Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žarnų nepraeinamumas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2
Utiuitiutė
Prieš porą savaičių artimam žmogui išoperavo apendicitą. Šiandien vėl paguldė į ligoninę su pilvo skausmais. Įtaria žarnų nepraeinamumą. Suprantu, kad kažkurioj vietoj nepraeina reikiami dalykai, bet norisi žinot kuo išsamiau. Gal kas buvote susidūrę su šia problema? Kokie sprendimo būdai, ar reiks dar vienos operacijos? Prašau bet kokios informacijos.
AZURA
Jaunysteje turejau ir as sita problema...
Vienais metais isoperavo apendicita, nelabai sekmingai... po operacijos supuliavo... ilgai gijo.... ir, matyt, del to pilve susidare daug saaugu...
Lygiai po metu staigiai uzejo priepuolis ir su greitaja isveze i ligonine...
Ligonineje bande daryti klizmas, praplauti zarnyna, kad zarnos atliptu ir atsisuktu viena nuo kitos, bet niekas nepadejo ir staigiai gulde ant operacinio stalo ir operavo... buvo zarnu nepraeinamumas....
Cia, tipo, zarnos susisuka ir prie ju prilimpa saaugos... ir jas reikia atidalinti...dazniausiai zarnu nepraeinamumo operacijos ir buna po apendicito operacijos...
Jei tavo pazystamui nereikes daryti zarnu nepraeinamumo operacijos, tai, skaityk, jam labai pasiseks... nes, kiek zinau, ir turiu pazystamu, kurie turejo apendicito operacija, o po to ir zarnu nepraeinamumo operacija....
Bet nesakau, kad visiems po apendicito buna zarnu nepraeinamumas, net nezinau, nuo ko cia priklauso...
Utiuitiutė
Ar sudėtinga ta "atrišimo" operacija? Kiek laiko trunka? Kiek reikia gulėti ligoninėje ir kiek laiko gyja? Kaip ir ką daryt po operacijos (dieta, fizinis aktyvumas ir kt.dalykai)? Vis dar tikimės, kad neprireiks, kad nepraeinamumą pašalins mechaniniu būdu, bet viskas spręsis rytoj ryte...
AZURA
QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 25, 21:39)
Ar sudėtinga ta "atrišimo" operacija? Kiek laiko trunka? Kiek reikia gulėti ligoninėje ir kiek laiko gyja? Kaip ir ką daryt po operacijos (dieta, fizinis aktyvumas ir kt.dalykai)? Vis dar tikimės, kad neprireiks, kad nepraeinamumą pašalins mechaniniu būdu, bet viskas spręsis rytoj ryte...
*

Na, operacija ne is paprastuju... nelabai atsimenu, kiek truko operacija (tai buvo pries super daug metu), bet gal kokias 2-3 val. Matai, dabar medicina yra pazengusi i prieki, tai gal ir trumpiau... o dabar ligonineje ilgai nelaiko, kad ir labai noretum, jei viskas gerai, tai greitai ir isleidzia... as po nepraeinamumo operacijos jauciausi zymiai geriau, nei po apendicito... kita diena net vaikscioti galejau... o po apendicito jauciausi blogai, gulejau ligonineje 2 sav., nes supuliavo, gal del to taip blogai ir jauciausi.
Po operacijos dieta buvo grieztoka, nieko nebuvo galima valgyti, kas pucia vidurius: pupos , zirniai, kopustai, obuoliai ir t.t... bet po to irgi ilga laika gydytojai pataria nevalgyti siu produktu... ir, aplamai, ju vengti... fizinis aktyvumas, savaime suprantama, bus ribotas, ypac sporto sale, treniruokliai ir ilga laika nebus galima daryti jokiu pratimu pilvo presui... na, ir, aplamai, maziau sportuoti....
Utiuitiutė
Ačiū labai Tau, Skaidre notworthy.gif Jau išvažiuojam į ligoninę
AZURA
QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 26, 06:13)
Ačiū labai Tau, Skaidre notworthy.gif Jau išvažiuojam į ligoninę
*

Butinai parasykite, kai grysite is ligonines... idomu, kaip ten jums baigsis...
Linkiu, kad viskas butu gerai ir neprireiktu tos operacijos 4u.gif
Utiuitiutė
Atrodo, neprireiks. Bent jau kol kas thumbup.gif
AZURA
Malonu girdeti thumbup.gif
Tikiuosi, ir neprireiks tos operacijos smile.gif
Gulia
Z.n -ileusas(lot.)tai yra viena is komplikaciju po apendicito,prakiurusios opos ir netgi po ginekologiniu operaciju.Is pradziu bando klizmuoti-ilgai ir daug-stato sifonines klizmas cry.gif cry.gif Paskui duoda atsigerti Bario sulfato ir daro rentgena-ten chirurgai ziuri ar reikes daryti operacijos ar ne g.gif Geriau,kad ne schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Po operacijos reikia laikytis dietos ir pastebeta,kad priepuoliai kartojasi doh.gif doh.gif
Labai gerai,kad jums nereikejo darytis operacijos.Sekmes ir sveikatos!!!!
AZURA
Taip, as irgi girdejau, kad po zarnu nepraeinamumo operaciju priepuoliai kartojasi ir netgi turiu pazystamu, kuriems tas poeracijas ne vienas po to dare sad.gif Kitiems per tas operacijas vis po truputi sutrumpindavo zarna....siaubas!!!!!
Man labai pasiseke, kad turejau tik viena sia operacija....operavo pazystamas profesorius, tai, matyt, labai gerai atliko operacija, ir daugiau kitu niekados neprireike thumbup.gif Ir gydytojai sako, kad po pirmos atliktos zarnu nepraeinamumo operacijos po to gali vel viskas kartotis.....

