Įkraunama...
Įkraunama...

Žarnų nepraeinamumas

QUOTE(renatele2828 @ 2012 05 11, 18:08)
Labas saulyte parasyk placiau kokius tyrimus tau dare ir kur zadi operuotis ir kada ? kaip pati jautiesi dabar ?

tyrimų nedariau, su gyd. pasikalbėjau ir jis liepė apsispresti, operuosius klaipėdos raudonajam kryžiui, esu sveika, prieš tai daug ką tyriausi ir gyd. parodžiau, man tie skausmai užeina, planuoju liepa,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 13 gegužės 2012 - 15:07
QUOTE(saulyte2 @ 2012 05 13, 14:05)
tyrimų nedariau, su gyd. pasikalbėjau ir jis liepė apsispresti, operuosius klaipėdos raudonajam kryžiui, esu sveika, prieš tai daug ką tyriausi ir gyd. parodžiau, man tie skausmai užeina, planuoju liepa,

Aisku . o kaip dabar jautiesi ? Kokia sveikata yra siuo metu ? Tai nors tai gerai kad baigi susitvarkyti . As irgi registruosiuos y vilniu privacej konsultacija nat rugpiucio menesio .
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 05 13, 21:51)
Aisku . o kaip dabar jautiesi ? Kokia sveikata yra siuo metu ? Tai nors tai gerai kad baigi susitvarkyti . As irgi registruosiuos y vilniu privacej konsultacija nat rugpiucio menesio .

galėčiau dar ir kentėt, būna dienų kad jaučiuosi gerai, būna kad užeina skaudėt, aš klausiau savo bendradarbės kuri yra jau 6men. po operacijos žarnų nepreinamumo, ar ji irgi budavo kad jausdavos gerai, būtent būdavo kad jausdavos gerai kartais ir vis atidėliodavau ejima pas gyd. kol neįvyko eksta operacija,
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 05 15, 05:26)
galėčiau dar ir kentėt, būna dienų kad jaučiuosi gerai, būna kad užeina skaudėt, aš klausiau savo bendradarbės kuri yra jau 6men. po operacijos žarnų nepreinamumo, ar ji irgi budavo kad jausdavos gerai, būtent būdavo kad jausdavos gerai kartais ir vis atidėliodavau ejima pas gyd. kol neįvyko eksta operacija,

Labas saulyte kaip laikaisi kaip tavo svekatele ? kokie planai del operacijos ? Klaisyk noriu paklausti ar kai tu tustiniesi ar normlei gali pastenet ? as pastebejau kad as negaliu pastenet plesia visa pilva ir jau kiek eina tiek ir iseina to kakucio o jausmas vis lieka kad dar galetu but jei pasteneciau jau nebesuprantu nei pati kartais kas cia yra .
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 05, 00:08)
Labas saulyte kaip laikaisi kaip tavo svekatele ? kokie planai del operacijos ? Klaisyk noriu paklausti ar kai tu tustiniesi ar normlei gali pastenet ? as pastebejau kad as negaliu pastenet plesia visa pilva ir jau kiek eina tiek ir iseina to kakucio o jausmas vis lieka kad dar galetu but jei pasteneciau jau nebesuprantu nei pati kartais kas cia yra .

pas mane vienas didelis pliusas kad normalūs viduriai, jei jie būtų kieti tai blogai doh.gif , operuojuos liepoj, parašysiu ką rado, gyd. sako kad yra sąaugos , esu sveika kaip ridikas, nes tyriausia, kai buvau pas ginek. tai ji nematė kairiosios kiaušidės, sako kad kažkokios raizgalinės žarnose, irgi prašė kad paskambinčiau po oper. nori žinoti ką rado, kartai ir man buna nepilnas pasituštinimasi, o prieš būna skausmai g.gif , pas mus yra pirkti tokie doniukai apvalūs su sėklom, tai manau man viduriams gerai thumbup.gif , aš dažnai juos valgau.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 06 05, 13:39)
pas mane vienas didelis pliusas kad normalūs viduriai, jei jie būtų kieti tai blogai  doh.gif , operuojuos liepoj, parašysiu ką rado, gyd. sako kad yra sąaugos ,  esu sveika kaip ridikas, nes tyriausia, kai buvau pas ginek. tai ji nematė kairiosios kiaušidės, sako kad kažkokios raizgalinės žarnose, irgi prašė kad paskambinčiau po oper. nori žinoti ką rado, kartai ir man buna nepilnas pasituštinimasi, o prieš būna skausmai  g.gif , pas mus yra pirkti tokie doniukai apvalūs su sėklom, tai manau man viduriams gerai  thumbup.gif , aš dažnai juos valgau.

