Įkraunama...
Įkraunama...

* Epilepsiukai *

QUOTE(Domicele @ 2009 12 07, 08:07)
as tai praktiskai isitikinusi, kad vaistai varo raida atgal. Cia mano nuomone ir vargu ar ja kada pakeisiu.  ax.gif
Endzinienes klausdavau, kame reikalas, priepuoliu nera o vaikas regresuoja ir tai akivaizdu, ji trukcioja peciais..........."nu gi suprantate mamyte, tokia vaistu doze vistiek itakos daro"..........cia ne mano zodziai.......

tai faktas, kad įtakos daro.
bet...
būna tokių atvejų, kad traukuliai tebevyksta, tik mes nematome jų išorinės išraiškos.

turiu draugę, jos berniukui padėjo hormonų terapija, traukulių 2,5metų nėra.

tačiau pasitikrinus po 2 metų vistiek matėsi, kad jie tebevyksta galvoje, nors išoriškai nebuvo jokių priepuolių.
tai va čia gal ir tas gali būti.
Atsakyti
sveikos.

Domicele, tikrai vaistai turi itakos raidai verysad.gif vieni daugiau, kiti maziau... bet traukuliai irgi raida letina, taigi neaisku, kas kaip geriau... verysad.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

QUOTE(-Sandrita- @ 2009 12 06, 19:44)
Nu kokia Neda pikta pasidarė, net akys paklaikę, spiegia tik, nesuprantu kas čia jai, ir pas gyd negalim pasirodyti kol karantinas čia mums  doh.gif  vieno verkimo, spiegimo 
Sveikos, nera nuotaikos net kažkaip  verysad.gif


verysad.gif Laikykis, mamyt 4u.gif

QUOTE(JulieTa @ 2009 12 07, 10:57)
Domicele, tikrai vaistai turi itakos raidai  verysad.gif vieni daugiau, kiti maziau... bet traukuliai irgi raida letina, taigi neaisku, kas kaip geriau...


As, naivuole, net neprisileidau minties, kad vaistai gali itakot raida... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2009 12 07, 09:07)
as tai praktiskai isitikinusi, kad vaistai varo raida atgal. Cia mano nuomone ir vargu ar ja kada pakeisiu.  ax.gif
Endzinienes klausdavau, kame reikalas, priepuoliu nera o vaikas regresuoja ir tai akivaizdu, ji trukcioja peciais..........."nu gi suprantate mamyte, tokia vaistu doze vistiek itakos daro"..........cia ne mano zodziai.......

man atrodo, kad ligos eiga kenkia raidai, ne vaistai, nes mes jau 4 metai vaistus geriam, o raida neatsilieka
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 12 07, 12:52)
man atrodo, kad ligos eiga kenkia raidai, ne vaistai, nes mes jau 4 metai vaistus geriam, o raida neatsilieka

cia dar priklauso kiek vaistu ir kokiomis dozemis juos geriate.
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2009 12 07, 15:07)
cia dar priklauso kiek vaistu ir kokiomis dozemis juos geriate.

nu mes žinok 4 rūšių geriam ir didžiausiom dozėm kiek galima, dabar jau beveik kepprą nutraukėmė, tai liko depacinas, finlepsinas ir clonazepamas
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 12 07, 15:37)
nu mes žinok 4 rūšių geriam ir didžiausiom dozėm kiek galima, dabar jau beveik kepprą nutraukėmė, tai liko depacinas, finlepsinas ir clonazepamas

joooo blink.gif blink.gif tiesa sakant, tikrai sunku patiketi, kad raidai tai neturi itakos g.gif g.gif
nu, bet zinoma, tau geriau matosi rolleyes.gif

mums tai viskas praktiskai pagal anotacija, visi salutiniai pozymiai......
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2009 12 07, 17:19)
joooo blink.gif  blink.gif tiesa sakant, tikrai sunku patiketi, kad raidai tai neturi itakos  g.gif  g.gif
nu, bet zinoma, tau geriau matosi  rolleyes.gif

mums tai viskas praktiskai pagal anotacija, visi salutiniai pozymiai......

nu bet mes ir daug geriam, depacino 1500 parai, finlepsino 675 parai ir 2 mg parai clonazepamo, nu ir tfu tfu tfu nekenkia raidai ir gydytoja stebisi, kad su ja kalbant ir į ją žiūrint visai nepasakytum, kad jai kažkas negerai unsure.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes, del vaistu, manau, kiekvienam zmogui kitaip, veniem stabdo raida, kitiem ne, kaip ir vieniem padeda, o kitiem ne. musu dukryei lyga sustabde raida, bet manau, kad ir vaistai veikia neigiamai, nes nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Severute @ 2009 12 07, 18:54)
sveikos, mamytes, del vaistu, manau, kiekvienam zmogui kitaip, veniem stabdo raida, kitiem ne, kaip ir vieniem padeda, o kitiem ne. musu dukryei lyga sustabde raida, bet manau, kad ir vaistai veikia neigiamai, nes nepadeda.

unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 12 07, 16:37)
nu mes žinok 4 rūšių geriam ir didžiausiom dozėm kiek galima, dabar jau beveik kepprą nutraukėmė, tai liko depacinas, finlepsinas ir clonazepamas

nu negaliu patiket g.gif vaikas atitinka sveika vaika? g.gif
Atsakyti
O trileptalį kuri naudojat? Ir aplamai, gal žiūrint kokie vaistai.
Atsakyti