Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

LAZANIJA ax.gif

user posted image

PIRKAU LAKSTUS IS PARDUOTUVES JUOS PALAIKIAU 10 MIN KARSTAM VANDENY IR ISEMIAU .

PASIDARIAU BESAMELIO PADAZA.

PASIDARIAU MESISKA PADAZA (SVOGUNAI SMULKIAI SUPJ ,MORKYTES PATARKUOTOS IR VISKA PAKEPINAU ,IDEJAU POMIDORU PASTOS ,PO TO FARSA TROSKINAU KARTU IR DEJAU CIUT KETCUPO IR GRIETINES SAUKSTA )

I SKARDA SLOKSNIAVAU : MAKARONAI MESISKAS P.,MAKARONAI ,BESAMELIOP.,MAKARONAI ,MESISKAS P.,BESAMELIO P.,IR ANT VISASAUS SURIO TARKAVAU ,IR KEPIAU KOL SURIS APSKRUDO 180-190 LAIPSNIU TEMP .

MAN SKANU 4u.gif
Papildyta:
BULVINIAI BLYNAI SU MESA

(nors ir nekaip atrodo musu seimai skanu )

user posted image


pasidariau tarkiu idejau 2kiausus ,pipiriuku,druskytes ,miltu ciut ,sumaisiau .
pasidariau farsa kaip kas meksta,ir kepiau biggrin.gif

padazas pas mus tai buvo grybu ,bet kadangi mb lb valgyt norejo nesulauke padazo biggrin.gif
Atsakyti
Kas cia darosi, ar niekaip nebaigiat sudoroti senelio salcio maisto, kad nieko negaminat bigsmile.gif , atsinesiau as skaniu suktinuku.Reikes tiek sonines juosteliu, kiek noresit suktinuku ir nukaulintu vistos ketvirciu be odos, vieno ketvircio trims sonines juostelems.Vistienos nukaulinta mesyte padalinau mazdaug i tris dalis(dariau is 4 ketvirciu)tam kiekiui dejau sauksteli kmynu, 4 didokas skilteles cesnako, arb. saukteli medaus, sauksta majonezo, sauksta alyvu aliejaus, pipiru, druskos, mairuno, visa mesa ir juosteles gerai ismaisiau su isvardintais ing., uzdengiau plevele ir palikau marinuotis nakciai.Ryte gabala vistienos apsukau sonine, susmeigiau smeigtukais ir i orkaite valandziukei.
user posted image
Atsakyti
Srove..... lekstes grozis... specialia pjaustykle darzovems naudoji ar ranka istreniruota? biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lekianti @ 2009 12 31, 16:36)
LAZANIJA  ax.gif



PIRKAU LAKSTUS IS PARDUOTUVES JUOS PALAIKIAU 10 MIN  KARSTAM VANDENY IR ISEMIAU .

PASIDARIAU BESAMELIO PADAZA.

PASIDARIAU MESISKA PADAZA (SVOGUNAI SMULKIAI SUPJ ,MORKYTES PATARKUOTOS IR VISKA PAKEPINAU ,IDEJAU POMIDORU PASTOS ,PO TO FARSA TROSKINAU KARTU IR DEJAU CIUT KETCUPO IR GRIETINES SAUKSTA )

I SKARDA SLOKSNIAVAU : MAKARONAI MESISKAS P.,MAKARONAI ,BESAMELIOP.,MAKARONAI ,MESISKAS P.,BESAMELIO P.,IR ANT VISASAUS SURIO TARKAVAU ,IR KEPIAU KOL SURIS APSKRUDO 180-190 LAIPSNIU TEMP .



šiaip viskas skanu, bet būkit geros dėkit receptus, o ne ingredientus, nes paskui jei nori ką pasigaminti turi labai improvizuoti doh.gif , va su kiniečiais vakar vargau, nes neradau nei vieno recepto su kiek ir ko dėti, ale truputis medaus, truputis sojos blush2.gif , kitąkart apsišauni su trupučiu , ir čia pvz aš nežinau kaip daromas bešamelio padažas, o taip užsimaniau lazanijos ax.gif , reiks eit ieškot kaip jis daromas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 02, 00:50)
šiaip viskas skanu, bet būkit geros dėkit receptus, o ne ingredientus, nes paskui jei nori ką pasigaminti turi labai improvizuoti  doh.gif , va su kiniečiais vakar vargau, nes neradau nei vieno recepto su kiek ir ko dėti, ale truputis medaus, truputis sojos  blush2.gif , kitąkart apsišauni su trupučiu , ir čia pvz aš nežinau kaip daromas bešamelio padažas, o taip užsimaniau lazanijos  ax.gif , reiks eit ieškot kaip jis daromas  verysad.gif

nera to blogo, kas neiseitu i gera... beieskant recepteliu galima rasti sau tinkamesniu variantu, lengviau improvizuoti, man patinka taip... prisiskaitau receptu ir leidziu dirbti fantazijai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2010 01 02, 00:00)
atsinesiau as skaniu suktinuku

mamamia koks grozis mega_shok.gif skamba skaniai, bus butinai isbandyta flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 02, 02:35)
Srove..... lekstes grozis... specialia pjaustykle darzovems naudoji ar ranka istreniruota? biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Naudoju labai astru peili smile.gif 4u.gif