JurSan
Galiu papasakoti ir as apie mano mamos zarnu nepraeinamuma.Jai ispjove 10cm zarnos ir dali skrandzio.Jus nepatikesite bet ji tokia laiminga po 5 metu skausmu.Operacija buvo labai rizikinga nes jai namie prasidejo baisus pilvo skausmai.Is burnos bego kraujas.Jai truko skarandzio opa.Isoperavo ir dabar viskas gerai.Nereikia delsti. ax.gif
Utiuitiutė
Bliamba doh.gif , kaip baisiai jūs čia blink.gif Dabar mano žmogeliukas namuose, sako, kad neskauda. Maistą žiūrim, į tualetą einam normaliai, bet kartais net girdisi, kad kažkas pilve gargaliuoja. Anądien važiavo mašina apie 60km (keleivio vietoj), tai vėl užėjo skausmas, tikriausiai nuo purtymo. Oi, kaip mažėja pilkosios nervų ląstelės, kad jūs žinotumėt doh.gif
AZURA
Svarbiausia, nepradeti galvoti apie tai, neisijauskite, atsipalaiduokite, nepradekite isitempe ten klausyti, kas ten pilve sujudejo ar sugurguliavo smile.gif kaip tik galvokite, kad viskas bus gerai, stenkites pamirsti ta savo beda ir gyventi kaip lyg nieko ir nebuvo smile.gif
Labai svarbu isitikinimas, kad viskas bus gerai, svarbiausia teigiamos, pozityvios nuotaikos, emocijos - tai pats geriausias vaistas thumbup.gif
Utiuitiutė
Ačiū tau, Skaidre wub.gif Ir kitoms mergytėms 4u.gif
rennatta
Sveikos. Turiu tokią problemą. Prieš 3 mėn. man išoperavo apendicitą (buvo chroninis). Operavęs chirurgas man sakė, kad operuojant turėjo daug vargo, nes pas mane tarp žarnų buvo labai daug sąaugų (pats apendicitas buvo prie jų priaugęs), jas reikėjo visas pašalinti... Pati operacija truko daugiau kaip valandą. Dar chirurgas sakė, kad po apendicito operacijos tikėtina, kad žarnos gali suaugti vėl ir galbūt po kokių 2 metų man reikės pakartotinos operacijos, nors man tik 19 m. Tai labai mane sunervino, nors šiuo metu po apendicito operacijos jaučiuosiu puikiai...
Gal kas nors žinote, kodėl vystosi tokios sąaugos, kaip jų išvengti? Ar sudėtinga būna tokia operacija, kurioje vietoje pjaunamas pilvas? Labai jau aš norėčiau tokios operacijos ateityje išvengti...
Jei ką nors žinote aie tai, prašau labai parašyti ir galbūt mane nuraminti...
Loram
sąaugų formavimasis - individualus dalykas, vienam formuojasi daug, kitam mažai ir nieko čia nepadarysi... jos formuojasi kai dirginami pilvo ertmes organai, dažniausiai žarnos, na ir ginekologija...na, ir po operacijų - kai gyja pjūviai... sąaugos sąaugom nelygu - vieni žmonės nieko nejaučia ir pragyvena visą gyvenimą su jomis, o kitiems būna vidurių užkietėjimai ar pilvo skausmai, nevaisingumo priežastis gali būti sąaugos.
apskritai nėr ko iš anksto jaudintis smile.gif
beje - sąaugas paprastai, jei reikia, operuoja laparoskopu...
rence*
Saaugu susiformavimas individualus dalykas. Bet rasiai kad buvo chroninis apendicitas- reiskia uzdegimas truko ilgiau o tai palaiko saaugu formavimosi procesa. Esant saaugoms gali kilti pavojinga bukle kaip zarnu nepraeinamumas, tada be operacijos neapsieinama. Kitos saaugu pasekmes- virskinimo problemos, pilvo skausmai, o gali nebuti jokiu pozymiu ax.gif
SOFIJA5
Aš jau buvau įlindusi į apendicito temą 4u.gif Bet pasikartosiu, nes man tai svarbu.