Labi aisku as siandien buvau pas dietologe tai ji paliko man gerti vitaminus ir liepe valgyti rudu ryziu sako padeda pralaisvinti vidurius tai bandyti reiks nors ne visada sopuose gauti ju gali . As ir pas gine tyriausi viskas gerai yra man jau nebekomfortas bera ir su savuoju atlikti reikalus tuos nes is po taip pilva skauda ir dar pora dienu nemalonu pilva turiu gine sake esu kuo sveikiausia kad cia ne is ginekologiniu ligu taip darosi o turiu ziuret vidaus organus tai vat tokie reikalai . Butinai parasyk kaip tau sekesi jas prapjaustyti ir kaip vyko labai lauksiu tavo ziniu . Ir sveikateles ir istvermes laukian operacijos . Ikiuks.
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 06, 14:21)
Labi aisku as siandien buvau pas dietologe tai ji paliko man gerti vitaminus ir liepe valgyti rudu ryziu sako padeda pralaisvinti vidurius tai bandyti reiks nors ne visada sopuose gauti ju gali . As ir pas gine tyriausi viskas gerai yra man jau nebekomfortas bera ir su savuoju atlikti reikalus tuos nes is po taip pilva skauda ir dar pora dienu nemalonu pilva turiu gine sake esu kuo sveikiausia kad cia ne is ginekologiniu ligu taip darosi o turiu ziuret vidaus organus tai vat tokie reikalai . Butinai parasyk kaip tau sekesi jas prapjaustyti ir kaip vyko labai lauksiu tavo ziniu . Ir sveikateles ir istvermes laukian operacijos . Ikiuks.

Labi saulele kaip jautiesi gal yra kuri nors forume mergina kuriai jau buvo zarnu nepraeinamumas nezinau kas darosi su zarnom skausmas iki nualpimo jau dvi dienas gausios ismatos o pries tai visa savaite neisejau y toleta na o dabar kas darosi baisu paciai ant tiek skauda pries ir per ir po atrodo kad ten buciau dratu privalgiu ir tos zarnos tokios skaudzios kai ir su ranka pilva palieciu ar paspaudziu skauda . Noreciau suzinoti kaip jis pasireiskia . Bijau kad viena ryta nualpsiu tolete is tokio skausmo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 10, 01:03)
Labi saulele kaip jautiesi gal yra kuri nors forume mergina kuriai jau buvo zarnu nepraeinamumas nezinau kas darosi su zarnom skausmas iki nualpimo jau dvi dienas gausios ismatos o pries tai visa savaite neisejau y toleta na o dabar kas darosi baisu paciai ant tiek skauda pries ir per ir po atrodo kad ten buciau dratu privalgiu ir tos zarnos tokios skaudzios kai ir su ranka pilva palieciu ar paspaudziu skauda . Noreciau suzinoti kaip jis pasireiskia . Bijau kad viena ryta nualpsiu tolete is tokio skausmo  doh.gif

užjaučiu, nežinau ką patarti, mano bendradarbiai tai jinai išvis nebeišėjo į toletą, skausmas didelis, kai buvau pas gyd. sakė nereikia taikytų tų pačių simptomų, dažnai kiekvienam būna skirtingai, internete info paieškok apie žarnų nepraeinamumą, man irgi būna žarnos skaudžios, prie pilvo prisiliesti negaliu.jeigu sukiltu temperatūra ir didelis skausmas tai nelauk
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 06 10, 11:45)
užjaučiu, nežinau ką patarti, mano bendradarbiai tai jinai išvis nebeišėjo į toletą, skausmas didelis, kai buvau pas gyd. sakė nereikia taikytų tų pačių simptomų, dažnai kiekvienam būna skirtingai, internete info paieškok apie žarnų nepraeinamumą, man irgi būna žarnos skaudžios, prie pilvo prisiliesti negaliu.jeigu sukiltu temperatūra ir didelis skausmas tai nelauk