QUOTE(aguonele @ 2010 01 02, 11:10)
mamamia koks grozis  mega_shok.gif skamba skaniai, bus butinai isbandyta  flirt.gif


Bandyk, bandyk, manau nenusivilsi, aciu mamamia lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2010 01 02, 13:39)
Naudoju labai astru peili smile.gif  4u.gif


o aš buvau tikra,kad pjaustyklė lotuliukas.gif super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2010 01 02, 12:39)
Naudoju labai astru peili smile.gif  4u.gif

wow... medalis.... thumbup.gif
Atsakyti
srovės peilio miklumas thumbup.gif

Kai kurios gamina, bet totaliai nefotografuoja. Nefotografavau: kugelio širdingo {su šonine ir širdelėmis, kurių skanumą man priminė ši tema biggrin.gif } ir kugelio egzotiškojo {su patisonais ir kaštainiais}, ir keptos anties. BET galiu juos paminėt, nes vieniems patiekalams įkvėpimas buvo IŠ ČIA, o kitų likučiai buvo išradingai suvalgyti pašildyti biggrin.gif Antį dorojau biggrin.gif

Anties antrokas smile.gif
user posted image

Reikia {dviems porcijoms}:
apelsinų sultyse marinuotos ir su kuminu trintos keptos anties likučių - rieškučių;
anties įdaro {ryžiai/morkos/svogūnai} kiek yra;
aliejaus {kepimui}
1-2 obuolių,
saujos spanguolių,
šiek tiek vandens,
1 pomidoro,
1 agurko,
druskos, grūstų pipirų, acto, aliejaus.

Antieną pasmulkinu, sumaišau su įdaru, pašildau.
Luptą obuolį ketvirčiais ir spanguoles susmulkinu kombainu su šiek tiek vandens. Aš nesaldinu, bet galima.Luptą agurką ir pomidorą supjaustau, pašlakstau actu ir aliejum, pagardinu druska ir grūstais pipirais.

Lėkštėn ir niam niam. Gaivu biggrin.gif
Papildyta:
Ėrienos kumpis

user posted image

Reikia:
Virto šalto ėrienos kumpio {viriau su jūros druska, kvapiais pipirais ir lauro lapais, dar pabaigoje dėjau čiobrelių},
makaronų { apie 1/3 pakučio},
pieno {apie 1/2 stiklinės},
druskos,
1/2 avokado,
šviežių krapų,
tarkuoto sūrio {saujos kokios},
1/2 banano,
1/2 lupto didelio agurko,
1 pomidoro,
grietinės, druskos.

Apviriau makaronus, nusunkiau. Užpyliau pieną, sudėjau šaukštuku smulkintą avokadą, patroškinau, tada subėriau krapus ir sūrį, palaikiau, kad sūris suminkštėtų.
Luptą agurką, pomidorą ir bananą supjausčiau, užpyliau grietine {nefotogeniška, bet skanu}, pabarsčiau druska. Garnyras ir salotos paruoštos smile.gif

Pjausčiau kumpį, ir dėliojau. Šaltas kumpis labai tiko prie karšto garnyro.

Skanaus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 sausio 2010 - 21:28
QUOTE(lekianti @ 2009 12 31, 17:36)

BULVINIAI BLYNAI SU MESA

(nors ir nekaip atrodo musu seimai skanu )



dar ir kaip thumbup.gif atrodo
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 01 02, 01:50)
šiaip viskas skanu, bet būkit geros dėkit receptus, o ne ingredientus, nes paskui jei nori ką pasigaminti turi labai improvizuoti  doh.gif , va su kiniečiais vakar vargau, nes neradau nei vieno recepto su kiek ir ko dėti, ale truputis medaus, truputis sojos  blush2.gif , kitąkart apsišauni su trupučiu , ir čia pvz aš nežinau kaip daromas bešamelio padažas, o taip užsimaniau lazanijos  ax.gif , reiks eit ieškot kaip jis daromas  verysad.gif


Šiaip būtų gerai šioje temoje ne tik ingredientai, receptai,bet ir pati gaminimo eiga su nuotraukomis. Tokia tvarka pamenu tikrai buvo pačiose pirmosiose temose "Receptai su nuotraukomis" mirksiukas.gif .
Atsakyti