Man apendicitą išoperavo, kai buvo vieneri metukai. Kai suėjo 23 metai, išoperavo sąaugas, sakė, kad ta vieta,kur buvo išpjautas apendicitas surandėjo ir žarna užako. Po penkerių metų vėl užako, šį kartą jau buvusios operacijos vieta... Kiek kalbėjau su gydytojais, nei vienas nepasakė, kodėl formuojasi sąaugos. Geriausias atsakymas: "Jūsų toks organizmas. Turit polinkį...''. Operacijos sudėtingos. Pjauna per vidurį pilvo. Randas didelis. Kai paskutinį kartą nenorėjau patikėti,kad man vėl sąaugos ir laukiau tol, kol nebegalėjau iškęsti skausmo, gydytojas po operacijos pasakė,kad galėjau dar kelias valandas pakentėti ir daugiau kentėti nebereikėtų... Kai operavo mane pirmą kartą, palatoje buvo moteris, kurią operavo penktą kartą...
Tokia mano žinoma informacija. Jei kas žino daugiau, prašau, parašykit. O tai, kai tik pilvą suskausta, pradedu bijoti, kad vėl ligoninėj atsidursiu...
HARAJUKU
laba,
man po ginekologines operacijos prasidejo problemos su zarnom, itare saaugas, ir dar nezinau ka, 3 kart del to gulejau ligoninej, irgi gasdino kad teks operuoti.
Kai susiradau gydytoju per pazystamus- jis pasake, kad kuo daugiau kisiesi i organizma ir operuoji- tuo didesne tikimybe, kad tu saaugu vel priaugs. Todel man kazkokiu vaistu deka suminkstino zarnas ir nebereikejo operacijos. Oj kokia as dekinga tam daktariukui, nes jau maniau, kad mano kosmarai niekad nesibaigs.
Poto rekomendavo laikytis gana grieztos subalansuotos dietos- prisiziureti, kad neuzkietetu viduriai, butinai kasdien tustintis ir t.t.
Su maistu daug ka galima pareguliuoti.
Pameginkit ir jus
gagiukaz
Sveiki, man prie 6metus isoperavo apendicita, o vat siandien man jau trecia diena po zarnu nepraeinamumo operacijos, mano istorija tiesiog tragiska, as zinau, kad dabar gyvensiu su didele baime, kad gyvenime tai nepasikartotu, nors suvokiu, kad tikimybe yra. Tai vat, o buvo taip: smile.gif 26 diena, mane nuveze i ligonine su nezmoniskais pilvo skausmais, seseles pradejo rekti, kad cia nescia kvieskit ginekologus tegul ziurisi, po ginekologo apziuru mane paleido, nes ju teigimu esu sveika. Kita ryta skausmas dar didesnis, vel grizau i ligonine, pagulde. Laike dvi dienas be maisto, per diena dare rentgena 6kartus, leido tik nospa, kuri nei velnio nepadejo, po to jie vis nieko man nerado, tai atnese valgyti dideli puoda sriubos ir kotleta su padaziukais, kosyte ir t.t biggrin.gif Zinoma nevalgiau, tai 28 vakara vyras su tevais isveze mane i kauno klinikas, neatsimenu net kaip nuvaziavom, tik atsimenu sesele ir lova i kuria kritau ir beveik atsijungiau is skausmo. Ten per 5valandas padare visus tyrimus, ir isveze i operacine, operacija truko 4valandas, pjuvis per visa pilva, bet esu tokia laiminga ir tikiuosi, kad tai nebepasikartos, jeigu ne Kauno klinikos, gal jau nebebuciau ir gyva smile.gif 10 balu Kauno klinikoms, visoms seselems, chirurgams, nesitikejau, kad Lietuvoj gali dar tokiu buti.
saulyte2
man prieš šešis metus išoperavo apendicitą, praėjo metai ir man prasidėjo problemos, pilvo skausmai, pūtimas o per mmm tai išvis, kelis kartus buvau ligoninėj, įtarė žarnų nepraeinamumą, bet viskas dėlto gerai, sakė kad ateitį galiu turėtį žarnų nepraeinamumą, viena gyd. patarė nusipirkti rusišku vaistų "LIDAZA", jie leidžiami, mikština, tirpdo sąaugas, man parvežė iš Rusijos, vieną dėžutę susileidau, ėjau du mėn. sportuoti ir man pagerėjo, aš irgi norėjau kad man darytų operaciją dėl sąaugų pakarpimo, bet nėra garantijos kad vėl neatsiras
gagiukaz
Ka galima valgyti po zarnu nepraeinamumo operacijos?man dar tik ketvirta para.
saulyte2
QUOTE(gagiukaz @ 2012 01 01, 20:06)
Ka galima valgyti po zarnu nepraeinamumo operacijos?man dar tik ketvirta para.
*

man atrodo lengva maista, mano bendradarbei rugsėji buvo žarnu nepraeinamumas, bet dar vistik skauda pilvą, kaip prasidėjo žarnų nepreinamumas, kokie simptomai, aš šią naktį be miego palikau, užėjo pilvo skausmai, galvojau kad vidurius paleis, bet nieko, o dabar buvau tai vos doh.gif išėjo, užkietėje viduriai, man kažkas yra su virškinimu, reikia eiti tirtis
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 01 02, 11:31)
man atrodo lengva maista, mano bendradarbei rugsėji buvo žarnu nepraeinamumas, bet dar vistik skauda pilvą, kaip prasidėjo žarnų nepreinamumas, kokie simptomai, aš šią naktį be miego palikau, užėjo pilvo skausmai, galvojau kad vidurius paleis, bet nieko, o dabar buvau tai vos  doh.gif  išėjo, užkietėje viduriai, man kažkas yra su virškinimu, reikia eiti tirtis
*

Labas mergaites turiu klausima . man yra saugos pilve pries 6 metus buvo darytas apendikso operacija lakraskopu rastos dideles saugos jos islaisvintos .Dabar vel tas pats pilvo skausmai ir patvirtinta diagnoze kad jos vel yra kaune dar neoperuoja nes nera zarnu nepraeinamumo bert jau buvo ytarimas ieskau gal kur privaciai galiu pasidaryti gal kuri zinot kokia klinika ar gyditoja kuris nelaukia kol suauks tos zarnos labiau ir kels gyvybei pavoju .
Magnifique
QUOTE(renatele2828 @ 2012 03 24, 08:48)
Labas mergaites turiu klausima . man yra saugos pilve pries 6 metus buvo darytas apendikso operacija lakraskopu rastos dideles saugos jos islaisvintos .Dabar vel tas pats pilvo skausmai ir patvirtinta diagnoze kad jos vel yra kaune dar neoperuoja nes nera zarnu nepraeinamumo bert jau buvo ytarimas ieskau gal kur privaciai galiu pasidaryti gal kuri zinot kokia klinika ar gyditoja kuris nelaukia kol suauks tos zarnos labiau ir kels gyvybei pavoju .
*

