Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

Sveikos mamytes,

Mums irgi tikriausiai stomatitas. Pusleles ant liezuvio pastebejau tik vakar, o temperatura laikosi jau nuo uzvakar. Snd dar kaip tik laisva diena, kai daktarai nedirba.
Prisiskaiciau visokiu patarimu, vakar vyras parveze vitamino C lasiuku ir Daktarin gelio.
Dar kazkas minejo, kad sviete Bioptron lempa, mes irgi tokia turim, tik mano dukryte nelabai nusedi vietoj, nebent miegant galima pasviesti,bet kai jautriai miega, bijau, kad gali pabusti.
Be viso kito, kita geguzes 7 d. dukrytei vieneri metukai, o 10 d. numate krikstynas, as jau pergyvenu,kad viska reiks atideti, jei ta liga taip ilgai tesiasi.

Ir dar norejau paklausti, ar cia turi kokiu sasaju su sita liga speneliu trukinejimas, zaizdeliu atsiradimas. As dar maitinu MP savo dukryte. Speneliai taip sutrukineje, zaizdeliu atsirade, negaliu kaip skauda. Bandziau nutraukti su pientraukiu piena, bet taip pat skauda. Nezinau, ka daryti. Kazin, ar tai kaip nors susije su sia liga, ar galima maitinti, kai vaikas serga stomatitu?

Aciu uz patarimus!
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2009 05 01, 13:08)
Sveikos mamytes,

Mums irgi tikriausiai stomatitas. Pusleles ant liezuvio pastebejau tik vakar, o temperatura laikosi jau nuo uzvakar. Snd dar kaip tik laisva diena, kai daktarai nedirba.
Prisiskaiciau visokiu patarimu, vakar vyras parveze vitamino C lasiuku ir Daktarin gelio.
Dar kazkas minejo, kad sviete Bioptron lempa, mes irgi tokia turim, tik mano dukryte nelabai nusedi vietoj, nebent miegant galima pasviesti,bet kai jautriai miega, bijau, kad gali pabusti.
Be viso kito, kita geguzes 7 d. dukrytei vieneri metukai, o 10 d. numate krikstynas, as jau pergyvenu,kad viska reiks atideti, jei ta liga taip ilgai tesiasi.

Ir dar norejau paklausti, ar cia turi kokiu sasaju su sita liga speneliu trukinejimas, zaizdeliu atsiradimas. As dar maitinu MP savo dukryte. Speneliai taip sutrukineje, zaizdeliu atsirade, negaliu kaip skauda. Bandziau nutraukti su pientraukiu piena, bet taip pat skauda. Nezinau, ka daryti. Kazin, ar tai kaip nors susije su sia liga, ar galima maitinti, kai vaikas serga stomatitu?

Aciu uz patarimus!


jo, stomatita sukelia bakterijos, ir jos gali pazeisti spenelius, nes jie tampa labiau pazeidziami del pastovaus dirginimo ir del to, kad pieno liaukos atidaro vartus infekcijai
labai sveika spenelius apiplauti (apipurksti octenisept) ir tuo paciu octenisept galima vaikuciui burnyte pavalyti, nes octenidol yra su mentolu ir gali buti mazam vaikiukui neskanus (maziukai dar nezino, ka mes suauge laikom skaniai ir kvapniai dalykais smile.gif
as patarciau octenisept jums abiems ir manau kad drasiai galit krikstynoms ruostis
Atsakyti
Mums ketvitadieni nakti pakilo temperatura iki 39.2 verysad.gif o vakar ir siandien diena 37.5.vakare iki 38.5 pakila verysad.gif .Nezinau ,gal pas mus stomatitas?Eisime pas gydytoja, pastebejau kad dantenos pazeistos ir sako kad burnyte skauda,bet paziureti gerai nesiduoda verysad.gif .O kiek dienu laikosi temperatura?
Atsakyti
QUOTE(mamagrigiskiete @ 2009 05 04, 13:59)
Mums ketvitadieni nakti pakilo temperatura iki 39.2 verysad.gif  o vakar ir siandien diena 37.5.vakare  iki 38.5 pakila verysad.gif .Nezinau ,gal pas mus stomatitas?Eisime pas gydytoja,  pastebejau kad dantenos pazeistos ir sako kad burnyte skauda,bet paziureti gerai nesiduoda verysad.gif .O kiek dienu laikosi temperatura?

apie savaite laikytis gali temperatura, jei paparstas bakterinis, na ne tokia auksta zinioma...
neduoda paziuret, nes skauda... o kiek metuku?
pameginkit duoti octenidol paskalauti, nuims skausma ir is karto prades pries bakterijas veikti
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 05 04, 15:17)
apie savaite laikytis gali temperatura, jei paparstas bakterinis, na ne tokia auksta zinioma...
neduoda paziuret, nes skauda... o kiek metuku?
pameginkit duoti octenidol paskalauti, nuims skausma ir is karto prades pries bakterijas veikti

