Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

QUOTE(astals @ 2008 10 19, 18:27)
norėjau paklausti, ar prie stomatito pūslytės būna ir aplink burnytę? Nes mums gyd. pasakė, kad yra stomatitas ir herpes. sergam jau savaitę laiko, temp laikėsi 3 dienas, dabar jau temp neturim, bet pūslyčių aplink burnytę tik daugėja, nors tepėmės visą laiką Daktarinu, bet regis niekas negerėja. Jau puolu į neviltį, kai reikia per naktį su dvynukais rėkiančiais pašokt. Jeigu vienas užsnaudžia, tai kitas kyla. Mes su vyru jau visą savaitę naktį net nenusirengiam.


mums pusleliu buvo isoreje, aplink burnyte ir viduje, ant lupyciu, prie dantenu. su sia bjaurastim ir iltiniai dantukai "atejo". doh.gif
ir dar, jau minejau, bet mums gyd butinai liepe gerti Ascorutina (vitaminas C). kankinome savaite, pirmas tris dienas su 38 temperatura.
bet po to, piu piu piu per kairi peti, dar nebuvo sugrizus si liga.
Atsakyti
QUOTE(astals @ 2008 10 19, 19:26)
tai mums prie stomatito dar ir herpes prisidėjo verysad.gif
Papildyta:
jau nebežinau kuo gydyt, nes gydymas Daktarinu nepadeda, ryt eisim pas gyd. matysim ką pasakys

tai bus jums jau virusinis, daktarinas negelbsti
Atsakyti
Oj mamos pasigavom ir mes ta vargeli doh.gif didziajai visa burna isberta, kolkas vaduojames daktarinu, bet taip baisu kad mazelis neuzsikrestu. Jau man net paranoja kad burnoj pusles digsta doh.gif
Atsakyti
mus irgi si baisi liga uzpuole, tai ne tik burnytej puslytes, bet ir visi koju ir ranku pirstukaj pusleti, net ant ausytes ir veiduko yra.... doh.gif
Atsakyti
svarbu laiku pastebeti tada lengviau ir greiciau praeina, dar aisku svarbu zinot kas uzpuole stomatitas ar pienlige. siulyciau visom nusipirkt saltalankio a;iejaus zaizdeles nuo jo greiciAU uzsitraukia. daud arbatu gert : erskeciu, avieciu, ramuneliu...
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2008 10 21, 17:23)
Oj mamos pasigavom ir mes ta vargeli  doh.gif didziajai visa burna isberta, kolkas vaduojames daktarinu, bet taip baisu kad mazelis neuzsikrestu. Jau man net paranoja kad burnoj pusles digsta doh.gif

jau jums ko gero rimčiau ko nors reikia, nei daktarino....
Papildyta:
QUOTE(Simonija @ 2008 10 22, 20:36)
svarbu laiku pastebeti tada lengviau ir greiciau praeina, dar aisku svarbu zinot kas uzpuole stomatitas ar pienlige. siulyciau visom nusipirkt saltalankio a;iejaus zaizdeles nuo jo greiciAU uzsitraukia. daud arbatu gert : erskeciu, avieciu, ramuneliu...

dar pataria alijošiaus sirupą, bet jis velnias rugštokas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2008 10 25, 17:01)
jau jums ko gero rimčiau ko nors reikia, nei daktarino....

na daktarinas mums laaaabai padejo po 5 dienu vargelio jauciames jau puikiai dar padejo kanistad tepalas kad valgyt lengviau butu, ir saltalankiu aliejuku skalaujam kad greiciau zaizdeles uzsitrauktu. smile.gif
Tik vat dabar su mazelio viduriukais kariaujam doh.gif jei ne vienam problemos tai kitam doh.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(Monrutė @ 2008 10 17, 10:22)
chikita, laikykitės, mes jau ir šį tą pradėjom valgyti
apie tuos gaminamus vaistus esu girdėjus, bet kadangi pas mus ne taip jau baisiai, kaip gali būti, iki gerklų nepriėjo ši liga, matyt dėl to neišrašė



Mes ir susirgom verysad.gif
Mums israse tai gaminamus vaistukus, tai ziuresim.
Pima diena tempa iki 37,7 buvo
Antra jau iki 38,4
Trecia siandien- pradejo seiles su krauju begti.....

Kai skambinau gydytojai , tikrai manaiu - DANTYS, nes nakti tiek verke, galvojau dygsta... bet kai pasakaiu, kad nuo seiliu pagalve slapia buna, tai ji iskart suprato - STOMATITAS.
Kai atvaziavom paziurejo ir patvirtino diagnoze...
Vaikui bus 2metai sad.gif

Na kiek ziurejau as nematau puslyciu g.gif

Tai dabar daznai kartosis ta liga? verysad.gif blink.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 05 lapkričio 2008 - 16:46
Mano mazajai irgi stomatitas verysad.gif tris dienas temperatura auksta, viena diena net 39,5 buvo.. galvojau triju dienu karstine, o pasirodo tai sita bjaurybe. Israse AFLUBINO, tepti Dentinox, ir gerti vaistus nuo temperaturos. Ziuresim kas bus... viena kart jau buvo sita liga, tik visai lengvos formos, greit praejo.
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 05, 21:52)
Mano mazajai irgi stomatitas  verysad.gif tris dienas temperatura auksta, viena diena net 39,5 buvo.. galvojau triju dienu karstine, o pasirodo tai sita bjaurybe. Israse AFLUBINO, tepti Dentinox, ir gerti vaistus nuo temperaturos. Ziuresim kas bus... viena kart jau buvo sita liga, tik visai lengvos formos, greit praejo.


o senai buvo?

man jau stogas vaziuoja......b tai sloga, tai apsinuodijimas, tai stomatitas verysad.gif

Ar daznai ta zaraza kartojais? visiems kartojais? unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2008 11 05, 20:57)
o senai buvo?

man jau stogas vaziuoja......b tai sloga, tai apsinuodijimas, tai stomatitas  verysad.gif

Ar daznai ta zaraza kartojais? visiems kartojais?  unsure.gif  verysad.gif



Dabar serga. Tik jau temperaturos nera, tik nevalgo beveik nieko, o jei valgo-verkia, nes skauda... Pirma karta sirgo gal rugpjuty blink.gif bet man atrodo cia nepriklauso nuo to, ar ji kartojasi, cia gal tiesiog sutapimas, kad vel serga. Tada tai greit praejo, net temp.nebuvo, tik zaizdele ant desnukes. O dabar rimciau... o dar sestadieni veme, o sekmadieni praseidejo temperatura...
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 05, 22:08)
Dabar serga. Tik jau temperaturos nera, tik nevalgo beveik nieko, o jei valgo-verkia, nes skauda... Pirma karta sirgo gal rugpjuty  blink.gif bet man atrodo cia nepriklauso nuo to, ar ji kartojasi, cia gal tiesiog sutapimas, kad vel serga. Tada tai greit praejo, net temp.nebuvo, tik zaizdele ant desnukes. O dabar rimciau... o dar sestadieni veme, o sekmadieni praseidejo temperatura...

ka daryt, nieko nevalgo ,naktys be mieges,tas nemiegojimas jau taip isvargino kad akyse liejasi verysad.gif net valerijono tablete nepadeda,nei vidrukois...ir taip 7 para...
Atsakyti