Kaune privačių nežinau.Vilniuj yra
Kardiolita www.kardiolita.lt
Northway www.nmc.lt
Baltijos Amerikos klinika www.bak.lt
Medicinos diagnostikos centras www.medcentras.lt
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 03 24, 09:48)
*

o kaip tau patvirtino kad tos sąaugos yra, nes pati einu per gyd. dėl to, apibudink simptomus? nes man sakė kad neoperuoja kol nėra doh.gif žarnų napreinamumo, bet ir aš nenorėčiau jo susilaukti nes visokios gali būti komplikacijos
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 03 24, 12:05)
o kaip tau patvirtino kad tos sąaugos yra, nes pati einu per gyd. dėl to, apibudink simptomus? nes man sakė kad neoperuoja kol nėra  doh.gif  žarnų napreinamumo, bet ir aš nenorėčiau jo susilaukti nes visokios gali būti komplikacijos
*

Labutis man dare kolonoskopija Profesorius Adomonis del kolito bet vidines zarnos pujkios jokiu ligos pozimiu jos metu negalejo pripusti oro taip mane plesdavo kad tuoj pat jy atgal turedavo traukti lauku negalejo pripusti man zarnu ir zarnose daug gleiviu tipo saaugos trukdo zarnom judeti ir iskiria gleives. skausmas siaubingas man kaip ir zarnyna valiausi su tais skysciais tai koloskopijai jau negalejau tvert is skausmo kada pramus y tuoleta . Is po tyrimo jis taip ir parase kad yra saugos tokie skausmai budingi nes zarnynas is vidaus yra sveikas . Mano simtomai tai pilvo skausmas ypac pries tuoleta atrodo kad viduriuosi nes taip pilva skauda bet ne nuejus vos dar gali prakakot . paskuj visas turis normalus ir jau po viso toleto skausmai dar buna kelias valandas kol matyt zarnos prisikaupia ir taip pasaka be galo . Buna kad labai silpna pora kart vos neisvirtau is koto tolete bedarant kakuti nes skausmas begalinis viduriu papucia skauda . Na gal suprasi . O kaip pas tave yra ?
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 03 28, 00:22)
Labutis man dare kolonoskopija Profesorius Adomonis del kolito bet vidines zarnos pujkios jokiu ligos pozimiu jos metu negalejo pripusti oro taip mane plesdavo kad tuoj pat jy atgal turedavo traukti lauku negalejo pripusti man zarnu ir zarnose daug gleiviu tipo saaugos trukdo zarnom judeti ir iskiria gleives.  skausmas siaubingas man kaip ir zarnyna valiausi su tais skysciais tai koloskopijai jau negalejau tvert is skausmo kada pramus y tuoleta . Is po tyrimo jis taip ir parase kad yra saugos tokie skausmai budingi nes zarnynas is vidaus yra sveikas . Mano simtomai tai pilvo skausmas ypac pries tuoleta atrodo kad viduriuosi nes taip pilva skauda bet ne nuejus vos dar gali prakakot . paskuj visas turis normalus ir jau  po viso toleto skausmai dar buna kelias valandas kol matyt zarnos prisikaupia ir taip pasaka be galo . Buna kad labai silpna pora kart vos neisvirtau is koto tolete bedarant kakuti nes skausmas begalinis viduriu papucia skauda . Na gal suprasi . O kaip pas tave yra ?
*

pas mane visaip, buna kad užeina skausmai ir po kiek laiko išeinu padarau, buna kad skauda bet nieko taip ir nepadarau, viduriai normalus, būna kad užeina skausmas, ir poto išeina dujos, skausmas būna maudžiantis, banguojantis, mažesnis, didesnis, pastebėjimas kad į toleta nebeišeinu kiekviena diena, pažiurėjau ankščiau darytus tyrimus, tai ryškiai pailgėjusi storoji žarna, nusileidusi storžarnė, prieš 2m dariausi kolonoskopija tai viskas gerai, pripaišė DŽ, bet tikrai man nėrai, nes viduriai normalus
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 03 28, 15:07)
pas mane visaip, buna kad užeina skausmai ir po kiek laiko išeinu padarau, buna kad skauda bet nieko taip ir nepadarau, viduriai normalus, būna kad užeina skausmas, ir poto išeina dujos, skausmas būna maudžiantis, banguojantis, mažesnis, didesnis, pastebėjimas kad į toleta nebeišeinu kiekviena diena, pažiurėjau ankščiau darytus tyrimus, tai ryškiai  pailgėjusi storoji žarna, nusileidusi storžarnė, prieš 2m dariausi kolonoskopija tai viskas gerai, pripaišė DŽ, bet tikrai man nėrai, nes viduriai normalus
*