2 metukai verysad.gif vakar dar valge po truputi siandien is vis atsisako valgyti ir teperatura 37.5.vakare pakyla iki 38.5 .Laukiu vyro vaziuosim i poliklinika.Jis skalauti nemoka unsure.gif Patepiau daktarinu.
Atsakyti
Šiaip tikrai nebloga ta priemonė. Tik reikia, kad vaikučiai patys "pagargaliuot" ir išspjaut skystį sugebėtų wink.gif
Atsakyti
Siandien ir mums gydytoja pasake, kad stomatitas. Liepe su tantum verde gerklyte pripurksti, ir su kamistad tepaliuku dantenas ir liezuvi istepti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 04 gegužės 2009 - 17:30
QUOTE(fashion @ 2009 05 04, 18:30)
Siandien ir mums gydytoja pasake, kad stomatitas. Liepe su tantum verde gerklyte pripurksti, ir su kamistad tepaliuku dantenas ir liezuvi istepti.

pameginkite Octenidol, jei vaikutis jau moka skalauti, labai geras poveikis
vaiku ligoninej hematologiame skyriuje vaikuciams duoda, kai jiems buna uzdegimas burnytes- jis labai gerai veikia, nuskausmina ir daug geriau patenka visur burnyteje, kur gali buti bakteriju, todel gericiau jas sunaikina
vieno buteliuko uzteks 7 dienom ir per ta laika susitvarkys, arba net ir greiciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 05 03, 23:22)
jo, stomatita sukelia bakterijos, ir jos gali pazeisti spenelius, nes jie tampa labiau pazeidziami del pastovaus dirginimo ir del to, kad pieno liaukos atidaro vartus infekcijai
labai sveika spenelius apiplauti (apipurksti octenisept)  ir tuo paciu octenisept galima vaikuciui burnyte pavalyti, nes octenidol yra su mentolu ir gali buti mazam vaikiukui neskanus (maziukai dar nezino, ka mes suauge laikom skaniai ir kvapniai dalykais smile.gif
as patarciau octenisept jums abiems ir manau kad drasiai galit krikstynoms ruostis


Aciu labai uz patarimus, jau nusipirkom, tik ne octenisept, bet octenidol. Pavalau jai burnyte ir lupytes, man rodos, jau gereja. temperaturos diena visai nebera, tik vakare pakyla, bet neauksta 37 su trupuciu. Aisku, nakti pasikankint tenka su nemiga, bet gal jau greitai i pabaiga.

Tiesa, o dar man toks klausimas praktinis iskilo, mano mazoji viska i burna kisa, ar nereiktu, kai baigsis liga isplaut visus zaislus? smile.gif jau taip man baisu tie virusai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2009 05 04, 22:35)
Aciu labai uz patarimus, jau nusipirkom, tik ne octenisept, bet octenidol. Pavalau jai burnyte ir lupytes, man rodos, jau gereja. temperaturos diena visai nebera, tik vakare pakyla, bet neauksta 37 su trupuciu. Aisku, nakti pasikankint tenka su nemiga, bet gal jau greitai i pabaiga.

Tiesa, o dar man toks klausimas praktinis iskilo, mano mazoji viska i burna kisa, ar nereiktu, kai baigsis liga isplaut visus zaislus? smile.gif jau taip man baisu tie virusai smile.gif

na, namuose zaislu dezinfekuoti tikrai nereikia smile.gif vaikas turi issiukdyti naturalu atsparuma brudams sitiems smile.gif
smagu, kad gyjat, octenidol vaikuciui tureti patikti, ir gana greitai turi praeti, sekmes smile.gif
Atsakyti
Ir mums stomatitas verysad.gif Karscioujam nuo pirmadienio vakaro, siandien vel vaziuosim pas gydytoja pasirodyti, ar jau gereja smile.gif Nors vaikas dar labai irzlus, matyt nelabai dar gerai verysad.gif

Mes tik burnyte skalaujam Dentosept, tiksliau neskalaujam, o istepu as, nes mazas dar mano vaikiukas smile.gif Tikiuosi greit pasveiksim, sunku mums namie sedeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2009 05 04, 22:35)
Aciu labai uz patarimus, jau nusipirkom, tik ne octenisept, bet octenidol. Pavalau jai burnyte ir lupytes, man rodos, jau gereja. temperaturos diena visai nebera, tik vakare pakyla, bet neauksta 37 su trupuciu. Aisku, nakti pasikankint tenka su nemiga, bet gal jau greitai i pabaiga.

Tiesa, o dar man toks klausimas praktinis iskilo, mano mazoji viska i burna kisa, ar nereiktu, kai baigsis liga isplaut visus zaislus? smile.gif jau taip man baisu tie virusai smile.gif


na, ir kaip sekesi sveikti? ar greit susitvarke?
Atsakyti