Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

Daug kam padeda naminiai vaistukai-kiaušinio baltymas su medum sumaišytas-tepti tepti tepti.Pabandykit sunglasses2.gif
Atsakyti
Pasiskaitinejau cia jusu pasisakymus apie stomatita ir man kilo itarimas ar cia mano vaikui tikrai ji nustate?!Jam virs vieno dantuko jau gal pora savaiciu buvo paraudimas.Skauda,neleidzia net tos puses dantuku valyt.Paskui toje vietoje atsirado balta demele.Gydytoja nustate stomatita.Liepe nusipirkt saltalankio aliejaus ir tept ir viskas.Jei tu demeliu sake atsiras daugiau,tada ateti,paskirs antibiotiku.Bet ji jau senai tik viena,ju nedaugeja,bet ir ji neisnyksta.Nieko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(taniuska@ @ 2006 10 11, 13:14)
sveikutes mergynos!pas mano mergicka yra paltos demeles is  vidaus ant lupyciu.(pastebejau tik vakar)ar butinai tai gali buti stomatitas?  turejome nedidelia temperatura,bet ji ir valgo ir zaidzia tik naktimis nelabai miega,bet as pripratau,nes dygsta dantukai.kaip sakos ar nuvest pasirodyt gyditojai?o gal be stomatito yra kokiu kitokiu ligeliu?


jei tiksliai negali pasakyt, kas dai stomatitas, geriau pasirodyk gydytojui. Blogiau nebus, ir tiksliai žinosit nuo ko gydyt. smile.gif
Atsakyti
na tai va,buvau pas gyditoja sake kad infekcija.israse antibiotiku pagerti,o jai nepageres eisime vel.bet ji pas mane saunuole,zaidzia ir valgo.nors burnyte atrode labai jau nekaip,jau po dienos antibiotikai pradejo daryti savo darba.mes sveikstam VALIO!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(taniuska@ @ 2006 10 14, 01:01)
na tai va,buvau pas gyditoja sake kad infekcija.israse antibiotiku pagerti,o jai nepageres eisime vel.bet ji pas mane saunuole,zaidzia ir valgo.nors burnyte atrode labai jau nekaip,jau po dienos antibiotikai pradejo daryti savo darba.mes sveikstam VALIO!!!!!!!!!!!!!!!!


Kad net antibijotikų reikia, tai liūdna.. verysad.gif O be jų jau nėjo? Kokių syrupų, ar vaistažolių... Ir būtinai reikia duot vaikučiui vitaminų ir jogurto bakterijų, būna tokios kapsulės, kad žarnyno veikla nesautriktų nuo antibijotikų mirksiukas.gif
Sveikit
Atsakyti
Aš irgi tik šiandien pastebėjau unsure.gif
Tai šaltalankiu ie daktarinu tepu dar kamistad geliu... Labai gailiuosi, kad tik šiandien pastebėjau...nes puslių jau pilna burnytė. Bet taip įdomiai serga - tepm. nėra, valgo thumbup.gif tai net ir nežinau???O naktim klykia. Tą neramumą "nurašydavau " dantukams, o pasirodo, va kame probl. O nuo ko jis atsiranda? Dabar viskas į burną keliauja, tai ir nenižiūrėsi. Bet nakčiai duosiu Ibufeno (kaip mamos patarė) gal ramiau miegos., Tiesa, tepti l. nesiduoda, matyt skauda.
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2006 10 14, 18:39)
Aš irgi tik šiandien pastebėjau unsure.gif
Tai šaltalankiu ie daktarinu tepu dar kamistad geliu... Labai gailiuosi, kad tik šiandien pastebėjau...nes puslių jau pilna burnytė. Bet taip įdomiai serga - tepm. nėra, valgo  thumbup.gif tai net ir nežinau???O naktim klykia. Tą neramumą "nurašydavau " dantukams, o pasirodo, va kame probl. O nuo ko jis atsiranda? Dabar viskas į burną keliauja, tai ir nenižiūrėsi. Bet nakčiai duosiu Ibufeno (kaip mamos patarė) gal ramiau miegos., Tiesa, tepti l. nesiduoda, matyt skauda.



Paskaityk: http://www.mamosdien...v-sz-stomatitas
Atsakyti
dėkui, mums jau geriau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
o mums dar tik septintas menesiukas ir vakar norejau apziuret ar nera dantuku,nes labai jau irzli ir viska i burnyte grudzia.Kaip as issigandau ,ziuriu virsutine lupyte is vidaus puslytem nuseta,*****,greitai pasiskambinau daktarei,tai pasake kad stomatitas,nu ka mes su vyru i vaistine o ten pasirodo nieko nera tokiai mazai tipo ,tik nuo 3 metu.Vel skambinu daktarei ji pasake pavadinima tokio tepaliuko ir nusipirkom,tepam,lyg ir maziau irzli.Bet kas per vaistininkai jei net nezino vaistu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 10 16, 09:25)
o mums dar tik septintas menesiukas ir vakar norejau apziuret ar nera dantuku,nes labai jau irzli ir viska i burnyte grudzia.Kaip as issigandau ,ziuriu virsutine lupyte is vidaus puslytem nuseta,*****,greitai pasiskambinau daktarei,tai pasake kad stomatitas,nu ka mes su vyru i vaistine o ten pasirodo nieko nera tokiai mazai tipo ,tik nuo 3 metu.Vel skambinu daktarei ji pasake pavadinima tokio tepaliuko ir nusipirkom,tepam,lyg ir maziau irzli.Bet kas per vaistininkai jei net nezino vaistu verysad.gif