labutis o koio storio tavo ismatos ? pas mane tai plonos ir net labai . Jo su tuo DZS sindromu mane irgi airijoj mutino geriau ir raminancius ir spazmolius visokius nieks nepadejo ir is LT kad gryzau tuoleto reikalai sunkus dalykas nera tos dienos kad butu be skausmo turbut ir nebus kol nepralaisvins tu saaugu . Viena moteriske pasakojo kad ji kazkokius vaistus gerusi ir tipo isitirpinusi tas saaugas tai as nubegau y vaistine LT kai buvau sakau parduokit man tablecikiu kurios tirbdo saaugas nes jei yra galimybe isiversti be operacijios tai as noriu ja pasinaudoti o vaistinei sako senute tokia vaistininke sako as ju turiu bet tau neparduosiu nes tu per jauna ir isitirpdysi ne tik saaugas bet ir zarnas . Taip ji man ju ir nepardave ir sake niekaip kitaip negaliu sau padet tik lakroskopiniu budu . Tai vat tikiuosi per tuos 6 menesius nepabloges ir gryzus i LT reiks ieskoti pagalbos privacioj klinikoj . Saulyte2 nenuleisk ranku keisk gyditojus jei reikes bet jie vistiek turi rasti . Zinai man dar padeda silti kompresai pilvuj kai jau nebeiskenciu zinau ju negalima bet as dede tada nors aprimsta . Sveikateles tau .iki
Papildyta:
QUOTE(renatele2828 @ 2012 03 29, 08:31)
labutis o koio storio tavo ismatos ? pas mane tai plonos ir net labai . Jo su tuo DZS sindromu mane irgi airijoj mutino geriau ir raminancius ir spazmolius visokius nieks nepadejo ir is LT kad gryzau tuoleto reikalai sunkus dalykas nera tos dienos kad butu be skausmo turbut ir nebus kol nepralaisvins tu saaugu . Viena moteriske pasakojo kad ji kazkokius vaistus gerusi ir tipo isitirpinusi tas saaugas tai as nubegau y vaistine LT kai buvau sakau parduokit man tablecikiu kurios tirbdo saaugas nes jei yra galimybe isiversti be operacijios tai as noriu ja pasinaudoti o vaistinei sako senute tokia vaistininke sako as ju turiu bet tau neparduosiu nes tu per jauna ir isitirpdysi ne tik saaugas bet ir zarnas . Taip ji man ju ir nepardave ir sake niekaip kitaip negaliu sau padet tik lakroskopiniu budu . Tai vat tikiuosi per tuos 6 menesius nepabloges ir gryzus i LT reiks ieskoti pagalbos privacioj klinikoj . Saulyte2 nenuleisk ranku keisk gyditojus jei reikes bet jie vistiek turi rasti . Zinai man dar padeda silti kompresai pilvuj kai jau nebeiskenciu zinau ju negalima bet as dede tada nors aprimsta . Sveikateles tau .iki
*

Maqnifique aciu uz nuorodas . Bet turbut kreipsiuosi as vel y grybo gatve ten brangoka bet iseities nera .
saulyte2
man buvo parveže iš rusijos LIDAZA, jie yra fermentas, ir minkština sąaugas, man po jų buvo gerai kažkiek metų,
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 03 29, 10:36)
man buvo parveže iš rusijos LIDAZA, jie yra fermentas, ir minkština sąaugas, man po jų buvo gerai kažkiek metų,
*

Aisku matot kaip ydomu o tai kazi kodel vaistinei neparduoda nieko . Reik gal ir man is rusijos paprasyt kad parvestu o kiek laiko juos reik juos vartoti ir kiek yra pakuotei ?
Magnifique
QUOTE(saulyte2 @ 2012 03 29, 11:36)
*

Jei kalba eina apie miltukus ampulėse,įdomu kaip juos vartojat?Geriat,leidžiatės?Jų galima laisvai nusipirkti Kalvarijų turguj,kioskelyje rusiškų vaistų ir kt.gėrybių.
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 04 02, 15:43)
Aisku matot kaip ydomu o tai kazi kodel vaistinei neparduoda nieko . Reik gal ir man is rusijos paprasyt kad parvestu o kiek laiko juos reik juos vartoti ir kiek yra pakuotei ?
*

šių vaistų Lietuvoj nėra, jie rusiški, ampulėm, vieną dėžutę susileidau nes man jie alergizavo, duriamoj vietoj patindavo ,paraudonuodavo, bet lapelyje rašė kad taip gali būti.
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 04 02, 18:16)
šių vaistų Lietuvoj nėra, jie rusiški, ampulėm, vieną  dėžutę susileidau nes man jie alergizavo, duriamoj vietoj patindavo ,paraudonuodavo, bet lapelyje rašė kad taip gali būti.
*

Labutis . Na kaip as ne LT tai nusipirkti ju neturiu kaip bet esu jau uzsiprasiusi kad parvestu zmogeliukas kuris uzsiima tuo . Bet Saulyt jei jie alergizuoja tai kaip tada daryt , kaip galvoji nes pvz man ir kateteris rankoj neisbuna ilgiau nei para laiko tuoj uzalergizuoja parausta istinsta ta vieta . Dabar tai sunerimau jauciu reik skambint pasakyt kad nebevestu jei dar neisvaziaves . bijoti pradedu kad neprisidaryciau rimciau ko nors . Kaip jauties Saulyte kaip sveikata ar kas juda su gyditojais ?
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 04 04, 09:06)
Labutis .  Na kaip as ne LT tai nusipirkti ju neturiu kaip bet esu jau uzsiprasiusi kad parvestu zmogeliukas kuris uzsiima tuo . Bet Saulyt jei jie alergizuoja tai kaip tada daryt , kaip galvoji nes pvz man ir kateteris rankoj neisbuna ilgiau nei para laiko tuoj uzalergizuoja parausta istinsta ta vieta . Dabar tai sunerimau jauciu reik skambint pasakyt kad nebevestu jei dar neisvaziaves . bijoti pradedu kad neprisidaryciau rimciau ko nors . Kaip jauties Saulyte kaip sveikata ar kas juda su gyditojais ?
*

pabandyk, matysi, paskaityk lapeli ką rašo, paieškok info internete
http://www.rlsnet.ru/tn_index_id_4708.htm#...reparata-lidaza
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 04 04, 17:01)
pabandyk, matysi, paskaityk lapeli ką rašo, paieškok info internete
http://www.rlsnet.ru/tn_index_id_4708.htm#...reparata-lidaza
*

