Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

QUOTE(Matelyk @ 2007 05 20, 09:06)
RAŠEI KAD TAVO VAIKIUKAS TEMP NETURI, O PRIE STOMATITO VISADA AUKŠTA TEMP, 38-39 IR DAUGIAU, TODĖL NEMANAU KAD JUM STOMATITAS, MATYT KAŽKAS KITO, TIK VAT NEAIŠKU KAS  unsure.gif
O TAU NĖRA JOKIOS GALIMYBĖS TEN UŽSIENYJE PAS KOKIĄ NORS DATKARĘ PASIRODYTI  g.gif  AR Į LT SAVO DAKTAREI PASKAMBINT  g.gif

Nu sianakt tas pulinukas pratruko,liko tokia negrazi zaizdele...Bet valgo gerai,temperaturos nera,greiciausiai bus kur susizeidus ir uzsipuliave unsure.gif O pas daktarus galiu nueit,bet nepasitikiu as jais cia ne trupucio sad.gif O be to,savaitgalis,tai tik i ligonine vezt,o ten jauciu zarazu daugiau nei pagalbos doh.gif Aciu uz patarimus,mamukai aciuks.gif
Atsakyti
nelabai aš įkertu kokiu budu yra gydomas stomatitas g.gif man liepė trinti svogūnų sultim dantenas ,juodą arbata girdyti ir tepti 3 kartus dienoj carbosan tepalu,bet perskaičiau kad šį tepalą galima naudoti tik nuo 3metų,o mums dar 2 nėra o ir parašyta instrukcijoj kad nuryt negalima tepalo,tai kaip čia dabar yra doh.gif tokiam mažam tokius vaistus išrašo o dar neaišku ar padės,gal tik pakenks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 05 20, 14:18)
nelabai aš įkertu kokiu budu yra gydomas stomatitas  g.gif man liepė trinti svogūnų sultim dantenas ,juodą arbata girdyti ir tepti 3 kartus dienoj carbosan tepalu,bet perskaičiau kad šį tepalą galima naudoti tik nuo 3metų,o mums dar 2 nėra o ir parašyta instrukcijoj kad nuryt negalima tepalo,tai kaip čia dabar yra  doh.gif tokiam mažam tokius vaistus išrašo o dar neaišku ar padės,gal tik pakenks  g.gif

Gana keista gydymo schema g.gif Čia pediatras taip paskyrė? Dėl karbosano nieko negaliu pasakyti, išskyrus tai, ką pati perskaitei anotacijoje, bet žaizdotos burnos gydymas tepant svogūnų sultimis, atrodo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2007 05 20, 16:59)
Gana keista gydymo schema  g.gif Čia pediatras taip paskyrė? Dėl karbosano nieko negaliu pasakyti, išskyrus tai, ką pati perskaitei anotacijoje, bet žaizdotos burnos gydymas tepant svogūnų sultimis, atrodo blink.gif

tai ir aš taip pagalvojau doh.gif mačiau kad čia kažkas minėjo kad galima kamistad tepalu tepti dantenas g.gif sakiau gal geriau jau tokiu tepalu tik nežinai ar padės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 05 20, 19:30)
tai ir aš taip pagalvojau  doh.gif mačiau kad čia kažkas minėjo kad galima kamistad tepalu tepti dantenas  g.gif sakiau gal geriau jau tokiu tepalu tik nežinai ar padės  g.gif

Kamistadas skirtas nuskausminimui, daktarino gelis- prisidėjusios antrinės grybelinės infekcijos gydymui arba profilaktikai, šaltalankių aliejus skatina gleivinių gyjimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2007 05 20, 19:46)
Kamistadas skirtas nuskausminimui, daktarino gelis- prisidėjusios antrinės grybelinės infekcijos gydymui arba profilaktikai, šaltalankių aliejus skatina gleivinių gyjimą  4u.gif

ačiū 4u.gif gydysiu savo daktarės išrašytais vaistais ir stebėsiu ar kas pasikeitė smile.gif
Atsakyti
na va pasiskambinau savo stomatologei tai ji liepė stomatito gydymui naudoti peroksidą dantenom pavalyti ir briliantinę žalumą patepti dantenas smile.gif bandysim šiuo budu gydytis dabar tikiuosi geriau padės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2007 05 20, 19:46)
Kamistadas skirtas nuskausminimui, daktarino gelis- prisidėjusios antrinės grybelinės infekcijos gydymui arba profilaktikai, šaltalankių aliejus skatina gleivinių gyjimą  4u.gif

Sis gydymo budas labiausiai paplites, ir mes taip gydemes drinks_cheers.gif


QUOTE(Rituxx @ 2007 05 21, 14:01)
na va pasiskambinau savo stomatologei tai ji liepė stomatito gydymui naudoti peroksidą dantenom pavalyti ir briliantinę žalumą patepti dantenas  smile.gif bandysim šiuo budu gydytis dabar tikiuosi geriau padės  rolleyes.gif

Peroksidas.... zaluma..., juk viskas grauzia mastau.gif nu nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatulka @ 2007 05 21, 23:04)

Peroksidas.... zaluma..., juk viskas grauzia  mastau.gif  nu nezinau  g.gif

Man irgi skamba be galo keistai g.gif Sergant stomatitu, burnos gleivinė labai jautri ir skausminga, neretai vaikai atsiduria ligoninėje būtent todėl, kad dėl stipraus skausmo atsisako bet kokio valgio ir skysčių.Kai sūnutis sirgo stomatitu, tam, kad nors kiek pavalgytų duodavau sutrintą maistą ir drungnus skysčius kaip kūdikiui doh.gif Peroksidas gali būti naudojamas odos žaizdų plovimui ir dezinfekavimui, briliantinė žaluma sausina ir dezinfekuoja, bet jie naudojami išoriškai Netgi vandenilio peroksido anotacijoje nurodoma, kad skalaujant burnos ertmę, gali atisrasti opų unsure.gif .
Atsakyti
tai kuom tada gydyti šią ligą g.gif niekuom negalima doh.gif vargšas vaikiukas,vien žodžiu daktarai vienas už kitą geresni unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 05 22, 21:00)
tai kuom tada gydyti šią ligą  g.gif niekuom negalima  doh.gif vargšas vaikiukas,vien žodžiu daktarai vienas už kitą geresni  unsure.gif

Kiek laiko jau sergat, ar vis dar karščiuojat, ar atsiranda naujos opelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2007 05 22, 21:55)
Kiek laiko jau sergat, ar vis dar karščiuojat, ar atsiranda naujos opelės  g.gif

sergam gal kokias 5dienas,opelės buvo kelios ant lūpos tai jau sakyčiau praėjo bet dantenos labai kraujuoja verysad.gif ir kvapas iš burnytės nelabai koks verysad.gif tai ir nežinau ką ir bedaryti unsure.gif
Atsakyti