geriausia tikiem pipiram daktarinas, jis net iki 3 metų vaikams stipriai kompensuojamas, o dar tepk burnytę šaltalankio aliejum. Jei papkį ima tai užgėk tepaliukus ant papkio
Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Musu istorija labai "sviezia":
Pries 3dienas pastebejau ant vaiko lupyciu baltas apnasas ir ant liezuvelio kelias zaizdeles, pamaniau kad pienlige, tepiau daktarin tepaliuku, bet taip neramu buvo pasiskambinau gydytojai, tai liepe dar toki mucosit tepaliuka ar panasu nuo skausmo nupirkt, diagnozavo stomatita o nuo jo tokio kaip gydymo ir nera, bei gerti polivitaminus.Tai kita diena baltos apnasos isnyko, o siandien ir zaizdeliu neliko.Tik paburkusios lupytes.Bet labai labai uzkimes vaikiukas, susalo kazkur, o gal tai su stomatitu susije g.gif O ka duoti leliui 8men nuo gerkles?Ar tinka tas Tantum VerDe?

P.S Beje pirma syki girdziu kad Daktarin tepaliukas kompensuojamas???Pirkau kai vaikui buvo 3savaites ir nieko israse recepta ir visai nekompensuojamas?O gal cia biurokratizmas eilinis? doh.gif

Idomu kaip stomatitas ir zindymas?Bijau kad krutine kokio mastito nebutu?Ka daryti?Kol kas vis maitinu ir lyg nieko neskauda...gal kam taip yra buve?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalija...: 17 spalio 2006 - 10:20
QUOTE(vitalija... @ 2006 10 17, 11:18)
Musu istorija labai "sviezia":
Pries 3dienas pastebejau ant vaiko lupyciu baltas apnasas ir ant liezuvelio kelias zaizdeles, pamaniau kad pienlige, tepiau daktarin tepaliuku, bet taip neramu buvo pasiskambinau gydytojai, tai liepe dar toki mucosit tepaliuka ar panasu nuo skausmo nupirkt, diagnozavo stomatita o nuo jo  tokio kaip gydymo ir nera, bei gerti polivitaminus.Tai kita diena baltos apnasos isnyko, o siandien ir zaizdeliu neliko.Tik paburkusios lupytes.Bet labai labai uzkimes vaikiukas, susalo kazkur, o gal tai su stomatitu susije  g.gif O ka duoti leliui 8men nuo gerkles?Ar tinka tas Tantum VerDe?

P.S Beje pirma syki girdziu kad Daktarin tepaliukas kompensuojamas???Pirkau kai vaikui buvo 3savaites ir nieko israse recepta ir visai nekompensuojamas?O gal cia biurokratizmas eilinis? doh.gif

Idomu kaip stomatitas ir zindymas?Bijau kad krutine kokio mastito nebutu?Ka daryti?Kol kas vis maitinu ir lyg nieko neskauda...gal kam taip yra buve?


Dėl stomatito ir žindymo nežinau, bet manau, kad neturėtų pakenkt. Svarbiausia stomatito dalykas - higiena, tai gal reiktų krūtis dažniau apsiplaut.

O dėl daktarino, tai kai sūnus sirgo vėjaraupiais, juos gavo ir vyras. Tikrai baisus dalykas, labai sukiai peasirgo, virš 40 temperatūra ir išbėrė visą burną. Sakė daktarė, čia suaugusiųjų komplikacija. Tai kai sūnų vedžiau pas daktarę, tai po apžiūros paklausiau, ką vyrui duot, sakė geriausia daktarin ir jis kompensuojamas vaikams iki 3 metų, būt išrašius ant mano vaiko, bet jau buvo užbaigus ligos lapą. Sako, ko anksčiau nesakėt smile.gif
O stomatitas kaip ir visos ligos turi gydymą, tik matyt daktarei per daug vargo kalbėt ir padėt žmonėm, kas jai priklausytų.
Dėl tantum ką radau, kad jaunesniem nei 6 metų vaikams 1 purškimas 4 kg, bet ne daugiau 4, info lapelį paskaytyt, sirupo kokio svilarožės tikrai gerai. smile.gif
Sveikit smile.gif
Atsakyti