Labas saulyte parasyk placiau kokius tyrimus tau dare ir kur zadi operuotis ir kada ? kaip pati jautiesi dabar ?
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 05 11, 18:08)
Labas saulyte parasyk placiau kokius tyrimus tau dare ir kur zadi operuotis ir kada ? kaip pati jautiesi dabar ?
*

tyrimų nedariau, su gyd. pasikalbėjau ir jis liepė apsispresti, operuosius klaipėdos raudonajam kryžiui, esu sveika, prieš tai daug ką tyriausi ir gyd. parodžiau, man tie skausmai užeina, planuoju liepa,
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 05 13, 14:05)
tyrimų nedariau, su gyd. pasikalbėjau ir jis liepė apsispresti, operuosius klaipėdos raudonajam kryžiui, esu sveika, prieš tai daug ką tyriausi ir gyd. parodžiau, man tie skausmai užeina, planuoju liepa,
*

Aisku . o kaip dabar jautiesi ? Kokia sveikata yra siuo metu ? Tai nors tai gerai kad baigi susitvarkyti . As irgi registruosiuos y vilniu privacej konsultacija nat rugpiucio menesio .
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 05 13, 21:51)
Aisku . o kaip dabar jautiesi ? Kokia sveikata yra siuo metu ? Tai nors tai gerai kad baigi susitvarkyti . As irgi registruosiuos y vilniu privacej konsultacija nat rugpiucio menesio .
*

galėčiau dar ir kentėt, būna dienų kad jaučiuosi gerai, būna kad užeina skaudėt, aš klausiau savo bendradarbės kuri yra jau 6men. po operacijos žarnų nepreinamumo, ar ji irgi budavo kad jausdavos gerai, būtent būdavo kad jausdavos gerai kartais ir vis atidėliodavau ejima pas gyd. kol neįvyko eksta operacija,
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 05 15, 05:26)
galėčiau dar ir kentėt, būna dienų kad jaučiuosi gerai, būna kad užeina skaudėt, aš klausiau savo bendradarbės kuri yra jau 6men. po operacijos žarnų nepreinamumo, ar ji irgi budavo kad jausdavos gerai, būtent būdavo kad jausdavos gerai kartais ir vis atidėliodavau ejima pas gyd. kol neįvyko eksta operacija,
*

Labas saulyte kaip laikaisi kaip tavo svekatele ? kokie planai del operacijos ? Klaisyk noriu paklausti ar kai tu tustiniesi ar normlei gali pastenet ? as pastebejau kad as negaliu pastenet plesia visa pilva ir jau kiek eina tiek ir iseina to kakucio o jausmas vis lieka kad dar galetu but jei pasteneciau jau nebesuprantu nei pati kartais kas cia yra .
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 05, 00:08)
Labas saulyte kaip laikaisi kaip tavo svekatele ? kokie planai del operacijos ? Klaisyk noriu paklausti ar kai tu tustiniesi ar normlei gali pastenet ? as pastebejau kad as negaliu pastenet plesia visa pilva ir jau kiek eina tiek ir iseina to kakucio o jausmas vis lieka kad dar galetu but jei pasteneciau jau nebesuprantu nei pati kartais kas cia yra .
*

pas mane vienas didelis pliusas kad normalūs viduriai, jei jie būtų kieti tai blogai doh.gif , operuojuos liepoj, parašysiu ką rado, gyd. sako kad yra sąaugos , esu sveika kaip ridikas, nes tyriausia, kai buvau pas ginek. tai ji nematė kairiosios kiaušidės, sako kad kažkokios raizgalinės žarnose, irgi prašė kad paskambinčiau po oper. nori žinoti ką rado, kartai ir man buna nepilnas pasituštinimasi, o prieš būna skausmai g.gif , pas mus yra pirkti tokie doniukai apvalūs su sėklom, tai manau man viduriams gerai thumbup.gif , aš dažnai juos valgau.
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 06 05, 13:39)
pas mane vienas didelis pliusas kad normalūs viduriai, jei jie būtų kieti tai blogai  doh.gif , operuojuos liepoj, parašysiu ką rado, gyd. sako kad yra sąaugos ,  esu sveika kaip ridikas, nes tyriausia, kai buvau pas ginek. tai ji nematė kairiosios kiaušidės, sako kad kažkokios raizgalinės žarnose, irgi prašė kad paskambinčiau po oper. nori žinoti ką rado, kartai ir man buna nepilnas pasituštinimasi, o prieš būna skausmai  g.gif , pas mus yra pirkti tokie doniukai apvalūs su sėklom, tai manau man viduriams gerai  thumbup.gif , aš dažnai juos valgau.
*

