias patiekalas
Vištiena su šaldytom daržovėm, o pateikiu su ryžiais tongue.gif man skanu, bet Jūsų patiekalams neprilygstu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rastika: 01 gruodžio 2009 - 15:54
Rastika dekui, siulau pabandyti tikrai skanu smile.gif
Atsakyti
Lu Lu-gal dek i ikaitinta orkaite ir nesuspausk tu ju, kad nesukibtu ir pilk iskart verdanti sultini, o pradziai uzdenk, kai siek tiek pavirs, tuomet atidengsi. 4u.gif
Rastika paprasciausiai padaryk toki bandyma, isidek maisto i lekste ir nusinesk kur i tamsa biggrin.gif ir pabandyk valgyti nematydama, ka valgai, po to neskis i sviesa, ar pajusi skirtuma, ar ne? Nepuosiu as labai jau tu patiekalu, kartais tik, kai upas uzeina, nu bet man be bajerio, skaniau valgyti, kai maistas atrodo graziau leksteje, beje tamsoje visai neskanu valgyti, bent jau man cool.gif 4u.gif
Atsakyti
Srove,
nu aš tamsoje nevalgau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 12 01, 17:30)
nu bet man be bajerio, skaniau valgyti, kai maistas atrodo graziau leksteje, beje tamsoje visai neskanu valgyti, bent jau man cool.gif  4u.gif

graziai aprasei thumbup.gif man ir patinka pasiteikti skaniai sau maista, bet tavo pateiktas tai pranoksta visus knygutese matytus varijantus wub.gif
Atsakyti