Labuka zinau kad visiem skirtingai buna siandien visai blogai y toleta einu sunkiai po mazai ir pilva skauda jau vis stipriau tokiom bangom silpniau stipriau negaliu ne atsigult ne susiriesti jokia poza nepadeda nesuprantu ir jau kelios naktys uzmigti negaliu skauda pilva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 10, 22:00)
Labuka zinau kad visiem skirtingai buna siandien visai blogai y toleta einu sunkiai po mazai ir pilva skauda jau vis stipriau tokiom bangom silpniau stipriau negaliu ne atsigult ne susiriesti jokia poza nepadeda nesuprantu ir jau kelios naktys uzmigti negaliu skauda pilva  doh.gif

jei nepraeis kreipkis pas medikus, įsivaizduoju kaip jauties, kai buvau atsidurusi ligoninėj įtarė žarnų nepraeinamumą, statė klizmą, siaubas kažkoks, iš skausmų įsieną lipk doh.gif , mano bendradarbiai kai buvo, tai sakė vaistai nenuėmė skausmų, ji kokia apie savaitę prakentėjo į kreipėsi į medikus, ko pasekoje operacija pilna, barė kad nesikreipė anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 06 10, 20:28)
jei nepraeis kreipkis pas medikus, įsivaizduoju kaip jauties, kai buvau atsidurusi ligoninėj įtarė žarnų nepraeinamumą, statė klizmą, siaubas kažkoks, iš skausmų  įsieną lipk  doh.gif , mano bendradarbiai kai buvo, tai sakė vaistai nenuėmė skausmų, ji kokia apie savaitę prakentėjo į kreipėsi į medikus, ko pasekoje operacija pilna, barė kad nesikreipė anksčiau.

Labuka nebeiskenciau siandien susileidau ketenovo nors pries tai prigeriau nospos nieko ji nepadejo o nuo ketenovo silpnesny skausma jauciu bet nepraejo ir pilvas papustas bijau rytojaus vel skausmo fuj . Y gyditoja kreipsiuos kai jau visai riesta bus nes gi ju manimu turiu DZS ir taip turi buti neyrodau airiam kad problema kitur . Kai pati jautiesi dabar?
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 12, 00:10)
Labuka nebeiskenciau siandien susileidau ketenovo nors pries tai prigeriau nospos nieko ji nepadejo o nuo ketenovo silpnesny skausma jauciu bet nepraejo ir pilvas papustas bijau rytojaus vel skausmo fuj . Y gyditoja kreipsiuos kai jau visai riesta bus nes gi ju manimu turiu DZS ir taip turi buti neyrodau airiam kad problema kitur . Kai pati jautiesi dabar?

esu atostogose, lyg nieko, užeina skaudėti, bet nestipriai, išvažiuoju į Norvegiją paatostogauti, bus matyt kaip toliau, nu jo ten svetur nelabai su jais eina susikalbėti, kaip vienai buvo, jai persodintas inkstas ir buvo blogai įtarė citomegalo virusą kuris būdingas kam persodinti organai tai jai pasiūlė paracetamolio išgerti ir sexso, tai ji nelaukdama į lietuvą išvarė, taip ir buvo kad citomegalo virusas nuo kurio ji galėjo ir numirti jei negydomas, o dėl DŽS ir man norėjo prikišti ir vaistų raminčių norėjo išrašyti, bet pasakiau kad dirbų naktinį darbą tai neberašė, tikrai nesu nervuota ir stresuojantį, jiems lengviausia manau suversti ant DŽS
laikykis, sveikatos tau, informuok kaip toliau jausieis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 12 birželio 2012 - 11:09