Labi aisku as siandien buvau pas dietologe tai ji paliko man gerti vitaminus ir liepe valgyti rudu ryziu sako padeda pralaisvinti vidurius tai bandyti reiks nors ne visada sopuose gauti ju gali . As ir pas gine tyriausi viskas gerai yra man jau nebekomfortas bera ir su savuoju atlikti reikalus tuos nes is po taip pilva skauda ir dar pora dienu nemalonu pilva turiu gine sake esu kuo sveikiausia kad cia ne is ginekologiniu ligu taip darosi o turiu ziuret vidaus organus tai vat tokie reikalai . Butinai parasyk kaip tau sekesi jas prapjaustyti ir kaip vyko labai lauksiu tavo ziniu . Ir sveikateles ir istvermes laukian operacijos . Ikiuks.
renatele2828
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 06, 14:21)
Labi aisku as siandien buvau pas dietologe tai ji paliko man gerti vitaminus ir liepe valgyti rudu ryziu sako padeda pralaisvinti vidurius tai bandyti reiks nors ne visada sopuose gauti ju gali . As ir pas gine tyriausi viskas gerai yra man jau nebekomfortas bera ir su savuoju atlikti reikalus tuos nes is po taip pilva skauda ir dar pora dienu nemalonu pilva turiu gine sake esu kuo sveikiausia kad cia ne is ginekologiniu ligu taip darosi o turiu ziuret vidaus organus tai vat tokie reikalai . Butinai parasyk kaip tau sekesi jas prapjaustyti ir kaip vyko labai lauksiu tavo ziniu . Ir sveikateles ir istvermes laukian operacijos . Ikiuks.
*

Labi saulele kaip jautiesi gal yra kuri nors forume mergina kuriai jau buvo zarnu nepraeinamumas nezinau kas darosi su zarnom skausmas iki nualpimo jau dvi dienas gausios ismatos o pries tai visa savaite neisejau y toleta na o dabar kas darosi baisu paciai ant tiek skauda pries ir per ir po atrodo kad ten buciau dratu privalgiu ir tos zarnos tokios skaudzios kai ir su ranka pilva palieciu ar paspaudziu skauda . Noreciau suzinoti kaip jis pasireiskia . Bijau kad viena ryta nualpsiu tolete is tokio skausmo doh.gif
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 10, 01:03)
Labi saulele kaip jautiesi gal yra kuri nors forume mergina kuriai jau buvo zarnu nepraeinamumas nezinau kas darosi su zarnom skausmas iki nualpimo jau dvi dienas gausios ismatos o pries tai visa savaite neisejau y toleta na o dabar kas darosi baisu paciai ant tiek skauda pries ir per ir po atrodo kad ten buciau dratu privalgiu ir tos zarnos tokios skaudzios kai ir su ranka pilva palieciu ar paspaudziu skauda . Noreciau suzinoti kaip jis pasireiskia . Bijau kad viena ryta nualpsiu tolete is tokio skausmo  doh.gif
*

užjaučiu, nežinau ką patarti, mano bendradarbiai tai jinai išvis nebeišėjo į toletą, skausmas didelis, kai buvau pas gyd. sakė nereikia taikytų tų pačių simptomų, dažnai kiekvienam būna skirtingai, internete info paieškok apie žarnų nepraeinamumą, man irgi būna žarnos skaudžios, prie pilvo prisiliesti negaliu.jeigu sukiltu temperatūra ir didelis skausmas tai nelauk
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 06 10, 11:45)
užjaučiu, nežinau ką patarti, mano bendradarbiai tai jinai išvis nebeišėjo į toletą, skausmas didelis, kai buvau pas gyd. sakė nereikia taikytų tų pačių simptomų, dažnai kiekvienam būna skirtingai, internete info paieškok apie žarnų nepraeinamumą, man irgi būna žarnos skaudžios, prie pilvo prisiliesti negaliu.jeigu sukiltu temperatūra ir didelis skausmas tai nelauk
*

Labuka zinau kad visiem skirtingai buna siandien visai blogai y toleta einu sunkiai po mazai ir pilva skauda jau vis stipriau tokiom bangom silpniau stipriau negaliu ne atsigult ne susiriesti jokia poza nepadeda nesuprantu ir jau kelios naktys uzmigti negaliu skauda pilva doh.gif
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 10, 22:00)
Labuka zinau kad visiem skirtingai buna siandien visai blogai y toleta einu sunkiai po mazai ir pilva skauda jau vis stipriau tokiom bangom silpniau stipriau negaliu ne atsigult ne susiriesti jokia poza nepadeda nesuprantu ir jau kelios naktys uzmigti negaliu skauda pilva  doh.gif
*

jei nepraeis kreipkis pas medikus, įsivaizduoju kaip jauties, kai buvau atsidurusi ligoninėj įtarė žarnų nepraeinamumą, statė klizmą, siaubas kažkoks, iš skausmų įsieną lipk doh.gif , mano bendradarbiai kai buvo, tai sakė vaistai nenuėmė skausmų, ji kokia apie savaitę prakentėjo į kreipėsi į medikus, ko pasekoje operacija pilna, barė kad nesikreipė anksčiau.
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 06 10, 20:28)
jei nepraeis kreipkis pas medikus, įsivaizduoju kaip jauties, kai buvau atsidurusi ligoninėj įtarė žarnų nepraeinamumą, statė klizmą, siaubas kažkoks, iš skausmų  įsieną lipk  doh.gif , mano bendradarbiai kai buvo, tai sakė vaistai nenuėmė skausmų, ji kokia apie savaitę prakentėjo į kreipėsi į medikus, ko pasekoje operacija pilna, barė kad nesikreipė anksčiau.
*

Labuka nebeiskenciau siandien susileidau ketenovo nors pries tai prigeriau nospos nieko ji nepadejo o nuo ketenovo silpnesny skausma jauciu bet nepraejo ir pilvas papustas bijau rytojaus vel skausmo fuj . Y gyditoja kreipsiuos kai jau visai riesta bus nes gi ju manimu turiu DZS ir taip turi buti neyrodau airiam kad problema kitur . Kai pati jautiesi dabar?
saulyte2
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 12, 00:10)
Labuka nebeiskenciau siandien susileidau ketenovo nors pries tai prigeriau nospos nieko ji nepadejo o nuo ketenovo silpnesny skausma jauciu bet nepraejo ir pilvas papustas bijau rytojaus vel skausmo fuj . Y gyditoja kreipsiuos kai jau visai riesta bus nes gi ju manimu turiu DZS ir taip turi buti neyrodau airiam kad problema kitur . Kai pati jautiesi dabar?
*

esu atostogose, lyg nieko, užeina skaudėti, bet nestipriai, išvažiuoju į Norvegiją paatostogauti, bus matyt kaip toliau, nu jo ten svetur nelabai su jais eina susikalbėti, kaip vienai buvo, jai persodintas inkstas ir buvo blogai įtarė citomegalo virusą kuris būdingas kam persodinti organai tai jai pasiūlė paracetamolio išgerti ir sexso, tai ji nelaukdama į lietuvą išvarė, taip ir buvo kad citomegalo virusas nuo kurio ji galėjo ir numirti jei negydomas, o dėl DŽS ir man norėjo prikišti ir vaistų raminčių norėjo išrašyti, bet pasakiau kad dirbų naktinį darbą tai neberašė, tikrai nesu nervuota ir stresuojantį, jiems lengviausia manau suversti ant DŽS
laikykis, sveikatos tau, informuok kaip toliau jausieis
renatele2828
QUOTE(saulyte2 @ 2012 06 12, 10:08)
esu atostogose, lyg nieko, užeina skaudėti, bet nestipriai, išvažiuoju į Norvegiją paatostogauti, bus matyt kaip toliau, nu jo ten svetur nelabai su jais eina susikalbėti, kaip vienai buvo, jai persodintas inkstas ir buvo blogai įtarė citomegalo virusą kuris būdingas kam persodinti organai tai jai pasiūlė paracetamolio išgerti ir sexso, tai ji nelaukdama į lietuvą išvarė, taip ir buvo kad citomegalo virusas nuo kurio ji galėjo ir numirti jei negydomas, o dėl DŽS ir man norėjo prikišti ir vaistų raminčių norėjo išrašyti, bet pasakiau kad dirbų naktinį darbą tai neberašė, tikrai nesu nervuota ir stresuojantį, jiems lengviausia manau suversti ant DŽS
laikykis, sveikatos tau, informuok kaip toliau jausieis
*

Labutis na siandien visai nieko tik y toleta neiseijau visa diena pas mane yra daug tulzies ir galiu daryt ka noriu nesureguliuoju savo ismatu kad neuzkietetu viduriai . Man tai taip jau du kartus su siais daktarais buvo kai buvo letinis apendicitas jie gyde nuo DZS bet jokie vaistai nepadejo kol neapsikentusi gryzau y LT po apendikso operacijos hirurgas sake dar kokie 3 , 4 menesei ir butu trukusios zarnos nes labai jau ten priauge buvo ypac kur apendiksas buvo . Antra karta daktarai prasidejus kasos uzdegimuj paklause gal narkotikus vartoju ar alkoholke esu nes nei nuo sio nei nuo to kasos uzdegimas neprasideda . Vat taip ir gyvenu nors tiek gerai kad vaistus tokius pat gaunu kaip LT . As tai gydziau savo DZS bet nesekminga matai nes man jo ner gyvenu ramei be jokiu stresu nervu , Tai geru tau siltu atostogu kad butu saulute kaitri is jokiu skausmu sekmes . 4u.gif
renatele2828
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 12, 20:48)
Labutis na siandien visai nieko tik y toleta neiseijau visa diena pas mane yra daug tulzies ir galiu daryt ka noriu nesureguliuoju savo ismatu kad neuzkietetu viduriai . Man tai taip jau du kartus su siais daktarais buvo kai buvo letinis apendicitas jie gyde nuo DZS bet jokie vaistai nepadejo kol neapsikentusi gryzau y LT po apendikso operacijos  hirurgas sake dar kokie 3 , 4 menesei ir butu trukusios zarnos nes labai jau ten priauge buvo ypac kur apendiksas buvo . Antra karta daktarai prasidejus kasos uzdegimuj paklause gal narkotikus vartoju ar alkoholke esu nes nei nuo sio nei nuo to kasos uzdegimas neprasideda . Vat taip ir gyvenu nors tiek gerai kad vaistus tokius pat gaunu kaip LT . As tai gydziau savo DZS bet nesekminga matai nes man jo ner gyvenu ramei be jokiu stresu nervu , Tai geru tau siltu atostogu kad butu saulute kaitri is jokiu skausmu  sekmes . 4u.gif
*

labutis saulute kaip atostogos kas girdeti del operacijos gal jau po jos esi ? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.